Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 487
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Wasze pokoje
Drukuj temat · Wasze pokoje
~ta sama maggie F
#81 Drukuj posta
Dodany dnia 12-06-2010 13:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2220
Ostrzeżeń: 2
Postów: 369
Data rejestracji: 07.05.10
Medale:
Brak

ja mam dość duży pokój jest cały niebieski mam tak 3 safki które stoją po lewej stronie od drzwi. po prawej stronie jest moje czerwone łóżko jednoosobowe. koło niego stoi szfka nocna na której stoi moja ulubiona niebieska lampkaRozbawiony na przeciwko łóżka mam szafę. Na ścianie koło mojej szfay mam pełno plakatów ze Zmierzchu i różnych wycinek z gazet na jego temat...
Koło okna które jest po lewej stronie mam czarne zawsze zawalone ksiażkami biurko na którym stoi monitor a koło biurka mam kompa. Zazwyczaj mam bałagan w pokoju więc zawsze jest zawalony jakimiś rzeczami itpRozbawiony

no to na tyle jeśli chodzi o mój pokójRozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Cointreau F
#82 Drukuj posta
Dodany dnia 12-06-2010 14:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1433
Ostrzeżeń: 0
Postów: 525
Data rejestracji: 11.06.09
Medale:
Brak

Mam mały pokój, w dodatku dzielę go z bratem (niestety) i między innymi dlatego nasz pokój wygląda, jakby przed chwilą przeszedł przez niego wieeelki tajfun. Denerwuje mnie to, a dzieje się tak, bo mój brat cały czas mi coś przekłada i nigdy nie mogę niczego znaleźć. -,-
Moja połowa pokoju jest cała (włącznie z drzwiami) poobklejana plakatami moich ulubionych muzyków i aktorów. Na części mojego brata, jakby dla kontrastu, nie ma na ścianie niczego prócz tablicy korkowej i półki na książki.
Pod prawą ścianą stoi moja szafa, która służy mi również jako szafka nocna, dalej moje łóżko i tuż-tuż zaraz obok niego łóżko mojego brata (ten układ łóżek wkurza mnie niemiłosiernie).
Na wprost jest okno, pod nim kaloryfer, po prawej szafka nocna, na której stoi wieża i szafa mojego brata.
Po lewej znajdują się moje trzy półki na książki (of corse wszystkie zapchane po brzegi :P). Jest też moje biurko, dalej jedna z trzech wspomnianych wyżej półek, a dalej biurko mojego brata.
__________________
~~

Edytowane przez Cointreau dnia 12-06-2010 14:30
Wyślij prywatną wiadomość
~Malkontentka F
#83 Drukuj posta
Dodany dnia 27-06-2010 16:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1721
Ostrzeżeń: 1
Postów: 553
Data rejestracji: 09.05.10
Medale:
Brak

Mam duży pokój (35m kwadratowych), bo mam klaustrofobięRozbawiony haha.
Ściany mam koloru pomarańczowego, zielonego, czerwonego i żółtego, a sufit granatowy z gwazdkami(jak słodko).
Zawsze panuje w nim porządek(biurko się nie liczy).
Dużo kwiatków i całe dwie ściany zastawione regałami z książkami.
Obowiązkowo komputer i telewizor wieża+głośniki.
Moje ulubione wyjście na taras Rozbawiony
Masa świeczników. Firanki białe, za zasłony jasno fioletowe.
Oj zapomniałam o łóżku, szfie i komodzie. Hmm... lubię swój pokoik!

__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!




''Ziemia zmarznięta.
Krok wędrowców pęta.
Nie zobaczą drogi końca,
Ani księżyca ani słońca."


J.R.R. Tolkien
Wyślij prywatną wiadomość
~muchor F
#84 Drukuj posta
Dodany dnia 28-06-2010 15:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1854
Ostrzeżeń: 3
Postów: 476
Data rejestracji: 04.03.10
Medale:
Brak

Mój pokój jest w kształcie prostokąta. Kiedy patrzy się od wejścia, całą lewą ścianę zakrywa durza szafa, w której trzymam wszystko. Szafa zrobiona jest z jasnego drewna.
Po prawej stronie od drzwi znajduje się łóżko z kupą poduszek, rozwaląną pościelą i jednym z kotówOczko (uwielbiają tam spać). Do łóżka mam dołączoną szafke nocną. Na szafce stoi lampka, budzik i wszystkie Harry Pottery

Okno ma widok na nasz ogród, na parepecia stoi kupa pierdół, kwiaty, wierza, słuchawki i gliniany anioł, na którym wisi różaniec. Przy tym właśnie oknie stoi biórko i wspaniałe krzesło, na którym wprost kocham siedzieć.
Wracając jeszcze do biórka, na nim znajduje się laptop i kupa papierów, no i jest wydzielone miejsce na toaletke: lustro, błyszczyki, kolczyki, cienie i kredki do oczu, tusz do rzęs itp.

Na wprost wejścia stoi sztaluga i drewniana skrzynia. Na tej skrzyni stoją (jeśli jestem w trakcie malowania, szkicowania i innych podobnych czynności): paleta, pędzle, farby, ołówek i gumka do mazania.

Na ścianach mam fioletowy kolor, a na podłodze kremową wykładzine.
__________________
truskawkaUśmiech


Pozrowinia dla: Lady Cat, Yoyo, Pyflame, Ta sama maggie, Maladie, Mooll, Silencia, Arya, Wióra, Tom Riddle, Hermionka, Lapa, Lori Lemonberry, Lady House, Lena Luna, Lily Potter, Buczek, Bloo, Aniutek96, Pandora, Deprimo Corfingo, Bonnie131, Malkontentka, Polami, Buka, Agnes Black, Imbecile, Ginny004, Robbotto, Ginny Ruda i Narciss.
No i oczywiście ukłony w stronę sprawiedliwej Czary.
Oraz dla wszystkich miłych użytkowników Hogsmeade.

Edytowane przez muchor dnia 28-06-2010 15:35
Wyślij prywatną wiadomość
~mayii F
#85 Drukuj posta
Dodany dnia 03-02-2011 20:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 252
Ostrzeżeń: 0
Postów: 49
Data rejestracji: 21.01.11
Medale:
Brak

Mój pokój nie jest zbyt duży, ma jakieś 2x4m. Dwaie ściany białe, dwie niebieski - nowy kolor który uwielbiam. Łóżka dwa, coś jak piętrowe, tyle, że oba są na górze. Rozbawiony Wszędzie pełno książek, zeszytów, kartek. BIurko mam koło okna, nie jest źle. Nad owym biurkiem moja kochana tablica korkowa. <3 Koło drzwi mam duże lustro, które jest ozdobione pomarańczową chustą, obok dwa plakaty z końmi, półka na płyty, szafa i chyba tyle. A, no oczywiście na biurko monitor, komputer na półce, trochę niżej. ; ) Nic specjalnego, lecz jednak lubię ten mój mały kącik.
__________________
"-Kiedyś nam powiedziałeś- odezwała się cicho Hermiona - że jeśli chcemy wracać, nie będziesz miał do nas pretensji. Ale nie chcieliśmy."

"Dumbledore byłby bardzo szczęśliwy, widząc, że na świecie przybyło trochę miłości"

" (...) właśnie dlatego nie jesteście w Zakonie... bo nie rozumiecie... że są rzeczy, za które warto umrzeć!"
Wyślij prywatną wiadomość
~Bellatrix11227 F
#86 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2011 08:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 658
Ostrzeżeń: 1
Postów: 218
Data rejestracji: 12.02.11
Medale:
Brak

Ściany koloru niebieskiego i żółtego. Sofa też niebieska, gitara w pokrowcu znajdująca się przy dużej obklejonej rysunkami drewnianej szafie. Mała szafka nocna, a na niej radio, laptop, jakaś książka, gazety itd. Oprócz szafek z ubraniami, posiadam też tzw. półkę medyczną, na której leży stetoskop, książki o tej tematyce oraz biurko z wieloma miejscami do wpychania niepotrzebnych rzeczyUśmiech Mój pokój nie jest dokładnym wyrażeniem tego co czuję i nie jest umeblowany w jakimś extra stylu, aczkolwiek zachowuję elementy przypominające czym się interesuję. Najważniejsze jest to że nie dzielę go z moją siostrą.
__________________
[img]http://cfile2.uf.tistory.com/image/160A854B4E5001FE1055FB[/img]

Edytowane przez Bellatrix11227 dnia 17-06-2011 21:45
Wyślij prywatną wiadomość
~SevLily35 F
#87 Drukuj posta
Dodany dnia 03-06-2011 11:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 219
Ostrzeżeń: 3
Postów: 165
Data rejestracji: 13.02.11
Medale:
Brak

Mój pokój jest dość mały. Jest koloru żółtego. Stoi w nim duża, drewniana szafa. Obok niej stoi duża szafka z szufladkami, a na niej moja wieża stereo, słuchawki i... stojak z kolczykami. Na ścianach wiszą własnoręcznie przeze mnie namalowane obrazy. Zamiast łóżka mam sporą rozkładaną kanapę. Na niej leży kolorowy koc. Biurko jest naprzeciwko okna z niebieskimi zasłonami. Nad łóżkiem mam półkę z książkami i taką na różne drobiazgi. Obok biurka jest małe lustro na ścianie. Dywan jest zielony. Na podłodze leży "pufa" do siedzenia, na której często czytam, i różowa lampa.
__________________
Pozdrowienia dla Stivi i dla Albus_Dumbledore
Inne osoby, które pozdrawiam: Adriene, Effy, Sailor Mars, Lady House, fanka98, Anchelee, LilyPotter, RazorBMW, oraz wszystkich, którzy pozdrawiają mnie!!!

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"

"- A co mi dasz w zamian, Severusie?
- W zamian?... [...] Wszystko."


"Czemu cię martwi Sam-Wiesz-Kto? Zatroszcz się lepiej o Q-PY-BLOK. Powszechne zatwardzenie ściskające siedzenie."
;-)


"- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem."
Wyślij prywatną wiadomość
~Therion F
#88 Drukuj posta
Dodany dnia 05-07-2011 14:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1016
Ostrzeżeń: 0
Postów: 451
Data rejestracji: 03.07.11
Medale:
Brak

Hm, mój pokój jest raczej utrzymany w intonacji czarno- białej Oczko. Ścinany i sufit pomalowanie na biało, jedną ścianę zajmuje fototapeta z czarno- bialymi zdjęciam Marylin Monroe Oczko. W oknach mam srebrną zalonę, oraz czarne ,,makarony". Sosnowe meble. Nad niską komódką wisi obraz Piccadily Circus Rozbawiony postaram się dodac zdjecie Rozbawiony
Therion dodał/a następującą grafikę:
dsc02255.jpg
[242.15KB]
__________________
Hear The Sound
The Angel Come Screaming.

__
Pozdro Dla Ziomali Rozbawiony
Killjoys!
MAKE
SOME
NOISE



Scabior <3
http://huncwoci-marauders.blog.onet.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Tonki F
#89 Drukuj posta
Dodany dnia 25-10-2011 11:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 824
Ostrzeżeń: 0
Postów: 212
Data rejestracji: 05.04.11
Medale:
Brak

Niedługo będzie czekał mnie remont, ale póki co..
Mój pokój jest średniej wielkości. Niebieskie panele, ściany pomalowane na jasny fiolet (niedługo zastąpi go czerwień). Niebieska roleta na oknie, niebieskie firanki. Białe łóżko (http://img.archiwumallegro.pl/?1338893938 <- taki "fason"Oczko, które jest starannie zaścielone.. przez moją mamę. Kiedy ja ścielę, wygląda to o wiele gorzej. Dwie komody z ubraniami (niedługo zastąpi je szafa), dwa regały: jeden "zawalony" książkami, grami planszowymi, filmami DVD, płytami z muzyką, torbami i Bóg wie czym jeszcze, a drugi komiksami i kocami. Regały i komody stoją naprzeciwko łóżka. Dalej stoi parawan z Japonii. Naprzeciwko wisi tablica korkowa, na której oprócz planu lekcji wiszą Potterowe plakaty i ulotki z sushi barów. Naprzeciw okna stoi biurko z komputerem, które w tygodniu zawalone jest papierami, kubkami z niedopitą kawą/herbatą i innymi bzdetami. Lepiej nie wspomnę, co jest W biurku. Dawno tam nie zaglądałam. Na parapecie stoi tykwa, grudnik, bambus, bawełna (?), dwa świeczniki, zdjęcie w ramce, kalendarz i ładowarka z telefonem stacjonarnym. Na drzwiach wisi plakat Panic! at the disco i trzy plakaty GaGi. Wypadałoby zmienić dekoracje, ale cóż - nie chce mi się Rozbawiony
__________________
25.media.tumblr.com/8f647e6fa017326234f7f4c74628d296/tumblr_mgjbgm4xUU1riy6v2o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~dastanblack3000 F
#90 Drukuj posta
Dodany dnia 28-10-2011 19:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1481
Ostrzeżeń: 0
Postów: 435
Data rejestracji: 29.05.11
Medale:
Brak

Jeśli mowa o moim pokoju to jest cały w kolorze jasno zielonym. Pośrodku stoi duże niebieskie łóżko, pod ścianą stoi biurko z tablicom korkową. Obok stoi regał na książki, szafka na ciuchy. A cały pokój oblepiony jest plakatami HP , Moich ulubionych zespołów i mnóstwo moich rysunków... głównie manga... ;D Pozdro xD
__________________
Walking on air


;>
Wyślij prywatną wiadomość
~daria2j F
#91 Drukuj posta
Dodany dnia 28-10-2011 19:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 421
Ostrzeżeń: 2
Postów: 297
Data rejestracji: 20.05.11
Medale:
Brak

Mój pokój był zielony co mi się podobało ale moja ukochana mama przefarbowała go na różowo.Tam się nie da żyć!Mam jasne meble i ciemne biurko.Łóżko jest krwisto czerwone.Jak zwykle panuje tam brak ładu i składu xD.A i moje drzwi są obklejone plakatami z HP.
__________________

33.media.tumblr.com/c994cdc74182a2e04e311fcff5129c58/tumblr_n6nyo6yLJD1rs88yxo2_400.gif

Edytowane przez daria2j dnia 28-10-2011 20:03
Wyślij prywatną wiadomość
~Huncwotka F
#92 Drukuj posta
Dodany dnia 28-10-2011 20:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 544
Ostrzeżeń: 0
Postów: 132
Data rejestracji: 15.03.11
Medale:
Brak

Ale na pewno chcecie wejść? No dobra. Ale żeby nie było, że nie ostrzegałam.

No więc przechodzimy sobie przez drzwi, ignorujemy kartkę z tekstem "nie wchodzić, gryzę" i karykaturą Snape'a, powoli oswajając się z wszechobecnym chlewem. Na ścianie po lewej widzimy tapetę w zielone kwiatki, po części przystawioną meblościanką z maksymalnie zagraconym biurkiem na czele. Całą jego powierzchnię zajmują kartki z moimi bohomazami i wydrukowanymi fanfickami, książki, ciuchy i cała masa przypadkowych przedmiotów. Po prawej mamy jako tako pościelone łóżko, spod którego wystaje pudło wypełnione chlewem i jakaś książka (na dzień dzisiejszy to będzie Książę Półkrwi). Na środku leży okrągły, kudłaty, brązowy dywanik. A na ścianie nad łóżkiem kolejna tapeta, tym razem w postaci plakatów z HP. Pokój mam na poddaszu, więc mamy jeszcze okno dachowe i skos, w który od czasu do czasu zdaża mi się rąbnąć głową. To chyba tyle.
__________________
Moja koleżanka zaczęła liczyć symbole Insygniów Śmierci, które rysuję na zeszytach, piórniku, książkach, butach, itp. Powiem tylko tyle, że zagroziła mi egzorcyzmem. U ojca Natanka.

fc07.deviantart.net/fs29/f/2008/175/a/8/Death_Eater_Card_no_10_by_madcarrot.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~dewhoo F
#93 Drukuj posta
Dodany dnia 28-10-2011 20:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 882
Ostrzeżeń: 0
Postów: 227
Data rejestracji: 08.10.11
Medale:
Brak

Mój pokój to moja największa porażka życiowa :D. Serio. Nie jest nawet w jednym procencie taki, jaki chciałabym, żeby był. Fioletowe, przechodzące w róż ściany, biurko, szafa i komoda w okropnych odcieniach jasnego brązu. No i łóżko - jedyna rzecz, która "ujdzie", bo zawsze jest zaścielona puchatymi kocami i poduszkami.
A teraz, co bym chciała (pazerność nie zna granic :D): ściany pokryte wzorzystą tapetą, tylko jedna pomalowana na czarno. Przy ów ścianie wieelkie, wysokie łóżko na metalowych nóżkach. Nad łóżkiem wielgachny obraz Nowego Jorku. Z boków - wieża audio i PS3. Na przeciw ogromne okno z balkonem, oczywiście z widokiem na jakąś plażę czy coś. Przy kącie, na ścianie galeria złożona ze zdjęć moich i moich przyjaciół.
__________________
img21.imageshack.us/img21/8624/72366651.pngSi je suis croyant? Dieu seul le sait.
Wyślij prywatną wiadomość
~Serek97 F
#94 Drukuj posta
Dodany dnia 28-10-2011 20:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 159
Ostrzeżeń: 0
Postów: 41
Data rejestracji: 23.09.11
Medale:
Brak

Mój pokój jest mały i zagracony. Ściany są bladożółte. Meble są jasne (podobno ten kolor nazywa się klon). Jedynie łóżko jest pomalowane na kremowo. Przy drzwiach (nad którymi wisi półki z zielonymi kartonami) z jednej strony stoi keyboard, a z drugiej strony regał i duża szafa. Moja szafa jest dość wysoka (sięga aż do sufitu) i ma rozsuwane drzwi. Na jednej połówce wisi plakat Harry'ego i Voldemorta trzymających Czarną Różdżkę, a druga połówka to lustro. Na przeciwko szafy stoi łóżko, bardzo wygodne, które czasem przykrywam zieloną narzutą. Nad łóżkiem wiszą trzy obrazki murzynek ubranych w kolorowe suknie i turbany. Za łóżkiem zostały wepchnięte 4 półki: na samym dole książki, które rzadko czytam, na drugiej od dołu filmy, globus i misiek oraz płyty, na trzeciej wieża, a na najwyższej rożne słowniki. Obok jest okienko z widokiem na ogrody sąsiadów, a pod oknem kaloryfer. Firanki są albo białe albo pomarańczowe. Z drugiej strony okna jest biurko (przeważnie jest na nim prawie wszystko i oczywiście komputer), a nad nim półka z podręcznikami, innymi słownikami, pudełeczkami itd. Pod biurkiem są dwie srebrne komódki na kółkach. A obok biurka keyboard. A nad nim wisi duży plakat Volemorta i śmierciożerców, który był w czeskiej gazecie. Jest na nim napisane VSE KONCI z ptaszkami nad "s" i kreską nad "i". Na podłodze leży włochaty dywan w kolorze białym, choć jak jest brudny to bardziej przypomina jasny szary. W zasadzie nawet lubię swój pokój, choć mógłby być większy.
__________________
Pozdrawiam wszystkich!
Wyślij prywatną wiadomość
~Densho F
#95 Drukuj posta
Dodany dnia 13-11-2011 14:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 37745
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,722
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Medal Medal Medal

Mój pokój jest nie za duży i nie za mały Język
Mam żółte ściany i cały umeblowany.
Wrzucę jedno zdjęcie Uśmiech
img600.imageshack.us/img600/9563/20111113475.th.jpg
A tu się pochwale miotłą która sama zrobiłam. Nimbus 2000
img715.imageshack.us/img715/7481/20111113474.th.jpg
__________________
[...] Za bardzo mi na tobie zależało. Bardziej mi zależało na twoim szczęściu niż na tym, byś poznał prawdę, bardziej na twoim spokoju niż na moim planie, bardziej na twoim życiu niż na życiu innych osób, które mogły je stracić, gdyby cały plan zawiódł. Innymi słowy, zachowałem się tak, jak się tego spodziewał Voldemort po nas, głupcach, którzy kochamy. [...] Co mnie mogło wówczas obchodzić, że w jakiejś mglistej przyszłości zginie nieokreślona liczba bezimiennych, pozbawionych twarzy ludzi i stworzeń, skoro ty byłeś żywy i szczęśliwy tu i teraz? [...]

Albus Dumbledore



s3.favim.com/orig/41/albus-dumbledore-black-and-white-couple-harry-potter-i-love-you-Favim.com-345283.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Annee F
#96 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2012 13:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 984
Ostrzeżeń: 1
Postów: 235
Data rejestracji: 04.12.11
Medale:
Brak

Ja dzielę pokój ze starszą siostrą. Mój pokój ma fioletowe tapety, na jednej ścianie są takie fioletowo-białe-bladoróżowe kwiatki. Bajery - na drugiej ścianie wisi transparent z Dry The River, na drzwiach plakat z Open'er Festival, a nad moją półką obraz z Edwardem Nożycorękim. Poza tym - syf! W rogu stoi szafa w kształcie trapezu, na niej jest telewizor, w drugim rogu jest komputer, biurko drewniane. W moim pokoju są dwa łóżka - moje i siostry, obok mojego jest moje białe biurko, a nad biurkiem ta półka co nad nią obraz wisi, no i moja siostra ma takie same biurko przy kaloryferze i oknie. Do tego na moim krześle walają się ciuchy :D No i radio na którym słucham płyty swoich ulubionych zespołów, takie zwyczajne, nie jakaś superowa wieża. Jest jeszcze długa półka z książkami (czyli coś co najbardziej kocham w swoim pokoju!)
__________________
Albus Severus
Pochodzenie imion syna Harry'ego
- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem.


fs1.cyworld.vn/data2/2009/07/17/063/1247818263943244_file.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Luniaczek F
#97 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2012 13:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 267
Ostrzeżeń: 0
Postów: 116
Data rejestracji: 09.08.12
Medale:
Brak

Mam całkiem spory fioletowy (jasny) Pokój , po Prawej stronie stoi szafa , z której najczęściej wystają , rękawy ubrań xD . Potem biurko , aktualnie , zawalone nowymi książkami , i następna szafa , potem szafki , na różne duperele , i łóżko , Nad nim dużo plakatów , w tym i z HP , ale też innych , Potem okno , akwarium z 2 zółwiami , Rozbawiony i koszyczek , dla króliczka , nelly <3
__________________
Łap Buziakaaa drogi Gościu ; *** <3
data.whicdn.com/images/35402399/tumblr_lofbvthwg01qmer81o1_500_large.gif
http://gochat.in/twiggykc piszcie mordix!
Wyślij prywatną wiadomość
~marihermiona F
#98 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2012 09:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1058
Ostrzeżeń: 1
Postów: 541
Data rejestracji: 06.07.12
Medale:
Brak

Mały, prostokątny, cały zielony, 2 szafy+ komoda stoją przy ścianie, biurko z laptopem koło drzwi i łóżko koło okna koniecxD
__________________
"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#99 Drukuj posta
Dodany dnia 05-06-2014 01:19
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Zdjęcie ? W życiu mi na myśl nie przyszło, żeby fotografować swój pokój. Niby co w nim niezwykłego ? No spory jest, ma podłogę, sufit, ściany Oczko Niebieska wykładzina, zielone tapety, szafa, regał, biurko, krzesło, łóżko, szafka, drugie biurko ( mam też duże okna ;p ) - a, i jeszcze taki 'słupek', którego można nazwać graciarnią spokojnie xP. Laptop mam w innym pokoju, w którym chyba więcej czasu spędzam, a spać zdarza mi się w jeszcze innym pokoju ( tam gdzie plazma )...więc właściwie jaki to mój pokój ; ) No, ale mam plakat Argentyny i wszystkie 'duchowe akcesoria' - od książek po płyty CD< różańce, pamiątki z Ziemi Świętej, Watykanu, filmy, całe pliki broszur z informatorami o zakonach - no, ale na celę za duży ten pokój xP
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Bou F
Dodany dnia 24-07-2014 11:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2195
Ostrzeżeń: 1
Postów: 682
Data rejestracji: 27.04.10
Medale:
Brak

Mój pokój jest dość duży. Przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie. :D Zdjęcia nie dam, ale postaram się opisać jak najlepiej:
A więc...wchodzisz przez drzwi i co rzuca się w oczy najpierw? Sądzę, że fioletowe ściany. :) 2 naprzeciwko siebie: tam gdzie drzwi i tam gdzie okno są białe aby nie było za ciemno i dołująco. Po naszej lewej (ponieważ cały czas stoisz plecami do drzwi) na również białej ścianie znajduje się duży fioletowo-śliwkowy prostokąt. Po co on tam? Żeby było ciekawie. Ściana po prawej stronie jest koloru fioletowo-wrzosowego.
Wracając do białej ściany, gdzie znajduje się okno, po lewej jest ogromna ogromna tablica korkowa, na której wiszą moje plakaty oraz różne pamiątki od znajomych czy ulotki (na przykład o szkole artystycznej). Przy wrzosowej ścianie znajdują się meble. A więc musisz obrócić się w prawo aby je zobaczyć. :D Zaczynając od prawej, szafa ( w której nie mieści się zbyt wiele ubrań) dalej stolik, na którym stoi telewizor. Nad telewizorem półki z różnymi figurkami i zdjęciami. Dalej witryna za którą jest tyle książek, że już się nie mieszczą, moje prace plastyczne i cała kolekcja gier komputerowych. No i na końcu szafka na ubrania, które nie mieszczą się w szafie a nad nią barek, który nie jest barkiem tylko miejscem gdzie trzymam swoje pamiętniki. :D A na ścianie wiszą dwa papirusy z hieroglifami ( niestety tylko podróby xD).
Teraz obracasz się z powrotem twarzą do okna. Przy oknie stoi biurko, z którego nie korzystam. :D Ale na biurku leżą moje drogocenne kredki. W szufladzie znajdują się różne zeszyty z opowiadaniami i szkicowniki. A w szafce różne przybory, inne kredki, bloki rysunkowe, palety, farby itd.
Obróć się w lewo, twarzą do fioletowego prostokąta. Przy tej ścianie stoi łóżko. Właściwie to kanapa, ale nigdy jej nie składam. Jest fioletowo-zielona. Przed łóżkiem znajduje się stół, który w sumie mi trochę przeszkadza, ale często przy nim rysuję.
A teraz ostatni obrót na białą ścianę gdzie znajdują się drzwi. Po prawej od wejścia wisi lustro a nad lustrem jest wachlarz, który został przywieziony z Chorwacji i dostałam go od koleżanki. A dalej na prawo znajduje się obraz Salvadora Dali pt.: "Róża medytacyjna". Namalował go dla mnie tata i jest to mój ukochany obraz. I ukochany malarz.
Oto koniec wycieczki po pokoju i zapraszamy ponownie! :D
Mam nadzieję, że w miarę obrazowo wszystko opisałam. :)
__________________
Bou Kotecek Sowa

media.tumblr.com/00cbcb82f4b1147f9ba3262d2bdfc851/tumblr_mtmatfNNo81qgb6q0o1_500.gif

news.mtv.it/files/2014/02/awkward-jenna.png

molpi.org/public/uploads/37b1ddbb9a269ab1ef0686331fe138d199037917.png
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT