Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 381
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Informatyka
»»» Portale społecznościowe
Drukuj temat · Portale społecznościowe
~Hermi__ F
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2009 20:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 18
Ostrzeżeń: 2
Postów: 60
Data rejestracji: 29.12.08
Medale:
Brak

ja jestem zalogowana na naszej klasie na fotce na glitery na poszkole miałam na epulsie i mam tutaj. Z podanych najbardziej lubię hogsmeade i naszą klase. Na fotce bardzo żadko bywam i na gliterach też .Poszkole też lubię ale tak średnio.Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
~VVigor F
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2009 20:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zdobywca Kamienia Filozoficznego
Punktów: 69
Ostrzeżeń: 1
Postów: 82
Data rejestracji: 04.01.09
Medale:
Brak

Ja też mialem fotke,ale usunelem bo uwazam ze to lipa.NK mam oczywiscie,niestety i mnie komercjawciagnela,i nawet myspace mam;D
Pewnie chcielibyscie wejsc na moje konta;P
__________________
img.userbars.pl/117/23279.png
img.userbars.pl/66/13146.png
img.userbars.pl/135/26999.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Magic Dream F
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2009 20:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2207
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,062
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Z wymienionych portali jestem zarejestrowana tylko na naszej-klasie. Nie narzekam, lubię tam od czasu do czasu zaglądnąć - naskrobać coś na forum, pooglądać zdjęcia znajomych... Kiedyś zapraszałam 'fan cluby' i konta fikcyjne, teraz pokasowałam i zostało jakieś... 5. Z ok. 200. ;p
Fotka.pl, Bahu itp. są jak dla mnie żenujące. Nie zamierzałam nigdy tam zakładać konta, i nie zamierzam. Bleh.

Edit:
Początkowo założyłam konto na n-k tylko dlatego, żeby koleżanki raz na zawsze dały mi spokój. Święty.


Ja dokładnie tak samo. ;d

Edit2:

No i teraz mam jeszcze konto na last.fm. ;p Bo fajna muzyka jest. ;]
__________________
Skomentujesz?


magiczny dżem... dżemi i drzemie
bo w nim moce... dżemią i drzemią
bo to jest ten... dżemik i drzemiak
i gdzieś pod kocem... dżemi i drzemie


Suszak, 15 III 2009, godzina 15:42:07

Edytowane przez Magic Dream dnia 31-01-2009 21:12
Wyślij prywatną wiadomość
~Raven_Whiters F
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2009 20:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 294
Ostrzeżeń: 0
Postów: 235
Data rejestracji: 23.11.08
Medale:
Brak

Nie no, niektóre portale według mnie mogą być pod jednym adresem: żal.pl Ja osobiście mam konto tylko na Hogsmeade, ale uważam, że nasza klasa nie jest taka zła, ten portal powstał w celu znajdowania szkolnych przyjaciół i kolegów, ale że ludzie zrobili z niej to, czym jest teraz, to już nie jej wina...
Wyślij prywatną wiadomość
~aparecjum F
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 23-01-2009 11:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 996
Ostrzeżeń: 1
Postów: 515
Data rejestracji: 07.12.08
Medale:
Brak

ja jestem tylko zarejestrowana na hogsmead i na nk Oczko
i to mi w zupełności wystarcza.

fakt, że wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy po co takie konta istnieją, bo kont typu "Dorota Rabczewska", "Dodusia, królowa jest tylko jedna" widziałam setki na tym portalu. po prostu dziecinada.
__________________
Chociaż to, że nasze myśli skierowane są ku czymś innemu, że rozmawiamy i porozumiewamy się różnymi językami, nasze serca biją jednym rytmem.
Wyślij prywatną wiadomość
~BellatrixLestrange F
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 28-02-2009 22:39
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1269
Ostrzeżeń: 2
Postów: 375
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Jestem zalogowana na n-k. I powiem jedno: świetna rzecz ;] Lubię pooglądac fotki znajomych, znajde nowo poznanych ludzi i w ogóle. Na fotce też jestem, tylko nie wiem po co.
paulaaa131.flog.pl Wyślij prywatną wiadomość
~pomyluna F
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 22-04-2009 18:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1818
Ostrzeżeń: 2
Postów: 524
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

A jam mam konto na gronie i na nk. Jakieś tam mam jeszcze na last.fm, z którego totalnie już nie korzystam. I na youtubie też jestem zarejestrowana, ale to tylko dlatego że jedna z piosenek ( o mnie z resztą xD ) jest uznana za społeczność tubka za nieodpowiednią dla niepełnoletnich, więc się zarejestrowałam xD Mam chyba jeszcze konto na jakieś stronce z anime, ale nie loguję się tam prawie wcale. No i to by było na tyle. No i oczywiście na Hogs jak widać.
__________________
img.userbars.pl/93/18596.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Niewidka F
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 13-06-2009 10:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1969
Ostrzeżeń: 0
Postów: 487
Data rejestracji: 05.04.09
Medale:
Brak

Mam jedynie konto na nk i Hogs. Kiedyś miałam fotkę, ale chyba po trzech dniach usunęłam. Nasza klasa robi się podobna to fotki, ale od czasu do czasu miło jest tam posiedzieć. Podoba mi się tam to iż ludzie przeważnie podają swoje prawdziwe dane. Nie jak na fotce gdzie loginy są typu 'kociczka' itp. Oo
__________________
Najtrudniej jest widzieć słońce, wierzyć w słońce i nie czuć ciepła.

Edytowane przez Niewidka dnia 27-03-2010 13:49
Wyślij prywatną wiadomość
~Onyx F
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 13-06-2009 10:46
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 421
Ostrzeżeń: 1
Postów: 132
Data rejestracji: 10.05.09
Medale:
Brak

Cóż... ze społeczniościówek lubię jedynie naszą-klasę, reszta mi tak średnio podchodzi, lecz mimo to mam na nich kąta. Przyznam że żadko korzystam. Jakoś nie kręci mnie łażenie po profilach i dawać 'maxików'.
Wyślij prywatną wiadomość
~al_kaida F
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2009 21:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2217
Ostrzeżeń: 0
Postów: 501
Data rejestracji: 15.10.08
Medale:
Brak

Ja mam konto na nk, hogsmeade, forum twilight, i w sumie to wszystko. Kiedyś dawno temu miałam ePulsa, ale zrezygnowałam. Oprócz tego mam dawno zapomnianego LastFm i Fotkę, ale nie korzystam z nich. Nigdy natomiast nie założę sobie profilu na myspace czy facebooku, jakoś mnie odrzuca od takich portali. Bo prawdę mówiąc nk mam tylko po to, żeby podglądać niektóre osoby, no i dowiadywać się jak się nazywają obiekty moich westchnień Rozbawiony
__________________
Wbrew powszechnie panującym pogłoskom, al_kaida jest rodzaju żeńskiego.

i54.tinypic.com/s1430i.gif
______________________________________________
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy czytają moje wypociny Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~hagrid123 F
#71 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2009 22:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 475
Ostrzeżeń: 0
Postów: 144
Data rejestracji: 04.08.09
Medale:
Brak

Mam konta na naszej klasie oczywiście-lubie wiedzieć co porabiaja moi znajomi i być z nimi w ciągłym kontakcie. Posiadam także na hpn-tematyka też o harym potterze noi tutaj, czyli na hogsmeade.pl. Wszystkie konta staram sie regularnie odwiedzać a i jeszcze na matematyka.pl-bardzo przydatne jeśli macie problem z zadaniem z matmy.
__________________
Ja nie szukam żadnych kłopotów to kłopoty zwykle znajdują mnie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Cointreau F
#72 Drukuj posta
Dodany dnia 07-08-2009 22:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1433
Ostrzeżeń: 0
Postów: 525
Data rejestracji: 11.06.09
Medale:
Brak

Ja najczęściej korzystam z Grono.net - bardzo często, bo dużo moich znajomych je ma, no i po ostatnich zmianach na portalu jest już bardzo mało pokemonów, co mnie bardzo cieszy, mam jeszcze naszą-klasę, ale jej nie lubię, korzystam tylko ze względu na znajomych z wakacji itp. , mam myspace - do słuchania muzyki, Hogs - bo o HP i fajnie tu Rozbawiony Bahu miałam, ale nie korzystam, dziwne jakieś ^^

__________________
~~
Wyślij prywatną wiadomość
~ta sama maggie F
#73 Drukuj posta
Dodany dnia 01-07-2010 13:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2220
Ostrzeżeń: 2
Postów: 369
Data rejestracji: 07.05.10
Medale:
Brak

Ja jestem zajerejstrowana na hogsmeade kozaczku you tube naszej klasie chociaż i tak rzadko tam wpadamRozbawiony zostalo jeszcze kipme ale i tak najczęściej siedze na hogs, jest najciekawsze i o wiele wiecej sie tu dziejeRozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Eisblume F
#74 Drukuj posta
Dodany dnia 01-07-2010 13:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1201
Ostrzeżeń: 1
Postów: 290
Data rejestracji: 04.05.10
Medale:
Brak

Jestem zarejestrowana na Poszkole. Bardzo podoba mi się idea tego portalu, bo przede wszystkim chodzi tam o to by poznać nowych ludzi.
Jestem również zarejestrowana na n-k, ale odwiedzam ją bardzo rzadko, ostatnio prawie w ogóle. Nie ma po co tam wchodzić, bo ten portal zamiast do szukania dawnych znajomych jest obecnie przeznaczony do dodawania sweetaśnych fotek, albo zakładania klubów typu Kocham Cię Zac ! Vanessa !.
Szkoda, że jak wszędzie, tam również szerzy się plaga pokemonów i dzieci neo.
No i oczywiście jest jeszcze moje ukochane Hogs !
__________________
"Tak, Harry, jesteś prawdziwym panem śmierci, ponieważ prawdziwy jej pan nigdy przed nią nie ucieka. Godzi się z tym, że musi umrzeć, i wie, że są o wiele gorsze rzeczy od umierania."

"Harry Potter i Insygnia Śmierci'' <333
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#75 Drukuj posta
Dodany dnia 01-07-2010 15:22
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Portale społecznościowe, tak?
Chyba tylko nasza-klasa. I tak nie robię nic, tylko przeglądam tam fora[swoją drogą, poprawia Mi się przy nich humor]. Zdjęć nie man, po ostatniej aktualizacji regulaminu przeczytałem wsio i usunąłem, bo nie mam ochoty być na bannerach reklamowych... :F
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
~Belle F
#76 Drukuj posta
Dodany dnia 01-07-2010 16:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 42
Ostrzeżeń: 0
Postów: 13
Data rejestracji: 29.06.10
Medale:
Brak

Ja udzielam się na Facebooku, żeby mieć kontakt ze znajomymi nie tylko z mojego miasta, ale również z dalszych zakątków Polski czy też z zagranicy. Poza tym spędzam tam czas na grach. ;) Mam też konto na Twitterze, żeby śledzić wpisy różnych celebrytów, czasem też się trochę udzielam, ale bez szału, bo mało moich znajomych jest na tym portalu. Posiadam też Last.fma, żeby skrobblować muzyczkę i komentować ze znajomymi, czy też śledzić różne wątki. Nie można też zapomnieć o Hogsmeade, na którym siedzę niezmiernie długo. :D
Wyślij prywatną wiadomość
~malfoj_sam_segz F
#77 Drukuj posta
Dodany dnia 06-07-2010 12:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9603
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,479
Data rejestracji: 27.07.09
Medale:
Brak

Dobra, zacznę od tego najbardziej znanego, czyli naszej klasy ^^
Konto posiadam i mimo wszystko jestem zadowolona. Minusami jest upodabnianie naszej klasy do Facebooka. Ariana ma rację, cel w którym powstała nasza-klasa był naprawdę świetny i prawie każdemu się podobał, czego dowodem jest kilkanaście milionów, jeśli nie więcej, założonych tam kont realnych. Ale z czasem pojawił się "konkurencyjny" dla nk Facebook, który z dnia na dzień, stawał się coraz bardziej popularny. Ludzie wykazali zainteresowanie tym portalem i zaczęli się przenosić tam, przestając używać bądź usuwając konta na nk. Nie ma co się dziwić temu, że na tym portalu jest teraz Śledzik, Gry, albumy na zdjęcia, prezenty. Społeczność wykazała wielkie zainteresowanie tym zagranicznym portalem, i chociażby (taki prosty przykład) grami.

Ja udzielam się na Facebooku, [...] Poza tym spędzam tam czas na grach.


No i mamy dowód. Miliony osób korzystało i korzysta z gier dostępnych na Facebooku, a często się od nich uzależnia. Dla niektórych głupi przykład, ale sam Michał Piróg uzależnił się od gry, gdzie zajmuje się swoją farmą (przepraszam, ale nie mam tak konta i nie znam nazwy gry). Znam parę osób, które podobnie się uzależniły. Nasza klasa nie chce być gorsza, nie chce tracić klientów, więc upodabnia się, żeby nie tracić użytkowników, zysków, renomy i wielu innych rzeczy. Suma summarum, wielu osobom to odpowiada. Pozostałą resztę, w tym mnie, irytują pewne niepotrzebne unowocześnienia, typu Śledzik. Żeby było śmiesznie, usunęłam wszystkie śledzone osoby i problem z głowy. Czytanie cudzych, dziwnych rozmów, albo 279490754890780 sposobów, co zrobić, żeby usunąć śledzika lub dostać Eurogąbki, tak mnie irytowało, że nie szczędziłam czasu na usuwanie śledzonych ludzi. Niektórzy się tym przejęli, obrali to jako wielką obrazę, więc odwdzięczyli się tym samym. Ale nie odpowiadam za czyjąś głupotę i nieświadomość.
Gry są mi obojętne, mam gdzieś, kto, jaką, grę dodał do swojego profilu, czy tego podobne sprawy.
Kolejny minus, czyli upodobnianie się do fotki.pl. To już jest kompletna głupota, która mnie irytuje, ale wyłączyłam korzystanie z opinii i albumów, gdyż nie dodaję tysiąca zdjęć, żeby grupować i dzielić na albumy typu "Wakacje 2007", "Wakacje 2008", "Rozpoczęcie roku 2009/2010", czy kto tam jeszcze co wymyśli. A przyznawanie opinii ? Na jakiej podstawie ? 5 za większe cycki lub ładny prysznic w łazience ? Podziękuję.
Ostatnia doskwierająca mi rzecz, to płacenie za wszystko, co dostępne na nk. Za możliwość oglądania, kto wchodził na mój profil, jakieś Eurogąbki, prezenty, zwiększenie transferu na zdjęcia, używanie specjalnych emotek w prywatnych wiadomościach. Choć nie powiem, z paru prezentów skorzystałam, bo są śmieszne ; P
Jeszcze jedno - pokemony. To jest plaga, której nie da się usunąć, pokonać, zwalczyć. Wszelakie słodziutkie podpisy, pinezki dla "mOiCh kOfffFfFffFanych" i wszystkich innych dobijają. Trochę szacunku dla oczu. Rozum to nie jest silna strona wszystkich osób, o czym takie podpisy, zdjęcia, posty, komentarze świadczą.
Przy tych minusach, jest też wiele plusów. Pierwszy, czyli to co jest celem portalu, czyli odnalezienie swoich dawnych znajomych ze szkolnej ławy. Nam to nie zawsze jest potrzebne, bo albo utrzymujemy kontakt ze starymi znajomymi, albo tego nie robimy. Ale nasi rodzice lub starsze pokolenie ? Znajdują po latach swoich znajomych, często się z kontaktują z nimi, odnawiają stare kontakty, można powiedzieć, że trochę młodnieją.
Plusem jest także zgromadzenie wielu klasowych zdjęć, zgromadzenie paru konkretnych, zwykłych zdjęć użytkowników. Zalet by się znalazło jeszcze kilka, ale to są najważniejsze i nie trzeba ich rozwijać, bo każdy świetnie zdaje sobie z nich sprawę. I właśnie te plusy powodują moje zadowolenie z prowadzenia tam konta.
Żadnych kont na portalach społecznościowych nie posiadam, jedynie last.fm i Hogsmeade. Ale o tych dwóch portalach, to wypowiadałam się w przeznaczonych dla nich tematach. Jest jeszcze konto na kurniku, ale tu występuje problem zapominania haseł :D
Jak ktoś to przeczyta, to jest wielki.
__________________
img192.imageshack.us/img192/5424/10y036u.png

Edytowane przez malfoj_sam_segz dnia 06-07-2010 12:18
Wyślij prywatną wiadomość
~Arya F
#78 Drukuj posta
Dodany dnia 06-07-2010 12:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uzdrowiciel
Punktów: 2442
Ostrzeżeń: 0
Postów: 372
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Na naszej klasie miałam konto, ale jakiś miesiąc temu usunęłam. A dlaczego? Bo wchodziłam tam tylko po to żeby odebrać wiadomości. A moje przerwy we wchodzeniu na stronę były liczone na miesiące, więc... Zresztą: znudziła mnie i obrzydziła mi niektórych ludzi tam zarejestrowanych, bo najczęściej używanym przez nich słowem w komentarzach było "koffam". Bezsens...
Grono. Konto miałam, ale tez usunęłam, bo nie wchodziłam tam zbyt często, nie miałam tam właściwie po co wchodzić.
Oprócz tego mam konta na kurniku, na laście, no oczywiście tutaj ;]
__________________
Jedynie w pogoni za perfekcją możemy zrobić jakiś znaczący krok do przodu
http://lubimyczytac.pl/profil/9166/arya Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#79 Drukuj posta
Dodany dnia 14-07-2010 12:06
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Ja tak naprawdę, zarejestrowana jestem na tylko paru portalach społecznościowych. Od ( bardzo ) niedawna na facebook'u - póki co podoba mi się na tej stronie, jednak dobrze jej jeszcze nie poznałam. Można tam, odświeżyć znajomości, wypisać zespoły jakie się lubi itd. Póki co jeszcze nie grałam w żadną grę. Drugi portal to nasza-klasa, który początkowo był naprawdę świetną stroną. Piszę "był", bo to co teraz zwie się, skrótowo nk, nie jest już tym czym było kiedyś. Wręcz roi się od kont fikcyjnych, a ciągle dodają jakieś bajery na tą stronę, próbując 'konkurować' z facebookiem. Już kiedyś usunęłam konto, potem założyłam od nowa i nie jestem nawet zapisana do własnej klasy.
zarejestrowana jestem także na last.fm - ale nie specjalnie mnie to bawi, wolę inne strony i od dawna nie wchodziłam. Poza tym kurnik.pl - także rzadko odwiedzam, ale nawet ciekawa strona ( społecznościowa? ).
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~Charakternik F
#80 Drukuj posta
Dodany dnia 21-10-2010 10:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 686
Ostrzeżeń: 1
Postów: 202
Data rejestracji: 11.08.10
Medale:
Brak

Naszej - Klasy nienawidzę , i to szczerze . To nic więcej jak jedno wielkie siedlisko młodych pokemonów . Wszędzie widać tylko słit focie , to jest okropne..No i z czasem robi się to strasznie nudne , takie monotonne , włazisz , sprawdzasz , i wychodzisz.. Z facebookiem i innymi tego typu podejrzewam że jest tak samo. Rozbawiony
__________________
To anioły kiedyś zaśpiewały mi tą pieśń
Gdy byłem już prawie na samym dnie
Gdy marzenia płonęły na stosie codzienności
Gdy została nienawiść i zabrakło litości

To anioły kiedyś zaśpiewały mi tą pieśń
Po to bym jeszcze mocniej mógł zaciskać pięść
Bym zapomniał czym jest niepewność i strach
I zrozumiał, że życie to tylko głupi żart
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT