Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 136
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» Muzyczne telewizje
Drukuj temat · Muzyczne telewizje
~Negative F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2009 18:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 306
Ostrzeżeń: 3
Postów: 337
Data rejestracji: 05.09.08
Medale:
Brak

W naszym kraju są 4 dość popularne programy z muzyką : VIVA, MTV, vh1 i 4funTV.

Oglądacie je? Jeśli tak, to który najbardziej?


Ja oglądam je dość często. Nie wszystkie 4, bo kompletnie nie trawię VIVY.
Lubię za to vh1. Dlaczego? Bo można tam zobaczyć nie tylko wymysły trendy, "cool" współczesnych artystówy ale także wszystkie kultowe teledyski. Na tej stacji emitowany jest program o latach 90, który bardzo mnie zaciekawił. W każdym z odcinków prezenterka Małgorzata Halber i inne znane osobistości komentują wydarzenia, muzykę, filmy w Polsce i na świecie w poszczególnych latach (od 1990 do 1999) Oglądaliście go może?
Wyślij prywatną wiadomość
~Yennefer F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2009 18:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1801
Ostrzeżeń: 3
Postów: 503
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja nie lubię tego typuprogramów, zwłaszcza VIVY, czy MTV. Denerwują mnie te programy typu "odpicuj mi brykę", czy "Panny młode z piekła rodem", czy coś takiego xD. Czasem kiedy przeskakuję programy i trafię na coś tego typu, psuje mi się humor. Nie jestem stworzona do oglądania tego dziadostwa.
Rozumiem oczywiście, że innym może się to podobać i nie mam nic przeciwko. Po prostu wyraziłam swoje zdanie Oczko. Pozdrawiam.
__________________
i38.tinypic.com/adj1tv.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Yachiru F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2009 18:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 420
Ostrzeżeń: 0
Postów: 127
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

a ja lubię MTVN HD,o którym nie wspomniałaś Oczko.

Najbardziej program chart blast (mają czasem ciekawe listy - dzięki nim polubiłam Nirvanę) i to, że pokazują koncerty, które odbyły się już jakiś czas temu Oczko.

polskojęzycznych kanałów muzycznych nie trawię. za polskie zespoły i te głupkowate programy... --'
Wyślij prywatną wiadomość
~Feltonka F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2009 18:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 741
Ostrzeżeń: 3
Postów: 416
Data rejestracji: 09.01.09
Medale:
Brak

No cóż, Najczęściej oglądam MTV bo tam (moim zdaniem) najlepszą muzę dają. Wspomniałaś coś jeszcze vh1. Niestety nie znam tego programu, ale podejrzewam, że jest niezły Oczko. Na VIVE też czasami zerknę, ale niezbyt mi się podoba....
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów,
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!
Wyślij prywatną wiadomość
~Fantasia F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2009 18:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Gracz Quidditcha Ravenclawu
Punktów: 121
Ostrzeżeń: 0
Postów: 28
Data rejestracji: 26.10.08
Medale:
Brak

Oglądacie je? Jeśli tak, to który najbardziej?


Tak, oglądam. Który najbardziej? Nie mam pojęcia. Czas spędzony przed telewizorem płynie i płynie. Nie zwracam uwagi jaki kanał telewizyjny oglądałam najdłużej. Szczerze powiedziawszy każda, z tych czterech wymienionych przez Ciebie stacji ma jakiś program zwracający moją uwagę. Na Vivie zawsze lubiłam obejrzeć '' Specjalistę '', na MTV znalazłoby się nawet kilka programów godnych zainteresowania, na vh1 natomiast lubię ten sam program co Ty. Jedynie [chyba] 4funTV nie przyciągnął mnie niczym ( muzyki nie licząc). Czasami takie bezcelowe włączenie np: Vivy i wsłuchiwanie się w lecące piosenki mnie relaksuje.
__________________
Jeżeli chcesz się przekonać na własnej skórze, że Fantasia nie jest pedofilem, napisz na PW lub GG (numer w profilu). Zapraszam Happy
Wyślij prywatną wiadomość
~Tanya F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2009 18:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5038
Ostrzeżeń: 0
Postów: 355
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

A ja w ogóle nie oglądam tego typu programów. Czemu? A, bo po prostu nie interesują mnie. Tylko czasem, gdy już naprawdę nie mam co oglądać, przełączę sobie na 4fun TV. I tyle.
__________________
s3.amazonaws.com/hottopic_shockhound_production/images/20817/67557_GunsNRoses_003.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2009 19:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

O, nie. To zdecydowanie nie dla mnie.
Mimo, iż uwielbiam muzykę, tego czegoś nie oglądam. Czemu?
Cóż, wydaje mi się, że to kwestia gustu. Nienawidzę tego bezmózgiego poziomu, jaki prezentuje viva czy 4fun TV. Tam po prostu nic nie ma, tylko w kółko idiotyczne reklamy, a zamiast muzyki - plastikowa sieczka. Rapy, hip-hopy, techno - o, nie, to nie dla mnie. I te wszystkie "Odpicuj mi brykę" etc, etc. Viva i 4fun TV to dno i pełno mułu. Stacje te uparcie poszukują drugiego dna.
MTV - tu również mówię zdecydowane nie. Poziom jest po prostu żałosny, muzyka właściwie też, choć czasem - podkreślam, czasem, puszczą coś godnego cienia uwagi.
A VH1 - cóż, czasami włączę, ale to naprawdę rzadko, kiedy nie ma kompletnie nic do oglądania. Muzyka nie jest taka zła, a w sobotnie wczesne popołudnia lecą teledyski z lat 80-tych, a te bardzo lubię. VH1 ma spośród wymienionych zdecydowanie najlepszą muzykę, ale poziomem inteligencji też nie powala.

Podsumowując, żadnych muzycznych telewizji nie trawię. Poza VH1 może, ale to i tak rzadko, naprawdę rzadko.
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
~pomyluna F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2009 20:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1818
Ostrzeżeń: 2
Postów: 524
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja oglądam MTV Polska, ale lubię tylko jak puszczają muzę i POLSKIE programy (chociaż też nie wszystkie lubię). Viva? Oglądam tylko wieczorem, późnym jak siedzę i coś tam, a to książkę czytam, a to na kompie siedzę, to sobie w tle brzdękają jakieś kawałki. Co do vivy, to nie znoszę programów jakie tam mają, a już najbardziej tego gdzie tłumaczą teksty piosenek. Facet który to prowadzi powinien się jak najszybciej udać do psychiatry! Lubię tylko jak sama muzyka leci i teledyski, nie znoszę prezenterów tej stacji, a szczególnie jak się wcinają międzi teledyski i gadają od rzeczy.
__________________
img.userbars.pl/93/18596.png

Edytowane przez Ariana dnia 20-01-2009 22:28
Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2009 20:42
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Uwielbiam oglądać VH1, ponieważ leci tam bardzo dużo starych, dobrych kawałków i teledysków, a nie tak jak na innych tylko te nowe. Oprócz tego lubię także 4Fun, natomiast zupełnie nie trawię MTV z tymi głupimi programikami typu Date My Mom albo Pimp My Ride, które dla mnie są naprawdę beznadziejne. Natomiast VIVA może być, ale i tak rzadko ją włączam.
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2009 21:22
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

No przestańcie.
MTV już od kilku lat nie jest 'muzyczną telewizją' tylko 'telewizją rozrywkową', gdzie tylko czasem puszczają teledyski. Większość ramówki stanowią programy typu: Pimp My Ride, Date my mom, Happy Tree Friends czy Penetratorzy. Wprawdzie nie mam MTV od prawie 2 lat, ale z tego co zapamiętałam, rzadko kiedy natrafiłam na jakiś teledysk, mimo, że MTV szczyci się tytułem 'telewizji muzycznej'.

VIVA - tu jest troche lepiej, bo jednak są teledyski, top-listy, ale równocześnie pojawiają się programy typu Parot i inne takie [już nie kojarze, bo VIVY nigdy nie lubiłam].

4funTV - no ten program wyjątkowo zapamiętam z krótkich kreskówek: Piesek Leszek, Generał Italia czy Pod Gradobiciem Pytań! Teledyski? Tak, oglądałam, rzadko kiedy, ale przynajmniej puszczali troche 'starej muzyki'.

VH1 - dawniej MTV Classic. Kocham ten program [tego też niestety nie mam od 2 lat] ze względu na dużą ilość teledysków z lat '80 i '90 [tak, wtedy to była ciekawa muzyka Rozbawiony]. Czasem właśnie na tym programie odkrywałam tytuł i wykonawcę piosenki, którą słyszałam masę razy w radiu!
A, i filmy dokumentalne, wyświetlane na VH1 - boskie (np.Ciężka historia metalu *.* )
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.

Edytowane przez Milka dnia 17-01-2009 23:34
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2009 09:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Owszem, jest jedna, moja ulubiona, którą bardzo często oglądam. Ale nie jest to ani VH1, ani Trace TV, ani Viva, 4FunTv czy MTV Polska. Mam na myśli MTV2 - w niczym nie przypomina tradycyjnego MTV, nie ma beznadziejnych programów typu Pump it my ride, Co na to tato? czy Date with my mum, co po prostu już człowiekowi bokami wychodzi. Na wspomnianej stacji lecą świetne rockowe i metalowe kawałki, z którymi naprawdę warto się zapoznać, które się nie nudzą i które nie są puszczane w kółko. Nie oglądam żadnych programów, jedynie oglądam stację ze względu na muzykę i za to duży plus - poza tym, nie ma aż tak wielu reklam.
Co do innych stacji - szkoda gadać, ale omijam je szerokim łukiem. Nie mam sił oglądać wiecznie odgrzewanych kotletów, które są może hitem jednego sezonu. Nie ma na pozostałych stacjach dużej rozbierzności i różnorodności muzycznej - samo techno, hip - hop oraz pop. -.-' Beznadziejni prezenterzy - zwłaszcza na 4FunTv oraz Daro z Vivy - głupszego człowieka to ja w życiu nie widziałam. Jedynie, i tu się z Wami zgodzę, od tej 'reguły' odstaje VH1, ale ja go praktycznie nie oglądam, co nie tyczy się moich rodziców, którzy co sobota puszczają piosenki z lat '70 oraz '80, więc i ja jestem nieco skazana na słuchanie tego - ale nie narzekam. Wredny

Wyślij prywatną wiadomość
~Irreplaceable_ F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2009 11:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2090
Ostrzeżeń: 1
Postów: 394
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Jesli nie mam co robić to zaglądam na wcześniej wspomnianą stację VIVA, ale tylko na program pt.: "SpecjaLista" . Z ciekawości. Co puszczają i o jakiej kategorii.
Następną taką stacją, na którą częściej zaglądam to vh1. Bo tam są dosyć ciekawe piosenki, trochę z tych starszych - a co najwazniejsze - raz w tyg. stacje poświęcone tylko i wyłącznie rockowi i metalowi ;p .
Kolejną stacją, którą oglądałm kiedyś to Viva Deush. Stara stacja, Vivy niemieckiej, w której non stop [i to dzięki niej pokochałam moje ulubione zespoły] leciały piosenki Mensona czy KoRna.
MTV oglądam tylko od święta praktycznie. No chyba, zeby obejrzeć Włatców Móch.
Wyślij prywatną wiadomość
~merry_k F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2009 12:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 370
Ostrzeżeń: 3
Postów: 418
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

ja oglądam vive, 4funa i vh1 (jak się reklamuje i mam przez 2-3 miesiace, bo nie mam na stale wykupionego pakietu) MTV w_ogóle nie jarze czasem oglądam tylko włatców much ale wole w necie. Nie_znoszę idiotycznych programów w stylu "penetratorzy" i "co na to tato". "penetratorow" nie lubięi dlatego ze po pierwsze wala głupie teksty a po drugie tylko kretyni się zgłaszają do tych programów którzy lubią jak ktoś im w rzeczach grzebie. A tego drugiego nie lubi, bo jesteś z kimś kilka lat i tego kogoś zostawiasz bo spodobało ci się na jednej godzinnej randki.


Na vivie ogladam tylko "specjaliste", "o co kaman" (chociaz Daro moglby takich glupich tekstow nie walic), personaliti i "viva spot" jak ktos fajny jest. na 4funie ogladam wszystko bo oprocz "cool i trendy" klipow puszczaja w pasmie "hit me" stare hity. vh1 ogladam tez z powodu odgrzewania starych hitow
__________________
HEJ TY, drogi Gościu WYLUZUJ, W KONCU ZYJE SIE TYLKO RAZOczko


Pozdrodrogi Gościu OD MERRY_KUśmiech

Edytowane przez Ariana dnia 26-05-2009 11:18
Wyślij prywatną wiadomość
~Nicolette F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2009 13:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1467
Ostrzeżeń: 0
Postów: 685
Data rejestracji: 15.12.08
Medale:
Brak

Ja nie lubię telewizji typu Viva czy MTV. Drażnią mnie. Może to dlatego, że nie puszczają tam piosenek, które ja słucham, a może po prostu na nerwy działają mi ci głupi prezenterzy, lub durne programy. Bo przecież w tych telewizjach zaroiło się od takich porąbanych programów jak: "Odpicuj mi brykę" etc. ie zdziwiłabym się, gdyby wyemitowali program "Zrób ze mnie kretyna", bo od tego co oni pokazują, do tego nie daleko. Jeszcze bardziej denerwują mnie te powalone kreskówki typu: "Piesek Leszek" czy inne. Podsumowując - omijam te stację szerokim łukiem.
__________________
*

Inspektor Lestrade: W kolejnym życiu byłbyś dobrym przestępcą.

Sherlock Holmes: Tak, a pan świetnym policjantem.
www.las-ceglasty.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Claudia F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2009 20:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 323
Ostrzeżeń: 0
Postów: 151
Data rejestracji: 02.01.09
Medale:
Brak

Czasem obejrzę MTV, ale po 15 min. mózg zaczyna mi się lasować.
Oglądałam kiedyś MTV TWO, angielską stację, na której był tylko rock, często puszczali tam koncerty, festiwale itp.
Oglądałam też vh1, przeważnie ze względu na muzykę. Raz natrafiłam na koncert Hey.
Ostatnio słucham tylko radio telewizyjnego Music Channel Rock.
__________________
Słońce wznosi się zawsze ponad horyzontem.

Księżyc pozostaje[alt][/alt] zawsze sam.
Wyślij prywatną wiadomość
!Ariana F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2009 22:53
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Postów: 520
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Czasami jak skaczę po programach to zatrzymam się na którymś, ale raczej nie oglądam tych telewizji.

Za Vivą raczej nigdy nie przepadałam ze względu na ramówkę, która była kiedyś (nie wiem, jak jest teraz) tak biedna, że żal patrzeć. Pseudozabawny Daro i jego jakże śmieszne uwagi w "O co kaman", niezliczone powtórki (np. programu "Hot or not") i ogólnie tragedia. Jedyne co to faktycznie - o Vivie można powiedzieć, że to stacja muzyczna, bo głównie puszczane były (są?) teledyski.

MTV to głównie te wszystkie programy, które można oglądać przez 20 pierwszych minut, ale później już coraz ciężej patrzeć na niektórych całkiem pozbawionych mózgu ludzi. Jedyny program, który na MTV lubię to Jaskass (taki rodzaj bezmózgowia akurat zniosę). Aha i jeszcze South Park.

4funTV - no ten program wyjątkowo zapamiętam z krótkich kreskówek: Piesek Leszek, Generał Italia czy Pod Gradobiciem Pytań!


Ja też, ale ja najbardziej pamiętam Misia Pushupka (Puszapka jak kto woli). Ale ogólnie wszystkie Kartony są tak bezsensowne i tak głupie, że czasami nawet można się uśmiechnąć.

Vh1 mam, ale nie oglądam prawie w ogóle i nigdy nie oglądałam, więc się nie wypowiadam.
Edytowane przez Ariana dnia 20-01-2009 22:54
Wyślij prywatną wiadomość
!Elsanka F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 21-01-2009 10:43
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1492
Ostrzeżeń: 0
Postów: 216
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Wszystkie wymienione stacje mam i oglądam je dość często (ogólnie rzadko oglądam TV, ale jak już oglądam to najczęściej stacje muzyczne).

Gdy skaczę po kanałach to czasem, ale rzadko zatrzymam się na Vivie, jak leci jakaś w miarę normalna piosenka, albo ciekawy teledysk. Ogólnie na Vivie puszczają prawie zawsze sam pop, więc stacja nie jest dla mnie za ciekawa.

Na 4funTV o wiele częściej niż na Vivie można się spodziewać, że puszczą coś w moich klimatach, chociaż kiedyś też puszczali więcej rocka itp. Teraz powoli przekształcają się w drugą Vivę ;f A jeśli chodzi o kartony, to ja najczęściej trafiam na Pieska Leszka. Nie przepadam za kartonami, bo mnie nudzą, a czasem są nawet żałosne. Co prawda czasem można się uśmiechnąć, ale i tak ich nie lubię.

MTV? Jak już ktoś wspominał ta 'muzyczna' stacja, to już dawną muzyczną stacją nie jest, bo teraz lecą tam same durne programy rozrywkowe typu Dissmissed, Penetratorzy, Date my mom, Co Ty na to,tato itd. Czasem włączę, jak mam ochotę pośmiać się z tych żałosnych ludzi, którzy zgłaszają się do tych programów. Jedyne co trawię na MTV to Pimp my room i South Park. Największą żenadą dla mnie na MTV są Przerysowani i Zakochaj się w Tili Tequilli. Ja widzę te programy to od razu przełączam na inny kanał.

VH1 oglądam rzadko,(bo czasem zdarza się że znika mi z kablówki na parę dni o.O) ale muszę przyznać, że jest to najlepsza z tych stacji pod względem puszczanych piosenek.
Wyślij prywatną wiadomość
N
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 21-01-2009 13:30
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Uważam podobnie jak Temeraire.

Na stacjach muzycznych kultura jest na żenująco niskim poziomie. Właściwie to ośmielę się powiedzieć, że czegoś takiego jak kultura nie ma wcale.
Żałosne programy! Np. dziewczyna przeszukuje pokoje trzech chłopaków, i który jej się najbardziej spodoba, z tym facetem się umówi. Przecież to jest żenujące. Grzebie im po szafach, pod łóżkiem. Kto ma seksowniejsze gacie i deskę surfingową w pokoju, ten zostanie wybrany. Takie programy odmódżają. Zgadzam się jednak, że czasami "puszczą" jakiś fajny kawałek. Ale za często to się nie zdarza. Nie wiem kto to ogląda. Z całym szacunkiem, ale myślę że robią to ludzie o braku zainteresowaniach, których życie skupia się jedynie wokół potrzeb fizjologicznych.
Edytowane przez dnia 21-01-2009 13:30
Wyślij prywatną wiadomość
~nymph F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 21-01-2009 14:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Raczej nie oglądam takich programów. Może czasem jak nie ma nic ciekawego to skacze po programach i się zatrzymam ale ogólnie to ich nie oglądam bo nie lubię tego typu programów. Oczywiście muzyka zawsze i wszędzie ale w formie tradycyjnej czyli tylko do słuchania.
Wyślij prywatną wiadomość
!Claire Lethal F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 21-01-2009 15:56
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

-----> Film.

Nie oglądam. Mimo, iż w pakiecie mam Vivę i 4Fun.TV (czy tak to tam leci), to nie oglądam. Nie dla mnie. Rzadko oglądam telewizję, głownie tylko wiadomości, House'a i jakis srial kryminalny.
Wczoraj włączyłam to 4Fantv z nudów na chwilę i... szook! Od godziny 15 muzyka dla emo. Jeezu, przesadzają z tym już.
__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT