Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 208
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Imiona
~mcfly4ever F
Dodany dnia 23-03-2010 19:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 470
Ostrzeżeń: 0
Postów: 197
Data rejestracji: 21.02.09
Medale:
Brak

A ja jestem Agnieszka. ;> Nie mam nic do swojego imienia, ale gdybym miała wybór to nazwałabym się inaczej. Może Natalia? Albo Zuzia? :}
__________________
i56.tinypic.com/28rp8q9.jpg
<3
i53.tinypic.com/17qzvq.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Francesca_Potter F
Dodany dnia 22-04-2011 21:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 254
Ostrzeżeń: 1
Postów: 146
Data rejestracji: 21.04.11
Medale:
Brak

Hej widze ze mam imieniczke . Też jestem Agnieszka . moi starzy na mnie wołaja aga. Natomiast moje ziomy wołają na mnie Agnes nie wiem dlaczego ale ok .
__________________
Francesca Ginerwa Potter
Wyślij prywatną wiadomość
~Luna Lovegood1707 F
Dodany dnia 23-04-2011 07:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 150
Ostrzeżeń: 3
Postów: 164
Data rejestracji: 28.01.11
Medale:
Brak

Ja mam na imię Kinga (fuj!) i mam 9 lat.Na razie próbuje przekonać wszystkich do skrótu Kimi albo Kim.Mój chłopak czasami mówi mi Wampirzyca.Śmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Alexandre F
Dodany dnia 23-04-2011 11:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dorosły Czarodziej
Punktów: 882
Ostrzeżeń: 1
Postów: 321
Data rejestracji: 22.03.11
Medale:
Brak

Aleksandra. Znajomi mówią Olka (nie znam osoby która mówiłaby Ola, zresztą Ola brzmi dziwnie nienaturalnie Zniesmaczony), rodzina Oleńka, Olcia albo Ola, nauczyciele również Ola, a pani od przyrody Oleńka Język (warto nadmienić że jestem jedną z trzech Ol w klasie)
__________________
"Jak masz problem z głową to chłopaku nie ćpaj, bo będzie po nocy prześladować cię wiedźma. Jak chcesz być niegrzeczna to najpierw dorośnij, bo los nastoletnich matek nieraz bywa gorzki".
Wyślij prywatną wiadomość
~cipciak F
Dodany dnia 23-04-2011 12:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 297
Ostrzeżeń: 0
Postów: 127
Data rejestracji: 05.04.11
Medale:
Brak

Ja mam na imię Justyna .
Nie lubię go , chyba dlatego że mój starszy brat mi je dał ; d
Rodzice ciągle mówią do mnie "Justynka" - jeja, jak ja tego zdrobnienia nienawidzę.. ;/
__________________
Dzień jest tylko kolekcją godzin.- Serj Tankian.

Pozdro dla wszystkich Potteroholików < 3

trzymaj się, drogi Gościu ! ; )
deer-dance.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Lawrencee F
Dodany dnia 23-04-2011 14:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1668
Ostrzeżeń: 2
Postów: 358
Data rejestracji: 16.02.11
Medale:
Brak

Ja mam na imię Paulina i strasznie swojgo imienia nie lubię. Jest zbyt popularne i jak dla mnie nudne. Wolałabym się nazywać Pamela albo Alicja... Ewentualnie Liliana lub Rosalia.
__________________
[center]Na niektóre rzeczy lepiej zamknąć oczy, usta, otworzyć umysł i słuchać. Obudzić się jak wstanie noc.
* * *
Odkrywasz nowe rzeczy odwiedzając stare miejsca.
* * *
http://myszenka.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~fanka98 F
Dodany dnia 23-04-2011 14:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5238
Ostrzeżeń: 3
Postów: 775
Data rejestracji: 16.03.11
Medale:
Brak

Ja mam na imie Iwona. na drugie Karolina. Wolalabym miec inne
Wyślij prywatną wiadomość
~Eisblume F
Dodany dnia 23-04-2011 15:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 04.05.10
Medale:
Brak

Mam na imię Edyta i szczerze nienawidzę swojego imienia. Ono kompletnie nie pasuje do mnie i mojego charakteru, jest takie...poważne. Zdrobnienia jeszcze bardziej mnie irytują a szczególnie Edzia, Eda czy Edi. Okropność !!
__________________
"Tak, Harry, jesteś prawdziwym panem śmierci, ponieważ prawdziwy jej pan nigdy przed nią nie ucieka. Godzi się z tym, że musi umrzeć, i wie, że są o wiele gorsze rzeczy od umierania."

"Harry Potter i Insygnia Śmierci'' <333
Wyślij prywatną wiadomość
~dark shadow F
Dodany dnia 23-04-2011 16:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1770
Ostrzeżeń: 0
Postów: 454
Data rejestracji: 23.02.11
Medale:
Brak

Ja jestem Małgorzata i nienawidzę tego imienia.
Zawsze przedstawiam się jako Gosia.
Nie dość ,że imię nieładne to do mnie nie pasuje. Pełne brzmi strasznie poważnie ,a zdrobnienie dziecinnie. No i jest trudne dla zagranicznych ,a ja w Polsce chyba długo nie zagrzeje (po prostu Patriotką mnie nazwać nie można NIGDY).
Chciałabym mieć na imię Natasha, Lily, Emilian, Kili lub Kate. Albo coś Japońskiego jak Sazuhi.
__________________
You think that killing people may make them like you, but it doesn't.
It just makes people dead.

Voldemort, A Very Potter Musical


24.media.tumblr.com/9240bc523711d8f60db6bc52a1400c70/tumblr_molq1papQS1r3e62yo1_500.gif
http://hanathepanda.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Francesca_Potter F
Dodany dnia 23-04-2011 19:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 254
Ostrzeżeń: 1
Postów: 146
Data rejestracji: 21.04.11
Medale:
Brak

a ja tam lubie swoje imie bo jest ładne .Dostałam je po mojej prababci ze strony mojej mamy. Moja babcia poprosiła zeby moja mama dała tak mi na imie . Dodam że je oprócz mnie w rodzinie są chyba ze trzy Agnieszki Uśmiech Nie wiem czemu ale w naszej rodzinie imię to jest popularne tak samo jak Amelia (fuj) .

Niechciałabym miec na imie Henrietta bo to brzydkie imie kaleczy dziewczyne która ma tak na imie .
__________________
Francesca Ginerwa Potter

Edytowane przez Francesca_Potter dnia 23-04-2011 19:49
Wyślij prywatną wiadomość
~Wasp F
Dodany dnia 23-04-2011 20:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 672
Ostrzeżeń: 2
Postów: 258
Data rejestracji: 17.12.10
Medale:
Brak

Mam na imię Magdalena,ohydne imię, nienawidzę go! Chciałabym mieć na imię Susannah...
Edytowane przez Wasp dnia 26-08-2011 12:53
Wyślij prywatną wiadomość
~Francesca_Potter F
Dodany dnia 23-04-2011 21:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 254
Ostrzeżeń: 1
Postów: 146
Data rejestracji: 21.04.11
Medale:
Brak

A ja mam kuzynki o tym imieniu i są Bardzo fajne . Nie wiem co masz przeciwko . Ja bym niechciała się nazywac np Empfiryna bo to bardzo brzydkie imie , takie dla prostaczek (jeśli kogos uraziłam to przepraszam szczerze). Mnie się podoba Hania . I jak kiedy bede miała córeczkę to dam tak jej na imie a Synowi muszę dac na imie Hubert albo Jan bo w rodzinie by mi nie wybaczyli jakby mój syn miał inaczej na imię . Podoba mi się Mateusz . Jest takie religijne .
__________________
Francesca Ginerwa Potter
Wyślij prywatną wiadomość
~Lajla F
Dodany dnia 23-04-2011 22:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2276
Ostrzeżeń: 2
Postów: 537
Data rejestracji: 16.03.10
Medale:
Brak

Jestem Magdalena. Popularne imię, takie proste, stare, zwyczajne i... moje. Uwielbiam je i za nic nie chciałabym innego. Nie potrafię wyobrazić sobie siebie z jakimś ładniejszym i nowocześniejszym imieniem. Moje ma swoją (moją) historię, mam do niego sentyment, a tak teraz nazywać się inaczej, to tak jakbym już nie była sobą. Kiedyś (kiedy bawiłam się z siostrą w "sklep" i takie tam) okropnie podobało mi się imię Agnieszka. Dlaczego? Nie mam pojęcia, ale to było głupie upodobanie.
Pozdrawiam moje imienniczki, którym podoba i nie podoba się nasze imię ; d
__________________
Śmierć moja zwabiła wiatr w niedomknięty słoik
Potem śmierć zasiała mak - wiatr się ukoił
Ten wiatr - on do kolan jej padł.
Wyślij prywatną wiadomość
~czarodziejski_groszek F
Dodany dnia 24-04-2011 00:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 51
Ostrzeżeń: 1
Postów: 56
Data rejestracji: 12.04.10
Medale:
Brak

O, no to znalazłam odpowiedni temat dla mnie : ). ! Ja mam na imię Marta i naprawde nienawidze tego imienia. Po prostu uważam, że jest straszne (oczywiście jak dla mnie) . Całe szczęście imie to nie jest dla mnie problem bo i tak prawie go nie słysze. Dla wszystkich jestem Groszkiem. zawsze tak było i niech tak zostanie Uśmiech. xD
__________________
groszek xo
Wyślij prywatną wiadomość
~Francesca_Potter F
Dodany dnia 24-04-2011 10:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 254
Ostrzeżeń: 1
Postów: 146
Data rejestracji: 21.04.11
Medale:
Brak

No i tu widzę przeciwieństwo dziewczyn o imieniu Magdalena. Hehe . Podoba mi się imię Nadia Dlaczego ??? sama nie wiem jakieś dziwne upodobanie . Uśmiech Chociaż dziewczyny o imieniu maja są też fajne . Takie co lubią byc wiecznie uśmiechniete i szczęśliwe. Dziewczyny o imieniu Baśka są czasami fajne ale czasami głupie . Lubię dziewczyny o imieniu Daria . Dziewczyny o imieniu Marta też fajne.
__________________
Francesca Ginerwa Potter
Wyślij prywatną wiadomość
~blackout F
Dodany dnia 24-04-2011 11:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 643
Ostrzeżeń: 0
Postów: 179
Data rejestracji: 17.04.11
Medale:
Brak

Weronika. W mojej klasie są 3 Weroniki. A W-F mamy jeszcze z klasą Ib, tam też jest Weronika, więc w sumie są wtedy 4 Weroniki ;D Ale ogólnie lubię swoje imię i nie bd mieć z nim problemu za granicą (podobnie jak dark shadow - nie jestem patriotką i nie zamierzam mieszkać w Polsce w przyszłości).
Chciałabym mieć na imię Ida, Gabrysia (I <3 Jeżycjada Oczko ) lub Adrianna. Ale zdecydowanie najbardziej podoba mi się imię Marietta.
Z zagranicznych imion podobają mi się: Alecto (oczywiście - pokochałam to imię dzięki HP, nie ma to nic wspólnego z postacią Alecto Carrow, po prostu to śliczne imię), Emma, Bella, Hayley.
__________________
-Spójrz... na... mnie- wyszeptał. Zielone oczy odnalazły czarne oczy, ale po chwili coś w tych czarnych oczach zanikło,stały się nieruchome, puste i martwe. Ręka trzymająca szatę Harry'ego opadła z głuchym stukiem na podłogę i Snape już się więcej nie poruszył.

Draco dormiens nunquam titillandus.


- Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbledore. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebrna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...

-Zawsze.

It's a gift and a curse.
- Adrian Monk

Love never die.
- quote from Ghost Whisperer.

Humanity is overrated.
- Dr. House

"...W ciszy tak smutno, szepce zegarek
o czasie, co mi go nie potrzeba..."


Śmierć jeno przemierza świat, podobnie jak dwaj wierni druhowie, którzy razem przemierzają morza; jeden zawsze będzie żyć w drugim. Zniewoleni miłością, żyją w tym, co wszechobecne. W owym boskim zwierciadle widzą się twarzą w twarz, wolni i nieskalani. Wielka to dla nich pociecha, bo choć rzec można, że z tego świata odeszli, to ich przyjaźń wciąż trwa, bo jest nieśmiertelna.



Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
I od Wiedzy O Własnej Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE !

To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni.

Ron uniósł wysoko odznakę.
- Nie wierzę! Nie wierzę! Och, Ron, to cudownie! Prefekt! Jak każdy w naszej rodzinie!
- A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?


Granger, odejmuję Gryffindorowi pięć punktów za chamskie wyrażanie się o naszej nowej dyrektor... Macmillan też pięć bo mi się sprzeciwiasz... Potter pięć bo cię nie lubię... Weasley, koszulka ci wyłazi za to też pięć punktów

-Ostatni finał trwał pięć dni.
-Ekstra! Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie! - zawołał zachwycony Harry.
-A ja mam nadzieję, że nie - oświadczył Percy ze świętoszkowatą miną.-Strach pomyśleć, co bym znalazł w swojej poczcie, gdyby mnie nie było w pracy przez pięć dni.
-Tak, ktoś mógłby ci znowu podrzucić smocze łajno, no nie, Percy? - zakpił Fred.
-To była próbka nawozu z Norwegii! - oburzył się Percy, oblewając się rumieńcem. - To nie był żaden dowcip!
-Był - szepnął Fred do Harry'ego, kiedy wstawali od stołu. - My mu to posłaliśmy.


Only I can live forever.

Edytowane przez blackout dnia 24-04-2011 11:09
Wyślij prywatną wiadomość
~lady_garga F
Dodany dnia 24-04-2011 12:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 49
Ostrzeżeń: 0
Postów: 7
Data rejestracji: 23.04.11
Medale:
Brak

Mam na imię Dagmara. Ogólnie rzecz biorąc to miałam być chłopcem Rozbawiony Znaczy tak rodzice chcieli Język Później jak się okazało, że dziewczynka to miała być Marcjanna. Mojej mamie się brdzo podobało. Moja siostra to chciała Madzie i nawet jak się urodziłam i miałam imię to mi stałą nad łóżeczkiem i mówiła, że Madzia jestem. A Dagmara to się wzięło stąd,m że moja mama była z siostrą u lekarza i była jakaś mamusia z córeczką i wołała na nią Dagmara. I tak się spodobało... Jak na mnie mówią? Różnie... Jak byłam mała to wszelkie zdrobnienia typu Dagmarka, Dagunia, Dagusia, itp. Później jak miałam jakieś 5 lat to poszło Dagulec, przeszło na Gargulec, ewentualnie Koszulec, ale pojęcia nie mam skąd... Kluczem jest tutaj Gargulec... Jakieś trzy lata temu moja siostra miała nawrót i zaczęło się Język Od Gargulca poszedł Gargi i wszelkie inne pochodne. Lady_garga - piosenka Poker Face. Jak na wakacjach grałyśmy sobie w gówno prawda to miałam taką poker face właśnie i sobie siostrzyczki połączyły... I mi zostało. Ostatni i najbardzaiej aktualny twór to Gargen, który funkcjonuje w czasach obecnych.
__________________
Wszystkie kudłate myśli kiedyś wyłysieją Dowcipniś

I love Azbi! Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Sailor Mars F
Dodany dnia 16-07-2011 00:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 369
Ostrzeżeń: 0
Postów: 74
Data rejestracji: 10.04.11
Medale:
Brak

Paulina jestem. Kooocham moje kochane imię, i nienawidzę kiedy ktoś mówi mi per ,,Paula". A to haniebny nawyk moich rodziców Bleee. To dwa zupełnie inne imiona. Proszę mówic mi Paulina! P.S. mama kiedyś mówiła, że miałabym być Natalią (też ładnie), ale ostatecznie jestem... sobą.
Wyślij prywatną wiadomość
~LittleBeatle F
Dodany dnia 23-07-2011 14:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 69
Ostrzeżeń: 0
Postów: 26
Data rejestracji: 22.07.11
Medale:
Brak

Ja mam na imię Agnieszka. Niezbyt podoba mi się to imię, ale wolę Agnieszkę niż Sandrę, którą miałam zostać. Bardzo lubię jak inni zwracają się do mnie per Aga, ale kiedy słyszę, że moja mama mówi na mnie Agula to aż mnie ciarki z obrzydzenia przechodzą...:->
Wyślij prywatną wiadomość
~JQcay F
Dodany dnia 23-07-2011 14:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 122
Ostrzeżeń: 0
Postów: 46
Data rejestracji: 30.06.11
Medale:
Brak

Jacek ;] Podoba mi się to imię, zwłaszcza, że w każdej mojej szkole był tylko jeden Jacek - ja Oczko

Jacek to ekstrawertyk, dla którego liczy się tylko świat zewnętrzny. Nie daje się łatwo przekonać, przynajmniej nie od razu, gdyż po przemyśleniu czyichś argumentów nieraz w duchu przyznaje mu rację. Kiedy wbije sobie coś do głowy, trudno go od tego odwieść. Starannie opracowuje plan bitwy, a w ostatniej chwili wymyśla podstęp, który zbije z tropu przeciwnika. Jest bardzo towarzyski. Uwielbia spotkania towarzyskie i ceni życie rodzinne.

Miałem byc Marcinem, ale skoro już jestem Jackiem.. no to cóż Oczko W każdym razie imię fajne Uśmiech
__________________
"Ja nie szukam kłopotów - to kłopoty zwykle znajdują mnie"

"Gdzie skarb wasz, tam i serce wasze!"

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"

Najsilniejszą magią jest miłość. Pamiętaj o tym, drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT