Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: [D] W wodzie

Dodane przez Fantazja dnia 06-10-2008 17:26
#4

A wiesz, że to drabble nie jest? Zacytuję Ci tu Dimrillę:

[D] - drabułka (drabble) - tekst o długości 100 słów (ew. wielokrotności 100 słów - np. 200 lub 300, ale więcej raczej nie)

Cóż, Twój tekst ma słów sto dziewięć, o ile dobrze policzyłam. Tak czy inaczej, trochę przerośnięte to drabble...

No ale już pomijając... Nie spodobało mi się. Podczas gdy poprzednie Twoje drabble miało jakiś pomysł i nawet zaciekawiło, to jest takie nijakie, nie ma żadnego momentu zaskoczenia. Poza tym są drobne błędy, chociaż nie jest ich zbyt wiele.

przez skrzela przepływała życiodajna woda. Było tak ciepło... Wokół Harry'ego była tylko woda...

Powtórzenia. Pierwsze, co prawda, rozdzielone jednym zdaniem, ale bardzo krótkim, więc mi zgrzyta. Drugie już razi. Okropnie razi. Niestety, brak mi weny i nie mam pomysłu na to, co z tym zrobić... Ja bym chyba po prostu wyrzuciła to ostatnie zdanie.

Wezwany Zgredek szybko przybiegł z naręczem prania.

Nie pasuje mi tu to z naręczem prania. W końcu pranie to nie tylko pościel. Ja bym to zamieniła na z naręczem czystej bielizny, czy coś w tym stylu.

-Gdybym

Spacja. Spacja po myślniku. Mówiłam Ci to już setki razy. >.<

Moze

Literówka. Może.

Niestety, ale mnie nie podobało tu się nic. No, może początek. Ale w drabble ma się podobać przede wszystkim koniec. Tobie on nie wyszedł. Żadnego zaskoczenia, żadnego śmiechu... Niczego. Takie to dziwne było, po czterokrotnym przeczytaniu, nadal nie wiem, o co Ci chodziło. Bo o coś chyba musiało, tylko że ja tego nie dostrzegam.

Edytowane przez Fantazja dnia 06-10-2008 17:30