Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Kuroshitsuji i Kuroshitsuji II

Dodane przez potterfanka dnia 31-05-2011 23:44
#10

Kuroshitsuji . Black Butler. Czarny Lokaj. Już na sam dźwięk tych słów czuję dreszcze. Na serię trafiłam totalnie przypadkiem, nawet jej nie szukałam. Znalazłam jakąś fajną grafikę, fanart. Przedstawiała jakiegoś Ciela i Sebastiana. Hmm, fajnie wygląda ta dziewczynka (tak tak, myślałam że Ciel to dziewczyna, gdyż nie dotarło do mnie, że to yaoi), muszę sprawdzić z jakiego anime. No i pomału dogrzebałam się do odcinków na kresce. Zaczęłam oglądać. To było jedyne anime, w którym nie przewijałam openingu i nie wyłączałam endingu. Po 3 odcinkach potrafiłam zaśpiewać razem z SID'dem całe Monochrome. Serię oglądałam z wypiekami na twarzy, bo całość jest genialna. Po skończeniu odcinków miałam nawet syndrom odstawienia.
Zabrałam się potem za II serię. Wcześniej poczytałam trochę o Aloisie i Claudzie, także zdziwienia nie było. Monoshitsuji jednak nie ma tego klimatu co Kuro, jest zupełnie inne. Także bohaterowie ciut się zmienili, jak chociażby Grell.

Za moich ulubieńców uznaję Ciela, Sebas-chana, Grabarza i kochanego czerwonego Shinigami. Tak, jestem yaoistką <3.

Miałam także okazję czytać mangę, i rozpłynąć się nad cudownymi rysunkami Toboso Yany.

Jeżeli ktoś pyta o ulubione anime, albo to , które najbardziej pamiętam, bez zastanowienia odpowiadam : Kuroshitsuji. ( Próbowałam nawet kiedyś przygotować cosplay Ciela, no ale wyszło jak wyszło xD)
No i to Yes my lord.. Ahh.
Watashi wa akuma de shitsuji desu kara . < 3