Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: [NZ] Pamiętniki Voldemorta

Dodane przez Alex Verie dnia 02-11-2011 20:38
#6

Chcecie jeszcze trochę? Ok. Trochę już napisałam w wakacje ;) I dziękuję za opinię, a te erki to też nie wiem skąd się wzięły. (a to jeszcz... jest specjalnie)
__________________

Drogi Pamiętniczku,
Rozmawiałem z Lucjuszem i Severusem. Oddałem różdżkę (może nie w najlepszym stanie... No, ale oddałem) i na znak pojednania chciałem nauczyć ich latać. Severus po wielu twardych upadkach nauczył się, ale Lucjusz z przerażeniem w oczach dalej siedział w kącie (wziął poduszki, chyba mu się nie śpieszy...). Chyba nasz Malfoy ma lęk wysokości :D (porozmawiam z Bellą :P). Po lekcjach latania polecieliśmy z Severusem na zakupy do Londynu. Chciałem kupić nowe skarpetki do kolekcji, ale nic ciekawego nie znalazłem... Za to Severus kupił sześć nowych płaszczy (nie wiem, czemu Snape nie odważy się na jakiś nowy kolor, a nie tylko kupuje takie same czarne płaszcze!) w ekskluzywnym sklepie (oczywiście magicznym!) niedaleko pałacu Buckingham i cztery pary CZARNYCH butów...
Gdy wróciliśmy Lucjusz patrzył rozmarzonym wzrokiem na dziesięć wielkich toreb Severusa. Oczywiście o nim nie zapomnieliśmy. Dla niego kupiliśmy super szampon do włosów przetłuszczających się (Severus jeszcze o tym nie wie, ale wziąłem drugi dla niego :D) i nową rączkę do różdżki, którą mu złamałem (Buahahahaha).
Och nie! Zapomniałem porozmawiać z Severusem! Znowu był ze mną na zakupach w Londynie zamiast być... w Hogwarcie!
Na dzisiaj to tyle idę zjeść pyszne kanapeczki z dżemikiem z owoców leśnych i wypić pyszne kakałko, które zrobiła Cyzia i Bella. Jak chcą to potrafią :)