Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 324
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na poważnie
»»» Homoseksualizm
Drukuj temat · Homoseksualizm
^Lady Holmes F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 02-03-2014 19:33
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

Homoseksualizm - temat dość kontrowersyjny dla niektórych. A Wy co sądzicie na ten temat?
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 02-03-2014 23:43
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

W tej kwestii nigdy jakoś jednoznacznie się nie wypowiedziałem. Być może zabrakło odwagi, a może wiedząc, że "odkryje swoje poglądy" wolałem się nie 'narażać', żeby nie zostać wrzuconym do worka z napisem "HOMOFOB". Teraz jednak względy ludzkie nie są dla mnie ważne. A na pewno nie najważniejsze. I proszę osoby, które nie uważają homoseksualizmu za coś normalnego i zwyczajnego, żeby nie dały sobie wmówić, że są zacofane, nietolerancyjne, nie znają się na niczym, są nieukami itp. Macie prawo mieć swoje zdanie.

Ja może zacznę od tego, że na samą myśl o uprawianiu fizycznej miłości przez dwóch mężczyzn robi mi się niedobrze. Czy coś ze mną nie tak w takim razie ? Każdego brzydzi przecież co innego : larwa, pająk, krew, ślina, to i mnie może chyba brzydzić czyn homoseksualny. Uznano, że homoseksualizm chorobą nie jest ( gwoli ścisłości, to kiedyś lekarze opowiadali się też za eugeniką ), ale istnieją kręgi, które uważają, że seks z 12 - letnim dzieckiem też niczym złym nie jest. Moim zdaniem każdy powinien tę jakże delikatną kwestię rozważać w granicach własnego sumienia. Ja jako katolik - tzn. taki, który sobie nie przebiera w nauczaniu Kościoła ; to mi pasuje to ok, ale to już nie, to grzech, a to nie, konkubinat tak, ale kraść nie będę, czystość to bzdura, ale faktycznie do kościoła wypada chodzić - to hipokryzja i obłuda. Albo ktoś jest w Kościele i przyjmuje naukę albo tworzy sobie "swój własny kościół". Koniec kropka. Mam czarno na białym pogląd dotyczący homoseksualizmu :

Są cztery grzechy wołające o pomstę do nieba:

grzech sodomski jako drugi występuje

- kiedy Bóg odwiedza Abrahama, oznajmia mu: "Skarga na Sodomę i Gomorę głośno się rozlega, bo występki ich mieszkańców są bardzo ciężkie..." (Rodz. 18,20). Sodomici popełniali wiele grzechów, jednakże Pismo Święte opisuje tylko jeden z nich jako najbardziej drastyczny. To grzech nieczystości popełniany względem osób tej samej płci, tak modny dzisiaj w niektórych kręgach homoseksualizm. W 19. rozdziale Księgi Rodzaju aniołowie przybywają zniszczyć Sodomę i ocalić Lota jako jedynego sprawiedliwego. Pan Bóg chce nam przez to powiedzieć, że grzechy nieczyste nie są wcale takie "niewinne", jak to się dziś powszechnie przedstawia. Skoro dla tych grzechów Bóg zstępuje z nieba, aby sprawdzić, czy skarga jest prawdziwa, znaczy to, że grzechy te naruszają coś bardzo istotnego dla człowieka, jakąś wielką wartość, podobną do wartości życia ludzkiego.


"Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą,... nie odziedziczą królestwa Bożego. - a to już św. Paweł.

Dlatego nawet gdyby nie przynależność do Krk, to i tak czynu homoseksualnego bym nie akceptował. Miałem w sowim życiu, że byłem bardzo daleko od Kościoła, ale nawet wtedy nie przyszło mi do głowy, żeby przyklaskiwać takim zachowaniom. Nie mówię o ludziach, bo ich należy kochać, szanować ich godność, ale nie potępiać i patrzeć ze zgrozą. To są nasi bracia/siostry, sąsiedzi, może nawet bliscy czy członkowie rodziny.

Chodzi tu przede wszystkim nie o to, że ktoś jest homoseksualistą, ale o czystość. Czy mężczyzna lub kobieta, którzy żyją poza związkiem sakramentalnym a nie zachowują czystości są w czymś lepsi ? Oczywiście jest rozróżnienie...W każdym bądź razie ja bynajmniej toleruję, że wokół mnie żyją homoseksualiści, że SĄ, mają pracę, samochody, chodzą na dyskoteki - niech sobie żyją, spoko. Jednak jestem stanowczo przeciwny wszelkiej maści paradom i narzucaniu innym swojego światopoglądu. Mamy wszak tak cenioną demokrację ( o której Arystoteles powiedział "rządy osłów prowadzonych przez hieny ), i nie może być tak, że mniejszość narzuca większości swoje widzimisię.

Pomińmy już nawet kwestię grzechu, bo przecież tu nie wszyscy wierzą, nie znają pojęcia grzechu, jeszcze inni powiedzą, że wierzą, ale homoseksualizm popierają ( są wszak w innych wspólnotach kobiety - pastorowie ?, które udzielają małżeństwa osobom tej samej płci ) a skupmy się na czymś innym. Na pojęciu "intymności". Bo ja uważam, że kto co robi we własnym łóżku i z kim ( POMIJAM DZIECI - BO PEDOFILAMI SIĘ BRZYDZĘ NAJBARDZIEJ I TO CHORE ), to jego prywatna sprawa. Czy ktoś z was zauważył paradę w centrum np. Warszawy zwolenników miłości oralnej albo 'marsz onanistów' ? - No, NIE, bo ludzie normalni nie wychodzą na ulicę, żeby demonstrować swoje predyspozycje seksualne ! To tak osobista sfera, że zachodzę w głowę jak ktoś chce "zaistnieć" bo woli chłopców...

No i sprawa tolerancji. Ja tylko dodam, że w krajach gdzie Islam ma się dobrze, to tacy homoseksualiści byliby wyłapywani i z zimną krwią zabijani poprzez kamienowanie. Niech więc te wszystkie organizacje, które tak zawzięcie wojują z Krk zastanowią się chwilę. Bo jak znikną kościoły a pojawią się meczety, to nie ludzie wierzący i heteroseksualiści będą płakać w przerażeniu...
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~frotte F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 10-05-2014 00:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 194
Ostrzeżeń: 0
Postów: 36
Data rejestracji: 12.12.11
Medale:
Brak

To zależy, łatwiej mi przychodzi patrzenie na miziające się laski niż na miziających się facetów (nieważne czy ładni, czy brzydcy, widziałam wiele konfiguracji), aczkolwiek nie lubię, jak ludzie okazują sobie miłość publicznie, czy to homo czy hetero. Homoseksualistów toleruję i nie okazuje im żadnej wrogości, dopóki żaden z nich nie łazi z przypiętymi na całym ciele kolorowymi penisami i tak wychodzi na paradę równości. Takim młotkom mówię zdecydowane 'nie'. To co robisz we własnej sypialni mnie nie obchodzi, jeśli czujesz że to jest 'to' - ok, popieram, lepiej żyć w prawdzie ze sobą niż całe życie się oszukiwać że jest inaczej.
Wyślij prywatną wiadomość
~Ario F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 10-05-2014 11:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 51
Ostrzeżeń: 1
Postów: 64
Data rejestracji: 20.04.14
Medale:
Brak

Każdy ma prawo do kochania kogo chce. Nie przeszkadza mi to dopóki nie muszę na to patrzeć (na 2 kolesi). Jestem przeciwny legalizacji takich związków, że o adopcji nie wspomnę. Nie chciałbym kiedyś w przyszłości iść z dzieckiem np. na spacer i minąć taką parę 2. miziających się kolesi, tym bardziej jakby byli ze swoim adoptowanym dzieckiem. Nie chciałbym, aby moje dzieci kiedyś patrzyły na takie sceny.
__________________
Świat nie dzieli się na ludzi normalnych i nienormalnych,tylko na tych którzy są pozamykani w zakładach i na tych ,którzy nie zostali jeszcze przebadani ;D
______________________
"Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku."


[img]C:\Documents and Settings\xx\Pulpit[/img]

_______________________________________

Edytowane przez Lady Holmes dnia 26-05-2014 19:09
Wyślij prywatną wiadomość
~daseyy F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 21-06-2014 22:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 236
Ostrzeżeń: 0
Postów: 76
Data rejestracji: 30.07.10
Medale:
Brak

Homoseksualizm... Jestem zdania, że kocha się osobę, nie płeć. Osoby takiej orientacji nie powinny być wykluczone ze społeczeństwa. Aczkolwiek powinny zachowywać jakieś tam formy, no wiecie, życia wśród ludzi. Nie wiedziałam jak to ująć inaczej. Żyją wśród osób hetero, mieszkają razem. To jest okej. Ale jestem na nie, jeśli chodzi o posiadanie dzieci przez takie osoby. W ten sposób zatrze się typowy model rodziny, a nie jest normalne to, że dziecko ma dwie mamusie czy dwóch tatusiów, no bądźmy szczerzy. Wiele do życzenia zostawiają też parady równości. Jak dla mnie są śmieszne. Homoseksualiści walczą o swoje prawa, tak? Chcą się nie wyróżniać i żyć jak wszyscy, tak? To po kiego ch*** te parady równości? Skoro chcą być traktowani tak samo to chyba coś tu nie gra... Te stroje, to wszystko... Tylko zwrócenie na siebie uwagi, a wydaję mi się, że można to osiągnąć w inny sposób, a na pewno nie w tak demonstracyjny. Tym bardziej, że co te parady przynoszą takiego oprócz demonstracji i latania gołych tyłków po ulicy?
__________________
I want someone who loves me as much as Snape loved Lily.
25.media.tumblr.com/50cac36a761b9da303e191459f3654a8/tumblr_mjk4czCTxI1roblj6o4_250.gif

Edytowane przez daseyy dnia 21-06-2014 22:13
Wyślij prywatną wiadomość
~bochenek89 F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 22-06-2014 00:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2125
Ostrzeżeń: 0
Postów: 506
Data rejestracji: 10.10.11
Medale:
Medal

Nie przeszkadzają mi związki homoseksualne dwojga dorosłych ludzi. Ich sprawa z kim chodzą do łózka, kogo kochają. To w końcu dorośli ludzie, to ich życie i ich wybory.
Jednak w sprawie posiadania dzieci przez pary tej samej płci mam odmienne zdanie. Jestem przeciwna adopcji czy wszelkim innym sposobom posiadania przez homoseksualistów pociech. Dziecko powinno mieć zarówno matkę, jak i ojca, wzorzec kobiety i mężczyzny (zdaję sobie sprawę, że życie może się różnie ułożyć - mam tu na myśli osoby samotnie wychowujące potomstwo z rożnych powodów, jednak samotne rodzicielstwo to co innego niż posiadanie dwóch matek czy dwóch ojców).

daseyy napisał/a:
Wiele do życzenia zostawiają też parady równości. Jak dla mnie są śmieszne. Homoseksualiści walczą o swoje prawa, tak? Chcą się nie wyróżniać i żyć jak wszyscy, tak? To po kiego ch*** te parady równości? Skoro chcą być traktowani tak samo to chyba coś tu nie gra... Te stroje, to wszystko... Tylko zwrócenie na siebie uwagi, a wydaję mi się, że można to osiągnąć w inny sposób, a na pewno nie w tak demonstracyjny. Tym bardziej, że co te parady przynoszą takiego oprócz demonstracji i latania gołych tyłków po ulicy?
Mam dokładnie takie samo zdanie. Rozumiem, że geje walczą o swoje prawa, ale jak ma w tym pomóc kontrowersyjny ubiór i zachowanie prezentowane na takich paradach?! Większość osób uczestniczących na tego typu imprezach zachowuje się niepoważnie, dziecinnie, a nawet głupio. Dla mnie nie walczą o nic, tylko wywołują chaos i wzmagają kontrowersje wokół tematu par homo. Geje chcą by traktować ich tak samo jak resztę społeczności hetero, a jednocześnie sami robią z siebie cyrk na paradach.
__________________
67.media.tumblr.com/49bc610d5189f4e1c93116d8aa7b92d9/tumblr_ohbmm0gfJ71tjbzooo1_500.gif

Edytowane przez bochenek89 dnia 22-06-2014 00:18
Wyślij prywatną wiadomość
~leeaa F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 22-06-2014 00:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 298
Ostrzeżeń: 0
Postów: 40
Data rejestracji: 14.06.14
Medale:
Brak

No cóż, mam przyjaciela homoseksualistę i to chyba mówi samo przez się, że jestem tolerancyjna. Nie rozumiem jak można nie, w końcu to tak samo jak być rasistą moim zdaniem. No, ale jeżeli istnieją rasiści to i nietolerancje wobec homoseksualizmu również.
Mieć takiego przyjaciela nawiasem mówiąc jak już jesteśmy przy temacie to według mnie prawdziwy skarb. Czasem o wiele lepiej dogaduję się z Kacprem (bo tak ma na imię) niż z niejedną koleżanką. Lepiej mnie rozumie, nie plotkuje jak to dziewczyny mają w zwyczaju, a co mnie strasznie denerwuje, nie rozmawia o ciuchach i innych duperelach, a to też działa mi na nerwy tylko tak zwyczajnie rozumiemy się we wszystkim. Czasem przyznaje bywa dziwnie, jak chociażby idziemy a Kacper obejrzy się za jakimś kolesiem lub wypowie jakiś komentarz pod jego adresem, ale jak odrażające by to nie było dla innych ludzi ja traktuje to jak coś całkiem normalnego i oczywistego. Ludzie są różni, ekstrawaganccy, dziwni, jeden ma takiego hopla, ktoś inny odstaje od normy pod innym względem, ale nie znaczy to, że jest gorszy lub że mamy się go brzydzić.
Zawsze (a dosyć często się to zdarza, bo bądź co bądź przekonałam się, że na tym świecie nietolerancja to norma) jak ktoś Kacpra obraża, krytykuje, jawnie daje do zrozumienia, że go nie toleruje i nie odpowiada mu jego towarzystwo (a musi powiedzmy je znosić chociażby ze względu na mnie) bronię go. Jestem gotowa na wszystko jeśli chodzi o przyjaciół, a w tym przypadku już szczególnie wyczulona, ponieważ denerwuje mnie ludzka małostkowość.

Nie ważne, wracając do tematu ludzkie poglądy są najrozmaitsze i ludzie również są różni, na to nic nie poradzimy. Ważne żebyśmy my sami wiedzieli czego się trzymamy i byli wierni własnym poglądom to wszystko będzie ok, ponieważ nikt nie jest doskonały.
Najważniejsze jest jednak moim zdaniem to, żeby nie zachowywać się wulgarnie wobec osób, których nie darzymy sympatią/tolerancją, ponieważ to już jest totalne chamstwo i brak kultury. Należy zachować dla siebie ''swoje własne racje na niektóre tematy'' i nikomu nie ubliżać licząc się z uczuciami innych ludzi. I sądzę, że to najlepsze rozwiązanie w tym temacie.
Podsumowując, tak, homoseksualizm to temat kontrowersyjny, ale nie on jeden budzi kontrowersje i ważne by myśleć o uczuciach innych ludzi.
(Mam nadzieję, że udało mi się sensownie wypowiedzieć, bynajmniej się starałam jako tako ująć w słowa to co myślę :) ).
__________________
''Przeszłość to dziś, żeby zrozumieć dziś musisz zrozumieć przeszłość.''
http://moblo.pl/profile/leeaa Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 22-06-2014 01:42
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Homoseksualiści, którzy żyją sobie w swoim zaciszu domowym, nie afiszują się swoją odmiennością seksualną - jak najbardziej tak. Dla nich jestem tolerancyjna. Znam wielu gejów, którzy są normalni, żyją sobie, chodzą do pracy, studiują, piją piwo, palą papierosy, śmieją się z żartów, czasem się obrażają itd. Czuję się w ich towarzystwie swobodnie, ponieważ mają dystans do siebie samych, więc żart rzucony w ich seksualność nie jest w żadnym wypadku czymś, co sprawi, że znajomy gej się obraża. Śmieje się razem z innymi, którzy są hetero. Geje i lesbijki, to naprawdę mili ludzie. Czasami nawet lepsi, niż niejedni hetero.

Pedały z ch***** na czołach w różowych, obcisłych bluzeczkach i pejczami w dłoniach? Gołe lesbijki wymazane jakąś bitą śmietaną, która zakrywa tylko im piersi? I Ci wszyscy "homoseksualiści" wychodzą kilka razy do roku na swoje parady i manifestują swoją odmienność. Dla nich stanowcze nie. Co oni sobą reprezentują? W sumie nic. Krzyczą jakieś hasła, ale nikt ich nie słucha i dobrze. Kiedy w telewizji pokazywane są ujęcia z tych parad, to mam ochotę zwymiotować. To nie są ludzie godni tego, żeby móc żyć w związku małżeńskim, żeby adoptować dziecko. Sztuczny członek na czole i akcesoria z sex shopu co mają niby manifestować, co mają wyrażać? Bo ja nie rozumiem.

Sądzę, że jest spora różnica między gejem, a pedałem. I trzeba ją znaleźć. Dla tych pierwszych jestem tolerancyjna, dla tych drugich - niestety nie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Anka Potter Always Together F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 23-07-2014 23:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1573
Ostrzeżeń: 0
Postów: 254
Data rejestracji: 10.07.14
Medale:
Brak

mniszek_pospolity napisał/a:

Ja może zacznę od tego, że na samą myśl o uprawianiu fizycznej miłości przez dwóch mężczyzn robi mi się niedobrze.


Mam takie samo zdanie, przykro mi jeśli kogoś uraziłam. Każda miłość jest piękna, ale miłość... 'czysta'. Takie jest moje zdanie, więc proszę nie hejtować
__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów
Przebiegłości Ślizgonów,
Chroń Nas Ravenclawie!

Jestem Krukonką braterską jak Gryfonka. Jestem przyjacielska jak Puchonka, ale mam w sobie coś ze Ślizgonki

Pomyślnych Igrzysk... I niech los wam zawsze sprzyja!

data1.whicdn.com/images/58526072/large.gif
fc05.deviantart.net/fs71/f/2012/361/5/5/the_hunger_games_gif__by_ourdestinytodie-d5petn3.gif
img1.demotywatoryfb.pl//uploads/201502/gallery_1423069410_938646.gif
gfx.stacja7.pl/repo/photo/articleHomePage/5283.1.jpg
http://kto-jest-wrogiem.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Karaye F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2014 12:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 49
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 24.08.14
Medale:
Brak

Niech sobie żyją, ale nie niszczą właściwego porządku rzeczy w państwie.
Niech sobie żyją, ale nie ośmieszają naszego kraju i jego mieszkańców.
Niech sobie żyją, ale nie uczą dzieci swojego trybu życia.

Tyle.
__________________
Znajdź moje opowiadania w dziale FanFic!
Granat i czerwień
Dorcas Meadowes

hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,ona.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~raven F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2014 17:28
Troll

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -1
Ostrzeżeń: 1
Postów: 3,922
Data rejestracji: 03.01.13
Medale:
Medal

Karaye napisał/a:
Niech sobie żyją, ale nie niszczą właściwego porządku rzeczy w państwie.
Niech sobie żyją, ale nie ośmieszają naszego kraju i jego mieszkańców.
Niech sobie żyją, ale nie uczą dzieci swojego trybu życia.


Co Twoim zdaniem jest "właściwy porządek rzeczy w państwie"? To, że dwoje ludzi, którzy tworzą związek, nie może żyć jak każda heteroseksualna para? Że odmawia się im decydowania o swoim majątku, że nie mogą dziedziczyć, jak mąż po śmierci żony? Że nie mają prawa podjąć decyzji o oddaniu organów do przeszczepu, kiedy partner umiera? Że nie mają prawa otrzymać informacji o stanie zdrowia partnera leżącego w szpitalu, bo brakuje papierka z urzędu? To nie jest właściwy porządek, to jest ograniczanie wolności człowieka, zabieranie mu podstawowych praw, tylko dlatego, że ten jest homoseksualistą. Jeśli dla Ciebie właściwym porządkiem w państwie jest atakowanie ludzi za orientację seksualną, to współczuję.

Nasz kraj i jego mieszkańców ośmieszają głównie heteroseksualni ludzie, traktując homoseksualizm jak chorobę. Politycy pokroju Jarosława Kaczyńskiego, którzy nie mają za grosz kultury, którzy wyśmiewają się ze swoich politycznych rywali, którzy na upartego brną w jakieś z tyłka wzięte teorie i sieją nienawiść.

A co do dzieci, które są uczone "stylu życia" - każdy swoje dziecko wychowuje jak chce. Nie widzę powodu, dla którego homoseksualna matka miałaby nie przekazywać swojej latorośli swoich poglądów, skoro nie odmawia się tego prawa faszystom, narodowcom i miłośnikom oglądania chmur. Jest takie magiczne słowo TOLERANCJA. Polega ona na na tym, że ojciec - fanatyczny fan Interu Mediolan pozwala swojemu synowi kibicować Milanowi i na tym, że akceptujemy inność. Bo ona była od zawsze, jest i nadal będzie. Nikt nie decyduje o tym, czy jest homo-, czy heteroseksualny, tak jak nie decyduje o tym, że ma ciemną skórę, jedną nogę krótszą, wadę wzroku, lęk wysokości albo nie potrafi rysować.
__________________
j.gifs.com/J6PONg.gif




Everything is catching up with me
I awake to find I'm not at all where I should be
And it feels I'm getting to the end
And it's hard to figure out what's real and what's pretend


***


I look inside myself and see my heart is black
I see my red door and it has been painted black
Maybe then I'll fade away and not have to face the facts
It's not easy facin' up when your whole world is black


***


Ten świat to kompilacja chwil, koegzystencja wad, a w nim
My wciąż zadeptujemy się, liczę się tylko ja, nigdy Ty
Ja chcę zatrzymać się
Ten czas może surowy jest, lecz daje więcej, niż zabiera nam
A my realizujemy plan, jutro ważniejsze jest, niż to co jest teraz

Czy wiesz, że teraz jest twój czas, by krzyczeć?
Ten jeden raz niech zadrży świat
Dokładnie teraz trwa twe całe życie
Kolejnych szans chwilowo brak...



ZWYCIĘŻĄ CI, CO NIENAWIŚCIĄ SILNI
SZYDZĄ Z INNYCH




Pytania? Uwagi? Masz głos! Kliknij i przemów:
I am little pieces that were picked up on the way...

I'm not living, I'm just killing time.


Alergia. Na życie.
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 02-09-2014 00:23
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

No ja się nie zgodzę, że nasz kraj akurat ośmieszają ludzie heteroseksualni. Polecam wysłuchać pana Biedronia w sejmie o "ciosie poniżej pasa"...Nie jestem zwolennikiem pana Kaczyńskiego, ale warto na youtube znaleźć jak panowie Tusk i Zdrojewski (obaj z PO) wyśmiewają się bardziej od Jareczka w parlamentarnych ławach z posła Biedronia. Wszystkim serdecznie polecam fragment debaty tu zamieszczonej https://www.youtu...Up_SAX9Gng Każdy chyba jakiś swój pogląd sobie wyrobi.

No i faszyzm jest karany, homoseksualizm nie. U nas właśnie, bo w krajach islamskich inaczej to wygląda. I inaczej będzie wyglądała "tolerancja" w wydaniu wyznawców Allacha. Nie sposób się nie zgodzić z tezą, że normalni homoseksualiści wcale nie chcę parad/marszy/przywilejów. Nie znajdujmy problemów na siłę, bo ich po prostu nie ma. Własna seksualność jest sprawą intymną. Nie wiem jaki ma sens za każdym razem ogłaszanie tego, że ma się taką a nie inną orientację. No i sprawa adopcji dzieci. Jestem przeciwnikiem, bo dziecko potrzebuje obojga rodziców odmiennych płci .
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png

Edytowane przez mniszek_pospolity dnia 02-09-2014 00:29
Wyślij prywatną wiadomość
~LilyPotter F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 16-10-2014 17:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Horkruks
Punktów: 7311
Ostrzeżeń: 0
Postów: 622
Data rejestracji: 21.05.10
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal

Generalnie rzecz biorąc jestem osoba tolerancyjną. Homoseksualizm uważam za rzecz naturalną, tak jak heteroseksualizm - i to jest orientacja, i to, różni się tylko płeć partnera. Tak samo naturalne postrzegam biseksualizm czy aseksualizm. To leży w ludzkiej naturze i nie można tego zmienić czy przekształcić.

Tak jak to napisała daseyy - kocha się osobę, nie płeć. Fakt, że jestem heteroseksualna nie przeszkadza mi w akceptowaniu 'inności', a raczej tego, co leży po prostu w naturze.
Jedyne co mnie irytuje - to zbytnie, hm, podkreślanie swojej orientacji. Są geje i pedały - ci pierwszy nie chwalą się na prawo i lewo tym, że mają faceta, ci drudzy to typowi... 'pozerzy'? Dla zilustrowania tej jakże dyskretnej różnicy - obrazek. Wybaczcie chamską cenzurę. http://scr.hu/221.... To odnosi się też do homoseksualnych kobiet.

Wychodzę z założenia, że nikt nikomu do łóżka zaglądać nie będzie - dopóki okazywanie miłości ma miejsce w zaciszu domowym, toleruję wszystko. W przypadku parków, centrów handlowych i tym podobnych - nie, zarówno dla homo i hetero. Nie wiem jak innym, ale mi to przeszkadza, o wiele bardziej niż fakt że w domu dwóch mężczyzn albo dwie kobiety wylądowały w łóżku.

Love is love, miłość to miłość i niech tak pozostanie. Jeżeli komuś to przeszkadza - okej, każdy ma swoje zdanie. Jedynie typowe homofoby to oddzielny temat - szczególnie ci, którzy uważają homoseksualizm za chorobę i twierdzą, że to można leczyć. otóż nie, moi drodzy, a z tego co wiem - leczy się, ale fobie.

Miałam gdzieś link do artykułu z bodajże Focusa, dotyczącego dzieci wychowywanych w rodzinach jednopłciowych. Może nie zgadzam się ze wszystkim z niego, nie wszystko wydaje mi się w porządku - ale jest to tam bardzo ładnie przedstawione.
Pierwszym argumentem ludzi przeciwnych adoptowaniu/wychowywaniu dzieci przez osoby homoseksualne jest to, że 'przekabacą ich na swoją stronę'. I tu odniosę się do tego co już pisałam - orientacja leży w naturze człowieka.

I generalnie to tyle, co chciałam to przekazałam. Może jeszcze wspomnę, że jestem katoliczką - bo podobno osób tolerancyjnych wśród katolików jest mniej. To nie tak, że popieram homoseksualizm - po prostu go akceptuję, jest to niech sobie będzie, tyle.
__________________
49.media.tumblr.com/d21688665e2fdd453d7ed9f23c58fc7c/tumblr_napa2wpA7m1t15wswo1_400.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 17-10-2014 13:56
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Generalnie rzecz biorąc jestem osoba tolerancyjną.


Co do samej tolerancji...Jak wiadomo naukowych (lub pseudonaukowych) definicji jest bez liku. Czym innym tolerancja jest dzisiaj, czym innym była w przeszłości i czym innym miejmy nadzieje że będzie w przyszłości. Dlaczego mam nadzieję że będzie czymś innym ? Dlatego że dzisiaj tolerancja jest tolerancją tylko z nazwy. Tolerowanie czegokolwiek nie jest równoznaczne z akceptacją. Nie można siłą zmusić do akceptowania ,lubienia czy promowania czegoś czego nie lubimy ,czegoś co wywołuje u nas wstręt albo odrazę. Ale można wymagać tolerowania danych zjawisk, z daniem możliwości głośnego wyrażenia naszego zdania na dany temat. Ktoś lubi disco polo a ja nie i kropka. To nie znaczy ze chcę wytępić fanów takiej muzyki. Ale jeśli będą mi kazać słuchać takiej muzyki, kazać mi lubić taką muzykę, to będę musiał się bronić .Nie lubię i nie akceptuję wielu rzeczy, zjawisk , poglądów. Dopóki nie są mi agresywnie narzucane potrafię je tolerować. A tolerować nie znaczy lubić.

szczególnie ci, którzy uważają homoseksualizm za chorobę i twierdzą, że to można leczyć. otóż nie, moi drodzy, a z tego co wiem - leczy się, ale fobie.


I to nie jest prawda. Absolutnie. Sami homoseksualiści się leczą ze swoich skłonności - bez zewnętrznego przymusu. Polecam link do świadectw ex gejów czy ex lesbijek http://www.homose...m-to-dziaa I wielu zmieniło orientację. I nie jest też żadną prawdą, że homoseksualizm jest rzeczą wrodzoną, a nie nabytą. Żadnego dowodu naukowego nie ma, żeby nie było.

Pierwszym argumentem ludzi przeciwnych adoptowaniu/wychowywaniu dzieci przez osoby homoseksualne jest to, że 'przekabacą ich na swoją stronę'.


Nie, tak nie jest. Pierwszym argumentem jest prawo naturalne. Dwóch mężczyzn nie spłodzi między sobą dziecka. Dlatego nie powinni po nie sięgać rąk. Tak jak załóżmy ja nie jestem skoczkiem narciarskim, to nie domagam się, żeby mi Kamil Stoch oddał 2 medale (złote) olimpijskie z Soczi. On je zdobył, nie ja. Tak jak dziecko zostaje spłodzone przez ojca i matkę, a nie dwóch mężczyzn. Jeżeli sobie zrobią w sposób naturalny, to proszę bardzo. Ale tak nie ma akceptacji ( i zdecydowana większość jest temu przeciwna ). A skoro mamy ustrój demokratyczny, to nie może być tak, że mniejszość narzuca swoje poglądy większości.

Może jeszcze wspomnę, że jestem katoliczką - bo podobno osób tolerancyjnych wśród katolików


O tolerancji już napisałem. Co do nauki Kościoła Katolickiego :

"Jedynie w stosunku małżeńskim współżycie płciowe może być moralnie dobre. Stąd osoba, która postępuje w sposób homoseksualny, postępuje niemoralnie. Wybór aktywności seksualnej z osobą tej samej pici jest równoznaczny z przekreśleniem bogatej symboliki i znaczenia, nie mówiąc już o celach i zamyśle Stwórcy co do rzeczywistości pici. Aktywność homoseksualna nie wyraża komplementarnego zjednoczenia zdolnego przekazać życie i dlatego jest sprzeczna z powalaniem do istnienia przeżywanego w formie dawania siebie, które według Ewangelii stanowi istotę życia chrześcijańskiego"


Pismo św. potępia wszelkie pozamałżeńskie współżycie seksualne oraz akty homoseksualne. Dlatego każda próba moralnego sankcjonowania stosunków i małżeństw homoseksualnych jest działaniem wymierzonym przeciwko prawu Bożemu.


Czarno na białym jest. Ja nigdy nie uznam homoseksualizmu za coś naturalnego i normalnego, ale nie moja w tym rzecz, żeby zaglądać ludziom co robią w łóżkach, szafach, na strychu. Tylko to się może naprawdę zakończyć pogromami. Bo narzucanie komuś homo-terroru przyniesie skutek odwrotny.
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png

Edytowane przez mniszek_pospolity dnia 17-10-2014 14:27
Wyślij prywatną wiadomość
~Kab Hun F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 19-10-2014 23:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 818
Ostrzeżeń: 0
Postów: 141
Data rejestracji: 09.07.09
Medale:
Brak

Nikomu nigdy nie wpieprzam się w życie - czemu zatem miałbym zaglądać komuś do łóżka? I czemu ktoś rości sobie prawa do zaglądania do mojego? Nikt, żaden Kościół, żaden Allah, żaden polityk i żaden autorytet jakikolwiek nie ma prawa wchrzaniać się w moje prywatne sprawy, wmawiając mi jeszcze, iż występuje w moim imieniu.

W ogóle, czy ja tego już raz tu nie pisałem? Niech będzie i drugi dla potomności.

Homoseksualizm to nie choroba i nie da się tego leczyć - można popęd tłumić w sobie, można próbować samego siebie okłamywać, ale w ogólnym rozrachunku ktoś na takim układzie ucierpi: albo osoba osaczona przez innych, albo jej otoczenie. Czemu zatem by wyzbyć się tych krzywdzących ograniczeń, o których wspomina raven? To kluczowe problemy, które rozwiązane oszczędziłyby ludziom wielu trosk. Nie mam nic do żadnej orientacji seksualnej, tak długo jak ona nikogo nie krzywdzi (a dwóch panów, bądź dwie panie, które decydują się na współżycie są już raczej w wieku na tyle świadomym, by potrafić mówić tak/nie), ani nie jest mi wciskana po same gardło. Adopcja dzieci? Jeśli nie ma żadnych medycznych (rzetelnych!) przeciwwskazań - nie widzę przeszkód. Argument "bo co ludzie powiedzą" to nie argument, a sygnał, że niestety jeszcze sporo przed nami, żeby dojrzeć do postrzegania homoseksualizmu we właściwym świetle. Bo serio, posiadając Internet i odrobinę zdrowego rozsądku można skutecznie dojść do tego, kim owi mityczni geje i lesbijki są i czego chcą. A to zazwyczaj normalni ludzie, którzy po prostu pragną świętego spokoju, możliwości życia z kochanymi osobami i normalnego współegzystowania z resztą społeczeństwa bez jakichkolwiek zgrzytów. Że niby to są ci tęczowi obywatele Pride Parade i innych mutacji tego festiwalu dewiacji? Ehe... Zgadujcie dalej.

I błagam, niech ktoś nie stawia na równi pedalstwa z homoseksualizmem.
__________________
"Teraz żyjemy w czasach gdzie śmierć drugiego człowieka jest zazwyczaj kwitowana wymuszonym uśmiechem, bo przecież "fajnie" jest być zimnym, wyrachowanym(...), jak postać z ulubionego serialu, a gdy dzieje się krzywda jakiemuś zwierzakowi, to wtedy wszyscy zamieniają się w superbohaterów."
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 20-10-2014 18:46
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Nikomu nigdy nie wpieprzam się w życie - czemu zatem miałbym zaglądać komuś do łóżka?


I ja też. Niewiele mnie obchodzi co kto w swoim łóżku robi. Chyba, żeby gwałcił czy uprawiał czyn pedofilski. Takich rzeczy nie można puszczać płazem, zło należy potępiać w najróżniejszym jego wymiarze. Problem chyba w tym, że ci 'spokojni' homoseksualiści nie mają żadnego wpływu na organizatorów różnorakich parad równości czy innych tego typu zjawisk.

Nikt, żaden Kościół, żaden Allah, żaden polityk i żaden autorytet jakikolwiek nie ma prawa wchrzaniać się w moje prywatne sprawy


Kościół ma PEŁNE PRAWO głosić poglądy zgodne z doktryną nauki Kościoła, bez tego tym Kościołem by zwyczajnie nie był. Tak jak swoje poglądy mogą wygłaszać muzułmanie, hindusi, Żydzi, świadkowie Jehowy, prawosławni, tak też katolicy i duchowieństwo. W Szwecji zamknięto księdza na rok czasu za wypowiedź na ambonie, że homoseksualizm według Pisma św. jest grzechem ciężkim. Do tego prowadzi poprawność polityczna, kompletnie źle rozumiana tolerancja, i antyklerykalny model życia. Szwecja jest krajem głęboko zlaicyzowanym, ateistycznym, i wrogo nastawionym do chrześcijańskiego sposobu myślenia.


Homoseksualizm to nie choroba i nie da się tego leczyć


Dawałem już linka, ten jest też w sumie dobry - http://supernowos...-wyleczyc/ Lubelską terapię przeszło już kilkuset ex-gejów. Czy jest to leczenie, nawrócenie, czy cokolwiek innego, to fakty są takie, że tych kilkuset ludzi żyje teraz w związkach heteroseksualnych, mają nawet dzieci. Widać DA SIĘ przestać być homoseksualistą.

Adopcja dzieci? Jeśli nie ma żadnych medycznych (rzetelnych!) przeciwwskazań - nie widzę przeszkód.


Prawo naturalne. Jeżeli rodzina ma jakieś przywileje, to dlatego, że te dzieci mają, posiadają. (jestem gwoli ścisłości przeciwnikiem takich praktyk). A dwóch panów ? Jak mogą chcieć wyciągać ręce po NIE SWOJE dzieci...? Dziecko potrzebuje dwóch wzorców : męskiego i kobiecego. W Norwegii (znowu Skandynawia) państwo zabrało Litwince dziecko, bo nie MIAŁA ZAPIĘTYCH PASÓW W SAMOCHODZIE - to wystarczyło. Pogotowie opiekuńcze przekazało chłopca 'rodzinie zastępczej', którą okazały się dwie lesbijki. I zeznały sobie, że chłopiec (5 lat) miał koszmary w nocy po spotkaniu z WŁASNĄ MATKĄ. No i ograniczono wizyty do jednego razu na PÓŁ ROKU ! I to jest normalne według Was ? A ta Litwinka była głęboko wierzącą osobą, bez nałogów, nauczyła się norweskiego, ciężko pracowała. Na nic wszystko. Państwo sobie zabiera dziecko do homoseksualnej pary. Po prostu włos się jeży na głowie.

I błagam, niech ktoś nie stawia na równi pedalstwa z homoseksualizmem.


To osoby homoseksualne są sobie winne, że reprezentują je takie osobistości jak pan Biedroń, Jacyków, Piróg czy inni. Agresja, i narzucanie swojego światopoglądu. Tolerancja nie równa się akceptacja - już to wyjaśniałem. Dla mnie czyn homoseksualnym nie jest czymś normalnym czy naturalnym. I żadna siła mnie nie przekona do myślenia tak jak się podoba środowiskom LGBT
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png

Edytowane przez mniszek_pospolity dnia 20-10-2014 18:50
Wyślij prywatną wiadomość
~Bella Muerte F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 25-11-2014 23:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1246
Ostrzeżeń: 1
Postów: 403
Data rejestracji: 11.03.10
Medale:
Medal Medal

Homoseksualizm - temat dość kontrowersyjny dla niektórych. A Wy co sądzicie na ten temat?

Demonizowani przez heteronormatywną część społeczeństwa. Stereotypowo: zmanierowany, zainteresowany modą zniewieściały dandys i jego mniej medialna koleżanka, negująca swoją kobiecość, męska, z krótko ostrzyżonymi włosami, niechlujna lesbijka.
Najbliższym skojarzeniem myślowym jest tęcza, parada, Robert Biedroń, mówiąc o Polsce.
Chciałabym jednak nadmienić, że populacja tej mniejszości jest zbyt niejednolita, jeśli chodzi o styl życia, poglądy polityczne, zachowanie, przez co większość uogólnień zakrawa o stereotypy, nie obejmuje wszystkich, a zatem jest krzywdząca.
Parady są zaledwie jednym dniem manifestacji obecności takich ludzi w społeczeństwie.

To osoby homoseksualne są sobie winne, że reprezentują je takie osobistości jak pan Biedroń, Jacyków, Piróg czy inni.

Laik faktycznie będzie kojarzyć wyłącznie ww. Jest ich istotnie znacznie więcej, tylko trzeba wiedzieć, gdzie szukać.
No i fakt tragicznego niedorperezentowania kobiet. Polska nie ma żadnej. Nie ma też żadnych wzorców, podczas gdy gejów zapisanych w kulturze, polityce, generalnie w historii- są dziesiątki tysięcy.
Nie należy tworzyć gett ani enklaw takich ludzi, wykluczenie społeczne, ostracyzm, mogą źle działać na dorastających, dopiero odrywających swoją orientację.
Polskie społeczeństwo powinno odrobić lekcję tolerancji, zdać test wiedzy, bez udziału krzykliwie jarmarcznej tęczy z placu Zbawiciela.
__________________
Take your protein pills & put your helmet on

Edytowane przez Bella Muerte dnia 26-11-2014 11:01
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 26-11-2014 00:36
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Laik faktycznie będzie kojarzyć wyłącznie ww. Jest ich faktycznie znacznie więcej, tylko trzeba wiedzieć, gdzie szukać.


Lekarz też nie musi chorować na żółtaczkę, żeby ją wyleczyć umiał. Tak, każdy jest laikiem, bo ma swoje poglądy. Ale to o tych panach jest najgłośniej. Nigdy nie zaakceptuję homoseksualizmu jako czegoś normalnego i naturalnego. Mogę być homofobem, wszystko mi jedno. Niech mnie nikt nie zmusza do akceptowania tego z czym się nie zgadzam. Oni tacy wiecznie pokrzywdzeni, biedni, nieszczęśliwie. A jak przyjdzie co do czego, to sprawy sądowe wygrywają za niesławienie. Dlatego nie jestem żadnym laikiem, bo sam znam dwóch gejów (sąsiad, i ojciec kolegi z Gimbazy). I co z tego? Ale znam też mordercę, co nie znaczy, że mam akceptować takie a nie inne czyny.
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Bella Muerte F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 26-11-2014 01:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1246
Ostrzeżeń: 1
Postów: 403
Data rejestracji: 11.03.10
Medale:
Medal Medal

Niech mnie nikt nie zmusza do akceptowania

Dlatego nie jestem żadnym laikiem, bo sam znam dwóch gejów

Tolerancja nie równa się akceptacja - już to wyjaśniałem.


Przy panującym układzie sił politycznych, w Polsce nie ma miejsca żadna nachalna mainstreamowa homopropaganda, dzięki silnemu oddziaływaniu światopoglądu instytucji KK na opinię publiczną, nie grozi nam zmiana konstytucji, zredefiniowanie instytucji małżeństwa, dlatego dziwią mnie te spiny, przekonanie o przymusie do czegokolwiek poza brakiem otwartej agresji fizycznej, a przede wszystkim słownej.

To zależy, łatwiej mi przychodzi patrzenie na miziające się laski niż na miziających się facetów

statystyczny homofob płci męskiej nt homoseksualizmu <3 - hipokryta
__________________
Take your protein pills & put your helmet on

Edytowane przez Bella Muerte dnia 26-11-2014 11:02
Wyślij prywatną wiadomość
~Buczek F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2015 21:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 148
Ostrzeżeń: 1
Postów: 54
Data rejestracji: 15.01.12
Medale:
Brak

Temat tak bardzo rozległy, że nawet nie ma sensu poruszać wszelkich aspektów. Ale, co w mojej opinii warto napisać.

Tolerancja. Wiele osób w Polsce, na świecie i również jak widzę tutaj, ma się za osoby tolerancyjne. Piszą, że "akceptują, nie ich sprawa kto z kim sypia". Przy czym właśnie to pokazuje, że tak naprawdę nie wiadomo, czy są tolerancyjne. Bo cała sprawa homoseksualizmu nie obraca się wbrew pozorom wokół łóżka, a pewnego standardu życia, który homoseksualiści chcą osiągnąć. Osobą tolerancyjną można się nazwać wtedy, gdy tak naprawdę na spotkaną parę gejów/lesbijek przykładowo trzymających za rękę będzie można spojrzeć bez tego spojrzenia. Tylko z postawą: co mnie to obchodzi. Związki partnerskie, adopcja? To tylko pewne sformalizowanie problemu, ale istota całej dyskusji jest zupełnie inna. Tę kwestię właśnie poruszają parady równości, na których nota bene nie chodzą tylko panowie z piórkami (swoją drogą określanie ich mianem manifestacji seksu analnego to bzdura; forma uprawianego seksu nijak się ma do orientacji, ponadto w życiu publicznym z niewiadomych przyczyn o formach seksu homoseksualnego mówią przeważnie ludzie heteroseksualni, którzy nawiasem mówiąc sami taki seks uprawiają). Parady też walczą o związki i inne rzeczy, ale wg mnie główne ich przesłanie jest takie, by ludzie nauczyli się "i don't care". Nie podobają się komuś np. drag queen? Mi też, ale co mnie to obchodzi.

Adopcja dzieci. Tutaj już krótko. Nie jest to rodzina idealna, ale czy oznacza to, że nie może być dobra? Jedyne co może być argumentem przeciw, ale tylko w obecnych polskich realiach, jest fakt, że ludzie są podli. I w obecnej sytuacji takie dziecko mogło by mieć ciężkie przeżycia w szkole ze strony rówieśników.

Leczenie. Nie da się tego wyleczyć, ponieważ to nie jest choroba. Fakt, pojawiają się pewne artykuły, jakoby miało to miejsce. W praktyce - takie osoby są zapewne biseksualne lub tak naprawdę nigdy nie były homoseksualne. W dzień dobry tvn pewien profesor psychologii przyznał, że w swojej karierze jakieś 20% pacjentów, którzy trafili do niego z problem samoakceptacji homoseksualizmu okazali się nie być homoseksualistami tylko posiadali pewne zaburzenia osobowości - i tutaj, takie osoby rzeczywiście można, a nawet trzeba, uleczyć. Tyle, że mówimy tutaj o przypadkach skrajnych.

Pedofilia. Porównanie homoseksualizmu do pedofilii to największa krzywda jaką można zrobić homoseksualistom. I wiecie co? Geje też nie akceptują pedofilii.
__________________
gfx.dlastudenta.pl/photos/walentynki/pomysly2011/pulp_fiction.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT