Sylwestrowy Konkurs Literacki
Dodane przez Ginny Evans dnia 22 December 2014 13:00
Drodzy czarodzieje i czarownice, ostatnio mogliście spróbować swoich sił w projektowaniu mioteł. Tym razem czas na sprawdzenie Waszych umiejętności w innej dziedzinie. Z okazji zbliżającego się Nowego Roku przygotowaliśmy dla Was konkurs literacki. Aby poznać więcej szczegółów wchodźcie pod czytaj więcej.

UPDATE: Termin nadsyłania prac na konkurs mija we wtorek, 6 stycznia.
Treść rozszerzona
Drodzy czarodzieje i czarownice, ostatnio mogliście spróbować swoich sił w projektowaniu mioteł. Tym razem czas na sprawdzenie Waszych umiejętności w innej dziedzinie. Z okazji zbliżającego się Nowego Roku przygotowaliśmy dla Was konkurs literacki.

Waszym zadaniem jest napisanie opowiadania dotyczącego obchodów nadejścia Nowego Roku w Hogwarcie pt. Wielki hogwarcki bal sylwestrowy.


Praca powinna liczyć co najmniej 2 strony napisane w Wordzie, czcionką Times New Roman o rozmiarze 12 i interlinii 1,5. Pozostawiamy Wam dużą dowolność w interpretacji tematu, aczkolwiek Wasze opowiadania muszą być osadzone w świecie Harry'ego Pottera. Nie jest jednak wymagane, aby pojawiły się w nich postaci występujące w sadze J.K.Rowling. Przestrzeganie kanonu też nie jest konieczne.

Oczywiście dla gotowych podjąć to wyzwanie literackie przygotowaliśmy nagrody. Twórcy trzech najlepszych prac zostaną uhonorowani medalami oraz nagrodami punktowymi: 350 punktów za pierwsze miejsce, 250 punktów - za drugie i 150 punktów - za trzecie. Ponadto już za sam udział dla każdego jest przewidziane po 50 punktów.

Na Wasze sowy czekamy do godziny 23:59 we wtorek 6 stycznia 2015 roku, czyli na napisanie opowiadania macie ponad 2 tygodnie! Prace wysyłajcie na adres konkurs@hogsmeade.pl.

Po upływie wyznaczonego terminu wszystkie teksty zostaną opublikowane na stronie i będziecie je oceniać Wy, użytkownicy! W ten sposób wyłonimy naszych zwycięzców.

Nie ma co zwlekać. Szykujcie pergaminy, maczajcie pióra w atramencie i do dzieła!

Powodzenia!