Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

PS. Do bobów szczura w piwnicy, to forum naprawdę zdechło Płacze
~Grande Rodent F 17-05-2024 12:28

A co sądzicie o nowym serialu o HP dla HBO Max.
~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 173
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Książka
»» Dyskusja ogólna
»»» Co by było, gdy Voldemort zwyciężył bitwę o Hogwart?
Chciałabyś/chciałbyś żeby Czarny Pan rządził światem?
Taaak ! Taaak ! 21%[14 głosów]
Niee Niee 79%[52 głosów]
Głosów ogółem : 66
Drukuj temat · Co by było, gdy Voldemort zwyciężył bitwę o Hogwart?
~Clementaine F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 19-08-2012 17:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Gracz Quidditcha Slytherinu
Punktów: 130
Ostrzeżeń: 1
Postów: 61
Data rejestracji: 13.08.12
Medale:
Brak

Zastanawialiście się kiedyś, co Czarny Pan zrobiłby po zwycięstwie w bitwie o Hogwart no i oczywiście po zabiciu Pottera? Osobiście myślę, że pozabijałby wszystkich, którzy chcieliby mu w tym przeszkodzić. Opanowałby całą Europę, a potem może i świat? No i co zrobiłby z mugolami ?
__________________
Clementaine pozdrawia wszystkich i zaprasza do siebie

Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów,
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

[i]Co strach cię obleciał ?[i]
Wyślij prywatną wiadomość
~Nat_Hermiona F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 20-08-2012 16:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 256
Ostrzeżeń: 0
Postów: 56
Data rejestracji: 14.08.12
Medale:
Brak

Byłaby totalna klęska. Na świecie pozostaliby sami czarodzieje czystej krwi. Nic więcej. Opanowałby cały świat, bo on nie bał się już nikogo, bo przecież Dumbledore już nie żył. Jakby on zwyciężył nie liczyło by się coś takiego jak miłość czy przyjaźń, nie oszczędzałby nikogo. Bo to potwór -.-

___________________

Voldemort uniósł różdżkę Lucjusza Malfoya, wycelował w powoli obracające się nad stołem ciało i machnął nią krótko. Ciało ożyło z jękiem i zaczęło się miotać, próbując się uwolnić z niewidzialnych więzów.


Tak by to wszystko wyglądało ^

i1218.photobucket.com/albums/dd409/honeyangel83/pinchers.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Matthew Lucas F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 21-08-2012 15:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 4
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,044
Data rejestracji: 03.09.10
Medale:
Brak

Hmm... Chyba po prostu spustoszenie. Mugolaków i szlam wcale na świecie by nie było, zdrajców krwi również... Pozabijałby wszystkich, który przeciwstawiliby się jemu. Wolę nie myśleć, jak wyglądałoby życie po zwycięstwie zła nad dobrem... Ale w takich książkach przeważnie wygrywa dobro, toteż takie coś nie miałoby miejsca Rozbawiony
__________________
I znowu za dużo wolnego i jednocześnie za mało...
Wyślij prywatną wiadomość
~Aliszja F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 21-08-2012 16:41
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 158
Ostrzeżeń: 1
Postów: 81
Data rejestracji: 20.08.12
Medale:
Brak

Ja tak sobie myślę i moim zdaniem jakby Czarny Pan wygrał bitwę to by pozabijał wszystkich mugoli i (brzydko napisze) szlamy. A zostawiłby tylko czarodziejów czystej krwi. I może półkrwi. Bo przecież Snape był półkrwi i był śmierciożercom . No i oczywiście tych co by chcieli do niego dołączyć.

__________________
Zapraszam na mojego bloga Rozbawiony Jest tam opowieść związana z Harrym Potterem ! http://monikamaxwellijejmalyswiat.blogspot.com/

24.media.tumblr.com/tumblr_m9aktjcpwM1qb9qh4o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~xLily F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 22-08-2012 12:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 107
Ostrzeżeń: 0
Postów: 41
Data rejestracji: 20.08.12
Medale:
Brak

Mugoli pewnie mordowałby dla zabawy jak to robił wcześniej gdy miał władze. W Hogwarcie nie byłoby już domów tylko zostałby 1 - Slytherin. i pewnie powróciłyby te stare mroczne czasy ...
__________________
"- Więc ukryj ich gdzieś. Ukryj ją... Ich wszystkich. W jakimś... bezpiecznym miejscu. Błagam. - A co mi dasz w zamian, Severusie? - W zamian? - Snape wytrzeszczył oczy na Dumbledore`a, a Harry spodziewał się, że zaprotestuje, ale po długiej chwili powiedział: - Wszystko."

"-To bardzo wzruszające, Severusie - powiedział z powagą Dumbeldor. - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
- Jego losem? - wykrzyknął Snape. - ExPecto patronum!
[...] Oczy miał pełne łez.
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze."


"Jeżeli ktoś kocha nas aż tak bardzo , to nawet jak odejdzie na zawsze , jego miłość będzie nas zawsze chronić"

Pozdrawiam Cię Luniaczek i Ciebie też drogi Gościu ;**
Wyślij prywatną wiadomość
~Cyziek F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 23-08-2012 17:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Goblin
Punktów: 31
Ostrzeżeń: 0
Postów: 20
Data rejestracji: 21.08.12
Medale:
Brak

A więc... Jako że uwielbiam Czarnego Pana powinien on wg. mnie wygrać .
Bać powinni się tylko Ci co kiedyś się Mu naprzykrzyli n nie ? Jeśli by się nie wychylali to był by On spokojny . Więc co za problem siedzieć cicho i nie obrażać Voldzia na prawo i lewo ?
Wyślij prywatną wiadomość
~KonradRobert F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 23-08-2012 18:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 153
Ostrzeżeń: 0
Postów: 32
Data rejestracji: 07.08.12
Medale:
Brak

Na pewno wybuchłaby wojna. Jakby się cały świat dowiedział co się stało na Wyspach, czarodzieje ze wszystkich krajów stworzyliby coś na wzór Zakony Feniksa i walczyli ze śmierciożercami, chociaż duża część przystałaby do Czarnego Pana. Prawdopodobnie mugolscy premierzy dostaliby o tym informacje i zarządzili jakieś kwarantanny. Co do Dumbledora, nie tylko on był silnym czarodziejem, znalazłby się ktoś wystarczająco silny aby pokonać Voldemorta, za 5, 10 lat, a może od razu. Pewne jest jedno mrok nie opanowałby świata szybko.
__________________
Czy mi się zdaje.... czy rzeczywiście każdy mnie pozdrawia ?
Wyślij prywatną wiadomość
~_MegWhite_ F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 23-08-2012 19:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Trzecioroczniak
Punktów: 147
Ostrzeżeń: 0
Postów: 107
Data rejestracji: 08.08.12
Medale:
Brak

No cóż, kolorowo by nie było. Mugole mieliby przechlapane, niedobitki z Hogwartu mieliby
przechlapane. J.K.Rowlingmiała by przechlapane za uśmiercenie Hermiony, Rona i Harrego
(tym razem bezpowrotnie). Ciężko by było.

__________________
Dziękuję osobą, które mnie pozdrawiają. Dzięki nim czuję się taka sławna...

media.tumblr.com/tumblr_ly0zya5rHh1qhbqo0.gif
28.media.tumblr.com/tumblr_lyajv3JwPC1r4k09no1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Emma17 F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 24-08-2012 21:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Młody Czarodziej
Punktów: 750
Ostrzeżeń: 0
Postów: 302
Data rejestracji: 05.09.08
Medale:
Brak

No tak zadnych mugoli,mnostwo czarnej magi i Voldemort bylby panem swiata.To naprawde mnie troche przeraza ale gdyby naprawde wygral zostaliby sami czarodzieje czystej krwi i wszedzie bylaby wojna.
__________________
37.media.tumblr.com/4139da00a864038fab14b2f94294063c/tumblr_n4d9fqlkDb1ruwssto1_250.gif
I have been a hostage in King s Landing, a plaything for Joffrey to torture,
for Queen Cersei to torment.

24.media.tumblr.com/6372820e8ce2791ca395604969b975dd/tumblr_n4d9fqlkDb1ruwssto2_250.gif

They beat me, they humiliated me, they married me to the Imp. I had NO friends in King's Landing...except one...
Wyślij prywatną wiadomość
~Espana2010 F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2012 13:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 253
Ostrzeżeń: 0
Postów: 63
Data rejestracji: 25.08.12
Medale:
Brak

Co by było ?Uśmiech ...Powstałyby pewnie kolejne części Uśmiech ! ..Bo Rowling pisałaby dalej ...i dalej ...aż wreszcie ktos pokonałby Czarnego Pana ..Uśmiech..Nie podoba Wam się taki scenariusz? Serio ?...A może nikt by go nie pokonał ..i Baśń trwałaby w nieskończonosc ?...Uśmiech Powiedzcie szczerze ,nie byłoby fajnie tak czekać na kolejne części i wiedzieć ze muszą nadejść ?..Jupi!..

A tak serio ,to smutne byłyby to czasy Voldemort zaprowadziłby straszne rządy i opowieść skończyłaby się smutno...Płacze
Wyślij prywatną wiadomość
~EvelynBrown F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2012 14:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 282
Ostrzeżeń: 0
Postów: 105
Data rejestracji: 24.08.12
Medale:
Brak

No tak jak już mówili inni. A poza tym mugoli jest więcej niż czarodziejów czystej krwi. Plus jeszcze do tego mugolaki i zdrajcy krwi to no nie wiem...mało by było czarodziejów czystej krwi zauważając, że Voldzio wymordowałby wszystkich innych którzy się sprzeciwiali... no więc po co to jemu? Co będzie budował wielką metropolię na świecie czy co?
__________________
2.bp.blogspot.com/-cYaMzAzMg4s/Tiqn-iElB0I/AAAAAAAAFJk/U8pk59nL4yI/s1600/tumblr_loqc58PWOv1qf3q8y.gif

Sprytu Ślizgonów
Szczerości Puchonów
Wiedzy Krukonów
Ucz nas Gryffindorze!


Fred i George są THE BEST!
Buziaki dla drogi Gościu

1.asset.soup.io/asset/2300/4657_488a_390.gif

http://www.youtub...ure=fvwrel
Wyślij prywatną wiadomość
~SeverusSav94 F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 26-08-2012 14:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 215
Ostrzeżeń: 0
Postów: 134
Data rejestracji: 24.08.12
Medale:
Brak

Gdyby Voldemort opanował świat, nie było by żadnego mugola na świecie a jedynie czarodzieje czystej krwi. Czarny Pan byłby już nie pokonany jeśli mówimy tu o nie zniszczeniu horkruksów, choć może jakiś śmiałek próbowałby go zabić. Na pewno byłoby ciekawie Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~natssa65 F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 31-08-2012 13:07
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 136
Ostrzeżeń: 1
Postów: 93
Data rejestracji: 14.08.12
Medale:
Brak

Ojjjjjjjj!Byłoby strasznie.Byliby tylko śmierciozercy i czarodzieje czystej krwi.
Voldemort mógłby pozabijać nawet tych czystej krwi,gdyby mu się coś nie podobało.
Jednym słowem to potwór!Zły
natssa65 dodał/a następującą grafikę:
beznazwy_1.png
[81.25KB]
__________________
Pozdrowienia dla Luniaczek
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 05-02-2013 01:07
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Gdyby Czarny Pan zabił Pottera i całkowicie przejął władzę nad światem ( zarówno tym magicznym jak i mugolskim ), to z całą pewnością wzrosłaby liczba samobójstw. Byłyby to najbardziej mroczne czasy ; dementorzy rozmnażaliby się w zastraszającym tempie, olbrzymy niszczyłyby wszystko na swojej drodze, inferiusy polowałyby nocą na ludzi, wilkołaki nawet bez pełni nie gardziłyby świeżym mięsem...

Powstawałoby coś na wzór obozów koncentracyjnych, w których mugole, szlamy, charłaki i inni byliby poddawani okrutnym torturom. Śmierciożercy rządziliby na każdym odcinku ziemi - ruch oporu nie miałby najmniejszych szans, aby wyjść z "podziemia" ; po kilkunastu latach większość umarłaby z głodu, wyczerpania lub została w brutalny sposób zamordowana... Nowy terror oznaczałby nic innego jak zbliżający się Armagedon ;
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Magkropka F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 05-02-2013 07:37
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gracz Quidditcha Gryffindoru
Punktów: 124
Ostrzeżeń: 0
Postów: 28
Data rejestracji: 29.01.13
Medale:
Brak

Pozabijał by wszystkich mugoli, szlamy, może nawet półkrwi (bo przecież nikt nie wiedział że on jest półkrwi - oprócz Harrego i Albusa, Rona i Hermiony), w Hogwarcie był by tylko dom węża. A Czarny Pan by panował nad całym światem.
__________________
Magkropka
Wyślij prywatną wiadomość
~Patricia F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 05-02-2013 10:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 243
Ostrzeżeń: 0
Postów: 90
Data rejestracji: 07.07.12
Medale:
Brak

Myślę, że zachowałby się jak Hitler, tylko wobec mugoli, mugolaków i możliwe, że również wobec czarodziejów półkrwi. Mielibyśmy rzeź. Oczywiście pozabijałby resztę osób walczących w bitwie o Hogwart. Nastałyby mroczne czasy, ale o wiele gorsze od tych, które były. Każdy musiałby się do niego przyłączyć. Panowałby nad całym światem. Brrr...
Wyślij prywatną wiadomość
~dastanblack3000 F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 05-02-2013 11:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek Wizengamotu
Punktów: 1481
Ostrzeżeń: 0
Postów: 435
Data rejestracji: 29.05.11
Medale:
Brak

Ja jestem Za ! Czarny pan na wieki. Oczko Ale gdyby rzeczywiście tak było, mugole by się dowiedzieli o istnieniu czarodziei. Voldemort by to ujawnił i zrobił z nich swoich niewolników. Ale co z innymi czarodziejami ! Przecież na pewno w odległych krajach takich jak Egipt,Chiny, Japonia, Brazylia. Tam na pewno też byli czarodzieje i na pewno nie każdy by stanął za Voldemortem. Na pewno znalazł by się jakiś potężny czarodziej. Może nie aż tak jak Dumbledore, ale ktoś by się znalazł. Jedynm słowem w Wielkiej Brytanii rozpoczęło by się polowanie na mugoli. Dla zabawy. Potem w Europie, i tak dalej
__________________
Walking on air


;>
Wyślij prywatną wiadomość
~hermiona_182312 F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 05-02-2013 13:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2519
Ostrzeżeń: 0
Postów: 690
Data rejestracji: 24.09.11
Medale:
Brak

Osobiście? Wole nawet o tym nie myśleć! Pewnie stworzyłby nowe horkruksy i próbował żyć do końca świata. Wytępiłby mugolaków i oczywiście (dla niego bezuzytecznych) mugoli, przelałby każdą kroplę mugolskiej krwi, aby świat należał do niego i jego oddanych śmierciożerców.
__________________
Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli,

Którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli. <3

Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego.

i58.tinypic.com/263fp1x_th.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 05-02-2013 16:21
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Porównanie do Hitlera jest trafne - jednak dla mnie bardziej pasuje do Stalina ( który notabene miał więcej ludzkich istnień na sumieniu ), ponieważ nawet na swoich najbliższych doradców wydawał wyroki śmierci...

Pragnienie aby Czarny Pan sprawował rządy jest niczym innym jak naiwnością graniczącą z głupotą - przecież "najwierniejsza" Bellatriks "dostała baty" za ucieczkę Harrego z dworu Malfoyów ; warto wspomnieć też Lucjusza, Averego, Rowle'a, Glizdogona i innych. Wystarczyłaby jedna nieudana misja, jakieś niedopatrzenie, błąd i kara gotowa.

Czarny Pan nie miał żadnych przyjaciół ani zaufanych doradców ( być może uważał za takiego Severusa, a jak to się skończyło wszyscy wiemy...)

Nadzieja na to, że jego zwolennicy mogliby się czuć bezpiecznie jest nietrafiona w każdym calu... Wszakże mówi się, że "nadzieja umiera ostatnia", ale również "nadzieja matką głupich"
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~KsiazeCzystaKrew F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 05-02-2013 16:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 41
Ostrzeżeń: 0
Postów: 13
Data rejestracji: 04.02.13
Medale:
Brak

Jak kto woli.
Jeśli chcecie znać moje zdanie jestem jak najbardziej na tak
Mówicie że Czarny Pan był jak Hitler czy Stalin.Prawda był złym czarodziejem , ale ja wcale się mu nie dziwie .. już jak dziecko spędzał czas sam bo nie miał ojca oraz matki. Przejawiał także talent to magii , dzięki złemu ukierunkowaniu i nieodpowiedniemu wychowaniu stał sie tym kim się stał.
Czarodziejem bez serca ale dla mnie jest wybitnym Czarodziejem.
Przyjaciół także nie miał , każdemu wytykał błędy , ale jeżeli się służy takiemu Panu powinno się być bezbłędnym...
Dlatego jestem jak najbardziej za.
Pozdro ~~KCK
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT