Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 184
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Zajęcia dodatkowe + korepetycje
Drukuj temat · Zajęcia dodatkowe + korepetycje
!Martucha F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 26-10-2008 01:27
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 799
Ostrzeżeń: 1
Postów: 143
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Również, tak jak wyżej Inferius, udzielam korepetycji. Z języka angielskiego i biologii.

Sama uczęszczam na korepetycje z fizyki i matematyki, bez tego to na koniec roku nie obyłoby się bez poprawek, a tak to mam 3/4. ;P

Na kółka nie chodzę, bo moja szkoła jest tak zorganizowana i ma taki szeroki zakres zainteresowań, że szok. ;s
Kiedyś, w podstawówce chodziłam na wszystko co się dało, i właściwie nic z tego nie wyniosłam, więc dałam sobie pod koniec spokój.

Moim głównym i jedynym, właściwie "zajęciem dodatkowym" jest udzielanie się w miejscowym warsztacie dla ludzi psychicznie i fizycznie chorych, czyli to potoczny "wolontariat". Chodzę tam kiedy mi się zachce, czasami jestem codziennie, czasami raz na dwa tygodnie - zależy jak mam czas.
Lubię to robić, czerpać z tego przyjemność, myśleć 'że się robi coś dobrego', i, co najważniejsze - tak przygotowuję się do dalszego kształcenia w szkole, choć czasem bywa bardzo ciężko, nie zaprzeczam... :]
Edytowane przez Martucha dnia 26-10-2008 01:29
Wyślij prywatną wiadomość
~Cameron F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 26-10-2008 08:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 589
Ostrzeżeń: 0
Postów: 117
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Na korepetycje nie chodzę, póki co nie są mi potrzebne. Na zajęcia dodatkowe kiedyś chodziłam. W 2 klasie podstawówki (xD) na kółko matematyczne. I jeszcze w 4 i 5 klasie podstawówki na kółko teatralne. I to było chyba jedyne kółko, na którym mi się podobało. Miałam jeszcze chodzić na dodatkowe zajęcia niemieckiego, ale w ten dzień mam za dużo lekcji i zwyczajnie mi się nie chce. Od przyszłego roku mam zamiar iść na francuski, jednak nie wiem czy mi się będzie chciało.
__________________
s6.zapodaj.net/images/37523503.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
N
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 26-10-2008 09:39
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Ja niestety również nie mam możliwości chodzenia na żadne kółko. Po pierwsze moja szkoła bardzo mało ich organizuje...dziennikarskie? europejskie? pierwsze słyszę, że w ogóle takie kółka istnieją xD Ale wiocha, wiem Rozbawiony. Ale cóż. Kiedyś chodziłem na kółko historyczne, polonistyczne oraz przyrodnicze. na SKSy jeden semestr, no i jeszcze na "wyrównawcze" z matematyki, która pozostaje dla mnie w dalszym ciągu niepojęta xD. A teraz nigdzie nie mogę chodzić, bo mam nauczanie indywidualne w domu. Nie chodzę do szkoły.
Edytowane przez dnia 26-10-2008 09:44
Wyślij prywatną wiadomość
~Empathy F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 26-10-2008 10:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 339
Ostrzeżeń: 1
Postów: 83
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

A ja chodzę a właściwie to do mnie przychodzi na korepetycje taka sympatyczna studentka i angielskiego mnie uczy, o! I chodzę na harcerstwo raz w tygodniu. I z przyjaciółkami robimy sobie takie własne cotygodniowe SKS-y jeździmy na salę gimnastyczną i tam albo się wydurniamy albo gramy w siatkówkę. Miałam chodzić jeszcze na biologiczne kółko ale że jest w piątek to podziękowałam. No i jak znajdę jakiś wolny dzień to jeżdżę do schroniska dla zwierząt i tam sie jako wolontariuszka udzielam. Na nic więcej nie starcza mi ani czasu ani chęci.
__________________
,,Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem.''
Kurt Cobain
Wyślij prywatną wiadomość
!Delirantka F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 27-10-2008 22:12
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Postów: 439
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Chodzę na matematykę raz w tygodniu, jako że zależy mi niebywale na wysokim wyniku na maturze z tegoż przedmiotu. To jest jedyna moja powtórka do matury, ponieważ, z przyczyn drzemiącego we mnie gigantycznego lenia, na własną rękę nie powtarzam nic. Tam jestem zmuszana do wykonywania zadań, oraz regularnie wędruję do tablicy, więc - chcąc nie chcąc - uczyć się muszę. Grupa liczy jakieś 10 osób i, gdyby nie to, że połowa irytuje mnie samą aparycją, byłoby całkiem przyjemnie.
Gdy byłam młodsza, chodziłam na angielski i niemiecki, ale krótko i nieskutecznie. Raz na niemieckim było tak nudno, że wraz z kolegą opuściliśmy zajęcia, wychodząc teatralnie przez okno. Borze szumiący, jaka ja byłam głupia, jak byłam młodsza. Dodajmy jeszcze, iż nauczycielka, zajęta smarowaniem na tablicy jakichś zdań, nawet nie zauważyła naszego, jakże mondrego, wyczynu. A szkoda, bo, zachęcona tym, że na niemieckim mi się udało, jakiś czas później, zrobiłam to samo na biologii. Tym razem odwiedziłam gabinet dyrektora.
A wracając do tematu - chciałam jeszcze zapisać się na angielski, bo ten przedmiot również będzie liczył mi się na studia, jednakże wpadłam na ten pomysł wiele za późno i trudno o korepetycje u kogoś, kto znałby dobrze standardy maturalne i jeszcze umiał zrozumieć, o co mi chodzi, kiedy mówię czego nie rozumiem.
__________________
d'oh

Δ = b² - 4ac

Edytowane przez Delirantka dnia 14-06-2009 16:25
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Gaga F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 27-10-2008 22:54
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 738
Ostrzeżeń: 1
Postów: 286
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

We wtorki chodzę na kółko dziennikarskie, w środę na SKS z koszykówki, we wtorek i czwartek po 1,5h angielskiego w szkole językowej + indywidualne toki nauczania z historii i angielskiego.
Edytowane przez Lady Gaga dnia 03-10-2009 17:42
Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Shadow F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 28-10-2008 12:43
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Opiekun Slytherinu
Punktów: 3615
Ostrzeżeń: 0
Postów: 630
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

A ja chodzę raz w tygodniu na fizykę bo akurat fizyka to przedmiot którego nie potrafię zakumać więc muszę chodzić na dodatkowe zajęcia chociaż szczerze tego nie na widzę. Poza szkołą to kiedyś chodziłam na angielski teraz to na nic dodatkowego nie mam i się cieszę. xD ale jakbym mogła toi bym chciała na jakiś język po szkole chodzić, to by był to hiszpański albo niemiecki.
__________________
"Never put off until tomorrow what you can do the day after tomorrow."
Wyślij prywatną wiadomość
~Astoria Malfoy F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 28-10-2008 20:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 50
Ostrzeżeń: 2
Postów: 117
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

w sumie to mam pełno dodatkowych zajęć bo do szkoły plastycznej chodze więc wlicza sie to w zajecia dodatkowe... Uśmiech a korki mam z angola uczy mnie nauczycielka i bardziej mi odpowiada niż studentka.. Uśmiech
__________________
Dawniej Astoria Greengrass where is my znaomi Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 28-10-2008 20:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Kółka - chodzę, chodzę, choć zmieniam je z biegiem lat.
Jedyne, które mi się nie zmieniło od trzech lat to matematyczne. Jestem dobra i nawet mnie to interesuje. Ponadto, polonistyczne. Dwa różne światy, ale cóż. Chór, żeby mieć szóstkę z muzyki, choć nie chce mi się na niego chodzić. W zeszłym roku było jeszcze teatralne i angielski, ale teraz brak mi na nie czasu.
Poza szkołą (tą dzienną), chodzę jeszcze do szkoły muzycznej. Jestem w pierwszej klasie liceum muzycznego w klasie skrzypiec. Do instrumentu dochodzi mnóstwo teorii, ale muzykę kocham i za nic w świecie nie zrezygnuję. Ba, gdybym miała wybrać jedną szkołę, do której chcę chodzić, byłaby to muzyczna, pomimo to, że tę drugą też lubię.
Korepetycje?
Nie potrzebuję.
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
~Mandarynka F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2008 20:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Barman w Dziurawym Kotle
Punktów: 1332
Ostrzeżeń: 3
Postów: 519
Data rejestracji: 25.12.08
Medale:
Brak

Dawałam koleżance korki z historii. Przekładałam jej na młodzieżowy język. Jakoś wyszło, że z jedynki poprawiła się na trójkę. ;D Moja zasługa. Skromna jestem.
Z polskiego koledze, ale to był koniec roku, że nic się nie nauczył. Ale przynajmniej wie, co to rzeczownik, przymiotnik, czasownik, przysłówek, liczebnik, zaimek, spójnik, przyimek i zna przypadki. Tyle zdołałam go nauczyć.
__________________
'Złota gwiazdka spłynęła bokiem po jego skroni i policzku, po czym wsiąkła w poduszkę'
- Córka Robrojka - M. Musierowicz
~ ~ ~

'Miłość jest ślepa. Im mocniej się kogoś kocha, tym bardziej irracjonalnie się postępuje'
- Księżyc w nowiu - S. Meyer
~ ~ ~

'Życie jest różne, dobre i złe, naturalnie. Ale jak ktoś je widzi na czarno, to od razu stwierdza, że je zna, a jak na biało czy tam na różowo, to - że nie ma się o życiu pojęcia'
- Niespokojne godziny - I. Jurgielewiczowa
~ ~ ~

'Jeśli będziesz szanował tylko prawdę, nie będziesz miał wiele do szanowania. Dwa plus dwa równa się cztery, to będzie jedyny obiekt twojego szacunku. Poza tym będziesz stykał się z rzeczami niepewnymi: uczucia, normy, wartości, wybory - to wszystko konstrukcje delikatne i płynne. Nie ma w nich nic z matematyki. Szacunkiem darzy się nie to, co jest zatwierdzone, lecz to, co jest proponowane'
- Dziecko Noego - E. E. Schmitt
~ ~ ~

'To zabawne, do czego człowiek robi się zdolny, kiedy w grę wchodzi coś, czego nie można mieć'
- Przed świtem - S. Meyer
~ ~ ~

'Bo [wszystko] jest proste. Trzeba w to wierzyć. Wiedzieć czego się chce i do tego dążyć'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Miłość jest okrutna i bezwzględna. Trzeba stale mieć się przed nią na baczności. Strzec siebie przed jej otchłanią. I kochać świat. To wystarczy. By poczuć się szczęśliwym'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Najgorszy z życiowych błędów polega na tym, że jesteśmy tacy, jakimi chcą nas widzieć inni ludzie'
- Ja tego nie przeżyję! - R. Rushton
~ ~ ~

'Czasami musimy ludzi ranić, by się nie rozpaść. Ale musimy robić to z miłością, i tyle'
- Egzamin dojrzałości - L. Lowry
~ ~ ~

'Sława i wsparcie fanów oznacza, iż należy pomóc innym w realizacji ich marzeń. A to, że czyjeś marzenia niekoniecznie wiążą się z telewizyjnymi kamerami i mnóstwem pieniędzy , wcale nie oznacza, że są one mniej ważne'
- Moja siostra jest gwiazdą pop - K. Greene
Wyślij prywatną wiadomość
~Yachiru F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 31-12-2008 21:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 420
Ostrzeżeń: 0
Postów: 127
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

A ja chodziłam ( w podstawówce) na matematyczne, informatyczne, treningi koszykówki (grałam w MUKS Szok Bojanowo. piękne czasy, szkoda, że to rzuciłam. dziewczyny z drużyny za wredne były. nadal są).

Teraz jestem w kółku teatralnym, którym opiekuje się szalony historyk.

I oczywiście kółko chemiczne. Kocham to! Opiekuje się nami trochę dziwny chemik, ale jest super! To kółko jest dla klas 2 i 3, ale że są tylko 4 osoby (ze mną) to jest czas, żeby i mi tłumaczyć tematy, które będę miała dopiero za rok, czy dwa Oczko.

Mogę się pochwalić, mogę? <błagalne oczy>

W konkursie przedmiotowym z chemii miałam 22 pkt. na 50 (?). Zaznaczam jednak, że to po uczęszczaniu przez 2 miesiące na to kółko ^^. w I klasie ;P. Nie wiem, czy faktycznie to taki super wynik, na jaki mi wygląda, ale moja chemiczka stwierdziła, że to jej lekcji zasługa, a nie kółka xD.

Ponadto jestem w ZHP, czemu poświęcam cały czas, jaki mogę poświęcić Oczko. Jak ktoś chce, mogę podesłać link do strony i forum drużyny.
Wyślij prywatną wiadomość
~Nicolette F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 01-01-2009 13:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1467
Ostrzeżeń: 0
Postów: 685
Data rejestracji: 15.12.08
Medale:
Brak

Co do dodatkowych zajęć, to tylko kółko teatralne. A jeśli chodzi o korepetycję, to w ubiegłym roku korepetycji z matematyki udzielała mi pewna dziewczyna z liceum. Teraz z matmą radzę sobie całkiem nieźle, więc korków już nie potrzebuje.
__________________
*

Inspektor Lestrade: W kolejnym życiu byłbyś dobrym przestępcą.

Sherlock Holmes: Tak, a pan świetnym policjantem.
www.las-ceglasty.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Rewolucja F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 02-01-2009 18:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dyrektor Hogwartu
Punktów: 4576
Ostrzeżeń: 2
Postów: 772
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

W szkole mojej jest cała masa zajęć pozalekcyjnych. W 1. klasie uczęszczałam do prawie wszystkich kółek, lecz wypisałam się z dwóch - nie miałam na nie czasu. Teraz uczęszczam na kółka: plastyczne, teatralne, chórek, SKS - wf., taniec.
Na korepetycje nie chodziłam, nie chodzę i mam nadzieję, że chodzić nie będę musiała.
Ostatnio zapisałam się na kurs angielskiego, ale coraz rzadziej mogę rozmawiać z nauczycielami. Bo, szczerze powiedziawszy, muszę dość często zostawać po lekcjach. Nawet dyrektor uważa, że mam "niewyparzony jęzor", choć wiele z nim nie rozmawiam. Tak więc, dzięki niemu mam do sprzątania, do końca styczna, boisko szkolne. wtf.
__________________
już nie noszę sukienek,
nie śpiewam ładnych piosenek
i chociaż jestem dziewczyną,
z chłopakami piję wino!
hogsmeade.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Irreplaceable_ F
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 02-01-2009 19:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2090
Ostrzeżeń: 1
Postów: 394
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Ja nie podszebuję jakiś specjalnych korków czy coś, ale od czasu do czasu pomaga mi starsza siostra w nauce. Chodzi na studia i zna się na rzczy - a to ważne. Miała takie osiągnięcia w nauce, ze wierzcie mi, niejeden by jej pozazrościł. dlatego ona mi pomaga.
Co do zajęć dodatkowych - nie uczęszczam, aczkolwiek chciałam się na kilka zapisać, ponieważ mamy dość słabych nauczycieli i nic nie mozna zrozumieć ^^ Na pierwszym miejscu jest fizyka, potem zaś matematyka. Reszta na razie jest ok.
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermi1992 F
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 18-02-2009 22:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 254
Ostrzeżeń: 0
Postów: 66
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Ja chodziłam na tance. Jednak teraz kiedy poszłam do liceum nie mam na to czasu. Od marca startuje z basenem i w najblizszym czasie czekaja mnie korki z ang. Moja mama uparla sie jescze i chce zebym chodzila na korki z historii bo mam z niej mature zdawac ^^ ;)
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

It's Time For A Love Revolution.
Wyślij prywatną wiadomość
~Blair F
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 18-02-2009 22:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1008
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nigdy nie chodziłam na korki z żadnego przedmiotu i mam nadzieję, że nie będę musiała. Co do zajęć dodatkowych, kiedyś w podstawówce chodziłam na tańce towarzyskie. Teraz, raz na jakiś czas pojawię się na kole informatycznym by poprawić sobie ocenę z techniki (tak, z techniki!) i na dodatkowych z chemii, żeby chociaż spróbować coś zrozumieć. Nie wiem czy do lekcji dodatkowych zaliczyć niemiecki, na który przez półtora roku biegała moja klasa a okazało się, że to zajęcia dodatkowe. oO Chodzę też na chór, o.
Od przyszłego roku szkolnego ruszam z dodatkowym angielskim, załatwiłam sobie nawet wykładowczynię z uniwerka. ^^ Zamierzam iść w tym kierunku w przyszłości, więc muszę mieć jak najlepszą ocenę.
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.
Marilyn Monroe.

i40.tinypic.com/10oierr.gif

Edytowane przez Blair dnia 18-02-2009 22:31
Wyślij prywatną wiadomość
~atrammarta F
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 23-02-2009 02:25
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1561
Ostrzeżeń: 0
Postów: 580
Data rejestracji: 02.12.08
Medale:
Brak

To tak... Ekhm... ;P
Parę językowych i humanistycznych, to tak- k. historyczne, k. j niemieckiego, dwa k. j. polskiego, j. angielski i kwadrans europejski.
Z "nauk ścisłych- k. matematyczne, k. informatyczne (?), . To chyba wszystko.
A, i było jeszcze k. teatralne, ale coś krucho w tym roku.
Korepetycje?
Nie, nie potrzebuję.

__________________
"Słowo które nie jest wypowiedziane
jest słowem którego nie można powtórzyć
nie można się go nauczyć ani imitować
póki więc nie otworzą się usta
nie otworzą się rzeki
nie otworzą się rany
nie otworzą się umysły
nie otworzy się raj"
( Krzysztof Pieczyński )

Wyślij prywatną wiadomość
~Luna Parkinson F
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 23-02-2009 11:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Charłak
Punktów: 14
Ostrzeżeń: 3
Postów: 158
Data rejestracji: 20.02.09
Medale:
Brak

Nie chodziłam nigdy na korepetycje bo nie było takiej potrzeby . Teraz przydałyby mi się z matmy, ale widocznie będę musiała sama nadrobić program.
Co do zajęć dodatkowych to teraz chodzę tylko na j.angielski.
Kiedyś były tańce, piłka ręczna, kółko teatralne, szkoła muzyczna, pływanie, kółko plastyczne i dużo, dużo innych, ale ze wszystkiego oprócz angielskiego, zrezygnowałam.
Wyślij prywatną wiadomość
~aparecjum F
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 11-07-2009 19:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 996
Ostrzeżeń: 1
Postów: 515
Data rejestracji: 07.12.08
Medale:
Brak

na korepetycje nie uczęszczam, chociaż z fizyki mi by się przydały, ale w roku szkolnym nie mam na to zbyt wiele czasu. jak jeszcze była szkoła, no i w 3 kl. gimn. też za pewne będę chodziła to tak:
- siatkówka <3 wtorek i czwartek.
- koszykówka <3 - piątek
- sztafeta <3 - poniedziałek i czwartek
sroda zostaje mi na kucieeee;d


__________________
Chociaż to, że nasze myśli skierowane są ku czymś innemu, że rozmawiamy i porozumiewamy się różnymi językami, nasze serca biją jednym rytmem.
Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2009 12:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Na korki, Bogu niech będą dzięki, nigdy nie potrzebowałam chodzić. Zawsze dawałam sobie radę sama. Jeśli chodzi o zajęcia pozalekcyjne, to bardzo dobrze wspominam gimnazjum- latała się wtedy na wszystkie możliwe kółka zainteresowań (plastyczne, matematyczne, geograficzne, fizyczne, historyczne, z języka niemieckiego i SKS) i miało się jeszcze czas na odrabianie lekcji i wypoczynek. W liceum, niestety nawał prac domowych i klasówek nie pozwala na wiele zajęć pozalekcyjnych. Trzeba się było zdecydować na dwa kółka (geograficzne i historyczne) i tak już zostało.
__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT