Wyniki konkursu^^
Dodane przez Lady Holmes dnia 30 December 2011 21:16
Już pewnie z niecierpliwością oczekujecie na wyniki, które my już znamy. Aby Was bardziej nie denerwować, zapraszamy pod czytaj więcej^^
Treść rozszerzona
Wreszcie (albo już...) dotarliśmy finału. Na początku pragniemy pogratulować wszystkim, biorącym udział w konkursie - pytania nie były za łatwe^^ Po otrzymaniu dzisiejszych odpowiedzi, Lady House w pocie czoła* szybko zliczyła punkty i już znamy pierwszą trójkę. Ale najpierw - wyniki 8 rundy:

1. DziedzicSlytherina
2. bubbaa
3. Feliks
4. Ines
5. EmilyClark


A na pytanie bonus jako jedyny poprawnie odpowiedział - DziedzicSlytherina! Nie dość, że podał poprawną odpowiedź, to nie musieliśmy na nią długo czekać. (Poprawna odpowiedź to 114) Gratulujemy!

I teraz część najbardziej wyczekiwana przez Was - wyniki ostateczne.

Zapewne wielkim zaskoczeniem dla Was będzie to, że pierwsze miejsce otrzymuje DziedzicSlytherina! Uzyskał on 37 punktów, więc za chwilę na jego konto powędruje 185 pkt. Drugie miejsce zajmuje nieobecna dziś Asik, z 19 punktami na koncie, mnożymy je razy cztery i dostaje ona 76 pkt. Na trzecim, ostatnim podiumowym miejscu, stoi Theodore, który wywalczył dzielnie 15 punktów, dające po pomnożeniu przez trzy 45 punktów, które zaraz wzbogacą jego konto. Dodatkowo, pierwsza trójka otrzyma zaszczytne odznaczenia w postaci pięknych medali.

Jeszcze raz gratulujemy! I dziękujemy tym, którzy poświęcili czas na ten konkurs. I nas sam koniec, zwracamy się do Was z pytaniem - czy chcielibyście kolejne edycje naszego konkursu...?

* tak naprawdę to mi Excel pomógł : D