Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 245
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Pozostałe
»» Dyskusje wszelakie
»»» Jak zaczęła się Wasza przygoda z Potterem?
Drukuj temat · Jak zaczęła się Wasza przygoda z Potterem?
~Rybka_109a F
Dodany dnia 18-03-2009 16:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 348
Ostrzeżeń: 0
Postów: 151
Data rejestracji: 14.10.08
Medale:
Brak

U mnie było tak... Siedziałam w czytelni w szkole i zaczęłam gapić się na książki. Podeszłam do regału i zobaczyła HP. Pomyślałam może będzie fajne. Po przeczytaniu pierwszego tomu chciałam więcej HP i więcej i więcej... Dotarłam do 4 tomu i koniec. W czwartej klasie pani kazała wypożyczyć HP i KF jako lekturę i od razu sobie przypomniałam o tych książkach. Teraz też miałam HP i KF jako lekturę. Uśmiech A, że moja koleżanka tak samo polubiła ten świat zaczęliśmy razem czytać. Uśmiech I tak dotarliśmy od początku do końca i czekamy na dwa ostatnie właściwie trzy ostatnie filmy. Język
__________________
hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,ona.gif

Od przebiegłości Ślizgonów

Kretynizmu Puchonów

i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów

CHROŃ NAS GRYFFINDORZE
zyciepapuzek.fora.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
Dodany dnia 18-03-2009 17:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Mnie poleciła koleżanka. Ona była przy trzecim tomie i świat HP całkowicie ją pochłonął. Pomyślałam: "Spróbuję przeczytać, co mi szkodzi..."
Opłacało się zaryzykować. Oczko
__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030
Wyślij prywatną wiadomość
~mariola2755 F
Dodany dnia 18-03-2009 18:57
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -148
Ostrzeżeń: 4
Postów: 79
Data rejestracji: 18.03.09
Medale:
Brak

Mi mama pożyczyła książkę Komnatę tajemnic na wakacje
Byłam przerażona!! NIgdy nie czytałam tak grubej książki jak ta!!
A teraz się z siebie śmieję! Nie mogę żyć bez tych książek i uważam że nie są wcale takie trudne do czytania
Wyślij prywatną wiadomość
~Fanka Syriusza Blacka F
Dodany dnia 18-03-2009 20:35
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 261
Ostrzeżeń: 0
Postów: 79
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Koleżanka poleciła mi HP na wakacje3 lata temu, jednak nie od razu zdecydowalam się przeczytać... Za pierwszym razem po 3 rozdziale sobie odpuściłam i ksiażka została odłozona na półke. Potem jednak postanowilam, ze przeczytam całą I część. A potem nie mogłam oderwać sie od HP. Wszystkie część przeczytałam po parę razy i ciągle do nich wracam ;D
__________________
drogi Gościu pamiętaj o mnie i zaproś do znajomych !!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~SeverusS F
Dodany dnia 30-03-2009 22:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 407
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 29.03.09
Medale:
Brak

Zaczęło się od książki wypożyczonej z biblioteki, ale dopiero jakiś rok po wydaniu, bo w końcu przekonały mnie takie wiadomości, że to świetna książka i nie żałuję i nie gdy żałować nie będę, nigdy jeszcze żadna rzecz mnie tak nie wciągnęła jak to.
__________________
- Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, dla ciebie stawiałem się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wszytko po to, by, jak przypuszczałem, zachować syna Lily przy życiu. A teraz mi mówisz, ze hodowałeś go jak świnie na rzeź...
- To poruszające, Severusie - powiedział Dumbledore poważnie. - W końcu dorosłeś na tyle, żeby się nim przejąć?
- Nim? - krzyknął Snape. - ExPecto Patronum!
Z końca jego różdżki wypłynęła srebrna łania. Wylądowała na podłodze gabinetu, przeskoczyła raz przez gabinet i wyleciała przez okno. Dumbledore patrzył jak odlatuje. Kiedy jej srebrny blask zniknął w oddali, odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
- Po tak długim czasie?
- Zawsze. [...]
Wyślij prywatną wiadomość
~Fernando F
Dodany dnia 09-04-2009 13:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2047
Ostrzeżeń: 0
Postów: 264
Data rejestracji: 02.04.09
Medale:
Brak

Gdy miałem gdzieś 9-10 lat, usłyszałem w mediach o fenomenie Harry'ego Pottera. Poprosiłem swoją mamę, żeby kupiła mi tę książkę. "Kamień Filozoficzny" bardzo mi się spodobał, więc czytałem dalej kolejne części i tak o to zostałem Pottermaniakiem.
Wyślij prywatną wiadomość
~Tom_Marvolo_Riddle F
Dodany dnia 09-04-2009 20:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 15
Ostrzeżeń: 0
Postów: 6
Data rejestracji: 09.04.09
Medale:
Brak

Mnie do Pottera zachęcił kuzyn. Przyjechał raz do mnie i przywiózł mi pierwsze trzy tomy. Na początku nie miałem ochoty tego czytać(z powodu długości) ale później po dosłownie 8 str. tak mnie wciągnęło, że przez następne ok. 5 godz. byłem nieobecny. Później to już poszło z górki. Przeczytałem 1 tom, 2 tom, 3 tom itd. aż przeczytałem wszystkie tomy.
__________________
~~Czarny Pan~~
img.userbars.pl/70/13856.gif
hogsmeade.pl/tiara,slytherin,on.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Elfka F
Dodany dnia 02-05-2009 18:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 702
Ostrzeżeń: 2
Postów: 348
Data rejestracji: 02.05.09
Medale:
Brak

Moja opowieść zaczęła się od pewnej marnej chałupki bez tynku i ręcznika z wizerunkiem Ronalda. Pojechałam (do teej chałupki) do mojej babci i tam była moja kuzynka po uszy zakochana w Ronie. Miała w tedy 10 lat a ja 11 ( wciąż tyle mam ale za trzy dni już tak nie będzie) i ona powiedziała żebym przeczytała jej szóstą część bo jej się nie chce. I tak leżałyśmy sobie na hamaczku (hamaczku) i ja czytałam i czytałam i tak mi się to spodobało że przeczytałam wszystkie i wylądowałam tutaj. TnM to kuzynka dała mi ten ręcznik bo się wyleczyła z HP i go sobie przypięłam na ścianie pinezkami żeby mi przypominał tamten czas...


*usunięto baaaardzo zbędny cytat*
Edytowane przez Guardian dnia 12-06-2009 15:34
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny W F
Dodany dnia 03-05-2009 16:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 677
Ostrzeżeń: 1
Postów: 195
Data rejestracji: 21.04.09
Medale:
Brak

Kiedyś poszłam sobie do biblioteki, a było to dobre kilka lat temu. Lubiłam grube książki i tylko za takimi się rozglądałam. W oczy rzucił mi się "Harry Potter i Więzień Azkabanu". Pomyślałam sobie, że może warto spróbować ją przeczytać, a nóż mi się spodoba? No i zaryzykowałam. Teraz cieszę się z mojej decyzji, a cykl o Harrym Potterze jest moim ulubionym cyklem.
__________________
"Miłość kpi sobie z rozsądku,
I w tym jej urok i piękno."

Andrzej Sapkowski
Wyślij prywatną wiadomość
~pomylona F
Dodany dnia 03-05-2009 16:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 167
Ostrzeżeń: 0
Postów: 59
Data rejestracji: 27.04.09
Medale:
Brak

Ja najpierw oglądałam filmy. Jak byłam mała to oglądałam to tak jakby bezmyślnie. Nie wiedziałam o co tam dokładnie chodzi tylko podobało mi się, że są dzieci i mają różdżki...no wiecie;D Potem miałam dłuuuuuugą przerwę w oglądaniu. I ostatnio (luty) pożyczyłam sobie od koleżanki wszystkie części i oglądnęłam od nowa. I wciągnęło mnie. Zaczęłam szukać różnych informacji w internecie. Jak nauczyłam się wszystkich tekstów z filmu na pamięć (czyli, że jak już po raz setny oglądnęłam ten sam film) zaczęłam czytać książki. Miałam ten komfort, że skończyłam jedną książkę mogłam zaczynać już drugą (bibliotekę mam pod nosem;D). No i teraz mam fiołaaaa!!ToothJupi!
Wyślij prywatną wiadomość
~Bonnie313 F
Dodany dnia 31-05-2009 21:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2669
Ostrzeżeń: 1
Postów: 675
Data rejestracji: 16.02.09
Medale:
Brak

Pamiętam, że w podstawówce nie przepadałam za Potterem. Owszem, słyszałam o nim, ale mnie nie pociągało w jego stronę. Aż w szóstej klasie, po omówieniu wszystkich obowiązkowych lektur pani stwierdziła, że obejrzymy sobie i omówimy HP i KF. Film bardzo mi się spodobał i jeszcze w ten sam dzień po obejrzeniu pożyczyłam sobie od polonistki książkę HP i KF. Przeczytałam ją w jedno popołudnie "z zapartym tchem". Od tamtej pory wypożyczałam z biblioteki kolejne tomy. Wtedy akurat nie było HP i ZF w mojej bibliotece. Więc ten tom zakupiłam sobie sama. Oczywiście oprócz książek, które mnie wciągnęły, obejrzałam do tej pory wszystkie filmy z dubbingiem oraz w oryginalnej wersji z napisami. Niedługo potem znalazłam się tu, na Hogsmeade.Happy
Wyślij prywatną wiadomość
~Liselane F
Dodany dnia 01-06-2009 00:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 404
Ostrzeżeń: 1
Postów: 91
Data rejestracji: 13.04.09
Medale:
Brak

Jak byłam w podstawówce to strasznie nie lubiłam czytać, w zasadzie jedynymi książkami jakie czytałam były lektury obowiązkowe do szkoły. A kiedy słyszałam o 'Harrym Potterze' to aż mi nie dobrze było. I tak aż do 2002 roku, kiedy w ferie wybrałam się z bratem i kuzynką na Kamień Filozoficzny (wtedy to był tak zwany wybór "z braku laku"Oczko. Pamiętam, że jak wyszliśmy z kina to byłam pod nie małym wrażeniem i całą drogę powrotną omawialiśmy film.
Książkę jednak dostałam dopiero na urodziny, ale i tak 'łyknęłam' ją w jedną noc. Potem zaczęłam się domagać nie tylko kolejnych tomów Harry'ego, ale też innych książek, coraz częściej odwiedzałam bibliotekę. Rodzice myśleli, że coś ze mną nie tak, a tak naprawdę Mały Czarodziej rzucił na mnie swój urok ... nie chciałam też być Mugolem ;P.
W obecnej chwili jestem dumną posiadaczką 7 tomów oraz trzech dodatkowych książek (wybaczcie ale tytuły są za długie ;P) z serii o Potterze, a także wielu innych książek.
Ja teraz po prostu nie wyobrażam sobie życia bez czytania, no i bez Pottera (jestem PotteroManiaczką i jestem z tego dumna).
Dziękuję za uwagę.
__________________
- Pająki! PAJĄKI! One każą mi stepować! NIE CHCĘ STEPOWAĆ!
- To im to powiedz.
- Tak, tak ... powiem im to. Jutro im powiem ...
Wyślij prywatną wiadomość
~Paddy F
Dodany dnia 01-06-2009 09:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 14
Ostrzeżeń: 1
Postów: 50
Data rejestracji: 01.06.09
Medale:
Brak

Ja pierwsze zetknięcie z HP miałam w wieku chyba 5 lat (teraz mam 13), gdy z rodzeństwem wybrałam się do kina na KF. Rok później ledwo zaciągnęli mnie na KT, bo po 1-szej części byłam przerażona xD. Potem po mału się oswoiłam z HP (ktoś pamięta jak sprzedawali fasolki Bertiego Botta?) .W wieku bodajże 7 lat brat pożyczył od kuzynki KF, zaczął czytać i przy okazji czytał i mi. Sam dotarł chyba do trzeciego rozdziału i odłożył na półkę. Pewnego razu zobaczyłam tę książkę leżącą na półce i postanowiłam, że dobrze by było, gdyby siostra dostała ją z powrotem i... wzięłam się za czytanie Oczko Od tamtej pory nikt nie mógł mnie wyciągnąć ze świata HP Uśmiech .
Pozdrawiam
__________________
Paddy
Wyślij prywatną wiadomość
~Ospina11 F
Dodany dnia 01-06-2009 10:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 265
Ostrzeżeń: 2
Postów: 76
Data rejestracji: 18.05.09
Medale:
Brak

Hm...moją przygodę rozpoczęła właściwie ciekawość...ciekawość innego świata nie świata naszego nudnego i szarego świata mugoli
może jestem trochę "świrnięta" (że tak powiem) ale wierzę,że jest taki świat czarodziei
tylko,że baaaardzo dziwnym dla mnie powodem jest to,że tak naprawdę wiem,że takiego świata nie ma...choć wiele rzeczy dla nas zwykłych mugoli jest nie wyjaśnione....zaginienia,dziwne wypadki....
ale wróćmy do właściwego tematu zaczęłam od 1 części i czytam po kolei osobiście jestem na ostatniej 7 części.
Filmy?
Widziałam lecz książka jest lepsza,o wiele lepsza! Uśmiech
Pozdrawiam serdecznie wszystkich fanów Harre'go Pottera,a szczególnie ciebie;
drogi Gościu
!!
__________________
"Zaraz Krum zrobi BUM.! "
: *

"by poznać przyszłość,
trzeba wrócić do przeszłości..."
: *



Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE


pozdrowienia dla drogi Gościu,oraz całego hogs.!
Wyślij prywatną wiadomość
~Paddy F
Dodany dnia 01-06-2009 10:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 14
Ostrzeżeń: 1
Postów: 50
Data rejestracji: 01.06.09
Medale:
Brak

Dziękuję Uśmiech Ja muszę się przyznać, że 7 części jeszcze nie przeczytałam Uśmiech Jestem za bardzo zżyta z tą powieścią i nie mogę się pogodzić, że to już koniec... No ale w końcu kiedyś trzeba będzie, obiecałem sobie, że przeczytam wszytskie i tak zrobię Uśmiech
__________________
Paddy
Wyślij prywatną wiadomość
~Carmel F
Dodany dnia 01-06-2009 14:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Charłak
Punktów: 9
Ostrzeżeń: 1
Postów: 9
Data rejestracji: 15.04.09
Medale:
Brak

Kiedy ja dostałam na Gwiazdkę pierwsze 4 części, HP nie był jeszcze zbyt popularny, w każdym razie ja nie słyszałam o nim wcześniej. Musiałam je wymieniać, bo moi rodzice przez przypadek kupili wydania po angielsku O.o

W ogóle najpierw przeczytałam Komnatę Tajemnic, bo moja siostra pierwsza dorwała Kamień Filozoficzny Pretensja
Edytowane przez Carmel dnia 01-06-2009 14:14
Wyślij prywatną wiadomość
~novakai F
Dodany dnia 12-06-2009 11:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2242
Ostrzeżeń: 0
Postów: 628
Data rejestracji: 03.02.09
Medale:
Brak

Ja najpierw oglądałam film HP i KF. Był fajne, ale jakoś nie chciało mi się czytać książki. Natomiast moja koleżanka ją przeczytała. Ale się tym podniecała. No i zaczęła mnie namawiać, żebym też ją przeczytała. Nie miałam na to ochoty. W końcu, wydawałoby się, że dla świętego spokoju wypożyczyłam w bibliotece Kamień Filozoficzny. Muszę przyznać, że spodobała mi się. Od razu poszłam do biblioteki po pozostałe części i od tego momentu jestem wielką fanką HP.
__________________
I have walked all alone
On these streets I call home
Streets of hope, streets of fear
Through the sidewalk cracks time disappears

I was lost, on my knees
On the eve of defeat
As I choked back the tears
There's a silent scream no one could hear

Bells Of Freedom...


Pozdrowienia dla ciebie, drogi Gościu

hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Avrione F
Dodany dnia 29-06-2009 12:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1052
Ostrzeżeń: 1
Postów: 454
Data rejestracji: 13.06.09
Medale:
Brak

Gdy miałam 5 lat,obejrzałam HP i KF potem obejrzałam kolejne 3 filmy,ale książek nie czytałam.
Bo oglądnięciu 4 części,pożyczyłam 1,2,3,4,5,6 i 7 i wszystkie przeczytałam !.
Potteromaniaczką jestem od kiedy skończyłam 5 lat Rozbawiony.
__________________
"Powiedział Pan: "Daję wam ogień"
Podajcie sobie dłonie i żyjcie w zgodzie!
Żyjcie w zgodzie z ptakami, niech płoną serca
i oczy wasze niech nigdy nie znają łez...

Odszedł a ciało swe pogodził z ptakiem i wiecznym cierpieniem,
i była miłość,
i była zgoda,
Każdy był wolny! wolny był każdy ptak!

Pewnego dnia pękło niebo,
i runął straszny deszcz,
wtedy krzyknął ktoś,
a chłód ogarnął wszystkie serca,
a w oczach pojawił się strach!
Ludzie podali sobie noże- zamiast rąk
i upiekli ptaki!


Dżem "Dzień w którym pękło niebo"

Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony!
www.avrione.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Lily Evans F
Dodany dnia 29-06-2009 12:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 286
Ostrzeżeń: 0
Postów: 67
Data rejestracji: 01.06.09
Medale:
Brak

Ja od kolegi dostałam wielki plakat z pierwszej klasy Rona, Harrego i Hermiony. Nie znałam jeszcze wtedy Harrego więc ten plakat wylądował w półce. Później u mojej cioci oglądnęłam 2 pierwsze części a trzecią pożyczyłam sobie do domu. Bardzo mi się ona spodobała. Postanowiłam przeczytać książki i jakoś po pierwszej przeczytałam drugą i tak dalej. Bardzo mi się spodobała trzecia i jakoś od tamtego czasu jestem fanką a było to jakieś 4 lata temu.Zaraz po przeczytaniu trzeciej części znalazłam plakat w półce i powiesiłam go nad biurkiem.
Wyślij prywatną wiadomość
~Courag F
Dodany dnia 29-06-2009 13:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2553
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,383
Data rejestracji: 22.01.09
Medale:
Brak

Oj wcześnie się zaczęła. Jak miałam ok. 6 lat (teraz mam 12) oglądałam na video (jeszcze mam to jakże wspaniałe użądzenie, ale nie umiem go obsługiwać) Kamień i potem okazało się, że moja starsza siostra, Karolina, czyta książkę i zaczęła mi czytać, ja też próbowałam składać litery i w ten sposób przeczytałyśmy chyba do rożdziału Strażnik kluczy (jeszcze pamiętam ten obrazekOczko ). Potem zaczęłam czytać jak miałam 8 lat i przeczytałam w ciągu roku 5 tomów. p
Potem czekałam na Księcia, przeczytałam kilka tygodni po premierze. Insignia siostra kupiła mi w dzień premiery (moja kochana Lady VaderOczko ). Chyba najszybciej ze wszystich przeczytałam tą książkę.
Pierwsze części obejrzałam jak miałam chyba 8 albo 9 lat, ale dopiero miesiąc temu zmusiłam się do obejrzenia Zakonu, bo mnie Potter już tak nie kręci. Konto na Hogsie mam tylko ze względu na Forum
__________________
Przed zmianą nicka Crazy_LadyUśmiech

On Cię kocha - gra słów a rozum wyjałowiony
Gdy dla niego żyjesz i dla niego umierasz
On Cię kocha - Twój Bóg
Okrutny albo szalony
W dziele swym jak najgorszy sen
I nie wiem jak mógł na to wszystko pozwolić

Closterkeller "Auschwitz"
"Zdarza się, że nasze dłonie są puste, ale serce zawsze pełne i możemy rozdawać z nich tóżne wspaniałości: ciepło, dobroć, pociechę radość...
Frances Hodgson Burnett


[mp3][url=http://biedronka19.wrzuta.pl/audio/5FqXrmwx8Db/zy_-_12_-_czy_to_grzech_labedz[/mp3]



cbimg9.com/graphics/08/12/66069c.jpg
www.courag.photoblog.pl Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT