Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Zjawiska paranormalne

Dodane przez wiechlina roczna dnia 14-01-2016 20:49
#9

Jestem skrajnym realistą i nigdy nie szukam nadnaturalnych wyjaśnień zjawisk. Jeśli, w sposób absolutnie oczywisty nie kłócą się z racjonalną wiedzą. Może dlatego nawet niezwykłe pojedyncze przypadki, nie robią na mnie wrażenia. Jeśli chodzi o duchy to sprawa jest dla mnie jasna. Istnieją dobre i złe, oraz dusze ludzkie. Nigdy i nikomu nie radzę grzebać się, w żadnych mętnych praktykach.Bo są po prostu mętne i nigdy nie wiadomo co się trafi. Najpewniej na te złe, bo one tylko czekają na zaproszenie i otwarcie dla nich "portalu" z dostępem do świadomości. Te świadome byty nie mają nawet krzty poczucia humoru.
Byłem świadkiem przynajmniej jednego cudu. Lekarze określili to jako absolutnie niewytłumaczalny przypadek zaniku bardzo złośliwego nowotworu. Z licznymi rozsianymi po ważnych narządach przerzutami, w niezwykle krótkim czasie. Ten kolega żyje i ma się dobrze.
W życiu spotkałem się jednak z wieloma niezwykłymi zbiegami okoliczności. Czas, miejsce, potrzeba, okoliczności. To wszystko zbyt piękne mimo iż proste i zwyczajne. Więc raczej uważam, że Ktoś tam wtedy czuwał i miał przy tym kapitalne poczucie humoru.

Edytowane przez wiechlina roczna dnia 16-01-2016 21:36