Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Regulamin Kącika Kreatywności

Dodane przez Fantazja dnia 06-05-2012 13:07
#1

1. Kącik Kreatywności (nazywany dalej KK) jest miejscem przeznaczonym na dodawanie własnych prac. Prace może dodać każdy zarejestrowany użytkownik.
1.a Publikacja cudzych prac jest surowo zabroniona.
1.b W wypadku cytowania cudzych tekstów, autor zmuszony jest zaznaczyć na początku bądź końcu posta, czyje dzieło cytuje i w którym momencie.
2. Jako prace kwalifikuje się wszelkie teksty, m.in. drabble, miniaturki, wiersze, teksty piosenek. Wyjątek stanowią opowiadania potterowskie (Fan Ficki), które mają własny dział.
3. Prace stanowią własność autora. Wykorzystywanie ich bez jego zgody jest zabronione.
4. Każdy autor zobowiązany jest do sprecyzowania formy swojego tekstu poprzez odpowiednie tagi Zasady tagowania znajdują się tutaj.
5. W razie występowania w tekście wulgaryzmów lub treści erotycznych, autor zobowiązany jest powiadomić o tym na początku posta.
6. W przypadku publikacji wielu tekstów danego gatunku, wszystkie powinny być dodawane w jednym temacie. Zakazane jest tworzenie wielu tematów na pojedyncze prace.
7. Publikując tekst w dziale KK użytkownik wyraża równocześnie zgodę na ich komentowanie.
8. Komentarze powinny być konstruktywne, zawierać opinię oraz jej uzasadnienie. W innym wypadku będę kasowane, a użytkownicy nagminnie je dodający ukarani ostrzeżeniem.
9. Zakazane jest kasowanie pierwszych postów zawierających prace.
10. W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy też usunięcia stworzonego przez siebie tematu, użytkownicy mogą skontaktować się z moderatorem opiekującym się KK.
11. Administrator ma prawo usunąć temat bez podania konkretnej przyczyny.
12. W całym dziale obowiązuje również regulamin strony oraz zasady netykiety.
13. Za nieprzestrzeganie powyższych podpunktów grożą kary.
14. Redakcja Hogsmeade zastrzega sobie prawo do zmian powyższego regulaminu.

Edytowane przez Fantazja dnia 06-05-2012 22:13