Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Blink-182

Dodane przez majones_xD dnia 19-04-2009 21:03
#1

Blink-182 - amerykański zespół grający melodyczny punk rock zwany czesto pop punk. Grupa powstała w Poway, w Kalifornii w roku 1992, był aktywny do roku 2005, wtedy też członkowie Blinka zawiesili działalnosc i założyli swoje własne zespoły. Mark i Travis zaczęli nagrywać płyty z Plus 44, a Tom zajął się grupą Angels & Airwaves. 8 lutego oficjalnie ogłosili reaktywację zespołu a 15 maja zagrali pierwszy od 4 lat koncert na żywo.
Skład:
Tom DeLonge - gitara, wokal
Mark Hoppus - bass, wokal
Travis Landon Barker - perkusja
<3
<3
Znacie ten zespół ?
Słuchacie ich ?
Jaka piosenka najbardziej się wam podoba ?
Chcielibyście, żeby zagrali w Polsce ?
Jak myślicie, jaka będzie ich nowa płyta ?
Kto wg was jest najlepszy [Tom DeLonge, Travis Barker, Mark Hoppus] ?

Zapraszam do dyskusji.
[musiałam wprowadzić te niezbędne poprawki ;/]

Edytowane przez majones_xD dnia 08-08-2009 12:12

Dodane przez ferret dnia 01-05-2009 19:14
#2

Lubię, oj lubię. Szczególnie 'All The Small Things' i 'Always'. Kiedy ich słucham, od razu poprawia mi się humor.

Dodane przez Elfka dnia 14-05-2009 18:24
#3

Kiedyś bardzo ją lubiłam. Mogłam słuchać godzinami bez względu na wszystko. Zwłaszcza,, the Rock Show" i ,, I Miss You". Teraz już mi przeszło ale chętnie sobie czasem ponucę gdy idę koryterzem.

Dodane przez pencka dnia 30-07-2009 21:01
#4

Uwielbiam ich <333 Nie słucham ich już tak często jak dawniej, ale często jeszcze do nich wracam :P Pozdrawiam ;*;*

Dodane przez majones_xD dnia 08-08-2009 12:19
#5

I wersja tego tematu była do bani, że tak niekolturalnie się wyrażę ;]
jednakże teraz chyba jest w miare ok. :)
no to wypowiadać się ;]

Dodane przez Peepsyble dnia 22-11-2009 12:26
#6

Buhahah.
No to ja może zacznę od początku. Ich piosenkę, teraz nie pamiętam dokładnie którą, ale pierwszy raz usłyszałam w naszym starym Hogsmeadowskim radiu. Kto puszczał? Nie jestem pewna. Jedyną osobę, którą z radia pamiętam jest LoonyHaw, być może to ona, ale bardziej mi się kojarzy, któryś z chłopaków.
Dawno nie słuchałam, ale powracam na stare śmieci. Jedyną chyba piosenką, którą bardziej kojarzę jest "I miss you", właśnie w tej chwili jej słucham.

Dodane przez Fulanita dnia 12-01-2011 12:32
#7

Znam, lubię najbardziej podoba mi się piosenka I miss you. Jestem w niej wręcz zakochana, a zasłyszałam ją przez przypadek oglądając dwa lata (bodajże) temu filmik na youtube o tematyce RL/NT. ; >
Piosenka nigdy mi się nie znudzi i.. budzi mnie rano. : D

Dodane przez majones_xD dnia 06-04-2011 20:03
#8

Po długiej nieobecności postanowiłam ocenić stan mojego tematu. Cóż, chyba tylko ja jestem takim odmieńcem i jestem ze Slytherinu, kiedy wszyscy, którzy udzielili się w tym wątku są z Hufflepuffu. ; ) Mogę jedynie dodać, że uwielbiam What's My Age Again < 3 i z niecierpliwością czekam na nową płytkę. Polecam także radio nupunkradio.com ;) Wkrótce nadana tam będzie II część audycji Blink Me sprzed kilku lat. Pozdrawiam :)

Dodane przez Therion dnia 10-07-2011 22:22
#9

Znam jedną piosenkę: First date :D Lubię ją, jest dźwięczna i optymistyczna :D

Dodane przez Emma17 dnia 04-04-2015 23:29
#10

Ahh Blink-182. Musze powiedzieć, że z uśmiechem wspominam czasy, kiedy słuchałam ich na okrągło i miałam całkowitego bzika na punkcie ich piosenek. Nadal uwielbiam wracać do nich i puścić sobie First Date czy All The Small Things, bo w sumie to ja to nazywam klasykami muzyki punk rocka. Jak wspomniałaś zespół powstał w 1992 wiec takie dobre 5 lat przed moimi urodzinami. Zespół był również najbardziej 'aktywny'właśnie w latach 90, a ja zawszę zawsze chciałam by nastolatkiem w tych czasach i słuchać dobrego punk rock na radiu zamiast teraźniejszego One Direction czy Justina Biebera. Tęsknie za Blinkiem i tak bardzo bym chciała kiedyś mieć szanse zobaczyć ich live, ale niestety let's be honest ta szansa jest bardzo mała.

Na koniec chce powiedzieć, że uwielbiam Blinka za ich humor, wspaniale świrnietę teledyski, prawdziwe niesamowity teksty i za ich energie. Blink jak dla mnie jest jednym z najlepszych zespołów, który jak mi wiadomo był duża inspiracja dla teraźniejszych zespołów jak Simple Plan, no, ale tak Blink jest tylko jeden.

Dodane przez RazorBMW dnia 05-04-2015 09:39
#11

Emma17 napisał/a:
a ja zawszę zawsze chciałam by nastolatkiem w tych czasach i słuchać dobrego punk rock na radiu zamiast teraźniejszego One Direction czy Justina Biebera.


A w tamtych latach i tak... słuchałabyś dokładnie tego samego jak dziś 1D czy JB, vide Nirvana czy cała rzesza tych pop punkowych wytworów. :D

punk rock

vs

radio

Choose one...

Kocham takie teksty: pokazują hipokryzję.

W tamtych latach - najntisach te zespoliki właśnie były tym samym, czym dziś jest Bieber czy 1D, z tym, ze były na tyle cwane żeby wykorzystywać modę na punk i wielkie wytwórnie.

Ich fanbejs w tamtych latach był porównywalny z tym, co robili JB czy 1Direction.

Muzyka też była jak na taki target fajna i przystępna i o to chodziło, ale... nic więcej.

Zmienił się typ muzyki, reszta zaś została taka sama... ; ]

Dodane przez raven dnia 05-04-2015 14:37
#12

A w tamtych latach i tak... słuchałabyś dokładnie tego samego jak dziś 1D czy JB, vide Nirvana czy cała rzesza tych pop punkowych wytworów. (...)

Zmienił się typ muzyki, reszta zaś została taka sama... ; ]

No jasne, ale ja tam się bardzo cieszę, że żyłam w czasach, kiedy rekordy popularności biło Backstreet Boys, a nie Justin Bieber ;) chociaż poziom muzyczny, tekstowy, PR - dokładnie ten sam. 1D i Biebera porównałabym właśnie bardziej do BSB albo Boyzone niż do Nirvany i Blink182. Target ciut inny. Po BSB (i Kelly Family, omg) przyszedł czas fascynacji właśnie Blinkami, chwila z Limp Bizkit, Bloodhound Gang, The Offspring - bez względu na teksty i muzykę, poziom popularności i aktualną pozycję na scenie muzycznej, to dla mnie worek pt. "gimnazjum". Nie było to może jakieś wielkie uwielbienie, ale nadal zdarza mi się od czasu do czasu włączyć piosenkę któregoś z zespołów z tej grupy, słucham tego z sentymentem, nadal brzmi dla mnie w porządku. Ba, All the small things mam na playliście w telefonie. Pośród miliona innych, rzadko słuchany, ale jest :)