Wyniki konkursu walentynkowego
Dodane przez Lady Holmes dnia 14 February 2012 20:50
Witajcie! Obiecaliśmy Wam, że opublikujemy w Walentynki wyniki naszego konkursu. Więc aby się nie niecierpliwić, klikajcie czytaj więcej.

Link do artykułu z najlepszymi pracami - klik.
Treść rozszerzona
Witajcie! Obiecaliśmy Wam, że opublikujemy w Walentynki wyniki naszego konkursu. Po burzliwych obradach wyłoniliśmy zwycięzców. Oto oni:

Zadanie pierwsze - Zostań specjalistą od ślubów!

Przysłano do nas trzy prace konkursowe. Na pierwszym, zaszczytnym miejscu stoi nasza pani VIP - Lady Snape, która zaprezentowała nam idealnie przygotowany ślub Lucjusza i Narcyzy. W nagrodę dostaje 150 punktów i złoty medal.Drugie miejsce przypadło Lence Granger - opisała nam ślub Argusa Filcha i Minerwy McGonagall - za trud otrzymuje 100 punktów i srebrny medal. I ostatnie z miejsc na pudle należy do autorki opisu ślubu Severusa i Lily - jest to LilyPotter, nagroda dla niej to 100 punktów i brązowy medal.


Zadanie drugie - Walentynki to kicz.

To zadanie cieszyło się największą popularnością - przysłano aż dziesięć wspaniałych prac! Lecz musieliśmy wybrać te najlepsze: pierwsze miejsce otrzymuje rysunek Lady Snape - na jej konto zaraz powędruje dodatkowe 80 punktów. Kolejne, drugie miejsce, zajęła praca Czarodziejki, którą nagradzamy 60 punktami. I trzecie miejsce należy do wierszyka Sophii, która otrzyma 40 punktów. Dodatkowo, te panie otrzymują również możliwość zmiany domu wymienną na 50 punktów. Pozostałe osoby, tj. Lenka Granger, Herminka, Matthew Lucas, lilyy, EmilyClark, Letty i LilyPotter jako nagrodę pocieszenia otrzymują po 20 punktów.

Zadanie trzecie - Śpiewać każdy może, nawet serenadę pod oknem...

W tej konkurencji musieliście się wykazać kreatywnością - z sześciu ciekawych prac wybraliśmy pierwszą trójkę. Jako najlepszą przeróbkę uznaliśmy pracę Letty - dostaje ona 90 punktów. Na drugim miejscu Lady Snape, której to zaraz przelejemy na konto 70 punktów. I trzecie miejsce - EmilyClark z 50 punktami nagrody. Ponadto te panie (znów^^) dostają dodatek - możliwość usunięcia najstarszego warna wymienne na 50 punktów. Autorzy pozostałych trzech przeróbek, czyli LilyPotter, Matthew Lucas i Lenka Granger dostają po 30 punktów.

I jako ostatnia nagroda dla wszystkich uczestników konkursu - oblekamy Wasze nicki w bardzo twarzową i walentynkową czerwień, którą to będziecie świecić przez tydzień.

Link do artykułu z najlepszymi pracami - klik.