Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Chirurdzy (Grey's Anatomy)

Dodane przez Ariana dnia 28-12-2008 22:39
#3

Jakiś tydzień temu nie miałam pojęcia o czym jest ten serial. I tak z głupoty i od niechcenia obejrzałam jeden odcinek... z tego jednego odcinka zrobiły się trzy sezony (tzn. teraz jestem w trakcie trzeciego).

Co mogę powiedzieć o serialu? Wciąga a przynajmniej mnie, bo jest serialem medycznym a jak powszechnie wiadomo medycyna to najpiękniejsza i najciekawsza nauka. ;D

Co prawda serial w pewnych momentach jest trochę banalny a te wszystkie zawirowania miłosne nie do zapamiętania, ale ja go lubię. Wśród moich ulubionych bohaterów prym wiedzie Cristina za to, że często jest niemiła. A później jest Bailey za to, że też potrafi być niemiła. Natomiast za główną bohaterką nie przepadam albo raczej nie przepadałam w pierwszym sezonie, bo była taka nijaka. To samo Shepherd - w pierwszym sezonie to chyba jedna z najbardziej beznadziejnych postaci wykreowanych na potrzeby tego serialu - powód ten sam - całkowita nijakość. Później co prawda nabierają oni "koloru", ale i tak nie powalają urokiem. I lubię też Addison i Burke'a.
Moje ulubione odcinki to jak na razie 16 i 17 z drugiego sezonu, bo oglądałam je z duszą na ramieniu i ostatni z drugiego sezonu, bo chyba na żadnym filmie nie poryczałam się tak, jak na tym odcinku.

Nie miej mi za złe dodanie polskiego tytułu do nazwy tematu, ale jak znam życie kiedyś pojawi się jakiś błyskotliwy użytkownik i założy taki temat drugi raz z tym, że z polskim tytułem.