Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 347
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Twórczość Fanów
»» Fan Fiction
»»» [NZ] Severus Snape i Hermiona Granger realistic live
Drukuj temat · [NZ] Severus Snape i Hermiona Granger realistic live
~NataliaPC F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 17-12-2012 18:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 17
Ostrzeżeń: 0
Postów: 4
Data rejestracji: 17.12.12
Medale:
Brak

CZĘŚĆ I

Jest po wojnie, straty są ogromne.. wiele osób zginęło, właśnie w tym czasie opłakiwali ciała rodziny i przyjaciół, ale Hermiona Granger, integlientna dziewczyna o średniej urodzie siedziała pod drzewem.

Wojna bardzo ją zmieniła, nie poznawała się od pory kiedy widziała śmierć Freda, Pana Weasleya.. To nie byli już ci sami Weasleyowie, i .. Harry.

Łzy napłynęły jej do oczu.. pamiętała jak wszyscy razem śmiejąc się i żartująć siedzieli pry wielkim stole w norze.. Ona, Remus, Harry, Nimfadora i Weasleyowie.. Kiedy to minęło!? Była na sebie zła, miała przeczucie, że mogła coś zrobić..

ALE NIE! Wszyscy byli by szczęśliwi gdyby nie jakaś hora na umyśle jaszczurka! Była wściekła.. rozdarta.

Ale to co było w tym wszystkim najgorsze to to, że zmarł jej ociec.. pmiętała wszystko tak dakładnie

"-Nie Hermiona! NIE!! nie biegnij tam! HERMIONA!!- niósł się ryk chłopca który przeżył. Bellatrix owijała pnączamy Pana Grangera. Hermiona biegła ile sił w nogach, było ciemno, ty było na bagnach. Ciągle niósł się krzyk, ciała ofiar latały po przestrzeni, ale ona bieła do celu. W tym samym czasie zobaczyła jak (?) kobieta (?) rzuca avade.. jej ojcies rozwinął się z plączy i padł martwy na zemie.. Snape wtedy póścił avade w strone bellatrix, ona też padła.. Snape przeleciał nad ciałem ojca hermiona biorąc jego zegarek po czym odleciał, wcześniej dobijająć Lucjusza Malfoya.. wszystko było takie wyraźne, dziewczyn zasłabła, trzymający ją Harry krztusił łzy."

Jedyne co jej pozostało to odnaleść Snape'a i wziąść od niego zegarek jej ojca. Wyśle sowę do Harry'ego i poleci do Grinmund place go odnaleść. Pobiegła czym prędzej do swojej ledwo ocalałej kwatery, wzięła miotłe, pióro, Grimba (sowe) i niewielki pomiejszony kufer. Poleciała prosto na błonie pisząc list:

"Drogi Harry. Snape, ma zagarek mojego ojca, jedyną ocalałą rzecz po nim, uznasz mnie za wariatke ale lece go znaleść. Najpierw do Grinmund Place. Powiedz wszystkim, że.. postaram się dotrzeć spowrotem. Nie wiem czy mi się to uda.. Malfoy (Draco) jest na wolności..

Kocham cię jak brata. Hermiona HG "

Po czym dała list sowie i wyleciała na miotle prosto do Grinmund Place.. Musi odnaleźć Snape'a ..
Wyślij prywatną wiadomość
~NataliaPC F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2012 14:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 17
Ostrzeżeń: 0
Postów: 4
Data rejestracji: 17.12.12
Medale:
Brak

Część II

Hermiona wyruszyła do Grindmund Place, poprzednio upewniając się, że ma wszystko co potrzeba. A więc ruszyła..
Podróż trwała może więcej niż 20 minut, wiatr wiał i padał deszcz.
Kiedy stanęła na twardym gruncie poszła do pierwszego lepszego domu. Zobaczyła na postoi stary dom, ale pachniało jabłecznikiem od środka. Ściany były obdarte, ale okna świeciły czystością, tak więc podbiegła do domu pukając kilka razy. W drzwiach zobaczyła starszą kobietę z siwymi już włosami i okularami takimi jak u Harry'ego, kobieta miała na sobie fartuch i pogodny uśmiech starszej pani, była drobnej postury.

-Dzień dobry proszę Pani, przepraszam, że Panią nie pokoje ale mam jedno pytanie ponieważ szukam pewnej osoby.-Zaczęła niepewnie dziewczyna oczekując na odpowiedź

-Nic się nie stało dziecko.. o co więc chcesz zapytać?-odparła troskliwym głosem staruszka poprawiając kok.

-Widziała Pani może w tej okolicy wysokiego mężczyznę z czarnymi włosami do ramion, czarnymi oczami.. czarnymi szatami.. i ogólnie dziwnego wysokiego mężczyznę.-Hermiona przy swojej wypowiedzi, chciała wybuchnąć śmiechem, Snape'a łatwo opisać.

-A tak.. widziałam tu jednego. Bardzo dziwny typ. Sprawdź w tutejszym motelu kochaniutka.

-Dziękuję pani bardzo.

Po czym drzwi zamknęły się a ona poszła do motelu który wskazała jej starsza pani. Rozejrzała się po okolicy, wygląda na opuszczony teren ale pełno tu ludzi.. trochę tu strasznie w nocy ale w dzień pogodnie. Motel który stał kilkanaście metrów od niej był rozpadającą się ruiną, ale to tylko pozory.
Kiedy weszła do pomieszczenia jej oczom ukazały się złote zasłony, piękne dywanu, wszystko ze złota.. było tu pięknie. A mężczyzna który stał za ladą wyglądał bardzo sympatycznie więc do niego podeszła i powiedziała dokładnie to samo co starszej pani.

-Dzień dobry, czy tutaj może przebywał mężczyzna z czarnymi oczami i włosami do ramion również czarnymi, bardzo wysoki dziwny typ.

-Tak.. mam od niego list zaadresowany do .. Osoby z szopą na głowie.-Myślała, że obedrze Snape'a ze skóry kiedy zobaczyła, że na dole jest małym drukiem "do HG".

-To niestety do mnie- uśmiechnęła się sympatycznie, więc mężczyzna przekazał jej list.

"Granger, wiem, że mnie szukasz. Twój ociec kazał mi wziąźć jego zegarek z pola bitwy gdyby zginął i ci go dać, ale tak się właśnie składa, że ściga mnie chory psychicznie Malfoy który jest uzbrojony. Tak więc Granger musisz mnie znaleźć. Życzę powodzenia. Jestem w Rosji gdzie mam znajomych wampirów.

Do encyklopedi Granger
od SS


"JA MU ZARAZ POKAŻE !" myślała.. musi go więc znaleźć i wyrównać rachunki..
Wyślij prywatną wiadomość
~SevLily36 F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2012 16:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1807
Ostrzeżeń: 1
Postów: 725
Data rejestracji: 19.10.11
Medale:
Brak

Jest po wojnie, straty są ogromne.. wiele osób zginęło, właśnie w tym czasie opłakiwali ciała rodziny i przyjaciół

W sensie że kto opłakiwał? Ci zmarli?

Wojna bardzo ją zmieniła, nie poznawała się od pory kiedy widziała śmierć Freda, Pana Weasleya.. To nie byli już ci sami Weasleyowie, i .. Harry.

Nie bardzo rozumiem...

Wszyscy byli by szczęśliwi gdyby nie jakaś hora na umyśle jaszczurka!

Podałby mi ktoś słownik ortograficzny? ;__;

W tym momencie właśnie skończyłam czytać i załamałam się psychicznie. Po pierwsze - robisz mnóstwo literówek, błędów ortograficznych, piszesz imiona bohaterów z małej litery, przekręcasz nazwy i w ogóle całe to fanfiction "nie trzyma się kupy". Przeczytałam do końca (z trudem wytrwałam) i stwierdzam że nie wiem o co chodzi przez te błędy. Bez bety się nie obejdzie, niestety. Kompletna porażka.
__________________
www.styleite.com/wp-content/uploads/2014/11/Patti-Smith-gif.gif

Edytowane przez SevLily36 dnia 18-12-2012 16:21
www.facebook.com/HelenaBonhamCarterDlaFano Wyślij prywatną wiadomość
~Martita F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2012 16:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1562
Ostrzeżeń: 0
Postów: 881
Data rejestracji: 27.01.12
Medale:
Brak

Ja też nie bardzo zrozumiałam sens tego opowiadania;/
__________________
POZDRAWIAM CIĘ drogi Gościu!!!!Rozbawiony
Jeśli masz do mnie jakieś pytania to zapraszam: http://hogsmeade....ad_id=8161

pu.i.wp.pl/k,NzQ0NTMyMTMsNDg4NzkyMTg=,f,957095_Lordek_Voldemortek_big.jpg

bi.kotek.pl/bloxlite/f640x640/38/87/684b1f3799.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~xxMinerva McGonagallxx F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 18-12-2012 17:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 151
Ostrzeżeń: 0
Postów: 53
Data rejestracji: 16.12.12
Medale:
Brak

Przeleciałąm wzrokiem i stwierdzam że tak samo jak ci z góry że nic nie zrozumałam.
Prawda,zrobiłaś sporo błędów,ale zawsze można poćwiczyć i ich więcej nie popełniać.
Nie mówię że jest to porażka,ale nie za dobrze Ci wyszło.
Zawsze możesz sobie przemyśleć wszystko dokładnie,jakoś to zaplanować,żeby opowiadanie nabrało sęsu i wciągało.
Pisz,nie popełniając błędów i może coś z tego wyjdzie.

_________________
Chroń nas Grifindorze!!!
Pamiętak o nas Slitherinie!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~Enchantte F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 19-12-2012 21:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1251
Ostrzeżeń: 0
Postów: 430
Data rejestracji: 20.10.12
Medale:
Brak

Widzę, że masz jakiś pomysł na opowiadanie, ale na Merlina, naucz się chociaż podstawowych zasad ortografii! Robisz porażającą ilość błędów, już pomijając te wszystkie literówki, ale przekręcasz nazwy miejsc, imiona, i tak dalej.

Jeśli chcesz kontynuować pisanie, to radziłabym znaleźć betę. Czy coś.
__________________
Wiecznie Żywi (FF)
Rozdział 7 (08.10) - zapraszam, jeśli interesują Cię przygody Huncwotów w Hogwarcie, drogi Gościu!

Dear Prongs

The only thing that kept me alive in Azkaban was knowing there was some piece of you left in this world. Your son isn't you, but he is damn close.

All my love, Padfoot


i46.tinypic.com/2eekchl.png
data.whicdn.com/images/28009122/c73a51ce_large.gif
http://photoblog.pl/enchantte Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
RIGHT