Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Trzecia edycja 100happydays ^^ -> 500HD

Dodane przez bochenek89 dnia 10-04-2015 21:02
#1

Czy potrafisz być szczęśliwy 100 dni z rzędu?

Co Wy na to by wspólnie podjąć wyzwanie 100happydays?

"Żyjemy w czasach, gdy posiadania bardzo wiele spraw i zapełnionego kalendarza jest powodem do chwalenia się. Gdy życie pędzi coraz szybciej, jest coraz mniej czasu, by cieszyć się chwilą, która właśnie trwa. Umiejętność docenienia chwili, otoczenia i siebie w nim, jest podstawą prowadzącą do długotrwałego szczęścia dla każdej istoty ludzkiej.
Każdego dnia wrzuć zdjęcie tego, co sprawiło ci radość!
To może być cokolwiek, od spotkania z przyjacielem to bardzo smacznego ciasta w pobliskiej kafejce, od bycia w domu po ciężkim dniu po przysługę, jaką zrobiłeś nieznajomej osobie. Przestrzegam tylko, że zdjęcia są podstawową formą!

#100happydays challenge jest dla ciebie - nie dla kogoś innego...
Nie chodzi o konkurowanie w byciu szczęśliwym ani o konkurs. Jeśli będziesz się starać przypodobać innym lub spowodować ich zazdrość przez swoje zdjęcia - przegrasz zanim zaczniesz grać."


Jeżeli tylko mielibyście chęci, to wrzucajcie tutaj zdjęcia, które sprawiły, że poczuliście się szczęśliwsi. W czasach, w których każdy ma telefon z aparatem to żaden problem. W czasach kiedy wszyscy jesteśmy zabiegani, to niezwykle ważne by znajdować szczęście w najdrobniejszych rzeczach.


Diaval/raven: Tytuł wątku został zmieniony - zamiast 100, przedłużymy go do 500 postów. Po zakończeniu tej wydłużonej edycji zrobimy sobie dłuższą przerwę z tą zabawą. Happy spam ;)


#1 To ja się pochwalę super prezentami świątecznymi :D
oi59.tinypic.com/yj7tw.jpg

Edytowane przez raven dnia 11-04-2015 17:00