Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 351
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Sport
»»» Tenis stołowy
Drukuj temat · Tenis stołowy
~John_maxey F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 06-10-2008 15:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 776
Ostrzeżeń: 3
Postów: 709
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

czy lubicie grać w tenisa? Ja uwielbiam. Wczoraj i dzisiaj grałem, bo od wczoraj go mam i pokonałem kogoś (jest naprawdę niezły) setami 6 do 1 Język

A ty czy grasz w tenisa stołowego? Podziel się wrażeniami.
__________________
Weasley lata na miotle
nie kąpie się w wannie lecz w kotle
Zawsze ma wiele czasu
[bcolor=#cc3366do Hogwartu idzie bez kompasu][/bcolor]

Każdy o tym wie
że Ron Weasley gubi się.

pewnego dnia zna sto zaklęć
i wokól nas się kręci

Bo to jest on!
Wyślij prywatną wiadomość
~nymph F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 06-10-2008 15:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1070
Ostrzeżeń: 2
Postów: 531
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

w tenisa gram raz na rok jak są w naszej szkole zawody i jak są stoły na hali rozstawione i wtedy gramy codziennie na w-f przez jakiś tydzień ... tak ogólnie to nawet lubię grać nie to żeby uwielbiać itp mimo iż nie umiem najlepiej ale liczy sie zabawa ^^
Edytowane przez nymph dnia 07-10-2008 16:41
Wyślij prywatną wiadomość
N
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 06-10-2008 17:37
Gość

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 0
Ostrzeżeń: 0
Postów: 0
Data rejestracji: ...dawno, dawno temu.
Medale:
Brak

Naucz się trochę ortografii, nymph, proszę Cię bo aż w oczy kole. Chyba że jesteś dyslektyczką, to masz usprawiedliwienie xD. My nigdy nie graliśmy na wf w to xD. W sumie to nigdy się nie nauczyłem się w to grac. 3-4 razy może próbowałem ale jakoś specjalne mnie to nie wciągnęło. Zresztą w ogóle jak większość dyscyplin sportowych.
Wyślij prywatną wiadomość
~Bill66 F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 07-10-2008 16:26
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -48
Ostrzeżeń: 2
Postów: 40
Data rejestracji: 07.10.08
Medale:
Brak

Nie lubię zbyt bardzo tenisa, ponieważ ciągle przegrywam, i często źle serwuję. Ale nie liczy się wygrana, tylko sposób w jaki grasz. Ale także liczy się zabawa.
Wyślij prywatną wiadomość
~Maladie F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 07-10-2008 16:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3691
Ostrzeżeń: 2
Postów: 516
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

W tenisa grałam bardzo często w drugiej klasie gimnazjum. Teraz nie mam zajęć w siłowni (która jest w mojej szkole) i do stołu dorywam się raz w tygodniu. Nie jestem zła w tym sporcie, ale wybitna też nie Rozbawiony
__________________
Gdybyśmy cofnęli czas i naprawili wszystkie błędy, to czy świat nie byłby sztucznie idealny?

- Czy ty naprawdę jeszcze się nie zorientowałeś, że nienawidzę, gdy odpowiadasz pytaniem na pytanie?
- Naprawdę?


hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Shemya F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 07-10-2008 16:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1628
Ostrzeżeń: 1
Postów: 665
Data rejestracji: 14.09.08
Medale:
Brak

Lubię i od czasu do czasu gram. Co prawda za dobrze mi to nie idzie, ale liczy się zabawa xD
__________________
Everything dies
http://shivamix.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Temeraire F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 07-11-2008 19:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Auror
Punktów: 2497
Ostrzeżeń: 1
Postów: 565
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Ping...
Pong.
W tenisa stołowego grywam w szkole, jeśli nie zapomnę rakietki i na ostatniej dziesięciominutówce stół na holu jest wolny. Jestem nawet dobra, ale tylko przy typowo spokojnych grach. Te wszystkie ściny, itd - to nie dla mnie... Przy ścinach albo zwyczajnie przepuszczam piłeczkę, albo walę w nią za mocno i w efekcie jest nie za ciekawie. Gdy byłam w czwartej klasie podstawówki, przez pierwsze półrocze remontowali salę gimnastyczną, więc na każdej lekcji wychowania fizycznego tłukliśmy w tego tenisa stołowego do znudzenia. To był jedyny semestr, w którym miałam czwórkę z WF-u... Można by twierdzić, że gram przeciętnie. Nie wyprę się tego, ale w ping-ponga i tak lubię grać.
__________________
[alt]
"Jeśli mówisz do Boga, jesteś religijny, jeśli Bóg mówi do ciebie - jesteś psychiczny" - House ;**
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
~Ain Eingarp F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2008 21:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 547
Ostrzeżeń: 1
Postów: 546
Data rejestracji: 10.11.08
Medale:
Brak

Bardzo lubię grać w ping pong, tylko kiedy ja sama zaczynam to zawodnik z drugiej strony musi co najmniej jedną minutę, bo ciągle odbija mi się piłeczka od siatki,a kiedy druga osoba zaczyna też nie jest za dobrze bo czasami odbija albo za stół do ping ponga,albo za nisko,albo za wysoko,ale kiedy odbija dla mnie akurat dobrze to tak czasami udaje mi się odbić.Dla mnie tenis stołowy jest "Powyżej oczekiwań".
__________________
hej drogi Gościu! Pamiętaj że ty masz największe pozdrowienia! Uśmiech Jesteś najlepszy drogi GościuCool

[alt]Możesz na mnie liczyć Uśmiech[/alt]
[alt]
Uśmiech Cool Ain Eingarp Cool Uśmiech
[/alt]
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady K F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2008 22:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 599
Ostrzeżeń: 0
Postów: 135
Data rejestracji: 20.12.08
Medale:
Brak

Uwielbiam tenisa ! chyba zaraz po siatkówce Uśmiech i szczrze żałuję ,że nie ma u nas w szkole sks tenisa stołowego, tym bardziej ,że są warunki i sprzęt. Tylko za bardzo nie ma kiedy, mamy dużą halę i salę z lustrami, każdy klub się pcha żeby wypożyczyć :/
Jeśli chodzi o tenisa to chętnie bym pograła, nie jestem zresztą nie taka zła w te klocki. Mój tata w młodości był na mistrzistwach Polski Uśmiech faajnie tak Rozbawiony tyle ,że karierę przerwał Smutny

__________________
Lady K.!



------------------------------------------------


s1.fothost.pl/upload/08/52/dd359043.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/c41bb890.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/243a6f90.jpg
s1.fothost.pl/upload/08/52/6aed04f1.jpg


Jack Sparrow is the man who I adore ;*
Wyślij prywatną wiadomość
~Olaa F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2008 22:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 362
Ostrzeżeń: 0
Postów: 145
Data rejestracji: 10.11.08
Medale:
Brak

KOCHAM grać w pingla ! To jest moje drogie życie !
Kiedyś brałam udział w małym turnieju klasowym w ping pongu, w nagrodę była piękna piąteczka w dzienniku ;] W ćwierć finale natrafiłam na znienawidzoną koleżankę z klasy. Kiedy moja przewaga wzrosła do 5 punktów zaczęła drastycznie oszukiwać. Kiedy nie trafiła w stół zaczęła piszczeć, że chce powtórzyć i tak było chyba ze 3 razy. W końcu przegrała i zrozpaczona życia paletką i zaczęła wszystkim opowiadać, że jestem oszustką . Coś mi się zdawało że nie umie przegrywać xD No to takie mam dość niemiłe przeżycia.
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny030 F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 29-12-2008 23:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 211
Ostrzeżeń: 0
Postów: 99
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

Mhm ja gram w tenisa stołowego od 5 lat. Gram w 1 lidze i jestem teraz nr1 w woj w mojej kategorii ( jak co to się nie chwale tylko pisze jak jest, żeby nie było bo nie lubię się chwalić). Ja teraz tego sportu nie cierpię. Kiedyś przez 2 lata to mi to sprawiało przyjemność i lubiłam grać ale potem mój tata za dużo ode mnie oczekiwał i trenowałam 5-7 razy w tyg Smutny . No ale tak żeby pograć poza treningami z przyjaciółmi czy coś to lubię Uśmiech
Edytowane przez Ginny030 dnia 29-12-2008 23:36
Wyślij prywatną wiadomość
~Sirius PL F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 08-01-2009 19:09
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 174
Ostrzeżeń: 5
Postów: 338
Data rejestracji: 27.09.08
Medale:
Brak

Uwielbiam grę w tenisa stołowego. W podstawówce reprezentowałem szkołę w różnych zawodach tego typu. Później grałem już tylko dla zabawy z przyjaciółmi na imieninach itp.
__________________
Podpis zedytowany
Wyślij prywatną wiadomość
~zakochana04 F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 08-01-2009 19:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Animag Lew
Punktów: 556
Ostrzeżeń: 0
Postów: 268
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Mam własne paletki i bardzo lubię grać, ponieważ to potrafię. Nie jestem w żadnej drużynie, ani nie gram "zawodowo". W wolnym czasie, najczęściej na wiosnę, chodzę do mnie do parku. Tam są stoły i można sobie poodbijać...
__________________
"Dzieciństwo nie trwa od urodzenia do określonego wieku, ani w jakimś ustalonym czasie.
Dziecko staje się dorosłym i odkłada na bok dziecięce sprawy.
Dzieciństwo jest królestwem, w którym nikt nie umiera."

Edna St. Vincent Millay


"Home is behind
The world ahead
And there are many paths to tread
Through shadow
To the edge of night
Until the stars are all alight
Mist and shadow
Cloud and shade
All shall fade
All shall...
Fade"
www.inna-hermiona.xt.pl Wyślij prywatną wiadomość
~Lilly Luna Potter F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 13-01-2009 18:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 772
Ostrzeżeń: 0
Postów: 252
Data rejestracji: 07.01.09
Medale:
Brak

az sie dziwie, ze taki sobie tenis stołowy to sport, ale coz...Mam ping pong u siebie, ale gram tylko latem, bo zima nie ma go gdzie rozlozyc...Uwielbiam Rozbawiony..W ostanie wakacje bylam na obozie zeglarskim i byl turniej tej mini wersji tenisa i zajelam 2 miejsce...czesto z kumpela gramy latem, bo obydwie to lubimy i oczywiscie przez caly czas sa swinie(linie) i żmijki jak je nazywamy (sciny)..Fajna zabawa!!Rozbawiony
__________________
...:::Ja nie szukam żadnych kłopotów.
To kłopoty zwykle znajdują mnie:::...


Pozdrowienia!! W szczegolnosci dla drogi Gościu
¤Lilly Luna Potter¤
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermi1992 F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 23-02-2009 19:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 254
Ostrzeżeń: 0
Postów: 66
Data rejestracji: 27.08.08
Medale:
Brak

Ja w tenisa lubię grać jestem w tym dobra ;)
Przez trzy lata chodziłam nawet na treningi.
Ale muszę przyznać ze wolę bardziej wymagające sporty :D
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

It's Time For A Love Revolution.
Wyślij prywatną wiadomość
~mistake F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 23-02-2009 20:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2208
Ostrzeżeń: 2
Postów: 999
Data rejestracji: 13.09.08
Medale:
Brak

Nie dla mnie. Po krótkim kursie na koloniach, złamaniu pięciu paletek, dwóch piłek i uszkodzeniu jakiegoś nieznanego z nazwy przyrządu do ćwiczeń fizycznych nie mam nic więcej do dodana. Chyba moje ''żniwo'' mówi samo za siebie. Mam zeza, nie trafiam w piłkę, a jak trafię, to albo za mocno, albo odbije się od sufitu, wyleci przez okno i przepadnie gdzieś w krzakach. Tak, to sport zdecydowanie nie dla mnie. Wolę coś bezpieczniejszego. Mniej kłopotliwego.
Wyślij prywatną wiadomość
~Magic Dream F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 23-02-2009 22:34
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2207
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,062
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Ping... pong... ping... pong... Śpiący
Hm... sport jest raczej nudny, ale to zależy od poziomu, na jakim się gra (ja gram na niskim ;p) i przeciwnika.
Mamy w szkole dwa stoły do tenisa stołowego u nas na piętrze i jeden dla gimnazjum. Oprócz tego dwa na zewnątrz. Warunki więc są, z czego niektórzy są bardzo zadowoleni. Mi to jakoś zwisa. W czwartej klasie prawie wszyscy moi koledzy i koleżanki ganiali za tą piłeczką, a ja wolałam posiedzieć pod ścianą albo w bibliotece (lub pograć w 'krowę' z tymi, co akurat nie grali, ale wtedy byłam młoda i głupia ;d). W drugim półroczu przekonałam się (bo w sumie zaczęło mi się nudzić to, że na każdej przerwie siedziałam sama i nie miałam co robić) i sama zaczęłam 'grać'. ;d Pobiegałam, poodbijałam. W piątej klasie ping-pong to było coooś. Calusieńka klasa uprawiała ten sport nałogowo - przed lekcjami, w czasie przerw, po lekcjach. A teraz już nawet nie podchodzę do stołu (bynajmniej nie przez jakiś uraz z dzieciństwa ;p). Znudziło mi się po prostu, ot co. Mojej klasie chyba też, bo grają tylko ci, którzy naprawdę ten sport lubią (i w większości przypadków trenują). A ja znów wróciłam do spędzania czasu pod ścianą tudzież w bibliotece. ;] I tak mi lepiej.
__________________
Skomentujesz?


magiczny dżem... dżemi i drzemie
bo w nim moce... dżemią i drzemią
bo to jest ten... dżemik i drzemiak
i gdzieś pod kocem... dżemi i drzemie


Suszak, 15 III 2009, godzina 15:42:07
Wyślij prywatną wiadomość
~BitterSweet F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 06-03-2009 18:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zastępca Ministra
Punktów: 1709
Ostrzeżeń: 0
Postów: 436
Data rejestracji: 24.01.09
Medale:
Brak

Tak Magic, masz rację nudny sport. Gramy bardzo rzadko no i może dlatego tego nie lubię i nie umiem zabardzo, chociaż pochwalę się, że wiem jak paletkę trzymać xD. Heh w SP grało się wiecej bo w szkole były specjalne miejsca na stoły i od czasu do czasu był w-f, na którym graliśmy w ping-ponga. Teraz w gim. stoły są rozstawiane na hali gdy zbliżają się jakieś zawody i zawodnicy muszą ćwiczyć, a przy okazji zwykli uczniowie mogą sobie paletką pamachać.
__________________
Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką...


"Music is like a sunrise for me
It's joyful like a trip in a time machine
Music is like a sunrise for me
It's like coming home
..."
Helloween *.*

Edytowane przez BitterSweet dnia 06-03-2009 18:34
Wyślij prywatną wiadomość
~Mandarynka F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 13-06-2009 15:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Barman w Dziurawym Kotle
Punktów: 1332
Ostrzeżeń: 3
Postów: 519
Data rejestracji: 25.12.08
Medale:
Brak

Tenis stołowy, ping pong czy jak to sobie kto może nazywać.
Dla mnie to coś wspaniałego. Po raz pierwszy sięgnęłam po paletkę w drugiej klasie podstawówki, a w trzeciej byłam najlepsza w całym nauczaniu początkowym (nawet z chłopaków). W czwartej klasie nie grałam za dużo (starszaki nie dawali nam dostępu do stołu), ale w piątej tatuś zrobił nam w domu mini stół do tenisa. No i się grało przez całą zimę, potem w lecie i w gimnazjum znów jestem w czołówce w swojej klasie (z chłopaków też). Trzecia, to trzecia, ale lepsza od niejednego chłopaka. Hi hu ha hi hi ha.

__________________
'Złota gwiazdka spłynęła bokiem po jego skroni i policzku, po czym wsiąkła w poduszkę'
- Córka Robrojka - M. Musierowicz
~ ~ ~

'Miłość jest ślepa. Im mocniej się kogoś kocha, tym bardziej irracjonalnie się postępuje'
- Księżyc w nowiu - S. Meyer
~ ~ ~

'Życie jest różne, dobre i złe, naturalnie. Ale jak ktoś je widzi na czarno, to od razu stwierdza, że je zna, a jak na biało czy tam na różowo, to - że nie ma się o życiu pojęcia'
- Niespokojne godziny - I. Jurgielewiczowa
~ ~ ~

'Jeśli będziesz szanował tylko prawdę, nie będziesz miał wiele do szanowania. Dwa plus dwa równa się cztery, to będzie jedyny obiekt twojego szacunku. Poza tym będziesz stykał się z rzeczami niepewnymi: uczucia, normy, wartości, wybory - to wszystko konstrukcje delikatne i płynne. Nie ma w nich nic z matematyki. Szacunkiem darzy się nie to, co jest zatwierdzone, lecz to, co jest proponowane'
- Dziecko Noego - E. E. Schmitt
~ ~ ~

'To zabawne, do czego człowiek robi się zdolny, kiedy w grę wchodzi coś, czego nie można mieć'
- Przed świtem - S. Meyer
~ ~ ~

'Bo [wszystko] jest proste. Trzeba w to wierzyć. Wiedzieć czego się chce i do tego dążyć'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Miłość jest okrutna i bezwzględna. Trzeba stale mieć się przed nią na baczności. Strzec siebie przed jej otchłanią. I kochać świat. To wystarczy. By poczuć się szczęśliwym'
- Okularnica - E. Wojnarowska
~ ~ ~

'Najgorszy z życiowych błędów polega na tym, że jesteśmy tacy, jakimi chcą nas widzieć inni ludzie'
- Ja tego nie przeżyję! - R. Rushton
~ ~ ~

'Czasami musimy ludzi ranić, by się nie rozpaść. Ale musimy robić to z miłością, i tyle'
- Egzamin dojrzałości - L. Lowry
~ ~ ~

'Sława i wsparcie fanów oznacza, iż należy pomóc innym w realizacji ich marzeń. A to, że czyjeś marzenia niekoniecznie wiążą się z telewizyjnymi kamerami i mnóstwem pieniędzy , wcale nie oznacza, że są one mniej ważne'
- Moja siostra jest gwiazdą pop - K. Greene
Wyślij prywatną wiadomość
~gumis456 F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 30-06-2009 19:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -30
Ostrzeżeń: 1
Postów: 7
Data rejestracji: 28.06.09
Medale:
Brak

W poprzednie wakacje i na początku roku grałam w osiedlowej świetlicy z koleżanką :P nawet nieźle mi szło i poprawiłąm się w szkole na wf . Miały być również zawody ale znając moją wychowawczyni(od wf nawet się trafiła) to nic z tego nie wyszło bo w połowie coś przerwano a dobrze mi szło xD
Edytowane przez gumis456 dnia 30-06-2009 19:31
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT