Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: [D] Oczy szeroko zamknięte

Dodane przez Ballaczka dnia 16-09-2008 14:49
#8

Ładnie, ładnie. Temat P... pairingi widziałam już na Mirriel, ale w związku z małą ilością czasu przejrzałam go tylko pobieżnie. Drabble ładne, zgrabne, puenta wcale nie taka oczywista, przynajmniej dla mnie, bo jednak zaskoczona byłam. Generalnie podobało mi się. Gdyby nie Twoje słowa, nie zgadłabym, że to drabbulkowy debiut. Wielu starych wyjadaczy tego gatunku tworzy dzieła gorszego rodzaju. Gratulacje. Poza tym ukłony dla Ciebie, drabble idealne pod względem budowy, dokładnie sto słów. Ja tam zawsze mam z tym problem.
Co do tytułu to faktycznie, nawiązanie do treści dość nikłe, z pewnością można by znaleźć jakąś celniejszą nazwę. Mi osobiście nic do głowy nie przychodzi, więc też czepiać się zbytnio nie będę.
Miałabym również zastrzeżenia co do publikowania tego na Hogs - oczywiście nie jest to wina autorki, ale odbiorców. Jak pokazuje przykład kolegi nade mną, niektórzy nie dorośli jeszcze do czytania takich tekstów. Ale cóż, jednak miło, że miałam okazję przeczytać to tutaj, bo jak mówiłam, na Mirriel tekstu nie wyłapałam.