Tytuł: Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Zjawiska paranormalne

Dodane przez Bou dnia 23-03-2014 14:06
#4

Wierzę w większość zjawisk paranormalnych. Niektóre są może trochę niedorzeczne, ale już tak mam. :) Sądzę, iż nie jest to możliwe, aby świat składał się tylko ze strony materialnej. To by było zbyt proste. Na pewno jest coś czego nie potrafimy udowodnić.
Zawsze miałam na punkcie takich rzeczy świra. Mam parę książek na ten temat. Moja ulubiona to "Świat niesamowitych zjawisk" Charlesa Berlitza. Są tam opisane najważniejsze dziwne wydarzenia XX wieku. A opłacało się ją kupować bo kosztowała tylko 17 zł. :D
Obecnie trochę się uspokoiłam, ale był czas kiedy codziennie oglądałam nowy horror, codziennie grałam w straszną grę i czytałam tego typu książki. No i w międzyczasie miałam nadzieję, że mnie też spotka coś niezwykłego.
Tylko raz spotkało mnie coś takiego. Gdy byłam mała, chodziłam do harcerstwa. Pojechaliśmy na biwak do nawiedzonego, opuszczonego zakonu. Nie będę wszystkiego opisywać, ale mogę powiedzieć, że bez przerwy coś się tam działo ( i to wcale nie były pomysły druhów, żeby nas nastraszyć xD). W ostatni dzień wywoływaliśmy duchy. Teraz na szczęście wiem, że nie należy tego robić. Otwiera się wtedy przejście, więc można zostać opętanym, to niebezpieczne. Odradzam wszystkim takie zabawy.