Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 311
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Książka
»» Dyskusja ogólna
»»» Miłosne życie Harry'ego
Drukuj temat · Miłosne życie Harry'ego
~KrejzolkowaPotterheads F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 14-11-2014 20:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 15
Ostrzeżeń: 0
Postów: 4
Data rejestracji: 14.11.14
Medale:
Brak

Każdy Potterheads wie, że miłosne zmartwienia Harry'ego nie były takie proste. Cho, Ginny no i Hermiona. Oczywiście każdy wie, że Harry kochał ją jedynie jak siostrę. Z Cho były wzmianki w 4 i 5 części. Ostatecznie ożenił się z Ginny. Sama autorka, J.K Rowling przyznała, że Harry i Hermiona byliby o wiele lepszą parą. Niektórzy uważają, że byłoby tak o wiele lepiej. Natomiast inni mówią, że jest dobrze tak jak jest. Ja osobiście chciałabym by Harry był z Hermioną. A wy? Napiszcie co uważacie o wyborze Harry'ego? W końcu on i Hermiona pasują do siebie. ;D
KrejzolkowaPotterheads dodał/a następującą grafikę:
dsfgdh.jpg
[17.38KB]
__________________
Jestem szalona Potterheads! Dobrze się uczę i lubię sobie pośpiewać.;33 Z Harrym Potterem spotkałam się w wieku 2, 3 lat. Lubię też Percy'ego Jacksona i Marvela. Lubię filmy akcji i potrafię się bić jak facet! xDd
Wyślij prywatną wiadomość
~Black Swan F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 14-11-2014 20:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 7
Ostrzeżeń: 0
Postów: 2
Data rejestracji: 14.11.14
Medale:
Brak

Jak dla mnie wszystko jest tak jak powinno
Harry z Ginny
Ron z Hermioną
Jakoś tak nie potrafię sobie wyobrazić innych par. Ale każdy ma swoje zdanie
__________________
Przyjaciele, jedyną rzeczą której Voldemort nigdy nie zrozumie to miłość
Wyślij prywatną wiadomość
`Czarodziejka F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 14-11-2014 21:31
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11092
Ostrzeżeń: 0
Postów: 861
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal Medal Medal

Temat odnosi się raczej do całości sagi, nie tylko "Kamienia Filozoficznego". Przenoszę do innego działu.
__________________

CRAZY WITCH TRIO!
Czarodziejka dark shadow Sailor Mars

Edytowane przez Czarodziejka dnia 14-11-2014 21:31
Wyślij prywatną wiadomość
~mimi32111 F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 16-11-2014 19:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Charłak
Punktów: 6
Ostrzeżeń: 0
Postów: 3
Data rejestracji: 17.09.14
Medale:
Brak

Myślałam nad para : Harry i hermiona ale jakoś to tak dla mnie nie pasowało xD

__________________
Mam na imię Nicole Uśmiech 14, Aniołek . Kochaaam Harry'ego xD
Wyślij prywatną wiadomość
~Karoola F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 17-11-2014 07:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -82
Ostrzeżeń: 1
Postów: 11
Data rejestracji: 09.10.14
Medale:
Brak

Ron bardziej pasuje do Hermiony

__________________
KaroolaCool
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 17-11-2014 17:28
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

W ogóle miłość to podobno niezmiernie ciężkie uczucie, w sensie że trudne Oczko Ja przyznam szczerze, że czytając książki zawsze denerwowały mnie te wszystkie wątki miłosne. Nieważne o jaką parę chodziło. A co do tego z kim powinien być Harry... To nie jest może tak, że on sam najlepiej wybrał? Mi on nigdy do Hermiony nie pasował. Przyjaźń na śmierć i życie owszem, ale miłość? Ja tam żadnej chemii między nimi nie czułem. Chyba, że w ekranizacji IŚ jak tak pięknie tańczą w tym namiocie ;p A co do opinii Rowling... No to jak sama twierdzi, że lepiej pasowałby do panny Granger to po kiego muchomora wrzuciła go w ramiona Ginny? Ech, brak już weny...
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~SimonNordon F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 18-11-2014 17:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Goblin
Punktów: 34
Ostrzeżeń: 0
Postów: 22
Data rejestracji: 05.11.14
Medale:
Brak

Ja czekałem tylko na wątek miłosny xD Wredny Jedyna Para która mnie denerwowała to Cho I Harry...
__________________
"Ravenclaw do sprytu namawia, Za pierwszą z cnót uznaje bystrość."
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 28-11-2014 19:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Uważam, że żadna z nich - ani Cho, ani Ginny, ani tym bardziej Hermiona - nie pasują do Harry'ego. On lubi mierzyć się z wyzwaniami, dlatego najlepiej pasowałaby do niego dziewczyna o bardzo wyrazistej osobowości, nietuzinkowym sposobie bycia, a może i nawet jakiejś mrocznej przeszłości.
Co do Cho, to sprawa była dosyć oczywista - platoniczne zauroczenie Harry'ego nie zamieniło się w nic głębszego, ponieważ Harry poznał Cho od złej strony (poparła przecież Mariettę - swoją przyjaciółkę, która doniosła Umbridge na GD).
Hermiona i Harry od początku są dobrymi przyjaciółmi i pewnie byliby dobraną parą gdyby nie to, że Hermiona lepiej pasuje do Rona: bez dwóch zdań tworzą oni dobraną parę, ponieważ świetnie się nawzajem uzupełniają.
Ginny to według mnie postać mało barwna i mdła, od początku zakochana na zabój w Harrym. Miałam nadzieję, że nie będą razem, niestety J.K.Rowling postanowiła inaczej. Harry nie musiał jej zbyt długo zdobywać - była bardzo podatna na jego e... wdzięki. Normalny nastolatek szybko znudziłby się dziewczyną tak mu ślepo oddaną, no ale Harry nigdy nie był normalnym nastolatkiem ;-).
Do naszego czarodzieja najlepiej pasowałaby jakaś niezwykła dziewczyna, niekoniecznie czarownica. Powinni na początku za sobą nie przepadać, żeby było ciekawiej. Mogłaby mieć też jakąś mroczną przeszłość, bo to nadałoby tej postaci nowy charakter i na pewno byłaby o wiele ciekawsza od wiecznie beczącej z byle powodu Cho Chang, wszystkowiedzącej Hermiony Granger oraz ślepo oddanej Harry'emu Ginny Weasley Rozbawiony.
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~Loanessa F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 30-11-2014 09:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Charłak
Punktów: 10
Ostrzeżeń: 0
Postów: 2
Data rejestracji: 29.11.14
Medale:
Brak

Dla mnie najlepsza była właśnie przyjaźń Harry'ego z Hermioną. Może mogliby być razem, ale od pierwszej części byli raczej świetnymi przyjaciółmi i nie za bardzo pasowaliby na parę Uh-oh! .
A o Ginny i Harrym nie wiem co myśleć...Pasują do siebie, ale też trochę zgadzam się z Lady Bellatriks, Harry mógłby mieć inną dziewczynę Tak!.
Edytowane przez Loanessa dnia 30-11-2014 09:50
Wyślij prywatną wiadomość
~Luneczka20003 F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 01-12-2014 16:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 36
Ostrzeżeń: 0
Postów: 19
Data rejestracji: 30.11.14
Medale:
Brak

Według mnie wszystko jest tak jak powinno
Harry z Ginny
Ron z Hermioną
Nie potrafie wyobrazić sobie innych par Uśmiech

Ale każdy ma swoje zdanie
Wyślij prywatną wiadomość
~Bou F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 02-12-2014 17:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2195
Ostrzeżeń: 1
Postów: 682
Data rejestracji: 27.04.10
Medale:
Brak

Jakoś zupełnie nie widzę Harrego z Ginny. Bardziej pasuje mi do Hermiony. Hermiona i Ron byli swoimi przeciwieństwami. Co do Cho..nawet nie ma o czym mówić, ja w ogóle nie przepadam za Cho, wydaje mi się, że ona go trochę wykorzystywała. Może odrobinę nieświadomie, ale jednak.
__________________
Bou Kotecek Sowa

media.tumblr.com/00cbcb82f4b1147f9ba3262d2bdfc851/tumblr_mtmatfNNo81qgb6q0o1_500.gif

news.mtv.it/files/2014/02/awkward-jenna.png

molpi.org/public/uploads/37b1ddbb9a269ab1ef0686331fe138d199037917.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Lily736 F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 02-03-2015 21:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 200
Ostrzeżeń: 0
Postów: 76
Data rejestracji: 24.01.15
Medale:
Brak

Jakoś tak nie do końca pasuje mi Harry z Ginny. Nie mam nic do niej, ale bardziej go sobie wyobrażałam z Hermioną. Może przeciwieństwa się przyciągają (mówię o Ronie i Hermionie), ale uważam, że nie powinni być razem. A co do Cho, to nie przepadam za nią. Nie wiem czemu, po prostu... Tak jakoś. Oczko Według mnie też nie pasują do siebie, Cho była bardziej wrażliwa i delikatna.
__________________
,,Co ma być to będzie, a jak już przybędzie, damy sobie z tym radę'' ~ Hagrid
,,Udało się, dostali w kość, niech Potter żyje nam! A Voldek gnije w piekle, za którym tęsknił sam!'' ~ Irytek
,,Jeśli chcesz poznać człowieka, dowiedz się jak traktuje podwładnych, a nie równych sobie'' ~ Syriusz Black, Łapa
,,Nie żałuj umarłych. Żałuj żywych, a przede wszystkim tych, który żyją bez miłości'' ~ Albus Dumbledore
,,Trzeba być bardzo dzielnym, by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom'' ~ Albus Dumbledore
,,Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć'' ~ Albus Dumbledore
,,Myśli mogą pozostawić głębsze ślady niż cokolwiek innego'' ~ Pomona Pomfrey
Wyślij prywatną wiadomość
~amcia7BJ F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 03-03-2015 17:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 18
Ostrzeżeń: 0
Postów: 17
Data rejestracji: 27.02.15
Medale:
Brak

Dla mnie Harry bardziej pasuje do HermionySerce niż do Ginny czy ChoZniesmaczony
przyznaję żę troche mnie to wkurzyło gdy w epilogu pojawił się z GinnyPretensja
Wyślij prywatną wiadomość
~LimonQa F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 03-03-2015 18:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 155
Ostrzeżeń: 0
Postów: 99
Data rejestracji: 22.09.14
Medale:
Brak

Zawsze chciałam żeby był z Hermioną, ale teraz jak się nad tym zastanowie to lepiej że jest z Ginny
__________________
"Świat wcale nie dzieli się na dobrych i złych ludzi, bo każdy z nas ma tyle samo dobra co zła. Tylko od nas zależy, którą drogą pójdziemy"
Wyślij prywatną wiadomość
~IsabellGinny1 F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 03-03-2015 21:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 2
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 14.02.15
Medale:
Brak

Moim zdaniem jest dobrze tak jak jest. Harry z Ginny, Ron z Hermioną. Ja tak się już przyzwyczaiłam. Mi odpowiadają te pary.Uśmiech
__________________
Może w Gryffindorze,
Gdzie kwitnie męstwa cnota,
Gdzie króluje odwaga
I do wyczynów ochota.


media.tumblr.com/675069de1700426362c8f4f934d96161/tumblr_inline_n1sirqxtib1r31u6a.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Parvatiss F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 11-08-2015 20:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 256
Ostrzeżeń: 0
Postów: 116
Data rejestracji: 17.11.12
Medale:
Brak

Według mnie Cho w ogólnie była beznadziejna.Wyglądało to tak że szukała pocieszenia Harry'ego po utracie Cedrika (choć nie widać było szczególnie aby za nim tak rozpaczała) Hermionę zawsze widziałam jedynie jako przyjaciółkę i nikogo więcej. Za to Ginny według mnie pasuje. Cieszę się, że Rowling tak ich połączyła choć czemu tak teraz narzeka że wolałaby Harry'ego z Hermioną.Mogłaby pomyśleć nad tym wcześniej.
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu
26.media.tumblr.com/tumblr_ldouk4e9BB1qc6eaoo1_500.gif

George
-Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań.


24.media.tumblr.com/tumblr_mcg898mwlT1rjp4eoo1_500.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~wiechlina roczna F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 11-08-2015 21:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2520
Ostrzeżeń: 0
Postów: 187
Data rejestracji: 11.05.15
Medale:
Medal

Co to znaczy Harry i Hermiona pasują do siebie? Oboje interesowali się czarodziejskimi sportami, co prawda Hermiona, to tylko teoretycznie Uśmiech. Harry wybitnie lubił się uczyć, całe dnie spędzał w biblioteceRozbawiony. Ktoś sobie wymyślił, że do "Wybrańca", to koniecznie musi być dodana idealna osoba, mądra, piękna. Praktycznie bez wad, może troszkę przemądrzała. Jak, w komiksieRozbawiony. Tutaj na szczęście tak nie jest, bo jest normalnie i całkiem życiowo. Chwała za to Rowling.
__________________
Eeee pomyłka.
Każdy zasługuje na własną.......siekierę.
Wyślij prywatną wiadomość
~Kathleen_Black99 F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 12-08-2015 12:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 382
Ostrzeżeń: 0
Postów: 107
Data rejestracji: 04.02.15
Medale:
Brak

Życie miłosne Harry'ego obchodzi mnie tyle co nic. Strasznie denerwowały mnie te jego wewnętrzne monologi o Cho czy Ginny podczas gdy powinien zająć się czymś innym, pożytecznym - zabiciem Voldemorta. Moim zdaniem Harry i Hermiona nie pasują do siebie. Cho jest głupią, zapłakaną dzieweczką wciąż płaczącą po Edwardzie ... o przepraszam, Cedriku. Większe wrażenie zrobiłaby w "Zmierzchu", serio. A Ginny? Cóż, innego wyboru nie miał, bo nikt inny nie był nim zainteresowany. Więc tak jak jest dla mnie jest ok. Rowling odwaliła kawał dobrej roboty pisząc "HP" i nie chcę negować jej pomysłu.
__________________
Ten profil jest własnością
Księżniczki Gwiazd
- Kathleen Antares Azalia Riddle Black

Ballada o dwóch siostrach

Były dwie siostry: Noc i Śmierć,
Śmierć większa, a Noc mniejsza,
Noc była piękna jak sen, a Śmierć,
Śmierć była jeszcze piękniejsza.


static.tumblr.com/uufvqds/6Rsm8im9p/nc59518lg.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Dretwota F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 17-08-2015 11:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 49
Ostrzeżeń: 1
Postów: 29
Data rejestracji: 16.08.15
Medale:
Brak

Zgadzam się z ~Lady Bellatriks !
Hermiona jest dla mnie pomysłem całkiem nietrafionym. Pomijając fakt, że ona i Harry byli świetnymi przyjaciółmi ale Hermiona z natury jest ZA MĄDRA i dla Harrego i dla Rona! Ona potrzebuje wyzwania intelektualnego a oni no cóż.. nie stanowili go dla niej.
Ginny.. jak już ktoś mądrze wspomniał, nie stanowiła żadnego wyzwania dla Harrego. Uważam, że w tym aspekcie Rowling się nie popisała, bo od pierwszej części widzimy "ogrom ślepej miłości" jaką Ginny dażyła Harrego i jest to tak przewidywalne i nudne jak flaki z olejem.. A okrzyk mojego przerażenia po obejrzeniu sceny wiązania sznurówki w IV części było słychać do Doliny Godryka... mogłaby mu jeszcze buty czyścić jakby tylko miała okazję. Stanowiła dla niego pewien rodzaj substytutu matki (pomijając aparycję), co jakoś niespecjalnie pasuje mi w związku.
A co do Cho.. osobiście jej nie lubię bo.. no ciepła klucha z niej.. Nie lubię takiego typu bohaterki, ale to moja opinia.

Zgadzam się, że powinna na scenę wkroczyć całkiem inna bohaterka ale mam dylemat. Biorąc pod uwagę charakter Harrego to albo powinna stanowić dla niego wyzwanie (bo to przecież jego ulubione hobby) albo powinna być księżniczką w złotej wieży, którą mógłby uratować zaspokajając swój kompleks rycerza ;]
Wiemy jednak, że Harry przy dziewczynach był jednak trochę zagubiony i niepewny (próby zaproszenia Cho na Bal Bożonarodzeniowy to najlepszy przykład) nie wiem czy nie lepsza byłaby druga opcja ;]

Ale podsumowując ŻADNA KANDYDATKA NIE JEST WARTA UWAGI.
__________________
Nic nie jest takim jakim się wydaje
Wyślij prywatną wiadomość
~pani_granger F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 19-08-2015 14:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 87
Ostrzeżeń: 0
Postów: 35
Data rejestracji: 12.08.15
Medale:
Brak

Osobiście uważam, że Harry i Hermiona to najlepsze połączenie, ale nie ukrywam, że bardzo cieszę się ze związku/małżeństwa Harrego i Ginny.
Cho była przelotną miłością i tak jak kilka osób powyżej uważam, że nie jest warta większej uwagi.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT