Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 127
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» Reklamy telewizyjne
Drukuj temat · Reklamy telewizyjne
~Temeraire F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 25-12-2008 22:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Jak w temacie.
Jednych denerwują, innych śmieszą, a jeszcze następnych przyprawiają o nagłe torsje. Pojawiają się w kilko- lub (to częściej) kilkunastominutowych blokach, w trakcie programów lub pomiędzy nimi. Reklamują praktycznie wszystko - od "super promocji" w hipermarketach poprzez pakiety telewizyjne aż do programów wyświetlanych w telewizji.
Co Wy sądzicie o reklamach i o pomyśle, by przerywać nimi filmy, seriale, itd? Lubicie reklamy czy wręcz przeciwnie? Macie jakąś ulubioną?
Zapraszam do dyskusji.
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
N
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 26-12-2008 21:07
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Jeżeli reklama jest dobrze zrobiona, sensownie, jeżeli śmieszy, jest zabawna, wykonana z pomysłem-to okej. Ale jak jest jakiś kicz, który "puszczają" po 4 razy w każdej przerwie reklamowej to normalnie mnie krew zalewa! Ważne jest to, żeby reklama pojawiała się często, ale bez jaj ludzie, nie co 2 minuty. Kiedyś widziałem taki przypadek, że dopiero skończyła się reklama, i PO NIEJ znów nadaną tę samą reklamę. Żałosne po prostu. A najbardziej denerwują mnie długie przerwy reklamowe. Powinny mieć ograniczenie góra do 6-8 minut. Bo są i po 20 parę minut...a to gruba przesada. Nie wiem jaką by tu przytoczyć, ale było sporo reklam miłych dla oka ( kolorystyka, wykonanie, realność) oraz dla ucha.
Wyślij prywatną wiadomość
~Zandyliaa F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 26-12-2008 21:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 492
Ostrzeżeń: 1
Postów: 147
Data rejestracji: 28.08.08
Medale:
Brak

o tak.. najdłuższe to chyba w Polsacie mają
oglądałam egzorcyzmy i reklama, czekam czekam czekam, 30 minut i dopiero film, no po prostu myślałam, że wyłącze w połowie filmu telewizor,
co do ulubionych.. cóż chyba nie ma takich, a jak już są to pewnie dotyczą naszych ukochanych filmów, programów czy czego tam lubicie.
osobiście nie przepadam za reklamami( no chyba, że rodzinka puści coś głupiego xD )
__________________
Hermione: You say you don't remember anything from that night? Anything at all?
Ron: There is something. But it can't be. I was completely boggled, wasn't I?
Hermione: Right. Boggled.
27.media.tumblr.com/tumblr_lf1w2yA8d41qf7wcuo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Silencia F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 26-12-2008 21:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Barman w w Świńskim Łbie
Punktów: 1308
Ostrzeżeń: 1
Postów: 183
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

A ja lubię reklamy Simplusa! Rozbawiony
Panie Prezencie, apeluję do Pana! Rotfl

A tak poważniej. Szlag mnie jasny trafia jak w dziesięciominutowym bloku reklamowym trzy razy leci ta sama reklama. Albo jak przerywają film w najciekawszym momencie - wtedy tracę wątek i nie chce mi się dalej oglądać x.X
Nie mam nic przeciwko reklamom do póki są puszczane w umiarem i są ciekawie wykonane. Sensu reklam już się nie czepiam, bo teraz trudno - o ile w ogóle można - znaleźć sensowną reklamę ;d
__________________
e.deviantart.net/emoticons/d/dummy.gif
http://www.photoblog.pl/corset Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 26-12-2008 21:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Bloki reklamowe - nienawidzę! Między programami jeszcze przeżyję, bo nie są aż tak długie, ale podczas jakiegoś filmu, zwłaszcza na TVNie lub Polsacie, gdy puszczą piętnastominutowy blok reklamowy, jajko można znieść - jak dla mnie to po prostu brak szacunku dla widza i zarabianie jego kosztem.
Co do samych reklam - niektóre z nich są naprawdę żenujące. Zwłaszcza reklamy leków, np. gdy ojciec tłumaczy synowi, dlaczego nie ma już kaszlu (reklama Mucosolvanu) albo reklamy produktów spożywczych typu Knorr, gdzie faceci zazwyczaj grają kompletnych przypałów. Natomiast śmieszne reklamy... zawsze śmieszyły mnie reklamy Plusa grane przez kabaret Mumio. ;]
Wyślij prywatną wiadomość
!Claire Lethal F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 26-12-2008 21:29
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Nie znoszę reklam. Najgorsze są na Polsacie. Potrafią tak znudzić człowieka, że odechce mu się oglądać filmu. Ja najczęściej na nich przysypiam i potem budzę się w trakcie trwania filmu. A potem znowu.. reklama. ;f

Najgorsze są wg. mnie te z Ery, nie lubię też TP, radia Eska. Za to Plus, a i owszem. :>
__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski

Edytowane przez Claire Lethal dnia 26-12-2008 21:30
Wyślij prywatną wiadomość
!Fantazja F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 27-12-2008 10:11
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9813
Ostrzeżeń: 0
Postów: 806
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Argh, nienawidzę reklam. Jeszcze te między programami mogę znieść, ba, są nawet przydatne, gdyż można sobie spokojnie zejść do kuchni, wziąć herbatkę i jakieś jedzonko i wrócić z tym przed telewizor, ale gdy przerwą reklamami film, to szlag chce mnie trafić. Ani mi się nie chce wtedy gdzieś ruszyć, bo a nuż blok skończy się wcześniej niż przypuszczałam i przegapię coś istotnego, ani też nie mam ochoty na oglądanie po raz n-ty tych samych mniej lub bardziej durnych reklam. Zazwyczaj kończy się więc na skakaniu po kanałach, przez co często zdarza mi się gubić wątek oglądanego filmu, albo na najzwyczajniejszym zaśnięciu, jeżeli jest późno. >.>

Ulubione? Hmm, owszem, są. Lubię te Simplusa, Plusa, Żubra, Biedronki i Banku Zachodniego WBK z Johnem Cleese'em. Inne są albo nudne, albo żałosne. Najbardziej denerwuje mnie chyba reklama Jogobelli (o tej kobiecie, co to je jogurt na śniadanie, lunch i kolację, bo owoce Jogobelli som jędrne, som soczyste i som zerwane prosto ze skrzaczka -.-').
Edytowane przez Fantazja dnia 27-12-2008 10:11
http://www.taern.pl/user/LadyVolakis/ Wyślij prywatną wiadomość
~Lady K F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 27-12-2008 10:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 599
Ostrzeżeń: 0
Postów: 135
Data rejestracji: 20.12.08
Medale:
Brak

Hm... ze mną to różnie jest. Czasem lubię taką reklamę w czasie filmu żebym mogła zdążyć wziąć prysznic. Ale czasem nie idzie to niestety po mojej myśli. Innymi razami np. na polsacie jest tak ,że reklamy trwają wieczność, spotykam się z sytuacjami gdzie trwały po 6,7 minut :/ strasznie mnie to zdenerwowało (a nie dziwota?xD)
Ktoś napisał u góry ,że spotkał się 2x pod rząd z jedną i tą samą reklamą ! to prawda ! ja też xD
Ale reklam ogólnie nie lubię bo często w nim kłamią tzn. chwyty reklamowe itd. niektóre reklamy są tak beznadziejne ,że szkoda gadać.
Ale mimo to niektóre są całkiem ciekawe a to wyjątki np. kiedyś była reklama Snickersa - takie starsze babcie tańczyły break-dance - to miażdżyło Rozbawiony
Jeszcze podobała mi się reklama z Pepsi na arenie, coś w stylu gladiatora.
Reklama chyba kostki do muszli domestosa "uu siu siu siu" itd. xDD

__________________
Lady K.!



------------------------------------------------


s1.fothost.pl/upload/08/52/dd359043.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/c41bb890.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/243a6f90.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/6aed04f1.jpg


Jack Sparrow is the man who I adore ;*
Wyślij prywatną wiadomość
!Dominika F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 27-12-2008 11:35
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2702
Ostrzeżeń: 0
Postów: 298
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

O tak! Reklamy Plusa są najlepsze i jedyne, które potrafię spokojnie oglądnąć bez wyrazu znudzenia na twarzy. Inne reklamy mnie cholernie wkurzają, a niektóre są już tak żałosne, że wychodzę z pokoju albo odwracam machinalnie wzrok.
A już te bloki reklamowe przerywające film są tak irytujące, że ja w tym czasie wysiedzieć przez telewizorem nie mogę. ;f
__________________
Bo w ogrodzie rośnie pnącze
w dzikim winie świat się plącze,
bo w ogrodzie dzikie wino
kto je tutaj siał dziewczyno.
Wyślij prywatną wiadomość
!ewelka_bolitair F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 27-12-2008 11:47
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1353
Ostrzeżeń: 2
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Jedyne reklamy, które mogę oglądać, to reklamy Plusa albo Biedronki, bo patrz wyżej post Dominiki ;D
__________________
When you stop doing things for fun you might as well be dead.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady James F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 27-12-2008 11:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3783
Ostrzeżeń: 1
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

fajne są reklamy plusa i biedronki xD i niekiedy trafiają sie też inne zabawne, ale ogólnie strasznie mnie irytują długaśne reklamówki, przerywjace fajne filmy
__________________

Żeby docenić wartość jednego roku,
zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy.
Żeby docenić wartość miesiąca,
spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie.
Żeby docenić wartość godziny,
zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć.
Żeby docenić wartość minuty,
zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot.
Żeby docenić wartość sekundy,
zapytaj kogoś, kto przeżył wypadek.
Żeby docenić wartość setnej sekundy,
zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal.
Czas na nikogo nie czeka.
Łap każdy moment, który ci został, bo jest wartościowy.
Dziel go ze szczególnym człowiekiem
- będzie jeszcze więcej wart.
Wyślij prywatną wiadomość
~Tanya F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 28-12-2008 09:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5038
Ostrzeżeń: 0
Postów: 355
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Jeżeli oglądam jakiś film, który mnie bardzo zaciekawił, wciągnął i w ogóle i, nagle przerywają mi reklamy to aż się gotuje od środka. No ale spokojnie... Gdyby były to reklamy po 5 minut, to wszystko byłoby w porządku. Ale nie... Reklamy te trwają po 25 minut, albo i więcej. No w końcu ci od telewizji też muszą zarabiać, ale robią to w okrutny sposób. ; P
Nie mam żadnej ulubionej reklamy, bo jak je można lubić? Niektóre po prostu zwracają moją uwagę i tyle.
__________________
s3.amazonaws.com/hottopic_shockhound_production/images/20817/67557_GunsNRoses_003.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Magic Dream F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 28-12-2008 10:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2207
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,062
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Ja reklamy bardzo lubię, jeśli nie przerywają filmu, który akurat oglądam. A niestety jak już przerwą, to na dobre 10 minut. Cóż - biznes to biznes. ;d
Moje ulubione i nieulubione...? ;P Nie przepadam za reklamami (uwaga, uwaga...) proszków do prania (jeszcze bielsze od bieli!), zapowiedziami filmów i seriali, którymi nie jestem zainteresowana, głupawymi reklamami sklepów i hipermarketów (typu "poniżamy ceny" z Wiśniewskim, czy reklamy MediaMarktu) oraz wszelkimi reklamami leków (może są wyjątki, ale w tej chwili nie pamiętam).
Lubię reklamy z pomysłem, z ciekawą muzyką... Uwielbiam reklamy Biedronki. ;d Fajne są też reklamy Plus GSM z kabaretem Mumio. No i to tyle, rzecz jasna są jeszcze inne fajne, ale musiałabym do wieczora wypisywać. ;d
__________________
Skomentujesz?


magiczny dżem... dżemi i drzemie
bo w nim moce... dżemią i drzemią
bo to jest ten... dżemik i drzemiak
i gdzieś pod kocem... dżemi i drzemie


Suszak, 15 III 2009, godzina 15:42:07
Wyślij prywatną wiadomość
~Blair F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 28-12-2008 12:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1008
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nienawidzę reklam na Polsacie i TVNie, gdy oglądam jakiś film lub serial i tu nagle wyskakuje blok reklamowy, który trwa prawie dwadzieścia minut. ;x Szczególnie jeśli są to reklamy bezsensowne, głupie, po prostu żałosne. Chociaż mam kilka swoich ulubionych, m.in: reklamy z Tesco, zimowa reklama Whiskasa, z Plusa. Ostatnio moim numerem jeden jest reklama mleka Bebiko, czy jakoś tak. Ta ze śmiejącymi się dziećmi, o.
Najgorsza? Te od Ibupromu, gdzie panie wspinają się na Everest albo przebiegają maraton. No i ta z facetem reklamującym telewizję na kartę. Koszmar. ;x Gdzie oni znaleźli takiego gościa, do cholery?
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.
Marilyn Monroe.

i40.tinypic.com/10oierr.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Yennefer F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 28-12-2008 12:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1801
Ostrzeżeń: 3
Postów: 503
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Reklamy nie przeszkadzałyby mi gdyby nie były wyświetlane przez dwadzieścia minut. Oglądam na przykład Na wspólnej, a tu po pięciu minutach reklamy, które idą 15 (czasem nawet więcej) minut. Niektóre reklamówki są denne, irytujące, albo żałosne. Ale są też takie oparte na dobrym, oryginalnym i ciekawym pomyśle, np. reklamy biedronki, inki... Ostatnio widziałam reklamę fajerwerków Wystrzałowych, czy jakoś tak. Myślałam, że mnie trafi :/ Tak samo mam z reklamami Mobilking, grrr Zły Ulubionej reklamy nie mam. Poddaje się
__________________
i38.tinypic.com/adj1tv.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Nicolette F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 28-12-2008 12:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1467
Ostrzeżeń: 0
Postów: 685
Data rejestracji: 15.12.08
Medale:
Brak

To zależy. Mi osobiście czasami reklamy się przydaję - np. gdy muszę wyjść z psem. Ale na dłuższą metę to jest naprawdę męczące. Gdy reklamy trwają 15 minut, w przerwie jakiegoś filmu, a później jest on wznawiany , to zazwyczaj traci się wątek i nie idzie skupić na filmie. Reklamy to prowokacja w żenującej formie. Co do tej żałosnej reklamy o Fajerwerkach wystrzałowych to myślałam, że albo pęknę ze śmiechu, albo z rozżalenia. Owszem, czasami można natknąć się na reklamę zrobiooną z pomysłem, sensem i humorem, ale to rzadkość,
__________________
*

Inspektor Lestrade: W kolejnym życiu byłbyś dobrym przestępcą.

Sherlock Holmes: Tak, a pan świetnym policjantem.
www.las-ceglasty.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Madeleine Lestrange F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 18-01-2009 00:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1185
Ostrzeżeń: 1
Postów: 268
Data rejestracji: 14.12.08
Medale:
Brak

Och, denerwują. Wszystkie są takie sztuczne. No, dobrze, większość. Niektóre są ok. Ale gdy widzę je po raz X setny to mnie krew zalewa. Ile można patrzeć na to samo?
__________________
"Stojąc w miejscu też można zabłądzić."

"Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!"

"Przez następne 365 dni będę patrzyła na świat jakbym go widziała po raz pierwszy. Szczególnie na rzeczy nieistotne."

"Trzeba się śmiać nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu."

"Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu."

Pozdrawiam drogi Gościu najserdeczniej jak potrafię! ;p Teraz mnie widzisz, drogi Gościu? Nie? To szkoda ;p.

Edytowane przez Ariana dnia 15-02-2009 10:45
Wyślij prywatną wiadomość
~pomyluna F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 18-01-2009 00:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1818
Ostrzeżeń: 2
Postów: 524
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Taa, reklamy sie przydają wtedy jak oglądam film i musze na chwile gdzieś iść, coś zrobić, przynieść, zanieść itp. Tak to nie cierpie reklam. Takie pranie mózgu. Namawiają, wdzięczą się. Najlepsza jest ostatnio taka babka co reklamuje zupe i tak sie uśmiecha sztucznie, że ja aż się tej kobiecie dziwię, że jakiegos szczękościsku nie dostała xD
__________________
img.userbars.pl/93/18596.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Vampirzyca F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 22-01-2009 15:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1667
Ostrzeżeń: 1
Postów: 371
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

"Wywróżymy ci ze stopy!"^^
Kocham tę reklamę.
Za pierwszym razem przyłożyłam, a tam: "Dzieci, proszę zabrać te nogi, nie wolno mam wróżyć w reklamie!" ;D
Zawsze mnie to powala. ;d
Pamiętne Mumio, kopytka, małe zmiemniaczki...
Też cudo. ;d

A nie lubię reklamy "Panie Piotrze, opłaca się!"
Potwornie mnie irytuje.
__________________
Wilson: On każdego roku leczy tysiące ludzi, a ty ilu? Trzydziestu?
House: McDonald robi lepsze hamburgery, niż twoja matka, bo robi ich więcej?
http://aaaaniaaa.powiedz.to/ Wyślij prywatną wiadomość
!Cathy F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 14-02-2009 12:15
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 888
Ostrzeżeń: 0
Postów: 182
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

A mnie denerwują te wszystkie reklamy kostek rosołowych, w których kobiety robią za kury domowe, a faceci za przymułów. ~~
Jeszcze wszystko tak żałośnie i żenująco zagrane, że nic tylko wyjść. Albo się ze śmiechu zwijać. Większość reklam, to w sumie niezły kabaret.
Okej są reklamy simplusa i biedronki. Lubię też taką reklamę hortexu (?) z tym sokiem jakimśtam, ale tylko pierwszą część.
A podczas tych mega wieeelkich bloków reklamowych na polsacie, czy tvn-ie do kuchni na herbatę i już ; D

__________________
Nie uważałeś jak robisz, rób jak uważasz.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT