Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Ostatni odcinek

Dodane przez CynaMona dnia 26-06-2017 11:04
#3

Post będzie zawierał spojlery, więc czytacie na własną odpowiedzialność

Gilmore Girls (sezony 1-6)
Ogólnie mam bardzo pozytywne odczucia co do tego serialu, chociaż z biegiem czasu coraz bardziej irytuje mnie jedna z głównych bohaterek, Rory. Zaćmienia mózgu zdarzają się jej zdecydowanie zbyt często. Na początku shipowałam ją z Deanem i byłam niesamowicie zła, jak chodziła z Jessem. Po czym jak wróciła do Deana (który w tym czasie był już żonaty!) to mój ukochany ship się rozpadł. Nie jestem jednak też wielką fanką Logana, jakoś nie pasuje mi ten typ. Nie podoba mi się jego zachowanie, a w porządku jest tylko epizodycznie.
Lorelai to teraz chyba moja ulubiona postać, lubiłam ją od początku. Niesamowicie podoba mi się jej relacja z Rory, bo w sumie są dla siebie bardziej jak przyjaciółki, a nie matka i córka. Uwielbiam ją za miłość do kawy, mówienie z sarkazmem i całokształt ogólnie. Shipuję ją z Lukiem, chociaż teraz już mniej (ze względu na córkę Luka, grrr).
Zaraz zabieram się za 7 sezon, mam nadzieję, że będzie tam jeszcze więcej mojego ukochanego Kirka <3

Prywatna Praktyka (sezony 1-3)
Przerwałam jakoś w połowie trzeciego sezonu, bo wciągnęły mnie Gilmorki.
Według mnie bardzo udany spin-off Chirurgów, zawładnął[moim sercem. Główną bohaterką jest Addison Montgomery i to na niej oraz jej pracy skupia się cały serial. Tak jak w GA jest dużo skomplikowanych romansów (tym razem nie tylko w obrębie miejsca pracy!) oraz ciekawych przypadków medycznych (chociaż nie tak ciekawych jak w GA, bo klinika skupia się leczeniu bezpłodności). Warto obejrzeć choćby dla przystojnego recepcjonisty :hm:

Edytowane przez CynaMona dnia 26-06-2017 11:05