Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Jakiej muzyki słuchacie?

Dodane przez RazorBMW dnia 27-08-2011 17:19
#129

LittleBeatle napisał/a:
Oczywiście, że słucham rocka. Ten gatunek muzyki jest ponad wszystkimi. Każda jego odmiana. Rock jest o czymś, a nie tak jak większość współczesnych, topowych piosenek, których słuchają pospolici nastolatkowie - o niczym. Zwykła komercha, nie da się tego słuchać. Bardzo lubię też metal, chociaż rzadziej słychać go w moich słuchawkach. Ogólnie mówiąc - lubię ostrzejsze brzmienie.

No bo jak się siedzi tylko w rocku to potem jest płacz, że współczesna muzyka jest błe. A znam nastolatków, którzy słuchają bardzo ciekawej, mało znanej muzyki... RYMek w łapy i jazda, może wtedy ludzie nie będą płakać nad tym jaka to muzyka jest błeeee, bo im się szukać nie chce.
Rock jest czymś a reszta niczym. Meh, to polecam wyjść z obszaru rocka i szukać na blogspotach mało znanych kapel, bo nawet dobry pop w radiu czy TV nie leci... nie mówiąc już o Swansach czy innych ciekawych okołorockowych kapelach pokroju Jesu.

Sam tymczasowo lecę w obrębie doom metalu[Katatonia akurat się trafiła, o, i może z Electric Wizard zaczynam słuchać], poplątanego z podziemnym rapem - bo sprawdzałem mikstejpy od CunninLynguists, nawet spoko materiał. No ewentualnie jakiś przeciętny i nudnawy symfoniczny black metal się trafi, no ale niestety Limbonic Art słabo ostatnio sobie poczyna...
W elektronice chwilowo mała posucha, Anathema wyda album już za chwilę, więc pewnie będzie przypomnienie sobie dyskografii przed premierą. Ale i tak boję się o ich nowy album...

Edytowane przez RazorBMW dnia 27-08-2011 17:20