Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Matura

Dodane przez raven dnia 05-05-2014 20:36
#1

Dziś pierwszy dzień egzaminów maturalnych 2014. Za tegorocznymi maturzystami pisemny język polski, a przed nimi prawie miesiąc zmagań kolejnymi częściami egzaminu dojrzałości.

No właśnie, maturzyści, jak Wam się spodobały tegoroczne tematy? Jak radzicie sobie z egzaminacyjnym stresem? Ile czasu włożyliście w przygotowania do tego najważniejszego (jak do tej pory, za rok matura będzie tylko miłym wspomnieniem. Sesja - to jest dopiero jazda^^ ) egzaminu? Z czego czujecie się najsilniejsi, a w których przedmiotach liczycie na łut szczęścia? Czym w ogóle jest dla Was matura - przepustką na studia, wyznacznikiem inteligencji, czy tylko niewiele znaczącym papierkiem? To jest temat dla Was, wyżywajcie się na pomysłowości pracowników CKE, chwalcie swoimi wynikami i dzielcie wrażeniami.

No a ci, którzy już są po tym ekscytującym wydarzeniu - jak wspominacie swoje egzaminy dojrzałości? Jak oceniacie tegoroczne tematy i zmiany w systemie przeprowadzania i oceniania egzaminów, które zaistniały na przestrzeni ostatnich lat?