Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 366
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Amy Winehouse
Drukuj temat · Amy Winehouse
~gosiaka1410 F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 01-02-2011 21:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 91
Ostrzeżeń: 0
Postów: 23
Data rejestracji: 25.11.09
Medale:
Brak

Pierwszą jej piosenką jaką usłyszałam było "Rehab". W tym samym momencie zakochałam się w jej głosie. Poza "Rehab" lubię też "You know I'm no good", "Love is a loosing game" i "Tears dry on their own". Szkoda że Amy zmarnowała swoją szansę, bo ma naprawdę świetny głos.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2011 16:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Płacze W oczach stanęły mi łzy, gdy się dowiedziałam, że nie żyje. Miała piękny głos, bardzo lubiłam kilka jej piosenek, idealnie nadawały się na pochmurne, szare dni, a były to m. in.: ''You know I'm not good'', ''Stronger than me'', ''Take the box'', a przede wszystkim ''Love is a losing game''. Ta ostatnia jest moim zdaniem naprawdę świetna. Amy, wróć! Płacze
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~Loa_riddle F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2011 17:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1507
Ostrzeżeń: 0
Postów: 489
Data rejestracji: 30.05.11
Medale:
Brak

Miała świetny głos, nie da się ukryć. Nie byłam jej fanką, ale żal mi się zrobiło, jak dowiedziałam się o jej śmierci.
__________________
-Etienne, nie sądzę, by monsieur Jeanowi potrzebne były twoje nauki, a zwłaszcza zarozumiałość!- włączył się Henri de Bar. - Jeśli już, być może to ty powinieneś nauczyć się od niego skromności.
-Dogadałeś się z moim bratem? - spytał Sancerre, marszcząc nos.- Dlaczego zawsze mówicie mi to samo, jakbyście mieli we dwóch jedne usta?
De Bar wyprostował się, nic więcej nie dodając.
-Panowie, proszę was, nie kłóćcie się z mojego powodu- poprosił Ian, który wciąż nie mógł się nadziwić przyjaźni między tak różnymi-zarówno z charakteru, jak i z wyglądu- rycerzami.
Sancerre uśmiechnął się.
-Och, ja i Henri kłóciliśmy się od zawsze, nawet wtedy, kiedy on był giermkiem mojego brata, a ja - giermkiem mojego kuzyna. A i tak to ja miałem zawsze ostatnie słowo.
-A ja miałem rację- odparł spokojnie de Bar.
Sancerre spojrzał na niego takim wzrokiem, że zarówno Ian jak i Grandpre uśmiechnęli się.


Hyperversum, Cecilia Randall
Wyślij prywatną wiadomość
~tressa F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2011 17:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 285
Ostrzeżeń: 0
Postów: 122
Data rejestracji: 26.07.11
Medale:
Brak

trochę mało wariantów w tej ankiecie, uważam, ze miała świetny głos, wielki talent, ale nie da się ukryć, ze brała narkotyki Uśmiech
__________________
- Więc ukryj ich gdzieś. Ukryj ją... Ich wszystkich. W jakimś... bezpiecznym miejscu. Błagam. - A co mi dasz w zamian, Severusie? - W zamian? - Snape wytrzeszczył oczy na Dumbledore`a, a Harry spodziewał się, że zaprotestuje, ale po długiej chwili powiedział: - Wszystko.


POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRZY MNIE POZDRAWIAJĄ! :*
monika19500@vp.pl Wyślij prywatną wiadomość
~novakai F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 24-08-2011 13:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2242
Ostrzeżeń: 0
Postów: 628
Data rejestracji: 03.02.09
Medale:
Brak

Amy Winehouse, czyli kolejna osoba, którą za życia krytykowano, a po śmierci kochano. Ale cóż... Jestem pod wielkim wrażeniem jej głosu i byłam w szoku, kiedy dowiedziałam się o tym, że zmarła. Chociaż patrząc na jej styl życia można było się domyślić, że prędzej czy później do tego dojdzie. Nie będę pierwszą osobą, która twierdzi, że w tej ankiecie jest za mało wariantów, dlatego też nie głosowałam. Bo można uważać kogoś za ćpuna i zarazem lubić jego muzykę, a ja właśnie tak postrzegam Amy. Narkomanka, ale za to z jakim głosem... Z jej piosenek najbardziej podobają mi się "Rehab" i "You know I'm not good".
__________________
I have walked all alone
On these streets I call home
Streets of hope, streets of fear
Through the sidewalk cracks time disappears

I was lost, on my knees
On the eve of defeat
As I choked back the tears
There's a silent scream no one could hear

Bells Of Freedom...


Pozdrowienia dla ciebie, drogi Gościu

hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Tonki F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2011 11:14
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 824
Ostrzeżeń: 0
Postów: 212
Data rejestracji: 05.04.11
Medale:
Brak

Ja uważam, że artystów nie powinno się postrzegać przez pryzmat tego, co robią w życiu prywatnym. Powinno się doceniać to, co robią, a Amy odwaliła kawał dobrej roboty. Miała fenomenalny głos. Choć, oczywiście, nie słuchałam jej piosenek cały czas. Od czasu do czasu nawinęło się kilka, takich jak np. sławny Rehab czy Back to Black.. Nie byłam jakąś mega fanką, ale jest mi jej bardzo szkoda. Pomimo tego, nie zamierzam jak większość ludzi, z dnia na dzień słuchać non stop Amy Winehouse (jak było np. w przypadku Jacksona - zaczęto go kochać po śmierci).
__________________
25.media.tumblr.com/8f647e6fa017326234f7f4c74628d296/tumblr_mgjbgm4xUU1riy6v2o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Sahem F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2011 21:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Konduktor Błędnego Rycerza
Punktów: 919
Ostrzeżeń: 0
Postów: 190
Data rejestracji: 26.08.11
Medale:
Brak

gosiaka1410 napisał/a:
Pierwszą jej piosenką jaką usłyszałam było "Rehab". W tym samym momencie zakochałam się w jej głosie. (...)


U mnie było tak samo. Jakiś rok, półtora temu. Pokochałem ją i jej piosenki. W ciągu jednego dnia miałem już wszystkie. Ale "Rehab" będzie dla mnie "tą jedyną". Zapewne ze względów sentymentalnych.
"Back To Black" też jest świetna.

Ale żałuję, szczerze żałuję, że poznałem twórczość Amy tak późno. Dość długi czas widząc gdzieś nazwisko Winehouse byłem przekonany, że ona śpiewa jakiś rap, czy inne twory, których nie znoszę.
Okazało się, że myliłem się straszliwie.
Uwielbiam jej muzykę i naprawdę, naprawdę mi przykro, że nie będzie mi dane wysłuchać więcej...
http://www.obliviate.wxv.pl Wyślij prywatną wiadomość
~wioniew F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2011 21:52
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 366
Ostrzeżeń: 0
Postów: 115
Data rejestracji: 28.08.11
Medale:
Brak

Amy kojarzy Mi się raczej, jako narkomanka, o dobrym głosie. Przed jej śmiercią słuchałam Jej kilku piosenek, ale jakoś szczególnie nie sięgałam po resztę Jej twórczości. Po prostu podobały Mi się jej piosenki i słuchałam ich.. ale nad jej osobą jakoś się nie zagłębiałam, wiedziałam, że miała problemy z narkotykami i tyle. Po śmierci się to nie zmieniło, nadal słucham Jej kilku piosenek i nadal za bardzo nie zastanawiam się na Jej osobą. W końcu o Amy z portali plotkarskich można dowiedzieć się tyle, co nic. Nie wiadomo co jest prawdą, a co niekoniecznie. Na żadną książkę natomiast, o Niej nie trafiłam. Tak więc.. Wychodzi na to, że nie wiem, co o Niej myśleć, ale piosenki miała dobre. ;D
__________________
2.bp.blogspot.com/-wfZW0t8dl5Q/TiqlxjDbe_I/AAAAAAAAFFM/HCY7PJG1-oY/s1600/tumblr_ln0whnYNfv1qa3psyo1_500.gif
3.bp.blogspot.com/-VO141dbMQVE/Tiqm3gQGSAI/AAAAAAAAFHA/Kk1wL3MBF5E/s1600/tumblr_loa9pveudV1qc3reoo1_500.gif
2.bp.blogspot.com/-B5FW6UL0lAY/TiqmZZ9ZoQI/AAAAAAAAFGQ/J5F_WHRM7QY/s1600/tumblr_lnhhkzNtoI1qzjufdo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Half_Blood_Princess F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 30-08-2011 22:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 308
Ostrzeżeń: 0
Postów: 66
Data rejestracji: 15.08.11
Medale:
Brak

No więc oczywiście przed jej śmiercią znałam ją i jej piosenki, ale wielką fanką nie byłam... Gdy umarła to nic się nie zmieniło i nadal nie jestem jej największą fanką, chociaż niektóre piosenki znam...
__________________
Pozdrawiam całe Hogsmeade, a szczególnie drogi Gościu

"Lubię Kwachy!"
Wyślij prywatną wiadomość
~pattka2001 F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2011 13:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 24
Ostrzeżeń: 1
Postów: 21
Data rejestracji: 19.09.11
Medale:
Brak

Uwielbiam Amy, bardzo żałuję, że więcej piosenek nie pojawi się pod jej adresem. Mimo że brała narkotyki nie postrzegam jej jako osoby do dskryminacji z tego powodu. Wciąż słucham jej piosenek. Podam kilka tytułów, posłuchajcie. POLECAM!!!

"Rehab"
"Back to black"
"Addicted"
"He can only hold her"
"Just friends"
"Love is a losing game"
"Me and mr Jones"
"Some unholy war"
"Tears dry on their own"
"Wake up alone"
"You know I'm no good"

Piosenki z płyty Back to blackUśmiech

Wyślij prywatną wiadomość
~Serena F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 25-09-2011 14:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 460
Ostrzeżeń: 0
Postów: 117
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Brak

Amy jako tako nie słucham i nie słuchałam - nie jest to raczej "mój typ" muzyki. Jednakże po jej śmierci w radiu Zet zaczęto puszczać jej piosenki, a raczej piosenkę, chyba najbardziej znaną (choć oczywiście się nie znam, po prostu tak mi się wydaje): Rehab.
__________________
Uwielbiam pytać innych co o mnie sądzą
Ponieważ uwielbiam słuchać jak bardzo się mylą

Pijesz? Nie! Polisz? Nie! Narkomania? Nie! A może... Harry Potter...? TAAK!

I pozdrawiam wszystkich, którzy z nieznanych mi powodów mnie pozdrawiają.
Wyślij prywatną wiadomość
~Theodore F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 26-11-2011 09:29
Zbanowany

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1200
Ostrzeżeń: 1
Postów: 240
Data rejestracji: 11.11.11
Medale:
Medal

Amy miała prześliczny głos. Szkoda mi jej. Związała się z narkomanem, który ją wciągnął w świat nałogów, drugi chciał ją uratować, lecz na marne.

Jej piosenki wręcz są cudowne. Teraz słucham "You Know I'm No Good" i mówię, że jest świetna. Uwielbiam także "Back to Black", "Rehab" oraz "Love Is A Losing Game".
__________________
If I'm a bad person, you don't like me
Well, I guess I'll make my own way
It's a circle, a mean cycle
I can't excite you anymore.

Where's your gavel? Your jury?
What's my offense this time?
You're not a judge but if you're gonna judge me
Well, sentence me to another life.

Don't wanna hear your sad songs
I don't wanna feel your pain
When you swear it's all my fault
'Cause you know we're not the same
No, we're not the same, oh, we're not the same.
Wyślij prywatną wiadomość
~VessyRiddle F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2012 16:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 92
Ostrzeżeń: 0
Postów: 23
Data rejestracji: 01.02.12
Medale:
Brak

Amy miała bardzo ciekawa barwę głosu, od razu zrobiła karierę, ale cóż... Szybko poznała złe strony sławy i stoczyła się na dno, aż w końcu zmarła. Gdy przeczytałam o jej śmierci, zrobiło mi się smutno, bo była to moja ulubiona wokalistka.

__________________
~ Dreamed of paradise. ~
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT