Kandydaci na redaktorów rozpoczynają staże!
Dodane przez raven dnia 08 September 2014 19:14
Nieco ponad tydzień temu minął termin zgłaszania swoich kandydatur do objęcia stanowisk redaktorskich w Hogsmeade. Czas na wyniki! Nie, nie leniliśmy się przez ten czas. Obserwowaliśmy naszych drogich przyszłych modów i w wyniku tej obserwacji postanowiliśmy przyjąć na staże wszystkich, którzy się zgłosili. Od dziś na naszym portalu pojawiło się więc pięć nicków, świecących krwistą czerwienią. Gratulacje dla Was, drodzy Stażyści, czas brać się do roboty! Łatwo nie będzie, obiecuję ;)

W odpowiedzi na ogłoszenie otrzymaliśmy sześć sów, jedna z Userek nie odpowiedziała na wiadomość z pytaniem o potwierdzenie gotowości do pracy. Bonnieem, jeśli do nas zaglądasz, wpuść sowę i odezwij się do któregoś z adminów!

A resztę, czyli czerwononickowców i ciekawskich Userów zapraszam do rozwinięcia newsa :)
Treść rozszerzona
Staż rozpoczyna pięć osób - dwóch kandydatów na newsmana i trzech na moderatora forum/komentarzy. Będzie to czas nie tylko wytężonej pracy dla nich, ale również intensywnej obserwacji ich poczynań. Nie tylko redakcja będzie obserwować poczynania 'nowych' - również Userzy są proszeni o zwracanie uwagi na zachowanie i widoczność osobników z czerwonymi nickami - być może zostaniecie poproszeni o ocenę stażystów, Wasza opinia może być znacząca. Wszystkie nieodpowiednie zachowania zgłaszajcie do raven albo Hyeseong.

CZERWONI!
Wasz staż zaczyna się dzisiaj, czyli 8 września i potrwa trzy tygodnie. W tym czasie sprawdzimy Wasze zaangażowanie, kreatywność, znajomość portalu, cierpliwość ( xP ), kulturę osobistą i wszystko inne, co wyda nam się istotne. Słowem - zdepczemy Was, wykorzystamy, wyssiemy z Was cały optymizm, a potem część z Was wyplujemy i uczynimy ponownie zwykłymi szarymi Użytkownikami, co stanie się dla Was błogosławieństwem. Tych, którzy przetrwają stażowe katusze, czeka jeszcze cięższa praca na rzecz portalu. Ale i chwała - fioletowe i błękitne nicki są takie fejmowskie.
Powstał dla Was specjalny stażowy dział (szukajcie go tam, gdzie jego miejsce - w okolicach kosza na śmieci), w którym wkrótce pojawią się wytyczne i pierwsze zadanie do wykonania. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości nie krępujcie się zasypywać sowami skrzynek Hyeseong i raven. Powodzenia!