Konkurs
Dodane przez Marta_Mara dnia 13 April 2011 14:54
Drodzy Użytkownicy,
zgodnie z zapowiedzią, przedstawiamy Wam małą niespodziankę.
Oto przed Wami...
wiosenny konkurs. Zasady są proste, są trzy kategorie, ciekawe zadania i, mamy nadzieję, nie lada wyzwania na powitanie nowej pory roku.
Szczegóły w regulaminie.
Powodzenia!

Treść rozszerzona
Regulamin konkursu (kwiecień/ maj 2011)
1. W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik Hogsmeade.pl, wykluczając Redakcję.
2. Konkurs trwa od 13.04.2011 r. do 3.05.2011 r. (do godziny 23:59).
3. Prace należy nadsyłać na adres konkurs@hogsmeade.pl
4. Konkurs dzieli się na trzy kategorie, użytkownik może wziąć udział w każdej, ale tylko w jednej może walczyć o nagrodę główną.
5. Kategorie i polecenia konkursowe:

- Kategoria "Kulinaria":
Przygotuj potrawę z ośmiu następujących składników: 0,5 kg mrożonego szpinaku, 350 g makaronu (dowolny rodzaj), 6 jaj, 2 piersi z kurczaka, 3 ząbki (koniecznie) polskiego czosnku, 1 świeży ananas, 1 kg ziemniaków, puszka kukurydzy.
Jako przypraw i dodatków możesz użyć: wody, cukru, soli, pieprzu, przypraw sypanych, oleju, mąki, bułki tartej, oliwy z oliwek, natomiast natki pietruszki/ koperku/ ziół w charakterze wyłącznie dekoracyjnym.
Elementem obowiązkowym pracy są zdjęcia, które ukażą proces powstawania i efekt końcowy pracy. Do tego należy oczywiście załączyć przepis potrawy.
Nie musisz wykorzystywać każdego produktu, tak samo nie musisz wykorzystywać całej ilości podanych produktów.

- Kategoria "Film& Książka":

Opisz najlepszą, Twoim zdaniem, ekranizację książki.

- Kategoria "Dyskusje":
Stwórz felieton na wybrany przez Ciebie temat.

6. Nagrodę główną otrzymują trzy prace- po jednej, najlepszej, z każdej kategorii. Nagrodę główną stanowią bony do Empiku na kwotę 50 zł bądź dowolnie wybrany przez laureata zestaw: film/książka/przybory kuchenne (także do 50złotych+ przesyłka). Nagrodami dla osób, które zajęły miejsca od drugiego do piątego będzie unikatowy kolor nicka oraz po 200 punktów. Zwycięzcy głównych nagród otrzymują również te "poboczne".
7. Użytkownik może nadesłać prace do więcej niż jednej kategorii, ale musi jasno zaznaczyć, która praca walczy o nagrodę główną. Tylko jedna praca może walczyć o bon.
8. Warunkiem udziału w konkursie jest gotowość opublikowania swojej pracy w ostatnim numerze Pulsu Hogsmeade oraz podania swoich danych adresowych do wysyłki nagrody.
9. Wyboru najlepszej pracy w danej kategorii dokonuje Redakcja.