Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Niezwykłe pairingi

Dodane przez Avaney dnia 10-05-2015 20:28
#39

Pairingi to nieodłączna rzecz każdego fandomu, i dobrze! Dzięki fanfikom świat wykreowany przez jedną osobę (w tym przypadku panią Rowling) naprawdę żyje, przecież to jest świetna sprawa, kiedy ludzie tak się angażują w jakiś wymyślony świat.
Wracając do tematu, cóż... W fandomie HP jest mnóstwo dziwnych shipów, jak chociażby Harry x Voldemort, już Harry x Tom jest lepsze (can u see the difference?) czy Ginny x Snape. Ok, to mała hipokryzja w moim wykonaniu, bo Sevmione uwielbiam, ale, wait, to drugie jest mega popularne, a to pierwsze... jakiś wypierdek zboczonych myśli zboczonego fana. :D Nie no, ja to lubię. Bellatrix x Molly jest nieco podejrzane, Ron x Dumbledore jeszcze bardziej, ekhem ekhem.
Draco x Harry to już jakiś wymysł niewyżytych yaoistek! Serio, nie mam pojęcia, kto to wymyślił, ale ja go kocham. :D Ten pairing jest tak dziwaczny, że aż potrafię go ujrzeć w kanonie. Cóż. Neville x Snape nadal pozostanie moim faworytem w kategorii najśmieszniejszy pairing HP.
Znowu wypowiedziałam się, nie czytając pierwszego postu. xD Ale chwila, serio ktoś powiedział, że Drarry jest "rzadko spotykany, nie mający wielu wielbicieli i tępiony"? xD No błagam, tylko z tym trzecim mogę się w pewnym stopniu zgodzić, pairingi gejowskie zawsze są w pewnych okręgach tępione, ale Drarry i Dramione to dwa najpopularniejsze shipy w tym fandomie, serio. #byławidziałaiwie

Edytowane przez Avaney dnia 10-05-2015 20:33