Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Kuroshitsuji i Kuroshitsuji II

Dodane przez alice_in_wonderland dnia 25-08-2010 10:43
#3

Edytuję już któryś raz z rzędu, ale nie potrafię napisać nic sensownego o jednym ze swoich ulubionych anime.
To co w Kuroshitsuji kocham- postaci. Nigdzie nie znalazłam tak świetnych i dopracowanych, jak tu. Undertaker, Sebastian i oczywiście- moja miłość już od całkiem długiego czasu, Grell. Wszystkie niedociągnięcia w serii rekompensuje właśnie ta trójka. Cud, miód, czekolada i orzeszki.
Po drugie- klimat. Dziwne, że od początku uważałam, że zaraz po Grell'u klimat jest tu najlepszym, co widza czeka a teraz zacinam się i nie wiem, co napisać. Klimat po prostu jest, uderza z wielką mocą i uzależnia.
Trzy- kreska. Tu chyba chodzi głównie o własny gust i upodobania, ale nie potrafię o tym nie wspomnieć. Następny plus. Pięknie dopracowana. Cudownie.
Same wydarzenia- przyznaję, są niedociągnięcia. I może nawet by mnie to obchodziło, gdyby nie cała reszta.
I na koniec- podział na serie. Pierwsza była o wiele lepsza, druga już trochę na siłę. Tak, wiedziałam, ze będzie gorsza. Wszystkiemu winny jest Grell, bo sama myśl o jego powrocie nie pozwoliła mi drugiej serii nie-obejrzeć.
I na drugi koniec- Ciel in Wonderland. Następny dowód, ze to edytuję. Jak tylko znajdę te dwa odcinki, które mi spać w nocy nie dają, znów tu coś naskrobię. Zapewne będzie coś o pewnym Shinigami w szpilkach.
Podsumowując- idealizuję, słodzę, plącze się i piszę komentarz już około 20 minut.
Zaraz wracam. :happy:

Edytowane przez alice_in_wonderland dnia 10-10-2010 12:13