Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 375
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Aragog
!mniszek_pospolity F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 01-06-2013 19:10
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Szukałem, szukałem i ocierałem oczy ze zdumienia, że temat dotyczący najukochańszego "zwierzątka" Hagrida dotąd się nie pojawił ( jest Bazyliszek, są hipogryfy, testrale, ba, nawet puszki pigmejskie, więc Aragog po prostu "musi" się pojawić ) Uśmiech

No właśnie : Co myślicie o Aragogu - podoba się Wam, czy raczej przeraża ? Gdybyście go spotkali, to czy zachowalibyście się jak Ron, czy może lubicie pajęczaki ? Oczko Odpowiedź UZASADNIAJCIE

Osobiście uważam go za fantastyczne i niezmiernie zmysłowe stworzenie. Od pierwszej chwili zapałałem do niego ogromną sympatią ( sam bardzo lubię pająki, jednego nawet hoduję ). Uważam, że nie miał łatwego życia - właściwie tylko Hagrid widział w nim "to coś" - reszta na widok ogromnego, włochatego pająka z pewnością uciekałaby z prędkością światła...Te zwierzęta bardzo mnie interesują, dlatego też Aragog od samego początku stał się moim ulubieńcem. Gdzie tam hipogryfom do Króla Pajęczaków Oczko. Jego zaletą z pewnością była znajomość ludzkiej mowy, wadą zaś bezgraniczna troska o swoje liczne potomstwo. Podziwiam odwagę Hagrida ( kiedy zabierał jego ciało z Zakazanego Lasu ), a sam pogrzeb doprawdy był wzruszający... i ta przemowa Horacego ; po prostu poezja. Żałuję, że zmarł w VI tomie - podejrzewam, że w II Bitwie o Hogwart murem stanąłby za obrońcami zamku ( ze względu na nauczyciela ONMS ) i skłonił do tego swoje dzieci.
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png

Edytowane przez mniszek_pospolity dnia 01-06-2013 21:15
Wyślij prywatną wiadomość
!Milva F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 01-06-2013 20:44
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1767
Ostrzeżeń: 0
Postów: 440
Data rejestracji: 09.02.13
Medale:
Brak

Pająk zmysłowym stworzeniem? Hm, ciekawe. Mnie akurat brzydzą, a na widok takiej wielkiej bestii na pewno nie miałabym ochoty jej pogłaskać niczym uroczego pupilka. Porównywać swojego ewentualnego zachowania do reakcji Rona nie będę, bo on akurat miał arachnofobię, więc jego panika była w pełni uzasadniona. Myślę, że mimo sporego strachu zachowałabym zimną krew.
Jednak zgodzę się, że coś w sobie miał i idealnie 'dopełniał' Hagrida.
__________________
Nie pomyl nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
http://hogsmeade.pl/forum/viewthread.php?thread_id Wyślij prywatną wiadomość
~Little_Black F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 01-06-2013 20:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 653
Ostrzeżeń: 0
Postów: 127
Data rejestracji: 31.05.13
Medale:
Medal

Mnie Aragog raczej by przeraził. Osobiście nie pzepadam za pająkami szczególnie wielkimi.Zszokowany
Ale jak wszyscy wiemy Hagrid przepadał za zwierzętami "uznanymi" przez większość za potwory. Jego cechą charakterystyczną jest fascynacja niebezpiecznym zwierzętami.
Ten wielki pająk był na pewno wielkim przyjacielem Hagrida jednak jego wielką wadą było przesadne dbanie o potomstwo i gdyby nie to, że chciał wydać na pastwę swych dzieci Harry'egoi Rona to na pewno darzyłabym go większą sympatią...
Jednak jego pogrzeb wzruszył mnie na pewno musiało być w nim coś dobrego przecież Hagrid darzył go sympatią.
http://lubimyczytac.pl/profil/274876/agata-black Wyślij prywatną wiadomość
~Mniszka19Xd F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 30-06-2013 13:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1320
Ostrzeżeń: 1
Postów: 536
Data rejestracji: 03.06.10
Medale:
Brak

Nie znoszę.NIENAWIDZĘ pająków.Są dla mnie obrzydliwe ze swoją dużą liczbą nóg,oczu i swojej paszczy oraz sposobie poruszania się.
Zagnieździł mi się jeden duży,czarny pająk w łazience. Argh!Obrzydlistwo.
Gdybym spotkała się z Aragogiem na pewno uciekłabym gdzie pieprz rośnie.Było mi go żal troszkę kiedy umarł w VI tomie,ale tylko troszkę.Fuj.
__________________
[color=#ffffff][big]http://historiafantasyczylikazdymaaniola.blogspot.com/

25.media.tumblr.com/tumblr_lthswym8Ma1r4ghkoo1_500.gif

6.asset.soup.io/asset/4161/6982_adb4_490.gif

asset-d.soup.io/asset/2092/0573_df25.jpeg
Wyślij prywatną wiadomość
~HogwartIstniejeWNaszychSercach F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 30-06-2013 20:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 34
Ostrzeżeń: 0
Postów: 17
Data rejestracji: 23.12.12
Medale:
Brak

Mnie by przeraził, bo tak samo jak Ron nienawidzę pająków. Ale. gdyby nie próbował mnie oddać swojej rodzinie jako kolację, to może bym go polubiła Uśmiech
__________________
'' Najbardziej kochamy opowieści, które żyją w nas na zawsze, bo czy wrócisz przez strony książki, czy przez duży ekran, Hogwart zawsze będzie zapraszał Cię jak do domu. '' - J.K.Rowling.
Wyślij prywatną wiadomość
~verbena92 F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 01-07-2013 00:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 402
Ostrzeżeń: 0
Postów: 190
Data rejestracji: 30.09.12
Medale:
Brak

Gdybym spotkała Aragoga osobiście to bym się na pewno przeraziła ale śmiem twierdzić że był bardzo mądrym stworzeniem i był spoko. Trochę łezka mi poleciała gdy odszedł.
Przyznam też że to najbardziej ulubione stworzonko według mnie jakie miał Hagrid (też chcę takiego) Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~SamWieszKto F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 06-07-2013 18:49
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 376
Ostrzeżeń: 0
Postów: 119
Data rejestracji: 17.06.13
Medale:
Brak

Moim zdaniem źle postąpił, że wysłał swoje 'dzieci' na Harrego i Rona, bo byli to przyjaciele Hagrida, a on lubił Hagrida, więc zjedzenie jego przyjaciół nie byłoby w porządku, zwłaszcza, że Hagrid byłby z tego powodu nieszczęśliwy, a sam Aragog nie chciał chyba sprawić przykrości komuś kto go karmił i wychowywał. Aragog jest straszny, ale w głębi jego serca można wyczuć troskę i o swoje 'dzieci' jak i o samego Hagrida Język więc wcale nie jest taką "Czarną Postacią" - zwłaszcza jak porównujemy go do Voldemorta xD
__________________
Jak ja kocham być sobą: zachwycać się tym czego nie znam...
-----------
"Zabij mnie ty Severusie, albo nasza kochana Bellatriks, która lubi pobawić się z ofiarą zanim ją pożre"
~Albus Dumbledore


25.media.tumblr.com/27384b42501980dd5ef92be1c5ebe357/tumblr_mk8lzkR7qs1qdghxxo2_r2_500.gif

"To ja zawsze będę Jego najwierniejszą! On Sam Lord Voldemort uczył mnie czarnej magii!"
~Bellatriks o sobie samej.
Wyślij prywatną wiadomość
~raven F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 06-07-2013 21:11
Troll

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -1
Ostrzeżeń: 1
Postów: 3,922
Data rejestracji: 03.01.13
Medale:
Medal

Nie przepadam za pająkami, ale jakoś specjalnie mnie one nie przerażają. Przede wszystkim nigdy nie przyszło mi do głowy żeby zabić pająka - jak już jakiegoś spotkam w mieszkaniu, to raczej je łapię i wynoszę na balkon. A Aragog... sceny z nim mnie nie przestraszyły i nie obrzydziły, może za słabo sobie wyobraziłam tamtą sytuację Oczko natomiast nie można powiedzieć żebym go polubiła, kiedy postanowił poczęstować Harry'm i Ronem swoje dzieci/towarzyszy/inne przerośnięte pajęczaki, pomyślałam, że jest beznadziejny i nie zasłużył sobie na miłość i oddanie Hagrida. To, że Hagrid widział w nim nieszkodliwe stworzonko - ok, rozumiem. Ale że Aragog, w ramach wdzięczności postanawia zjeść przyjaciół swojego opiekuna? Czegoś takiego można spodziewać się po Puszku albo Norbercie. Aragog miał jakąś tam swoją wolę, mówił, a więc i mózg miał bardziej "ludzki" niż pozostali pupile gajowego, więc nie starałam się usprawiedliwiać jego zachowania. Ani trochę nie było mi żal, kiedy zdechł, ucieszyłam się tylko, że przydał się na coś Slughornowi.
__________________
j.gifs.com/J6PONg.gif




Everything is catching up with me
I awake to find I'm not at all where I should be
And it feels I'm getting to the end
And it's hard to figure out what's real and what's pretend


***


I look inside myself and see my heart is black
I see my red door and it has been painted black
Maybe then I'll fade away and not have to face the facts
It's not easy facin' up when your whole world is black


***


Ten świat to kompilacja chwil, koegzystencja wad, a w nim
My wciąż zadeptujemy się, liczę się tylko ja, nigdy Ty
Ja chcę zatrzymać się
Ten czas może surowy jest, lecz daje więcej, niż zabiera nam
A my realizujemy plan, jutro ważniejsze jest, niż to co jest teraz

Czy wiesz, że teraz jest twój czas, by krzyczeć?
Ten jeden raz niech zadrży świat
Dokładnie teraz trwa twe całe życie
Kolejnych szans chwilowo brak...



ZWYCIĘŻĄ CI, CO NIENAWIŚCIĄ SILNI
SZYDZĄ Z INNYCH




Pytania? Uwagi? Masz głos! Kliknij i przemów:
I am little pieces that were picked up on the way...

I'm not living, I'm just killing time.


Alergia. Na życie.
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 08-07-2013 10:24
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Pająki są drapieżnikami - ich instynkt jest jak najbardziej zrozumiały. To głupi, bezmyślny i naiwny Hagrid wysłał do Zakazanego Lasu Wybrańca i rudzielca. Odpowiedzialność spoczywa tylko i wyłącznie na nim. To że Aragog mówił i miał mózg ma świadczyć o tym, że nie powinien zachować się jak drapieżnik ? A centaury ? Były z pewnością bardziej inteligentne od większości czarodziejów - a co chciały zrobić z Potterem i Hermioną w V tomie ?

Aragog zachował się jak normalny, uczciwy i przyzwoity ojciec licznego potomstwa. To idiotyzm Hagrida doprowadził do takiej a nie innej sytuacji.Uważam go za najwspanialsze stworzenie z całej sagi ( w żadnym wypadku za beznadziejne ! )
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png

Edytowane przez mniszek_pospolity dnia 08-07-2013 10:28
Wyślij prywatną wiadomość
~DJfunkyGIRLS F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 08-07-2013 10:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 708
Ostrzeżeń: 2
Postów: 240
Data rejestracji: 06.07.13
Medale:
Brak

W sumie bała bym się wielkiego pająka jeszcze nie dawno bałam się małych więc wielkiego tym bardziej. Chociaż jakby nie chciał mnie zjeść to by było w porządku,i nie chciałabym być w skórze Rona i Harry'ego kiedy nasłał na nich jego dzieci,to by było potworne.
http://funkmiona-opowiadania-blog.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Potter_Albus F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 17-07-2013 14:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 126
Ostrzeżeń: 0
Postów: 59
Data rejestracji: 09.07.13
Medale:
Brak

Ja na widok takiego gigantycznego pająka,bym uciekał ile sił w nogach.
on był przerażający z bliska,bo z filmu to nie,ale tak z bliska byłby okropny
__________________
-Nikt cię ne pytał o zdanie,ty nędzna szlamo-....................
........,a Ron pogrzebał w fałdach szaty ,wyszarpnął różdżkę i wrzasnął:"Zapłacisz mi za to,Malfoy!" i pod łokciem Flinta wymierzył nią w twarz Malfoya.
Donośny huk odbił się echem po stadionie,z końca różdżki wystrzelił strumień zielonego ognia,ugodził Rona w żołądek i przewrócił na trawę


Mój dom to kochany Gryffindor,choć w rzeczywistości Albus Potter trafił do SLytherinu według J.K.Rowling.Powiedziała o tym w jednym z wywiadów Uśmiech

hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,on.gif

----------------------------------------------
Pozdrawiam przyjaciół i przede wszystkim ciebie drogi Gościu
_________________________________

Od przebiegłości Ślizgonów
kretynizmu Puchonów
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
Chroń nas Gryffindorze!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~Rogaczka F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 26-07-2013 22:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Prefekt Gryffindoru
Punktów: 441
Ostrzeżeń: 0
Postów: 115
Data rejestracji: 24.07.13
Medale:
Brak

Nie darzę zbytnią przyjaźnią pajęczaków.... panikuję przy jakimkolwiek przedstawicielu, nawet najmniejszym...
Co do bohatera... pomijając to, że musiałam się dłuuuuugo przełamywać do przeczytania i późniejszego odchorowywania tego, to polubiłam Aragoga. Mądry, lojalny, biedny, (w pewnym sensie) pomocny, troskliwy (o Hagrida i swoje okropne potomstwo).
W szóstym tomie owszem, trochę było mi go szkoda, ale bardziej Hagrida, gdyż stracił on właśnie swojego długoletniego przyjaciela...
Co do reakcji: podziwiam Rona. Ja bym od razu uciekała z krzykiem przed siebie (ale słowa: to nie mogą być motyle? przeszły do użytku codziennego przy tych gościach Język )
__________________
Różdżka: dąb szypułkowy, 12 i 3/4 cala, z piórem feniksa Rozbawiony
"- Przez te wszystkie lata?
-Zawsze..."
"HARRY, ZABIJĘ CIĘ, JEŚLI PRZEZ NICH ZGINIEMY!"
Wyślij prywatną wiadomość
~Aveo F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 23-09-2013 16:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 120
Ostrzeżeń: 1
Postów: 55
Data rejestracji: 01.09.13
Medale:
Brak

Gdybym spotkała Aragoga, przeraziłabym się, widząc tak dużego pająka. Pewnie uciekłabym z krzykiem. Nie darze pajęczaków sympatią tak samo jak inne owady po prostu ich nie lubie.
Edytowane przez Aveo dnia 23-09-2013 16:42
Wyślij prywatną wiadomość
~Priori Incantatem F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2013 09:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Konduktor Błędnego Rycerza
Punktów: 919
Ostrzeżeń: 0
Postów: 269
Data rejestracji: 21.09.13
Medale:
Brak

Powiem tak, generalnie za pająkami nie przepadam. Ale jakbym zobaczył realnych rozmiarów Aragoga (króla pajęczaków) wiał bym gdzie pieprz rośnie i w tym przypadku zdecydowanie podzielał bym zdanie Rona. Zresztą na jego widok każdy wymiękał. Język Tym bardziej, że była to najzwyczajniejsza bestia, która tylko dlatego nie zabiła Hagrida, bo ją w jakiś sposób "wychował". Ohydne stworzenie. Cooo
Wyślij prywatną wiadomość
~Blackdobby F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 03-10-2013 18:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 614
Ostrzeżeń: 1
Postów: 314
Data rejestracji: 20.09.13
Medale:
Brak

Przyznaję, jestem dziewczyną, którą po prostu pająki ...fascynują!
Chciałabym się spotkać z Aragogem, jeśli on również tego by chciał...
Rozumiecie o co mi chodzi?...
__________________
Bo widzisz, Harry, to nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności.
Wyślij prywatną wiadomość
~Bou F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 04-10-2013 17:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2195
Ostrzeżeń: 1
Postów: 682
Data rejestracji: 27.04.10
Medale:
Brak

Nigdy nie bałam się pająków. Jednak, gdybym spotkała takiego ogromnego pająka z pewnością wpadłabym w panikę. xD Szczególnie po tym jak pozwolił swoim dzieciom zjeść Harrego i Rona ( co na szczęście im się nie udało). Gdyby był bardziej przyjazny w stosunku do ludzi to pewnie bym go polubiła. Uśmiech
__________________
Bou Kotecek Sowa

media.tumblr.com/00cbcb82f4b1147f9ba3262d2bdfc851/tumblr_mtmatfNNo81qgb6q0o1_500.gif

news.mtv.it/files/2014/02/awkward-jenna.png

molpi.org/public/uploads/37b1ddbb9a269ab1ef0686331fe138d199037917.png
Wyślij prywatną wiadomość
~BlackSpirit F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 04-10-2013 18:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sługa Czarnego Pana
Punktów: 1141
Ostrzeżeń: 0
Postów: 271
Data rejestracji: 20.08.13
Medale:
Medal

Za pająkami nie przepadam. Znaczy, taki malarski w kącie mi nie przeszkadza, ale krzyżak albo tygrzyk... Nie jestem za ich zabijaniem, nie boję się ich, nie mam nic przeciwko nim, ale po prostu się ich brzydzę. Gdybym zobaczyła Aragoga,to pewnie bym nie napawała do niego sympatią, ale nie chciała bym też go unicestwić... To takie zwierzątko jak każde, niech sobie żyje w spokoju Oczko
__________________
"Das Böse ist die Abwesenheit des Guten."
Wyślij prywatną wiadomość
~Nerona_58 F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 04-10-2013 21:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 649
Ostrzeżeń: 1
Postów: 167
Data rejestracji: 10.08.12
Medale:
Brak

Mnie osobiście średnio interesuje to zwierzątko Hagrida. Szkoda, że w filmie przedstawili go trochę inaczej niż w książce, tak samo jak przygody Harry' ego i Rona z nim związane. Wolę inne ''potworki'' gajowego, ale wątek pająka jakoś przeżyłam, więc nawet może być.
__________________
* Co to jest?-zapytała Clary.
* Fiolki ze święconą wodą, błogosławione noże, stalowe i srebrne miecze-odparł Jace, kładąc broń na posadzce obok siebie.-Drut z elektrum, niezbyt przydatny w tej chwili, ale dobrze jest mieć coś na wszelki wypadek, srebrne kule, czary ochronne, krucyfiks, gwiazdy Dawida...
* Jezu!-mruknęła Clary.
* Wątpię, czy zmieściłby się tu

''Dary Anioła''


W moim świecie muzyka pod względem użyteczności plasuje się gdzieś między wstążkami do włosów a tęczą, przy czym tęcza może przynajmniej dawać pewne pojęcie o pogodzie.


Boję się umrzeć pod ziemią, co jest głupie, bo nawet jeśli zginę na powierzchni, to i tak zaraz pochowają mnie pod nią.


Kosogłos

24.media.tumblr.com/tumblr_md0ya63Ol61rjhud3o2_500.gif

media.giphy.com/media/67BuQknlWjZIY/giphy.gif

dary-aniola.fan-strefa.pl/wp-content/uploads/2013/05/baza24.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny Zabini F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 06-01-2014 14:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 417
Ostrzeżeń: 0
Postów: 168
Data rejestracji: 29.12.13
Medale:
Brak

Mnie bardziej przeraził, lecz czuję do niego jakiś szacunek( szacunek do pająka?) i respekt( co się dziwię w końcu to trzymetrowy pająk!).
Był bardzo inteligentny i pomysłowy(?), nie ,niej nie lubię pająków więc raczej nie polubiłam.
__________________
Chcę by ktoś pokochał mnie tak jak Snape kochał Lily!
Dlaczego?
Bo bardziej się nie da!


Miłość jest jak kwiat, gdy o nią dbamy rozkwita i staje się piękniejsza.
Lecz gdy zostawiamy ja samej sobie obumiera i zanika.

Pozdrawiam Veronikę Astorię Malfoy,Hermionę Riddle \555555] , Martę Black i [color=#cc6633]]AdamKraJęzyk
[/color]

I LOVE Saphira!!

,, Na początku były smoki: dumne, groźne i niezależne. Ich łuski lśniły jak klejnoty i każdy, kto na nie spojrzał, czuł rozpacz, bo wspaniała i straszliwa była ich uroda''
],, Dziedzictwo''
Wyślij prywatną wiadomość
~pottermanka135 F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 12-01-2014 17:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 143
Ostrzeżeń: 1
Postów: 107
Data rejestracji: 06.01.14
Medale:
Brak

Aragog był zaskakująco inteligentny (jak na pajeczaka) , mimo tego nie wzbudził mojej sympatii. Zawsze się bałam pająków a na widok aragoga pewnie zwymiotowała bym ze strachu. Jeśli mam powiedzieć szczerze to wolała bym spotkać bazyliszka albo śmierciotule niż Aragoga
__________________
od przebiegłości ślizgonów
od kretynizmu puchonów
i od wiedzy o własnej wszech wiedzy krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE!!!
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT