Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 157
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Książka
»» Dyskusja ogólna
»»» Ja w Gryffindorze, bo Harry tam jest!
Drukuj temat · Ja w Gryffindorze, bo Harry tam jest!
~Kate Riddle F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 30-12-2014 21:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 12
Ostrzeżeń: 0
Postów: 3
Data rejestracji: 12.11.14
Medale:
Brak

Co uważacie o osobach, które chcą być w Gryffindorze, tylko dlatego, że jest tam słynny Harry Potter? Moim zdaniem to nie są Potterhead, ponieważ to trochę bez sensu,powinno być się w Gryffindorze dlatego, że się tam pasuje :/ A wy co tym sądzicie? Znacie jakieś przykłady pseudoPotterhead?
Wyślij prywatną wiadomość
~Horse patronus F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2014 11:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 6
Ostrzeżeń: 0
Postów: 10
Data rejestracji: 25.12.14
Medale:
Brak

Mam wiele takich znajomych Uh-oh! ,sama jestem Gryfonką a na pytania internetowej tiary starałam się odpowiadać szczerze
__________________
'' Nie żałuj umarłych żałuj, żywych a szczególnie tych którzy żyją bez miłości''-Albus Dumbledore

''Wolałbym umrzeć niż zdradzić przyjaciół''-Syriusz Black

-'' Harry, czy to prawda, że podniosłeś głos na profesor Umbridge? - Tak. - I że zarzuciłeś jej kłamstwo? - Tak. - Weź sobie ciasteczko.''

- Był najlepszym przyjacielem mojego taty i mojej mamy. Został skazany za morderstwo, ale uciekł z więzienia dla czarodziejów i ukrywa się. Ale chce być ze mną w kontakcie... widzieć, co się ze mną dzieje... czy jestem szczęśliwy. (...) Wierzył, że to lato będzie o wiele lepsze od ostatniego.
Uśmiech Jupi!
Wyślij prywatną wiadomość
~MaFaRa10 F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 02-01-2015 18:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1030
Ostrzeżeń: 0
Postów: 264
Data rejestracji: 29.04.12
Medale:
Brak

Tacy ludzie mnie śmieszą, ale niestety muszę przyznać, ze sama jestem Krukonką, a tutaj zostałam przydzielona do Gryffindoru, bo "Złota Trójca" i odpowiadałam nieco nieszczerze na pytania Tiary. Na swoje usprawiedliwienie powiem, że zakładajac tutaj konto miałam dziewięć lat...
__________________
"Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich".
dziewczynkawglanach.pinger,pl Wyślij prywatną wiadomość
~Lily736 F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 27-01-2015 20:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 200
Ostrzeżeń: 0
Postów: 76
Data rejestracji: 24.01.15
Medale:
Brak

Myślę, że nie są to uczciwe osoby. Na początku - muszę przyznać sama chciałam z tego właśnie powodu dołączyć do Gryffindoru, ale później dotarło do mnie, że nie mogę tak. Odpowiadałam na pytania szczerze i i tak mnie przydzielono do Gryffindoru. W sumie dla mnie to nie tak mało ważne, ale jednak nie chciałam dołączyć do Slytherinu. Oczko
__________________
,,Co ma być to będzie, a jak już przybędzie, damy sobie z tym radę'' ~ Hagrid
,,Udało się, dostali w kość, niech Potter żyje nam! A Voldek gnije w piekle, za którym tęsknił sam!'' ~ Irytek
,,Jeśli chcesz poznać człowieka, dowiedz się jak traktuje podwładnych, a nie równych sobie'' ~ Syriusz Black, Łapa
,,Nie żałuj umarłych. Żałuj żywych, a przede wszystkim tych, który żyją bez miłości'' ~ Albus Dumbledore
,,Trzeba być bardzo dzielnym, by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom'' ~ Albus Dumbledore
,,Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć'' ~ Albus Dumbledore
,,Myśli mogą pozostawić głębsze ślady niż cokolwiek innego'' ~ Pomona Pomfrey
Wyślij prywatną wiadomość
~klarcia123 F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 30-01-2015 15:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -43
Ostrzeżeń: 1
Postów: 3
Data rejestracji: 29.01.15
Medale:
Brak

Sama na początku bym tak chciała ,ale po krótrzych namysłach myślę że to jest trochę nieodpowiedzialne i bez sensu tiara nas przydziela do domów które pasują do nas do naszej duszy , charakteru , postawy a nie dla naszych upodobań Uśmiech chodź harry został przydzielony do gryffindoru a tiara chciała do slytherin to i tak tiara wybiera czyli jej zdanie jest najważniejsze Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~LimonQa F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 30-01-2015 15:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 155
Ostrzeżeń: 0
Postów: 99
Data rejestracji: 22.09.14
Medale:
Brak

Moim zdaniem jest to głupie ja bym wolała naprawdę wiedzieć do jakiego domu powinnam należeć a nie że sama sobie wybieram Język
__________________
"Świat wcale nie dzieli się na dobrych i złych ludzi, bo każdy z nas ma tyle samo dobra co zła. Tylko od nas zależy, którą drogą pójdziemy"
Wyślij prywatną wiadomość
~LilyPotter F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 30-01-2015 16:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Horkruks
Punktów: 7311
Ostrzeżeń: 0
Postów: 622
Data rejestracji: 21.05.10
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal

To wcale nie tak, że sami gryfoni się wypowiadali wyżej, WCALE.

Wboijanie w test tego, co wiemy że nas przydzieli do danego domu to takie trochę mijanie się z celem. Ja wiem, że to tylko namiastka prawdziwej tiary, ale - no bez przesady. Jedno czy dwa pytania można przekręcić, ale tak celowo wszystko... Po co? Jak robiłam test z młodszym bratem, na końcu zaznaczył gryffindor, a dostał się do Ravenclawu ^^
Ale wracając, bo zbaczam z tematu. Tiara przydzielała ze względu na cechy danej osoby, prawda? A nie na wewnętrzne upodobania. Przykład Harry'ego się nie liczy. Wiadomo, że można sobie chcieć - ja na przykład bym chciała ravenclaw oprócz Slytherinu, ale skoro tiara miałaby mnie przydzielić do zielonych, nie protestowałabym. najwidoczniej pasuję właśnie tam, a nie do Ravu na przykład.
__________________
49.media.tumblr.com/d21688665e2fdd453d7ed9f23c58fc7c/tumblr_napa2wpA7m1t15wswo1_400.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~imperio47 F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 31-01-2015 12:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 59
Ostrzeżeń: 0
Postów: 47
Data rejestracji: 09.01.15
Medale:
Brak

Sądzę że Ci ludzie są trochę śmieszni. To że wielki Harry Potter był w Gryffindorze nie oznacza że te dom jest lepszy od innych. Ja sama również jestem w tym domu lecz tylko dlatego że odpowiadałam na pytania tiary przydziału jak najbardziej szczerze. Uśmiech
__________________
''-Przez te wszystkie lata ?
-Zawsze.''
Wyślij prywatną wiadomość
~Anka Potter Always Together F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 31-01-2015 20:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1573
Ostrzeżeń: 0
Postów: 254
Data rejestracji: 10.07.14
Medale:
Brak

Ja być Krukonka, bo kochać dom Orła! Moim zdaniem to śmieszne - wybierać dom na podstawie bohaterów w nim będących. A szczególnie bycie Gryfonem, bo Potter. Takie jest moje zdanie. Ja kiedyć chciałam być Gryfonką, potem Ślizgonką, ale to było jeszcze zanim stałam się prawdziwą Potterhead Oczko Teraz jestem Krukonką z krwi, kości i mózgu Oczko
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów
Przebiegłości Ślizgonów,
Chroń Nas Ravenclawie!

Jestem Krukonką braterską jak Gryfonka. Jestem przyjacielska jak Puchonka, ale mam w sobie coś ze Ślizgonki

Pomyślnych Igrzysk... I niech los wam zawsze sprzyja!

data1.whicdn.com/images/58526072/large.gif
fc05.deviantart.net/fs71/f/2012/361/5/5/the_hunger_games_gif__by_ourdestinytodie-d5petn3.gif
img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201502/gallery_1423069410_938646.gif
gfx.stacja7.pl/repo/photo/articleHomePage/5283.1.jpg
http://kto-jest-wrogiem.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 11-04-2015 11:03
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Trochę zbił mnie ten temat z tropu Oczko Ja tam właściwie za HP nie przepadam. Wielokrotnie mnie irytował. Nie pałam do tej postaci nienawiścią niczym sam Lord Voldek, ale nie uważam go też za "ósmy cud świata". Wnerwiać potrafił niemiłosiernie. A co do Gryffindoru, to jakoś nigdy mi ten dom "nie leżał". Mam swój Slytherin, i dobrze mi z tym jak nigdy ;p A tak serio, to naprawdę nie mam pojęcia kto chce należeć do Domu Godryka tylko dlatego, że tam trafił Wybraniec. Powinno się przede wszystkim w miarę rzetelnie współpracować z Tiarą Przydziału. Chociaż z perspektywy czasu tak sobie myślę, że i ten kapelusz wielokrotnie się mylił z przydzielaniem uczniów do poszczególnych Domów. Nieważne w jakim Domu ostatecznie się znajdziesz, ale jakim jesteś człowiekiem :mugolem/czarodziejem/charłakiem/trollem ;p Można być odważnym, szlachetnym i bohaterskim bez przydziału do Gryfonów. Tak sądzę. A Harry Hogwart już skończył Jęzor
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Kathleen_Black99 F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 11-04-2015 17:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 382
Ostrzeżeń: 0
Postów: 107
Data rejestracji: 04.02.15
Medale:
Brak

Kompletnie bez sensu jest chęć należenia do Domu, do którego chodził ulubiony bohater ;-; Trzeba patrzeć na swoje cechy i zdolności, a najlepiej zrobić niezależny test, odpowiadając szczerze na pytania :/
__________________
Ten profil jest własnością
Księżniczki Gwiazd
- Kathleen Antares Azalia Riddle Black

Ballada o dwóch siostrach

Były dwie siostry: Noc i Śmierć,
Śmierć większa, a Noc mniejsza,
Noc była piękna jak sen, a Śmierć,
Śmierć była jeszcze piękniejsza.


static.tumblr.com/uufvqds/6Rsm8im9p/nc59518lg.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~puszek29 F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 12-04-2015 09:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 132
Ostrzeżeń: 0
Postów: 49
Data rejestracji: 11.05.14
Medale:
Brak

Nie mam takich znajomych, ale gdy omawialiśmy w szkole HP to Ci, którzy tam trafili (nie byłam to ja) cieszyli się najbardziej. Wolę gdy ludzie w Tiarze Przydziału odpowiadają szczerze, a nie by dostać się do Gryfu. Powinni się kierować swoimi prawdziwymi cechami.
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
Wiedzy-o-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE!!!

Dziękuję wszystkim za pozdrowienia.

Jestem Gryfonką z przebiegłością Ślizgonki. Mam mózg Krukonki oraz charakter Puchonki.
Wyślij prywatną wiadomość
~-Hermciacia- F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 12-04-2015 13:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 52
Ostrzeżeń: 1
Postów: 60
Data rejestracji: 29.12.14
Medale:
Brak

Mi wychodzi Ravenclaw i jestem z tego dumna i nie wstydzę się tego, bo tam pasuję!!! :
__________________
What doesn't kill you makes you stronger
Why don't you understand? That I never changing who I am
Wyślij prywatną wiadomość
~Parvatiss F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 11-08-2015 20:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 256
Ostrzeżeń: 0
Postów: 116
Data rejestracji: 17.11.12
Medale:
Brak

Ogólnie jak sprawa "Gryffindor, bo Harry" jest jeszcze "Slytherin,bo Draco". Osobiście nie brałam tego przydziału na poważnie. Odpowiadałam szczerze, ale jakoś się zbytnio nie przejmowałam wynikiem. Na końcu zaznaczyłam że chciałabym należeć do Ravenclawu, ale jednak wylądowałam w Gryffindorze. I też dobrze. Nie narzekam. Lubię ten dom tak jak każdy. Nie uważam również żeby któryś był lepszy a któryś gorszy. Szkoda tylko że większość się kieruje tym co Rowling napisała w książkach o tych domach. Slytherin został przedstawiony jako zło konieczne, Puchonów jako nieudaczników, a Krukonów jako przemądrzałych. Według tych stereotypów raczej większość będzie starała się dostać do Gryffindoru (chyba że są fankami Dracona albo innej postaci należącej do tegoż domu, wtedy Slytherin).
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu
26.media.tumblr.com/tumblr_ldouk4e9BB1qc6eaoo1_500.gif

George
-Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań.


24.media.tumblr.com/tumblr_mcg898mwlT1rjp4eoo1_500.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~HermioneG F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 09-11-2015 23:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 545
Ostrzeżeń: 0
Postów: 123
Data rejestracji: 07.11.15
Medale:
Brak

No cóż, jak sobie wolą... ja trafiłam do Gryffindoru, odpowiadając na pytania szczerze. Lepiej jess bliżej poznać swój charakter poprzez zaznaczanie prawdziwych odpowiedzi, a nie podchodzących pod konkretny dom. Szczerze, ja lubię każdy dom hogwarcki i nie miałam w ostatnim pojęcia, co zaznaczyć (wtedy jeszcze nie wiedziałam, że nie trzeba było zaznaczać, no ale cóż) i wybrałam Gryffindor. I przydzieliło mnie do Gryffindoru. Ale mam nadzieję, że mimo wszystko to był wybór tiary przydziału. Uśmiech
__________________
,,A kiedy upadniesz, ja będę przy Tobie.
~podłoga "
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT