Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 519
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Zeszyty
~Temeraire F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 19-01-2009 19:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Taak, w Off Topic powstają coraz bzdurniejsze tematy...

Ale, żeby nie było:
Praktyczność, praktyczność, praktyczność. Największą wagę przywiązuję do papieru - musi być gruby nieprzebijający i taki, tenteges, śliski. Dlaczego? Musi mi się wygodnie po nim jeździć ręką. Moja koleżanka ma taki szorstki, bleh. Iks de.

Okładka? Hm, miękka, to po pierwsze. Co do wzoru... A co to za różnica? Biorę pierwszy lepszy, który mi się spodoba. W końcu zeszyt ma spełniać rolę praktyczną, a nie szpanerską. Przynajmniej ja tak to widzę. Grunt, żeby na okładce nie było gołych bab, kreskówek i ogólnie, jakichś dziecinnych rzeczy. A to, czy okładka będzie żółta czy zielona czy fioletowa, naprawdę nie ma dla mnie znaczenia.

Grubość? 60/80 kartek, najlepiej w kratkę. Standard. W formacie, oczywiście, A5, tylko do techniki noszę A4.

Cena? Nie gra większej roli. Jeśli mieści się w granicach 1-3 zł, jest okej. Ważne, żeby nie wydawać 10 złotych na sam zeszyt, bo to już lekka przesada.

Odnośnie wyglądu powiem jeszcze, że najciekawszy zeszyt jaki do tej pory miałam miał 96 kartek, linie w środku, a okładkę zieloną w różowe świnki, o. ~~
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
~mnemozine F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 23-01-2009 15:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Goblin
Punktów: 36
Ostrzeżeń: 0
Postów: 6
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

Zeszyty? Hmm... Kiedyś pisałam tylko w kołonotatnikach, bo oczywiście były wygodniejsze. Jak wyrwałam kartkę z jednej strony, to z drugiej przynajmniej cały zeszyt mi się nie rozpadał. Ostatnio jednak znowu wróciłam do normalnych zeszytów - tylko zmieniłam format na B5. A4 jest za duży, A5 za mały (wiem, narzekam).
Kartki najlepiej jeśli są grube i szorstkie (długopis nie przebija i nie brudzi), a okładka sztywna, bo moje biedne zeszyty muszą wiele przetrwać. Każda okładka się nadaje, o ile nie jest różowa i brokatowa. Mój zeszyt i tak po kilku dniach będzie wyglądał... nieładnie, delikatnie mówiąc.
__________________
Albo kawa. Właśnie - kawa. Po kawie ludzie robią dziwne rzeczy. Na przykład mają halucynacje. Ale to dopiero po siedmiu kawach. Dziennie. Przez najbliższe dwa lata jestem bezpieczna.

Who need a reputation when you're God?
Wyślij prywatną wiadomość
~Empathy F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 27-01-2009 21:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 339
Ostrzeżeń: 1
Postów: 83
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Kiedyś miałam mega bzika ogólnie na wyroby papiernicze, teraz kompletnie to olewam. Zeszyt ma być gruby, żebym nie dokupował jeszcze pięciu w jednym semestrze. Tani, zdecydowanie mam co robić z kasą nie potrzebne mi zbędne wydatki. I nie ma być w twardej okładce, nie lubię nosić więcej nie jest to potrzebne. Tyle.
__________________
,,Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem.''
Kurt Cobain
Wyślij prywatną wiadomość
~Fiore F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 28-01-2009 00:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 0
Postów: 210
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Przypomniało mi się, jak w podstawówce nie raz przepisywałam 3/4 zeszytu, bo mi się nie podobało jak prowadziłam. Śmiech
Ktoś też tak miał?

Obecnie nie zwracam zbytniej uwagi na okładkę, choć fajnie, jeśli jest ładna, bo taki zeszyt od razu przyjemniej się kojarzy. Ale nigdy nie kupiłabym zeszytu za więcej niż 5 czy 6 zł tylko dlatego, bo ma piękną okładkę.
Grubość to zwykle 80 kartek. Nie ma mowy o sztywnej okładce czy formacie A4, bo i tak wystarczająco obciążam kręgosłup. Praktyczność to podstawa.
Wyślij prywatną wiadomość
~Waitin 4 arockalypse F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 06-02-2009 19:16
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1035
Ostrzeżeń: 3
Postów: 333
Data rejestracji: 06.02.09
Medale:
Brak

Zeszyty?? Przestałam kupować zeszyty drogie, firmowe i dobrej jakości. Dlaczego? Mam niedbałe pismo i na każdej stronie widnieją jakieś rysunki- mazepy. Szkoda kasy. Zeszyty wybieram pod kontem
*tylko nie z HSM
*Tylko nie z Barbie
*tylko nie z Hanną Montaną
*tylko nie różowe

Do każdego przedmiotu mam 96 kartkowe do polskigo w linie oczywiści, do pozostałych w kratkę. Jedynie do fizyki mam 300 kartek- taki miał kaprys nasz nauczyciel.
Dle mnie, po rolniczemu - zeszyt musi być czysty i nie podarty!
__________________
poniewasz nikt nie lubi kotów, nikt nie osiągnie zbawienia
poniewasz koty są dobre, pożywiajcie nimi wasze umysły, ciała i duszę
Wyślij prywatną wiadomość
~Ami F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2009 21:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 463
Ostrzeżeń: 2
Postów: 225
Data rejestracji: 31.01.09
Medale:
Brak

Na początku patrzę na ilość kartek, bo np. 32 kartki mi nie starczą. Teraz mam chyba 96 kartkowy i mi się skończył. Po drugie patrzę czy są marginesy (pani od polskiego tego wymaga) Następnie sprawdzam czy kartki nie są za cienkie. Później patrzę na okładkę. Wolę bardziej twardą a jak już jestem zmuszona do miękkiej to tylko w okładce. Lubię jak jest kolorowa bo takie szare nie są fajne.
Sprawdzam też kolor linii (bądź kratek) jasne są bardzo wkurzające bo trzeba się wysilić żeby je zobaczyć. No a później kupuje Uśmiech
__________________
Mrrr...

Pamiętaj drogi Gościu że cię lubię...



Ami
Wyślij prywatną wiadomość
~Ariana Malfoy F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 08-02-2009 21:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1014
Ostrzeżeń: 1
Postów: 266
Data rejestracji: 04.01.09
Medale:
Brak

Zeszyty?? a co to takiego?? Ja nie używam czegoś takiego. Kupuje wkłady do segregatora w kratkę, zeszyty nie sprawdzają się na studiach i trudno nosić przez 2 dni wszystkie 6 do każdego przedmiotu. Tak mam posegregowany każdy przedmiot i 1 koszulce w segregatorze a noszę tylko puste do pisania. Nigdy poprzednich. Po co się przeciążać.........
__________________
PEOPLE LIKE YOU, ARE THE REASON PEOPLE LIKE ME. KILL PEOPLE
<><><><><><><><><><><><><>
Kiedy palec wskazuje niebo, głupiec patrzy na palec..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ej drogi Gościu pozdrawiam Cię Oczko A w szczególności pozdrawiam: Ami,
Lilly Luna Potter, Krzywołap 21, Emily Riddle, FeltonLover, Karola_94 Rozbawiony

^^^
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów,
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!
...........................

___________
Ludzie od czasu, do czasu potykają się o prawdę,
ale większość z nich podnosi się i pędzi jakby nic się nie stało.

[ Winston Churchill ]
_._._._._._._.
Pan Lunatyk przesyła wyrazy szacunku profesorowi Snape'owi i uprasza go, by zechciał nie wtykać swojego długiego nochala w sprawy innych ludzi.
(...)

-Pan Rogacz zgadza się z panem Lunatykiem i pragnie dodać, że profesor Snape jest wrednym głupolem.
(...)

-Pan Łapa pragnie wyrazić swoje zdumienie, jak taki kretyn mógł zostać profesorem.
(...)

-Pan Glizdogon życzy profesorowi Snape'owi miłego dnia i radzi mu umyć włosy, bo kleją się od łoju.

[img]img232.imageshack.us/img232/7993/rtamichaeljackson726489.gif[/img]
[img]img517.imageshack.us/img517/1659/1134425189fslytherinyy3.th.jpg[/img]img5.imageshack.us/img5/6710/herbslythpj5.gifimg525.imageshack.us/img525/6458/9444489.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady James F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 09-02-2009 10:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3783
Ostrzeżeń: 1
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

zeszyty dobieram bardzo starannie, muszą miec bardzo ładną, oryginalną okładke, papier dobrej jakosci, bo inaczej od razu do kosza, w zeszycie musi byc wyraxnie zaznaczony szeroki margines, musi byc tak jakby "klejony" a nie "zszywany" bo te zszywane sie rozlatują szybko
__________________

Żeby docenić wartość jednego roku,
zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy.
Żeby docenić wartość miesiąca,
spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie.
Żeby docenić wartość godziny,
zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć.
Żeby docenić wartość minuty,
zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot.
Żeby docenić wartość sekundy,
zapytaj kogoś, kto przeżył wypadek.
Żeby docenić wartość setnej sekundy,
zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal.
Czas na nikogo nie czeka.
Łap każdy moment, który ci został, bo jest wartościowy.
Dziel go ze szczególnym człowiekiem
- będzie jeszcze więcej wart.
Wyślij prywatną wiadomość
~BitterSweet F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 09-02-2009 10:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Postów: 436
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Dla mnie ważne jest aby zeszyt był w cienkiej okładce. W grubych są niepraktycznie i jak ma się 7 takich zeszytów w plecaku na pół dnia to chyba plecak za lekki nie jest. Okładka jest mi obojętna chociaż zazwyczaj sięgam po szare albo czarne. Marginesy w niektórych mam a wniektórych nie. W szkole zbyt specjalnie nie wymagają [ przynajmniej nie każdy nauczyciel] więc dorabiać nie mam zamiaru.
__________________
Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką...


"Music is like a sunrise for me
It's joyful like a trip in a time machine
Music is like a sunrise for me
It's like coming home
..."
Helloween *.*
Wyślij prywatną wiadomość
~Lilly Luna Potter F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 09-02-2009 14:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 772
Ostrzeżeń: 0
Postów: 252
Data rejestracji: 07.01.09
Medale:
Brak

Nigdy się nad tym nie rozwodziłam, ale może nadszedł czas. W pierwszej kolejności patrzę na okładkę, w drugiej na papier. Jeśli hcodzi o markę to mi wszystko jedno...chociaż lubię zeszyty Verte (te ze śmiesznymi obrazkami i tekstami na okładce)
__________________
...:::Ja nie szukam żadnych kłopotów.
To kłopoty zwykle znajdują mnie:::...


Pozdrowienia!! W szczegolnosci dla drogi Gościu
¤Lilly Luna Potter¤
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 09-02-2009 17:17
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

Zazwyczaj gdy kupuję zeszyt, pierwszorzędnie patrzę na cenę, następnie wybieram jakiś z estetyczną okładką i dobrej jakości kartkami. Gustuję w zeszytach w kratkę, 96/180 kartkowych, format - a5 [większe są nieporęczne]. Nie zwracam uwagi na firmę.

Coś jeszcze można napisać o zeszytach? ;D
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif

Edytowane przez niewesolypagorek dnia 09-02-2009 17:17
Wyślij prywatną wiadomość
!Elsanka F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 09-02-2009 17:27
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1492
Ostrzeżeń: 0
Postów: 216
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Zeszyty? Nie wiedziałam, że niektórzy robią taką 'selekcję'. o.O
Ja zawsze kupuję je na ostatnią chwilę, zaraz przed rokiem szkolnym, lub w pierwszym tygodniu jego trwania. Wielkich wymagań nie mam... do polskiego w linie, zazwyczaj z twarda okładką, 96 kartek, do matematyki, historii i WOS-u też najczęściej wybieram twardą okładkę i 96 kartek. Dobrze by było gdyby miały margines, ale jak nie mają, to płakać nie będę, bo prawie żaden nauczyciel zeszytów nie sprawdza. Są zdania, że nie jesteśmy już małymi dziećmi, poza tym w liceum za zeszyty już raczej nie powinno być ocen... ^^.Zeszyty najczęściej kupuję w... Biedronce. ;D Są tanie i wytrzymują cały rok, a to jest dla mnie ważne.
Wyślij prywatną wiadomość
~Dark Natya F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 09-02-2009 22:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2249
Ostrzeżeń: 0
Postów: 667
Data rejestracji: 29.08.08
Medale:
Brak

Kiedy kupuję zeszyt zwracam uwagę przede wszystkim na grubość i rodzaj [w linie, albo w kratkę]. Później patrzę na okładkę. Często jest z jakimś krajobrazem albo śmiesznym rysunkiem. Marka nie gra roli. Lubię pisać w dużych zeszytach, ale przeważnie używam takich do rysowania albo pisania pamiętnika. Język Wybieram raczej te w miękkiej, bo z twardych nie da się wyrywać kartek [jeśli przy okazji nie chce się rozwalić całego zesztu], i ważą też więcej, a nie chcę dźwigać 10 kilogramowego plecaka. ;]
__________________
You got blood on your hands
And I know it's mine
I just need more time
So get off your low
Let's dance like we used to
But there's a light in the distance
Waiting for me, I will wait for you
So get off your low
Let's kiss like we used to <3

Edytowane przez Dark Natya dnia 02-03-2009 14:16
www.photoblog.pl/myashtrayheart Wyślij prywatną wiadomość
#Ginny Evans F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 13-02-2009 21:33
Newswoman

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybraniec
Punktów: 8057
Ostrzeżeń: 0
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal

Przy zakupie zeszytu najpierw patrzę na okładkęJęzyk, a co?, zeszyt musi być ładny, przynajmniej dla mnie. Następnie na ilość kartek, na to czy jest w linie czy w kratkę. A jeśli ma jakąś rozsądną cenę to kupuję. Jakoś nigdy nie zwracałam uwagi przy kupowaniu zeszytów na grubość kartek, czy jakieś inne ich właściwości, ani także na firmę.
Wyślij prywatną wiadomość
~Arielowa F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 14-02-2009 12:53
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -77
Ostrzeżeń: 1
Postów: 11
Data rejestracji: 14.02.09
Medale:
Brak

Osobiście nie przepadam za tymi 'super' zeszytami OXFORD. Jak dla mnie mają zbyt grube kartki, a ja nie lubię jak zapisuje każdą stronę, a potem wygląda to tak, jakby wcale nie była zapisana. Nie lubię jednak tych zeszytów, co mają tak cienkie kartki, że gdy tylko się coś napisze to strona się targa lub wypada.
Czyli jeżeli chodzi o kartki - nie za grube i nie za cienkie.
Okładka gra u mnie ogromną rolę. Lubię mieć jakieś 'jajcarne' okładki, niż jakieś 'poważne', które są np. z tygrysem.
Wolę mieć okładkę z 'jajcarnym', 'rysowanym' tygrysem, niż naturalnym.
W końcu zeszyt ma jakoś wyglądać, nie? Więc jak już mam coś kupować, to ma być oryginalne (:
__________________
she was fucking leaving. just like everyone else i ever fucking cared about. and after she fucking promised.

Wrogom spieszyć z pomocą?
Wyślij prywatną wiadomość
~Rojeek F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 14-02-2009 14:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 470
Ostrzeżeń: 1
Postów: 126
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Kiedyś kupowałem zeszytu z grubą okładką, bo dla mnie było lepiej ale to się zmieniło , nie pasowało mi. Źle się wyrywało kartki jeśli była potrzeba xD i kartek jak się pisało czasem cięzko się odginało bo ciągle zlatywała znowu...

Przerzuciłem się na miękką okładkę. To co jest na okładce oczywiście patrze, nie chce mieć byle jakiego zeszytu .

Kartka musi być dobra, nie żeby jak pisze się coś rwało .


A co do firmy Oxford, to jest dobra tylko trzeba więcej wydać.
__________________
img140.imageshack.us/img140/1536/butsn2oc6.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Blair F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 18-02-2009 20:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1008
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Przede wszystkim wybieram takie, w których podoba mi się okładka. Z reguły powinna być śmieszna, z jakimś zabawnym rysunkiem i tekstem. Nie pogardzę też takimi ze zdjęciami słodkiego kociaka czy pieska. Następnie sprawdzam jakość papieru - musi być przyzwoitej grubości, nie cierpię takich kartek które są jak "woda". Rwą się od samego przewracania, w dodatku strasznie niewygodnie się na nich pisze. Rozmiar praktycznie nie ma znaczenia, bo oprócz biologii, gdzie używamy zeszytu A4, na wszystkich przedmiotach mam A5. Cena z reguły nie ma dla mnie znaczenia, bo jak wiadomo - im coś jest droższe, tym lepsza jakość.
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.
Marilyn Monroe.

i40.tinypic.com/10oierr.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~mistake F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 18-02-2009 20:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2208
Ostrzeżeń: 2
Postów: 999
Data rejestracji: 13.09.08
Medale:
Brak

Wymagań nie mam? Najczęściej zeszyty kupowane są przez moją jakże kochaną mamę bądź siostrę. Na gust brata czy taty się nie zdaje. Dlaczego? Ponieważ nie chcę mieć zeszytów z piłkarzami, żużlowcami czy innymi sportowcami. Stawiam na neutralne. Zero różu, zero słit Hanny Montany na okładce, po prostu normalny zeszyt w twardej okładce wielu kartkowy.
Wyślij prywatną wiadomość
~mcfly4ever F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 23-02-2009 18:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 470
Ostrzeżeń: 0
Postów: 197
Data rejestracji: 21.02.09
Medale:
Brak

Ja w zeszytasz zwracam uwagę tylko na okładkę (twardość i wzory). Za to uwielbiam długopisy xD Raz 20 minut wybierałam długopis, który jest ładny, cienko pisze i na ładny kolor, oraz nie byle jaki za 1 zł tak, że rodzice się zdenerwowali i wzięli mi pierwszy z brzegu xD
__________________
i56.tinypic.com/28rp8q9.jpg
<3
i53.tinypic.com/17qzvq.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Gotess F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 23-02-2009 19:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -12
Ostrzeżeń: 1
Postów: 18
Data rejestracji: 22.02.09
Medale:
Brak

Obowiązkowa musi być ładna okładka. Oczywiście jakość papieru też jest ważna... Ostatnio miałam taki kijowy zeszyt do godziny wychowawczej... Brrr..
__________________
Gryffindor rządzi !
Gryfonom chołdy !
Za ich męskość,
Odwagę !
Brawo bić im trzeba!


Nigdy nie będziesz taki, jak sam Harry Potter... Wykazał się wielką odwagą i męstwem w spotkaniach z Sami... (a co mi tam!) Voldemortem.
___


Za co dostałam ostrzerzenie i minus ponad 50 punktów ?! -,-'
http://ona-i-on-hogwart-story.blog.onet.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT