Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 425
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Wasze pokoje
Drukuj temat · Wasze pokoje
Hogsmeade_pl F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 18-08-2008 23:58
Super Administrator

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Charłak
Punktów: 9
Ostrzeżeń: 0
Postów: 198
Data rejestracji: 31.07.08
Medale:
Brak

Opiszcie swoje pokoje. Puśćcie wodzę fantazji. Czekamy na Wasze opisy. Uśmiech Mile widziane są również zdjęcia.
http://hogsmeade.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Lady James F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2008 23:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3783
Ostrzeżeń: 1
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

nie mam żadnej fotki mojego pokoju, wiec bedze tylko opis Uśmiech a wiec:
nie jest zbyt duzy, całkowicie urządzony na niebiesko, wszystkie możliwe powierzchie są okeljone plakatami Uśmiech sporą częśc pokoju zajmuje olbrzmia sztaluga do malowania, większosć półek jest pozawalana książkami, i oczywiscie wielkie łóżku, na którym prawie zawsze spi moja kicia Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~kochanka_dracona F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 00:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3769
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

(nie daję fotki ze względu na straszny bałagan, który mógłby powalić wszystkich na kolanach) Mam mega kolorowy pokój. Niebiesko-żółto-czerwono-pomarańczowo... itd. Chociaż koloru ścian prawie nie widać, bo wszystko pokrywają plakaty moich piratów z Karaibów, zdjęć z koncertów i tych najważniejszych (przyjaciół).
A tak to wszystko przykrywa gruba warstwa papierków, liścików, ubrań i innych pierdół. Takie moje małe sacrum. ^.-
__________________
archipelagi urodzajnych dni
http://www.youtube.com/user/justbett Wyślij prywatną wiadomość
~majka F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 00:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 614
Ostrzeżeń: 0
Postów: 151
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Mały (był większy, ale rodzice mi zmniejszyli Smutny), ściany narazie cos w rodzaju żółtego, ale niedługo, bo zamierzam malować, naprzeciwko drzwi okno, po prawej biórko z kompem, po lewej ściana xD, dalej wnęka i meble (szafka, tv) i obok biórka łóżko. Lubię mój pokoik. Taka kochana graciarnia.
Wyślij prywatną wiadomość
~Agulec F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 00:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 145
Ostrzeżeń: 1
Postów: 35
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Mój pokój jest stanowczo zbyt mały dla mnie i mojego bałaganu, ale zdjęcie gdzieś posiadam ^^
Łóżko, biurko, szafa duża, szafki małe, wieszak, krzesło, kiedyś był fotel. No i masa plakatów na ścianach, a pluszowe miśki są wszędzie!
__________________
She rules
until the end of time
she gives and she takes
she rules
until the end of time
she goes her way


icons.iconator.com/309/ICONATOR_e3f7685ba1ca2472edd91c5562277a46.gif


[mp3]http://angielka.wrzuta.pl/aud/file/pCihxiBHrh/within_temptation_-_mother_earth[/mp3]
www.agulczyk.fbl.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Alice F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 00:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 383
Ostrzeżeń: 1
Postów: 116
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ech... Ja mam pokój z siostrą. W nim mam meble- brązowo zielone, łóżko- zielone, tapety- żółte, panele, firanki- białe, zasłony- żółte itd.


__________________
"Kto nie boi się wierzyć, że się uda
Kto wie, kto wie, że
Wiara czyni cuda

Kto nie boi się wierzyć, że się uda
Ja nie, ja wierzę
Wiara czyni cuda..."
Wyślij prywatną wiadomość
!Souriant F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 02:17
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Animag Wąż
Punktów: 539
Ostrzeżeń: 0
Postów: 91
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Pierwsze, co rzuca się w oczy po otwarciu drzwi, to [oprócz bałaganu ;p] kolor pomarańczowy. Pomarańczowe są ściany, pomarańczowa jest firanka, pomarańczowy jest żyrandol [którego nienawidzę xd].

Na wprost drzwi są okna, a pod nimi kaloryfer. Koło niego stoi mały, wiecznie zagracony stoliczek.

Po prawej znajdują się stare meble zawalone wszelkimi klamotami: książkami, gazetami, płytami, segregatorami. W szafkach panuje wieczny chaos i trzeba uważać przy otwieraniu ich, żeby nic nie spadło na głowę. W gablotce mam porozkładaną kolekcję najróżniejszych muszli [największa ma prawie 30 cm długości]. Jest tam też telewizor, DVD i szafa.

Po lewej, tuż pod oknami stoi mała, czarna, plastikowa komódka, w której trzymam przybory szkolne, gumki do włosów, spinki i wszelkie inne przydatne drobiazgi. Co jakiś czas robię w niej porządek, ale na co dzień wszystko w środku jest porozwalane. ;d Obok stoi biurko, a obok biurka, koło rozsuwanego łóżka, wciśnięty jest komputer. Nad nim wisi tablica korkowa.

Przy ścianie, na której są drzwi stoi jeszcze komoda, której lokatorkami są moje dwie koszatniczki.

Tak mniej więcej wygląda moje malutkie królestwo. Miały być nowe meble, ale ja wolałam aparat. xD
__________________
Nigdy nie dyskutuj z idiotą.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,
a potem pokona doświadczeniem.
http://souriant.deviantart.com/ Wyślij prywatną wiadomość
!ewelka_bolitair F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 02:25
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1353
Ostrzeżeń: 2
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Hm mój pokój...po jakimś miesiącu niesprzątania wygląda jakby ktoś zebrał w jedno miejsce wszystkie rzeczy i wrzucił w nie granat Rozbawiony No ale niestety, przychodzi w końcu czas, kiedy to rodzicielka pofatyguje się na górę i zacznie grozić szlabanami za nieposprzątanie pokoju. No a mi przecież w nim dobrze, jak jest nieposprzątane. No ale nvm xD. Po gruntownym czyszczeniu widać, że cały pokój jest zielony. Krzesła, kanapa, ściany, sufit, zasłonki, poduszki, dywan ~~ Tylko pościel niebieska Rozbawiony Ale i tak ją niedługo zmienię na zieloną. Na ścianach plakaty z ManU, Harrym Potterem, reprezentacją Portugalii/ Hiszpanii i moimi ulubionymi serialami/filmami - Lost albo Piraci z Karaibów. Na półkach dużo książek, obowiązkowa kolekcja wszystkich 7 tomów HP, obok książki Kinga,Cobena etc... No to by było na tyle Oczko
__________________
When you stop doing things for fun you might as well be dead.
Wyślij prywatną wiadomość
~Isilien F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 13:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2248
Ostrzeżeń: 0
Postów: 244
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

no więc tak. na wprost dzrwi wielkie okno na całą 1,5 metrową ścianę. ściany do 2/3 wysokości niebieskie, u góry z sufitem żółto-kremowe. po prawej, tuż pod ścianą moje obdrapane stare wiecznie nieposłane łóżko z psem śpiącym pod rozwaloną kołdrą. po lewej, po kolei od okna: pzrenośny grzejnik, stare radio, zbiór starych prac z plastyki, biurko zawalone podręcznikami i zeszytami, nadstawka na tym biurku po brzegi w książkach (w tym HP, WP, Narnia(...))obok komoda z wylewającą się falą ubrań, na komodzie zagloniałe zaślimaczone akwarium z papuzią i molinezją.koło komody w samym rogu szafa służąca jako dekoracja i schowek na buty, bo wszystkie ciuchy, które w niej być powinny są rozwalone na kzreśle w rogu koło okna po prawej. w łóżku bałagan: stare plecaki, torby, zeszyty, książki, makulatura, guziki, plastikowe ozdoby do akwa, trzy opakowania po filtrach, parę pustych pudeł...... słowem: bałagan, bałagan everywhere!
__________________
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje.
Nie każdą siłę starość zniszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje.
Z popiołów strzelą znów ogniska
I mrok rozświetlą błyskawice.
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król - tułacz wróci na stolicę.



Uwaga. Drut kolczasty
http://www.normalsucks.fora.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Madziam F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 13:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 270
Ostrzeżeń: 0
Postów: 80
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nieduży mam pokoik. Wchodzę i po prawo mam od razu półkę z książkami, biurko, szafę z ciuszkami. Naprzeciwko małe łóżko do spania, na którym nigdy nie śpię. Nad łóżkiem okno. Bialutkie firanki. Na szafie czasem jakiś plakat. Kolor ścian jasnozielony, panele podłogowe ;P
Nic specjalnego.
Na biurku odwiecznie bałagan... a właściwie mój artystyczny nieład.
Ale ogólnie jest dość przytulnie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Blair F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 13:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1008
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Dość duży, ściany fioletowo-srebrne. ;d Taka abstrakcja. Po prawej od drzwi jest spore łóżko, zasłane tylko gdy mam dobry humor. Obok lustra wisi duże lustro, po lewej od lustra moja komoda z bielizną i bluzkami, na niej mnóstwo kosmetyków. A nad komodą dzieło mojej mamusi - malunek Audrey Hepburn. Gdzieś w rogu stoi telewizor. Po lewej od drzwi jest półka z książkami, filmami i innymi pierdołami. Do półki przylega biurko, wiecznie zawalone papierkami, kartkami, opakowaniami po chrupkach/czekoladzie i kubkach od herbaty. ^^' Gdzieś na nim stoi też lampa z lawą i klasowe zdjęcie. Przy oknie wisi duża tablica korkowa, gdzie przyczepiam ładniejsze metki od ubrań, kartki które dostaję, teksty piosenek i zdjęcia moje ze znajomymi.
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.
Marilyn Monroe.

i40.tinypic.com/10oierr.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~valadilene F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 16:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Animag Wąż
Punktów: 562
Ostrzeżeń: 0
Postów: 103
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

a ja mam pokój na poddaszu. mam jedną fioletową ścianę i trzy coś w rodzaju zielonego. po prawej stronie od drzwi stoi czarne łóżko, na które w dzień rzucam stos poduszek i robi za kanapę. nad nim wiszą dwie białe półki, jedna pod drugą. na następnej ścianie [ fioletowej ] wisi lustro a pod nim stoi komoda. nad lustrem przykleiłam takie czarne naklejki-kwiaty. w sumie fajnie to wygląda. na lewo od komody jest ściana z obrazkami. tam mam wisi wiele zdjęć z moich wycieczek. najcenniejsze w ładniejszych ramkach. następnie stoi biurko ze stosem pudełek, pudełeczek, kubeczków itd. po środku pokoju leży dywanik fioletowo, brązowo, pomarańczowy. no, i tak mniej wiecej mój pokój wygląda.
Wyślij prywatną wiadomość
~Karola__94 F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 16:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 631
Ostrzeżeń: 1
Postów: 317
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

omg! mój pokój jest emmm nieziemski xDD wszystko jest niebieskie: łożko meble firanki sciany stół serwetka tylko podloga to panele zolte xD.

C.L: A polskich znaków to juz nie ma? ;O
Wyślij prywatną wiadomość
~Bobby Weil F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 21:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 652
Ostrzeżeń: 0
Postów: 83
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ha! A ja wiem jaki ma kolor Delirantka Oczko Ale nie powiem. Bo by mnie publicznie upokorzyła Oczko

A mój pokój. Cóż. Jak to na mój znak wypadło jestem dość pedantyczna. Więc nie trzeba się obawiać że zginiecie w buszu ;] Co sie rzuca w oczy? Kolor. Niebieski. Ściany, meble i lampkaOczko Po prawej regałz książkami. Biedak zaraz się zawali. A obok kasety. Mnóstwo kaset. Na drugiej ścianie półka z płytami i tablica korkowa z plakatem Hałsa xD Byłam na tyle narcystyczna ze zawiesiłam swoje rysunki ;P
Potem okno, drzwi na balkon i biurko. A za biurkiem parapet na którym sie fajnie siedzi ;P Na monmitorze kompa karteczki z francuskimi słówkami xD
obok jest półka na płyty do słuchania i radio. Magnetofon ^ ^ Łóżko, duze z narzutą w kolorze pokoju Dells xD I szafka nocna. A na niej pełno książek. Które czytam. A czytam po 5 naraz ;P
I wkacie szafa obok bieliźniarka. I wieszana szafka na stalowych prętach. To tyle
W lecie stoi u mnie wiatrak. Ale rzadko. Lubię swój pokój. choc wszystko zdeczka stare. Przydałyby sie nowe meble, choć wątpie w miłosierdzie rodzicieli xD
__________________
Hilsonka.
Wilsonka.
Alanholiczka.
+
Carla Bruni.

Potrafię dochować tajemnicy. Nikomu nie powiedziałem, że Wilson nadal moczy się w nocy

House

"Różnica pomiędzy seksem i śmiercią polega na tym, że kiedy będziesz umierał, nikt nie będzie się śmiać z ciebie, że robisz to sam."
niezawodny Woody
Wyślij prywatną wiadomość
~Mala_Mi F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 21:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 87
Ostrzeżeń: 0
Postów: 31
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Zdjęcia nie dam, bo bałagan jest. xD
Ściany są 4 + sufit + podłoga. xDD Pomalowany na kolor wrzosowy i 2 ściany na 'cafe latte'. Kanapa w kolorze drugiego z wymienionych. Szafka, na której stoi magnetofon używany raz na ruski rok, bo wolę MP4, półka na płyty, wazon. Dalej biurko, na nim monitor od komputera, maskotka od moich przyjaciółek i takie tam różne. xD Potem są drzwi, szafka no i szafa. Bum. okno i drzwi na balkon. Koniec. xDD
__________________
You don't remember me, but I remember you
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 21:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Mam dwa pokoje, takie małe, bo w jednym nie zmieściłyby się wszystkie graty zakupione przez rodziców dziesięć lat temu. ^^
A więc wchodzimy dębowymi drzwiami i naszym oczom ukazuje się seledynowy pokój z zielonym, dużym biurkiem, na którym stoi komputerem i różne przedmioty. Na przeciwko drzwi jest okno wychodzące na las. ^^ Dalej jest szafka z półkami, książkami i rupieciami. Koło drzwi - fotel, a nad nim antyramy z rysunkami Belli Pilar.
Drugi pokój - jasnoniebieski. Od lewej znajduje się komoda, na której stoi tv, szafa z lustrem, dalej okno (naprzeciwko drzwi), na rogu toaletka, a koło tego wygodna, jasna finka. ^^

Edytowane przez Cee dnia 03-11-2008 20:11
Wyślij prywatną wiadomość
~Shi F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 01:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 60
Ostrzeżeń: 0
Postów: 17
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Mój pokój utrzymany jest póki co w barwach zielono-pomarańczowych,chociaż bardzo często to zmieniam ponieważ uwielbiam eksperymentować.Meble czarne,biurko także często walają się po nim jakieś książki zeszyty ,albo moje części garderoby. Mam specjalną dużą matę na której wieszam zdjęcia swoje ,przyjaciół i rodziny. Na drugiej z mat znajduję sie póki co plakat RBD. Na półkach ma pełno książek ,mam dwie szafy z ciuchami i to sie zdaje za mało. Pokój jest obszerny, wyposażony w tv,wieże ,laptopa i takie tam...aha i najważniejsze moje najukochańsze łóżko kremowo-pomarańczowe takie duże ,że bez problemu mogę się na nim wylegiwać.
__________________
img355.imageshack.us/img355/3022/posolj3.gif i33.tinypic.com/2eq456u.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Augurey F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 01:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 856
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

No więc (nie zaczyna się od no więc) wyobraź sobie, że wychodzisz schodami na górę. Kierujesz się prosto i wchodzisz do drzwi, na któych widać, iż z drugiej strony powieszono ogromny plakat. Otwierasz je z lekkim pyknięciem i twoim oczom ukazuje się dosyć dużych rozmiarów pomieszczenie na planie kwadratu, w kolorze brzoskwiniowym, po którego drugiej stronie widnieje okno. Przysłonione ładnymi, białymi firankami obszytymi pomarańczowymi tasiemkami. Zerkasz w lewo i widzisz komplet mebli - szafa, szafka, witryna, kolejna szafka, komoda. Wszystko od góry do dołu zastawione książkami. Encyklopedie, książki historyczne, przewodniki, ukochany Harry Potter i kilka innych dzieł. W witrynie jeszcze nie stoi nic, gdyż mieszkanka dopiero co niedawno zajęła swoje królestwo. W rogu stoi również telewizor z dostepem do platformy cyfrowej i DVD, które stoi na wieży. Potem patrzysz na wprost. Tam stoją dwa fotele, dwie pufy oraz ława. Bez obrusu i wiecznie czymś zawalona. Potem zerkasz w lewo i co widzisz? Biurko, na którym stoi zestaw komputerowy, a na ekranie ktos przykleił dwa serduszka (a fe! fe! fe!). Jest też łóżko, na którym leży włochata różowa poducha-serducho, a na samym końcu stoi szafka z przyborami szkolnymi i rzeczami, których dziewczynie nie chciało się poskładać i rzuciła je bez większego ładu i składu. Potem przekraczasz próg, siadasz na rogu łóżka i patrzysz na drzwi. Ktoś zawiesił na nich ogromny plakat, przedstawiający Bena Barnes`a. Ot taki wymysł.

No i to wszystko, co możesz w owym pokoju zobaczyć.
Podobało się? Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
!Pchelka F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 14:49
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Członek GD
Punktów: 528
Ostrzeżeń: 0
Postów: 144
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Uwaga. Wchodzimy do pokoju przez zwykłe białe drzwi (kiedyś były one popisane), które mają plakat kapsla po piwie i plakacie z wakacji z hajnekena.

Pierwsze co rzuca się w oczy to syyf. Jeszcze nie sprzątałam dzisiaj ;p Zaraz przy drzwiach jest piętrowe łóżko. Góra jest nie pościelona (moja), a na mojej siostry piętrze leżą pluszowe wielkie miśki, poduszki i bluzy.

Przy oknie znajduje się biurko i komputer. Na biurku jest wszystko i to dosłownie. Brudne talerze, kubki, długopisy, zeszyt, ładowarki do telefonu, kable, płyty, kremy, omg! rękawiczki, pudełko po telefonie, zdjęcia, aparat i picie ;d Nad monitorem wisi tablica korkowa mojej siostry.

Obracamy się w prawo i tak oto mamy stary telewizor, który dostał jeszcze mój brat.

Dalej cały rząd półek. Oczywiście nic nie jest poukładane. Szafy pootwierane. Ogólnie syf na kółkach ^^ Następnie stolik i dwie pufy. Na wasze szczęście nie chce mi się ujawniać zawartości puf i tego co jest na stole, a teraz si ju.

Wychodzimy z mojego pokoju i ostatni raz zerkamy na pomarańczowe ściany, żółty sufit, pomarańczowy żyrandol, motyle na nim przewieszone, plakaty Hurtu i Nosowskiej, różowe rolety i motyle na firankach ^^
__________________
[mp3]http://zrzuta.eu/download.php?h=OGVaUDJjckR5Vg==[/mp3]

A wooooking on sonszaaajn!
Wyślij prywatną wiadomość
!PWN F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 28-08-2008 14:54
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 320
Ostrzeżeń: 1
Postów: 82
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Mój pokój - małe łózko, schowane za półkami, wielkie biurko, z bałagem, leżą tam kartki, ubrania, farby, a na podłodze poniewierają się jakieś świstki i płótna xD.
Ogólnie to pókój nie jest ciekawy, utrzymany w zielonej tonacji, staram się kupować do niego jakieś fajne dodatki by wyglądał na miejsce, w którym da się mieszkać. W moim pokoju najbardzie lubię mój telewizor, piękny i płaski, jedyna dobra rzecz z elektroniki jaką posiadam. Mam jeszcze laptop, ale to żal gadać, grat taki że czasem mam ochotę cisnąć nim do śmieci.
Na ścianach mam pełno różnych plakatów, z reguły moich ukochanych zespołów i aktorów ;]
Chociaż teraz jak się przeprowadzam to będę miała nowy pokój, o raczej sporo minie nim zrobię z niego 'swoiski nastrój' i się w nim zaaklimatyzuje ;/
__________________
,, Ogarnęło mnie straszliwe poczucie samotności. Pierwszy raz od miesięcy znalazłem się w biały dzień sam, nie mając nic do załatwienia i nie potrzebując biec na ulice w obawie, że się dokądś spóźnię. Byłem z dala od zgiełku i oszołomienia, pogrążony w ciszy, której nie mąciły ani dźwięki mechanicznej muzyki, ani podniesione glosy. Nic mnie nie nagliło i wyczułem w tym coś na kształt niejasnej groźby. ''
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT