Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 180
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Gazety/czasopisma
Drukuj temat · Gazety/czasopisma
Hogsmeade_pl F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 18-08-2008 23:54
Super Administrator

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Charłak
Punktów: 9
Ostrzeżeń: 0
Postów: 198
Data rejestracji: 31.07.08
Medale:
Brak

Wyraźcie swą opinię na temat powyższych gazet/czasopism:
-Bravo
-Bravo Girl
-Dziewczyna
-Twist
-Bravo Sport
-Gazeta Wyborcza
-Dziennik
-Newsweek
-Machina
-Teraz rock
-... [ co tam sobie wymyślicie xD]
Edytowane przez Ariana dnia 21-01-2009 15:04
http://hogsmeade.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Lady James F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 00:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3783
Ostrzeżeń: 1
Postów: 309
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

żadnych z wymienionych nie czytam,w iec sie o nich nie wyrażę, ale za to czytam Focus Historia oraz Dziennik Polska xD o wiele lepsze od tych wszystkich dyrdymałów, jakie wypisują w tych bravach
Wyślij prywatną wiadomość
~Agulec F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 00:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 145
Ostrzeżeń: 1
Postów: 35
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Czasami zajrzę do "Dziewczyny", ale poza tym to nic z listy mnie nie interesuje. Wybieram sobie "Rzeczpospolitą" i warszawskie "Metro". Konkretnie i na temat, nienawidzę "Faktopodobnych".
__________________
She rules
until the end of time
she gives and she takes
she rules
until the end of time
she goes her way


icons.iconator.com/309/ICONATOR_e3f7685ba1ca2472edd91c5562277a46.gif


[mp3]http://angielka.wrzuta.pl/aud/file/pCihxiBHrh/within_temptation_-_mother_earth[/mp3]
www.agulczyk.fbl.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Bad Girl F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 00:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 171
Ostrzeżeń: 1
Postów: 31
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja codziennie czytam "Dziennik", to jest stały punkt w moim planie dnia. Poza tym podbieram mamie "Twój styl" Oczko Młodzieżowe gazety owszem, ale nie nałogowo - od czasu do czasu Bravo lub Twist. Ale przyznam, ze ostatnimi czasy trochę na psy zeszły te gazetki, że się tak wyrażę. Aaa, i zapomniałabym o moim ukochanym "Detektywie"! Żyć bez niego nie mogę ;p
__________________
Dawna Mrs_Black tylko pod innym nickiem Oczko
ja-i-moje-paranoje.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Yachiru F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 01:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 420
Ostrzeżeń: 0
Postów: 127
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Z wymienionych gazet czytam tylko od czasu do czasu Twista i GW.

Najlepszą gazetą jest dla mnie Focus. Zawsze znajdzie się coś ciekawego.

Młodzieżowe gazetki są wszystkie takie same. Tematy tam poruszane nie zmieniają się z tygodnia (miesiąca) na tydzień (miesiąc). Kiedyś jeszcze czytałam dziewczynę i 13, ale teraz...? Nuda.
Wyślij prywatną wiadomość
!Delirantka F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 02:55
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2914
Ostrzeżeń: 0
Postów: 439
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

-Bravo - Broń mnie panie borze i lesie szumiący. Dla mnie to jest dno kompletne i mułu metrów pięć, proszę państwa. Ja nawet na okładkę patrzeć nie mogę. Te ****ejszyns, które oni wypisują... i pomyśleć, że tyle dzieci to czyta.
-Bravo Girl - Czytywałam swego czasu. Poziom? Zatrważająco niski. Główne problemy i tematy z okładki, to 'Jak zwrócić JEGO uwagę?', 'Nowy make up w stylu Vanessy Hudgens!' etc. A jak patrzę na niektóre listy do redakcji, to mi się słabo robi. Więc staram się nie patrzeć.
-Dziewczyna - Nie czytam. Jw.
-Twist - Jw.
-Bravo Sport - Dajta spokój. Sport mnie nigdy nie interesował.
-Gazeta Wyborcza - Sporadycznie. Jak mama kupi, bo fajny dodatek, to czytam.
-Dziennik - Rzadko.
-Newsweek - Jw.
-Machina - Nie czytam.
-Teraz rock - Nie czytam.
Co wtorek czytuję lokalną prasę. No i Angorę czasem. A babcia przyniosła mi ostatnio Gościa Niedzielnego. Myślałam, że padnę ;d. Jeszcze go nie przeczytałam, ale muszę koniecznie zajrzeć ;d.
__________________
d'oh

Δ = b² - 4ac
Wyślij prywatną wiadomość
~Panna Sasania F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 15:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 406
Ostrzeżeń: 1
Postów: 67
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Pozwolę sobie, nie wyrażać opinii na temat wymienionych gazet, zresztą oprócz Wyborczej nie sięgam po żadną z nich. Za to uwielbiam Twój Styl (wspaniałe tam są felietony!), Angorę, National Geographic, czasami zajrzę do Polityki i Wysokich Obcasów. Czytając owe gazety mam świadomość, że nie niszczę na darmo wzroku ;) Od święta do święta łapię Focusa, ale zdarza się to rzadko, gdyż nie ma tego czasopisma w miejskiej bibliotece.
Wyślij prywatną wiadomość
~Ari F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 15:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 489
Ostrzeżeń: 1
Postów: 128
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja mogę wypowiedzieć się na temat :
*Dziennika- gazeta, która moim zdaniem jest pisana obiektywną dziennikarską ręką, do każdego tematu zestawiane są opinie ekspertów opowiadających się za lub przeciwko danej sprawie. Dobra rzetelna praca. Do tego podobają mi się także dodatki - Kultura i filmy.
*Gazety Wyborczej- niby gazeta jak każda inna, tylko ten czerwony prostokącik, który działa na mnie jak bat na byka. Jest to gazeta, która przedstawia swoją wizję świata argumentując ten fakt redaktorem Michnikiem jako najbardziej doświadczonym w biznesie "papierowym". Nie podoba mi się stosunek dziennikarzy piszących w niej do przeszłości, która nie jest opisywana obiektywnie. Przypomina mi to sektę.
*Teraz rock- magazyn muzyczny, ponoć jedyny rockowy w Polsce. Bardzo nierówny, bardzo niespójny. Z drugiej strony dobrze się tą gazetę czyta. Dobre recenzje płyt, chociaż czasami robią błędy w nazwach.
Wyślij prywatną wiadomość
~Andrzejster F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 15:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Slytherinu
Punktów: 439
Ostrzeżeń: 1
Postów: 49
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Ja z wyzej wymienionych czytam tylko Bravo Sport, a z niewymienionych to Polska the Times - Dziennik Bałtycki
__________________
http://harry-potter.net.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 21:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Z wyżej wymienionych tylko czasem zajrzę do Bravo albo Twista, ale nie oceniam ich zbyt wysoko. Są to czasopisma zawierające głównie bzdety, ale czytam je, jak mam doła... Po prostu już tak mam...
A tak normalnie lubię zaglądać do Z życia wzięte.
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
~Blair F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2008 22:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1008
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Teraz rock? A co to? xD
Ja czytam Elle i Vivę. Czasami może być też Joy, a jak gdzieś dopadnę to także angielskiego Vogue'a. Gazet typu Bravo nie czytam, od święta zajrzę do Twista, bo czasem mają fajne dodatki. I to chyba na tyle. ;]
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.
Marilyn Monroe.

i40.tinypic.com/10oierr.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~kochanka_dracona F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 12:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Dyrektora
Punktów: 3769
Ostrzeżeń: 0
Postów: 229
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ooo, coś dla mnie. xD

-Bravo - kiedyś kupowałam, a jak! Obecnie to z tego co widzę na każdej stronie można spotkać Tokio Hotel albo tą trójkę braci - nie pamiętam jak ich zwą. xD Definitywnie jedno z gorszych czasopism na rynku.
-Bravo Girl - jak wyżej,
-Dziewczyna - uwielbiałam zawsze czytać rubrykę porad, fajne ludzie mają problemy xD
-Twist - dokładnie to samo badziewie co Dziewczyna,
- Bravo Sport - oo, kiedyś kupiłam dla plakatu jakiegoś tam piłkarza, już nawet nie pamiętam. I szczerze? Do niej nic nie mam, bo tu jest same info o sporcie. ddd; Ujdzie, ujdzie.
-Gazeta Wyborcza - moi rodzice codziennie kupują, więc i ja czytam. Uwielbiam Wyborczą, ale jeszcze bardziej Angore i jej ociekające ironią artykuły.
-Teraz rock - UWIELBIAM! Chociaż ich ocena niektórych płyt mnie załamuje, ale można im to wybaczyć. Dużo info o moich ukochanych zespołach. Wielki + dla nich. Oczko
__________________
archipelagi urodzajnych dni
http://www.youtube.com/user/justbett Wyślij prywatną wiadomość
~BellatrixLestrange F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 15:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1269
Ostrzeżeń: 2
Postów: 375
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

-Bravo - za dużo wywiadów i plotek o "gwiazdach". kupuję tylko wtedy, gdy naprawde nie mam co czytac.
-Bravo Girl - zalezy jaki numer. Nawet fajnie się czyta.
-Dziewczyna - nie przepadam, jka dla mnie nie ma tam żadnych ciekawych artykułów.
-Twist - moja ulubiona gazeta!
-Bravo Sport - nie czytam, nie interesuje mnie. Czasem tylko przeglądnę od kuzyna Język
-Gazeta Wyborcza - nie czytam takich
-Dziennik - patrz wyżej
-Newsweek - nie czytam
-Machina - a co to...? ;p
-Teraz rock - nie interesuje mnie
Czytam też kolorowe gazety od babci lub mamy typu "Takie jest życie", "Przyjaciółka" lub "Tina" Uśmiech
paulaaa131.flog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~merry_k F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 15:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 370
Ostrzeżeń: 3
Postów: 418
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Bravo i Popcorn, no i czasem czytam te nudne czasopisma ktore kupuje moja mama
Wyślij prywatną wiadomość
!Fantazja F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 15:55
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9813
Ostrzeżeń: 0
Postów: 806
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Kiedyś gazetki typu Bravo czy Bravo Girl to był mój nałóg. Ale już dawno mi się odmieniło i przestałam je czytać. Jednak ostatnio zajrzałam do Popcornu i moja odraza do tego typu czasopism wzrosła jeszcze bardziej. Połowa gazety to były wzmianki o takich zespołach jak Tokio Hotel czy US5. >/
A jeśli chodzi o to, co ja czytam, to nie jest tego wiele. Czasem zerknę do Tygodnika Podhalańskiego, żeby wiedzieć, co się w okolicy dzieje, a w roku szkolnym do Faktu, by wyciąć sobie prasówkę na WOS. Tacie czasem podkradam też Fakty i Mity. Inne gazety czytam sporadycznie, tylko wtedy, jak mi przez przypadek w ręce wpadną.
http://www.taern.pl/user/LadyVolakis/ Wyślij prywatną wiadomość
~valadilene F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 16:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Animag Wąż
Punktów: 562
Ostrzeżeń: 0
Postów: 103
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

- Bravo - kupowałam kiedyś, dla plakatów. ale już nie kupuję. ze względu na wiele mało prawdziwych informacji i tak naprawdę ta gazeta nie daje niczego wartościowego. kiedyś był poradnik jak zostać Emo. pf, nie dla mnie ;f
- Bravo Girl - patrz wyżej.
- Dziewczyna - przyznam, że kupowałam przez jakieś dwa lata. potem zaczęła mnie coraz mniej interesować. czytam tylko wtedy, gdy znajdę coś ciekawego. ogólnie jest na poziomie.
- Twist - patrz wyżej.
- Bravo Sport - lubię sport, ale tego Bravo nie kupuję. powód? patrz "Bravo" .
- Gazeta Wyborcza i Dziennik - dość często je czytam, bo zawsze jest w moim domu.
- Newsweek - to czyta moja mama i dość często. jednak ja nigdy do niego nie zaglądnęłam.
- Machina - nie znam.
- Teraz Rock - słyszałam o niej, ale ani razu do niej nie zaglądnęłam.

często czytam In Style, Elle i [i]Moda Na Zdrowie[i] [ można dostać w każdej, dobrej aptece, a zawiera dużo przydatnych informacji ] .
Wyślij prywatną wiadomość
~Cee F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 18:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Bravo: irytują mnie gazetki tego pokroju. Nie ma śmieszniejszego i bardziej żenującego pisma, jeżeli chodzi o gazety dla młodzieży. Te problemy typu "mój chłopak nie chce ze mną wypróbować różnych poz!" rozbawiają mnie do łez. ;D
Bravo Girl: w niczym się nie różni od w/w czasopisma, tyle że jest więcej o kosmetykach.
Dziewczyna: o tej gazecie zmieniłam radykalnie zdanie, gdy przeczytałam, jak Gosia Andrzejewicz udziela tam porad. Nie, dziękuję.
Twist: patrz o dwa wyżej. ^^
Bravo Sport: nie interesuję się jakoś sportem, więc nie czytam.
Gazeta Wyborcza, Dziennik: informacje z kraju, świata - polityka, gospodarka, sport. Wolę TVN 24. ^^ Nie lubię gazet informacyjnych.
Machina, Teraz rock: nie czytałam nigdy.

Sama często sięgam po publicystykę, tj. Polityka oraz kobiece pisma, jak Cosmopollitam czy Glamour. ;D

Edytowane przez Cee dnia 03-11-2008 19:54
Wyślij prywatną wiadomość
~Kinga F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2008 18:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sklepikarz z Pokątnej
Punktów: 824
Ostrzeżeń: 0
Postów: 155
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

*"Bravo", "Bravo Girl", "Twist", "Popcorn"- brrr. Coś strasznego Nigdy ich nie kupuję, bo nie widzę powodu, aby wydawać pieniądze na takie bzdury. Czasem na wycieczkach czytałyśmy je z koleżankami, śmiejąc się z głoszonych tam mądrości i prawd życiowych.
*"Dziennik" - moja ulubiona gazeta. Podoba mi szeroki zakres poruszanych tam tematów. Uwielbiam ich dodatek "Kultura". Pełen profesjonalizm.
*"Gazeta Wyborcza" - sporadycznie. Zazwyczaj wtedy, gdy już nie mają w kiosku "Dziennika"Uśmiech Trochę irytuje mnie skrajny brak obiektywizmu dziennikarzy w niektórych artykułach.
*"Cogito" - ogólnie OK, choć niektóre wywiady mają kiepskie. Nadrabiają za to reportażami - są naprawdę ciekawe.

EDIT: Ostatnio przestałam kupować "Cogito". Nie wiem, czy to tylko moje wrażenie, ale mają wyraźny spadek normy; niektóre artykuły różnią się od tych z "Bravo" tylko bardziej starannym językiem i lepszym stylem.
*"Perspektywy" - zajęły miejsce "Cogito". Bardziej dopracowane, artykuły, wywiady etc. wyraźnie związane z maturą, a więc tematem mnie najbardziej nurtującym.
*"Focus Historia" - ciocia mi go zachwalała, więc kupiłam raz z ciekawości i... przeczytałam od deski do deski. Artykuły dotyczą tego, co w historii jest najbardziej fascynujące; tematy, które w podręcznikach od historii są pomijane; nie suche fakty i ogólniki, ale szczegóły i szczególiki.
__________________
"Drogi panie, życie upływa na samych qui pro quo! Są qui pro quo miłości, qui pro quo przyjaźni, qui pro quo polityki, finansów, Kościoła, urzędu, handlu, żon, mężów..."
Denis Diderot Kubuś Fatalista i jego pan


"A: Znajdujesz się w miejscu, gdzie nie obowiązuje prawo Rzeczypospolitej Polskiej.
K: A jest takie miejsce, w którym obowiązuje?"
Oficer, reż. Maciej Dejczer


"Szczęście nie zna politycznych granic i układów, nie hołduje żadnej ideologii, ba, ono nawet bywa niezgodne z dekalogiem."
Dorota Terakowska


CREDIT: ikonka by by [info]yourbestbeticon

Edytowane przez Kinga dnia 12-02-2009 17:57
http://zloty-las.livejournal.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona_Lily_tusia F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 17:18
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Prefekt Gryffindoru
Punktów: 431
Ostrzeżeń: 2
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Osobiście nie kupuję, bo to wszystko można się przeczytać w necie. A kasy mi szkoda. Czytam Bravo, Bravo Girl, Dziewczynę, Fun Club jak moje koleżanki kupiąJęzyk
__________________
hogsmeade.pl/images/hat/gryffindorm.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Claire Lethal F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 29-08-2008 21:02
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

Z gazet codziennych prawie codziennie u mnie w domu na stole kuchennym można znaleźć Gazetę Wyborczą. Zawsze mam ją w środy, piątki i soboty. Środy - jakiś chyba kulnarny dodatek jest ( to mame interesuje^^), piątki - gazeta z programem TV oraz soboty - Wysokie Obcasy. I tu dodam kilka słów na temat WO: świetny dodatek. Obszerne felietony, bogate artykuły, zawsze coś ciekawego.

Bravo, Bravo Girl, Bravo Sport i inne tego pokroju gazety oczywiście ignoruję. ^^

Od kilku miesięcy czytuję "Machinę". Jestem wprost zachwycona felietonami Michała Witkowskiego. Są takie... proste i realne.

Oprócz tego w moim domu gości również 'Victor Gimnazjalista', ale tylko w trakcie roku szkolnego, bo w wakacje to jest po srostu bezwartościowy śmieć. ;f

Do "Cogito" też od czasu do czasu zajrzę. Tak samo jak do "National Geographic" oraz "Poznaj świat".

Sporo tego jest. ;P

__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT