Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Kara śmierci

Dodane przez N dnia 13-04-2015 21:01
#10

Ogólnie to jestem za karą śmierci, bo moje ciężko zarobione pieniądze muszę łożyć na tych cweli, którzy sobie siedzą w pierdlach i pachną. Jakby w Polsce były jakieś więzienia o naprawdę zaostrzonym rygorze, gdzie więźniowie dzień i noc musieliby harować ciężko za dziesięciu to wtedy może i nie byłabym za taką formą kary, jaką jest kara śmierci. Oczywiście nie uważam, że KAŻDY przestępca powinien siadać na krześle elektrycznym, ale np. taki morderca, gwałciciel, pedofil (chociaż pedofile to w więzieniach długo nie wytrzymują ze swoimi koleżkami w celi i popełniają często-gęsto samobójstwo), czy jakiś seryjny zabójca/psychol. Tacy ludzie to hańba dla ludzkości i powinno się ich outować z tego świata. I nie ma to tamto. Albo tępimy robactwo, albo pozwalamy im dalej żyć za nasze pieniądze. Ja wiem, że kara śmierci nie jest moralna, ale czy moralny jest gwałt na noworodku? Albo nawet i gwałt na kobiecie? Zabicie kogokolwiek, umyślne, zaplanowane i tak dalej?
A i co do pomyłek, to się zgodzę z mniszkiem. Jest taka za****ista technologia, że o pomyłce w takiej sprawie nie ma mowy.
Dobra, a na koniec powiem, że jeśli miałaby być kara śmierci w Polsce, to po pierwsze trzeba by było zmienić rząd, system, sądownictwo, więziennictwo etc. i dopiero wtedy wprowadzić coś takiego. A, no i wprowadzić te super technologie, które z pewnością mają na zachodzie. I posadzić na sędziowskich stołkach jakiś nieprzekupnych, nieskorumpowanych ludzi. I wtedy możemy zastanawiać się nad karą śmierci w Polsce.