Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 350
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Zabawy
»»» Wymyśl postać
Drukuj temat · Wymyśl postać
~Adelajda Dakota F
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 22-02-2012 13:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 343
Ostrzeżeń: 2
Postów: 125
Data rejestracji: 30.01.12
Medale:
Brak

Aleksandra Harrison {później Smith} - przydzielona do Hullpuffu. {rocznik 1990}
Dziedziczka Hullpuffu. Czarownica półkrwi. Jest w drużynie Quidditcha. Gra na pozycji Ścigającej.
Ma czarne włosy i oczy. Jest wysoka i szczupła. Nienawidzi Ślizgonów.
Jest miła i ma poczucie humoru. W 4 klasie zostaje perfektem. A w 5 perfektem naczelnym. W bitwie o Hogwart brała udział. Dwa lata później wyszła za Zachariasza Smitha i urodziła Bliźnięta{ chłopca i dziewczynke}: Toma Gregora i Kate Delfine.
__________________
Niewinność

Budząc się widzę, że wszystko jest w porządku
Pierwszy raz w moim życiu i to jest takie wspaniałe
Zwalniając rozglądam się i jestem tak zdumiona
Myślę o małych rzeczach, które sprawiają, że życie jest cudowne
Nie zmieniłabym w tym ani jednej rzeczy
To jest najlepsze uczucie

Ta niewinność jest cudowna
Mam nadzieje, że taka pozostanie
Ta chwila jest idealna, proszę nie odchodź
Potrzebuje cię teraz
Nie zrezygnuję z tego, nie pozwól by cię to ominęło

Znalazłam miejsce tak bezpieczne, bez jednej łzy
Pierwszy raz w moim życiu i teraz wszystko jest jasne
Czuję spokój, należę tu, jestem tu taka szczęśliwa
To jest takie silne i pozwalam sobie na szczerość
Nie zmieniłabym w tym ani jednej rzeczy
To jest najlepsze uczucie

Ta niewinność jest cudowna
Mam nadzieje, że taka pozostanie
Ta chwila jest idealna, proszę nie odchodź
Potrzebuje cię teraz
Nie zrezygnuję z tego, nie pozwól by cię to ominęło

To stan błogości, wydaje ci się, że śnisz
To szczęście w środku, które czujesz
To jest tak piękne, że sprawia, iż chcesz płakać

To stan błogości, wydaje ci się, że śnisz
To szczęście w środku, które czujesz
To jest tak piękne, że sprawia, iż chcesz płakać

To jest tak piękne, że sprawia, iż chcesz płakać

Ta niewinność jest cudowna
Mam nadzieje, że taka pozostanie
Ta chwila jest idealna, proszę nie odchodź
Potrzebuje cię teraz
Nie zrezygnuję z tego, nie pozwól by cię to ominęło

Ta niewinność jest cudowna
Mam nadzieje, że taka pozostanie
Ta chwila jest idealna, proszę nie odchodź
Potrzebuje cię teraz
Nie zrezygnuję z tego, nie pozwól by cię to ominęło
http://besty.pl/1415519 Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 24-02-2012 20:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Walerie Thomas - córka czarodzieja, absolwenta Hogwartu, Deana Thomasa i czarodziejki, absolwentki Moskiewskiej Szkoły Magii - Nataliji Dobrewowej. Jedynaczka, uczęszcza do Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart, należały do Ravenclawu, jest na trzecim roku. Ma starszą, siostrę Lucię (jest na piątym roku w Gryffindorze) i młodszego brata Harry'ego (ma 9 lat). Jest wysoka, szczupła, ciemnoskóra, ma długie, czarne i proste włosy i ciemne, zielone oczy. Walerie gra na pozycji obrońcy w szkolnej drużynie quidditcha. Uwielbia Nirvanę i Green Day. Ma świetny głos, komponuje muzykę i pisze teksty. W przyszłości chciałaby zostać sławną piosenkarką w świecie czarodziejów. Uwielbia czytać romanse. Jej ulubiony przedmiot szkolny to zaklęcia.
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~SevLily36 F
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 28-03-2012 20:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1807
Ostrzeżeń: 1
Postów: 725
Data rejestracji: 19.10.11
Medale:
Brak

Natalie Jenkins - postać z mojego FanFiction, nie wymieniona w książce.
Jest córką czarodzieja Ricka Jenkinsa i mugolki Emily Rowne. Uczęszczała do Hogwartu, była w Ravenclawie. W wieku 24 wyprowadza się z Anglii, po rozstaniu ze swoim narzeczonym, dobrze nam wszystkim znanym Kingsleyem Shacklebotem. Po 10 latach jednak wraca do kraju...
Wygląd: Natalie jest ładną, niewysoką blondynką o kręconych krótkich włosach i jasnobrązowych oczach. Ogląda się za nią wielu mężczyzn, lecz ją obchodzi tylko facet z jej dawnego związku, który definitywnie zakończył właśnie on.
Cechy charakteru: Chociaż była w Ravenclawie, jej głównymi cechami są spryt i odwaga. Bywa również wredna dla osób, które ją zdenerwują lub po prostu gdy ma zły dzień, co zdarza się dość często.

Nie wierzę, że się tak rozpisałam Zszokowany
__________________
www.styleite.com/wp-content/uploads/2014/11/Patti-Smith-gif.gif

Edytowane przez SevLily36 dnia 28-03-2012 20:01
www.facebook.com/HelenaBonhamCarterDlaFano Wyślij prywatną wiadomość
~onlyHorcrux F
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 29-03-2012 11:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dyrektor Hogwartu
Punktów: 4642
Ostrzeżeń: 2
Postów: 397
Data rejestracji: 22.02.12
Medale:
Brak

Victorie Carter - przydzielona do Slytherinu, rocznik 79, chodziła to tej samej klasy co Harry. Jako jedynka ślizgonka, przyjaźnie nastawiona do gryfonów. Próbuje pogodzić te dwa domy, ale - bez skutku. Okazuje się, że jest szlamą, co dziwne jak na ucznia Slytherinu. Zaprzyjaźnia się z Wielką Trójcą, która teraz jest już Wielka Czwórką. Ulubienica Snape'a, ponieważ, strasznie, ale to straasznie przypomina Lily. Nie cierpi Dracona Malofya, który się w niej buja. Wyrusza z Harrym, Ronem i Hermioną na polowanie na horkruksy. Jestem animagiem - psem. Później, żeni się z Charlie'm Weasley, o siedem lat starszym bratem Rona : D Mają trójkę dzieci: Nimfadorę, Freda i Wiktora.

Oczywiście, nie jest wymieniona w książce.

Uoo. Fajne postać xD
Edytowane przez onlyHorcrux dnia 29-03-2012 11:21
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 30-03-2012 21:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Samantha Lupin - urodzona 1 kwietnia 1985 roku w Londynie, w Szpitalu Świętego Munga, córka wili Amandy McFly i Ramzesa Lupina (starszego brata Remusa Lupina). Ze względu na pochodzenie matki uczęszczała do Akademii Beauxabtons, którą ukończyła z wyróżnieniem, osiągając najlepsze wyniki w nauce spośród swoich rówieśników. Będąc wilą i mając tak wysoki iloraz inteligencji można by pomyśleć, że Samantha nie miała żadnych wad i kompleksów. Otóż nie. Wprawdzie była piękną, szczupłą blondynką o niebieskich oczach i nieskazitelnie mlecznobiałej skórze, ale w życiu nigdy nie miała łatwo. Inni zawsze wytykali ją palcami ze względu na to, że miała w rodzinie wilkołaka. Dziewczyny zazdrościły jej urody i tego, z jaką łatwością przychodziła jej nauka. W wieku 14 lat straciła matkę, która umarła na nagły zawał serca i obwiniała o to ojca, który nie uratował jej. Po ukończeniu szkoły w blasku chwały rozpoczęła pracę w Ministerstwie Magii we Francji w departamencie międzynarodowej współpracy czarodziejów. W 2009 roku została zastępcą ministra magii i do dziś pracuje na tym stanowisku. Od ukończenia szkoły nie kontaktuje się z ojcem, bo ciągle obwinia go o śmierć matki. Poprzez pracę w ministerstwie stała się chłodna i wyniosła. Mieszka w małym, żółtym domku na obrzeżach Paryża razem ze swoją kotką, Zafriną, którą często zabiera ze sobą do pracy oraz ze swoim narzeczonym, Dennisem Creevey'em.
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~MaFaRa10 F
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 23-05-2012 21:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1030
Ostrzeżeń: 0
Postów: 264
Data rejestracji: 29.04.12
Medale:
Brak

Blair Shoon - Krukonka, mugolaczka.
Wysoka, przy kości.Ma czarne włosy do pasa, piwne oczy i jest blada. Przyjaciółka Albusa Pottera i Rose Weasley (ich rodzeństwa zresztą też), z tego samego rocznika. Koleżanka Scorpiusa Malfoya,Lorcana i Lysandra Scamanderów (synów Luny). Miła, wysportowana, gra w Quidditcha , inteligenta, dość odważna, czasem wredna, pomocna, sprytna, wygadana (nie umie trzymać języka za zębami), nie przejmuję się takimi przyziemnymi rzeczami jak np. ubiór czy ściany, więc czasem przychodzi na lekcje w piżamie lub nie wchodzi do dziwi, a w ścianę.

__________________
"Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich".
dziewczynkawglanach.pinger,pl Wyślij prywatną wiadomość
~Carla-24 F
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 01-08-2012 22:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Drugoroczniak
Punktów: 85
Ostrzeżeń: 0
Postów: 38
Data rejestracji: 04.04.12
Medale:
Brak

Zoe Black r11; córka Regulusr17;a Blackr17;a i Andreear17;y Diverso (mugolki). Jej ojciec miał 16 lat jak dołączył do śmierciożerców. Po roku poznał Andreear17;e, która poznając prawdę o nim rsprowadziła gor1; na dobrą drogę. Zginął wykradając Voldemortowi medalion. Andreear17;e ścigali śmierciożercy, więc oddało Zoe pod opiekę Syriuszowi. Niedługo potem zginęła spod ręki Lucjusza Malfoyr17;a. Syriusz opiekował się Zoe przez rok, a potem trafił do Azkabanu, a Zoe do mugolskiego domu dziecka. Była wysoką dziewczyną o kruczo-czarnych włosach, mlecznej cerze i nienaturalnie dużych, niebieskich oczach. Zoe chodziła do mugolskiej szkoły gdzie poznała Deanr17;a Thomasa i zaprzyjaźniła się z nim. Zoe nie miała pojęcia, że jest czarodziejką, aż nie dostała listu z Hogwartu. Na Pokątnej kupiła sobie wszystkie potrzebne rzeczy (używane i zniszczone, bo będąc w domu dziecka nie miała za wiele pieniędzy), w tym różdżkę z brzozy z włosem z ogona jednorożca, oraz miniaturową chupacabrę, którą nazwała Twister (czyli Tornado) i karmiła go żywymi kurczakami, które potkradała z hodowli jednego z farmerów. Bardzo chciała się dowiedzieć o swojej rodzinie, więc wysłała list do profesora Dumbledore z proźbą by jej coś na jej temat napisał. Tak dowiedziała się, że jej prawnym opiekunem jest Syriusz, który przebywa w Azkabanie, więc poszła go odwiedzić i tak dowiedziała się, że jest nie winny. Postanowiła, że go wyciągnie z więzienia. Syriusz dał jej klucz do domu jego rodziców. Tam Zoe znalazła i zachowała wiele rzeczy po jej ojcu, w tym niebieski sztylet. Na peronie spotkała Deanr17;a, z którym później siedziała w przedziale. W tedy też poznała Seamusa Finnigana. Trafiła do Gryffindoru. Większość czasu spędzała z Deanem i Seamusem. Uwielbiała zwierzęta i dużo nich czytała, samodzielnie uczyła się też zakazanych zaklęć i niebezpiecznych rytuałów. Często chodziła sama do zakazanego lasu, żeby pojeździć na Hipogryfach itp. Hagrid ją znał i lubił. Zoe odkryła, że bez większego wysiłku potrafi się zmieniać w czarnego psa. Podsłuchała jak Harry się ustawia na pojedynek. W nocy starała się jego i Rona zatrzymać w pokoju wspólnym, ale w końcu poszła z nimi. Kiedy trafili na Puszka, wiedziała jak go uśpić, więc zaczęła (może nie najpiękniej) śpiewać. Była obecna przy wykluciu się Norberta, oraz oddaniu go w ręce smokologów. Także dostała szlaban, a kiedy zaatakował ich w lesie Voldemort była z Harryr17;m. Kiedy Centaur odstraszył Voldemorta Zoe wykorzystując swoją wiedzę odprawiła rytuał zamiany krwi by uratować ledwo żywego jednorożca, który polegał na tym, że przecięła sobie sztyletem renkę i wlała krew do rany jednorożca, który wyzdrowiał. Rytuał kosztował ją dużo siły. Jednorożec się do niej przywiązał, dała mu na imię Zezol. W czasie wakacji przed trzecim rokiem nauki w Hogwarcie pomogła uciec Syriuszowi, a potem także dostać się do zamku. To ona we Wrzeszczącej Chacie rozbroiła Rona, Harryr17;ego i Hermionę, a później również Snape. Syriusz prosi Harryr17;ego o to by opiekował się Zoe. W walce z wilkołakiem (jako pies) zostaje ciężko ranna. Na Mistrzostwa Świata W Quidditchr17;u pojechała razem z Seamusem i Deanem. Wierzy Harryr17;emu, że to nie on wrzucił swoje imię do Czary Ognia. Jest na niego zła za to, że sprawił, że Syriusz wrócił do kraju. Regularnie przesyłała Syriuszowi paczki z jedzeniem. Na Bal Bożonarodzeniowy poszła z Georgem Weasleyr17;em. Później spotykała się z nim przez jakiś czas, aż zostawił ją dla Angeliny Johnson. Zoe strasznie po tym rozpaczała i przysięgła sobie, że już nigdy się nie zakocha. Podczas wakacji przed piątą klasą mieszkała przy Grimmauld Place 12. Należała do GD. Brała udział w bitwie w departamencie tajemnic, w której została ciężko ranna. Rozpaczała po śmierci Syriusza, który był dla niej jak ojciec. Syriusz wszystko co miał podziel przez Zoe i Harryr17;ego. Także dom. Harry bardzo się wczuł wrolę starszego brata Zoe. Zoe była pierwszą osobą, której Harry powiedział co czuje do Ginny. Brała udziałw I Bitwie o Hogwart, a także występowała jako klon Harryr17;ego w jego przeniesieniu do domu państwa Weasleyr17;ów. Zamieszkała początkowo przy Grimmauld Place 12, ale często przychodziła na obiady do państwa Weasleyr17;ów. Właśnie w tedy przed weselem po raz pierwszy spotkała Charliego Weasleyr17;a. Godzinami z nim rozmawiała o różnych magicznych stworzeniach. W Hogwarcie wykonywała różne rakcjer1; razem z Luną, Nevillem i Ginny. Została ciężko pobita przez swój niewyparzony język. Brała udział w II bitwie o Hogwart i wyszła z tego bez szwanku. Niedługo potem przeprowadziła się do Rumunii by pracować z smokami i wyszła za Charliego Weasleya.

Wiem, że trochę się rozpisałam. Rozbawiony
Edytowane przez Carla-24 dnia 01-08-2012 22:06
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 06-08-2012 18:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

Bruce McGonagall (ur. 23 czerwca 1960 roku) - syn czarownicy, Minerwy McGonagall, po której odziedziczył nazwisko, i mugola, Thomasa Froga. Bruce nigdy nie poznał swojego ojca z przyczyn mu niewiadomych, wiedział tylko tyle, że pan Frog nie chciał mieć do czynienia z nim i z jego matką. Bruce uczęszczał do Hogwartu, był gryfonem. Szkołę ukończył jako najlepszy uczeń, pobijając nawet Lily Potter. Przyjaźnił się z Remusem Lupinem i Peterem Pettigrew. W niczym nie był podobny do swojej matki. Miał krótkie blond włosy ciemnobrązowe oczy, jasną karnację. Był bardzo wysoki - miał 190 cm wzrostu. Bardzo lubił się uczyć - potrafił całe dnie przesiadywać w bibliotece. Ze szczególną zawziętością studiował zaklęcia, eliksiry i astronomię. Nigdy nie potrafił dogadać się ze swoją matką. Miała inne zdanie na każdy temat i inne zainteresowania, toteż nikt nawet nie powiedziałby że profesor Minerwa McGonagall może być jego matką, gdyby nie znał jego nazwiska. Po ukończeniu nauki w Hogwarcie wyjechał do Afryki, by wspomagać magią biednych mugoli, którym brak wody i żywności, ale dostatek ludzi chorych na AIDS i inne choroby. Uczył też tamtejsze dzieci matematyki i języka angielskiego. W 1983 roku powrócił do Anglii. Rozpoczął pracę w Ministerstwie Magii w Komisji Eksperymentalnych Zaklęć. W 1990 roku dostał awans. Został szefem Departamentu Międzynarodowej Współpracy Czarodziejów. Zakochał się i ożenił z pracownicą Personelu Technicznego - Amy Haak. Miał z nią dwie córki - Cassandrę (ur. w 1993r.) i Cornellę (ur. w 1996r.). Mieszka w Dolinie Godryka razem ze swoją żoną i córkami. W wolnych chwilach czyta książki Stephena Kinga i gra w szachy czarodziejów.
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~Fred James Syriusz Remus F
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 22-03-2013 21:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 296
Ostrzeżeń: 0
Postów: 148
Data rejestracji: 29.12.12
Medale:
Brak

Stark Gabriell Weasley
Rodzice: William (Bill) i Fleur Weasleyówie
Rodzeństwo: jest jedynakiem
Przyjaciele: nie ma, uważa, że wszyscy, z którymi chodził do szkoły to skończeni i zbyt poważni idioci (rodzice zaraz po jego narodzeniu musieli znowu przenieść się do Egiptu i tam Stark uczęszczał do szkoły)
Jego dziewczyna: dokładnie nie wiadomo, za często je zmienia
Różdżka: 8 cali, dąb, rdzeń z włosa wielbłąda
Dzień urodzenia: 4 czerwca
Cechy charakteru: wesoły, niefrasobliwy, lekkoduch, nie przejmuje się nauką i pracą, nienawidzi swojej pracy (jest aurorem, a chciałby być modelem), pomysłowy, czasem złośliwy i interesowny, nico próżny
Wygląd: jest w 1/8 willą, podobny do matki; piękne, zdrowe, blond włosy, którymi często się bawi i poprawia je, błękitne oczy, długie rzęsy, wysoki, dosyć szczupły
Status krwi: czysta, w 1/8 willa
__________________
[big][big]
Fred James Syriusz Remus
[/big][/big]

hogsmeade.pl/tiara,gryffindor,ona.gif

glupie-zycie-fredzi.blogspot.com
glupie-zycie-fredzi.blogspot.com Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 15-11-2013 00:05
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Lukrecjusz Shunpike
Rodzice : Teodor i Malwina Shunpike
Rodzeństwo : Stan Shunpike
Przyjaciele : Mundungus Fletcher
Dziewczyna : jest singlem Oczko
Różdżka : 10 cali, ostokrzew, włókno smoczego serca
Dzień urodzenia : 23 luty 1975
Cechy charakteru : zarozumiały, perfidny, gburowaty, złośliwy
Wygląd : 160cm wzrostu, łysy, piegowaty, ma odstające uszy, spiczasty nos, ubiera się na seledynowo
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~hermiona_182312 F
#71 Drukuj posta
Dodany dnia 17-11-2013 17:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2519
Ostrzeżeń: 0
Postów: 690
Data rejestracji: 24.09.11
Medale:
Brak

Edytia Wilma Smith
Rodzice: Zachariasz Smith, Tetyda Oswork (rodzice się rozwiedli i matka wróciła do dawnego nazwiska).
Rodzeństwo: Marin i Sylon (młodsi bracia, bliźniacy)
Przyjaciele: Lily Potter, James Syriusz Potter
Chłopak: Albus Severus Potter
Różdżka: 13 cali, włos z ogona, czerwony dąb.
Dzień urodzenia: 17 stycznia 2006
Cechy charakteru: miła, łatwo się zako****e, lubi grać w szachy czarodziejów, nie przepada za gargulkami, kocha grać w quidditcha jako obrońca Puchonów (jest w Hufflepufie).
Wygląd: Ciemne blond włosy, praktycznie czarne oczy, jedynie źrenice mają białą, trochę przerażającą, obwódkę, uchy podobne do elfich, ubiera się dziewczęco, w spódnicach się publicznie nie pokaże, ale kocha sukienki, na ładny zadarty nosek. Włosy najczęściej czesze w luźny kok z grzywką.
__________________
Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli,

Którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli. <3

Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego.

i58.tinypic.com/263fp1x_th.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#72 Drukuj posta
Dodany dnia 19-11-2013 02:29
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Rozalia Marianna Fletcher
Rodzice: Olbrzymka Zuza, ojciec czarodziej Henry Fletcher
Rodzeństwo: Mundungus Fletcher
Przyjaciele: Sanguini ( wampir, którego poznajemy na przyjęciu u Slughorna )
Dziewczyna: jest samotna
Różdżka :18 cali, heban, pióro feniksa, sztywna
Dzień urodzenia: 18 lipiec 1955
Cechy charakteru: gburowata, chamska, niewychowana, ordynarna pół-olbrzymka, która nienawidzi mugoli i wszystkiego co niemagiczne.
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~hermiona_182312 F
#73 Drukuj posta
Dodany dnia 19-11-2013 20:05
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2519
Ostrzeżeń: 0
Postów: 690
Data rejestracji: 24.09.11
Medale:
Brak

Penny Walkwark
Rodzice: Cho Chang, Eddie Walkwark (dawny uczeń Durmstrangu)
Rodzeństwo: Maria Walkwark.
Przyjaciele: Albus Severus Potter
Chłopak: Scorpius Malfoy
Różdżka: 10,2 cala, jodła, włókno z pachwiny nietoperza, odpowiednio giętka.
Dzień urodzenia: 26 września 2005 rok.
Cechy charakteru: miła, skromna,a le pewna siebie, umie się postawić swojemu chłopakowi, jest w Slytherinie, bo jako ambitna osoba chce pracować w Departamencie Tajemnic.
Wygląd: Ma długie ciemne włosy i migdałowe niebieskie oczy, ubiera się motocyklowo, skórzane kurtki, spodnie, dziwaczne buty i skórzane rękawiczki bez palców.

__________________
Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli,

Którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli. <3

Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego.

i58.tinypic.com/263fp1x_th.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#74 Drukuj posta
Dodany dnia 19-11-2013 23:01
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Szczupły Mnich
rodzice: Amelia i John Walker
rodzeństwo: Gruby Mnich
przyjaciele: siostra Tekla
dziewczyna: to duch !!!
różdżka: brak
dzień urodzenia: 18.09.1876, Anglia
cechy charakteru: pokorny, ufny, potrafiący przebaczać, czuły, uczciwy
wygląd: jest duchem, bratem Grubego Mnicha z Hogwartu. "Stacjonuje" w kościele św. Marty w Devonie. Za życia był mnichem benedyktyńskim.
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~hermiona_182312 F
#75 Drukuj posta
Dodany dnia 20-11-2013 13:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2519
Ostrzeżeń: 0
Postów: 690
Data rejestracji: 24.09.11
Medale:
Brak

Elwira Ravenclaw
Rodzice: Rowena Ravenclaw, Godryk Gryffindor
Rodzeństwo: przybrana siostra Helena Ravenclaw
Chłopak: brak
Przyjaciele: jedyną przyjaciółką przez jakiś czas była siostra.
Różdżka: Linga, włos z grzywy jednorożca, 9,7 cala
Dzień urodzenia: ?
Cechy charakteru: miła, troskliwa, łatwowierna, przez to ostatnie bardzo się zmieniła.
Wygląd: rude włosy, czarne oczy, ubierała się jak księżniczka, podobnie do siostry.
Historia: Rowena zakochała się w Godryku ze wzajemnością. Urodziła mu córkę - Elwirę, jednak Gryffindor bojąc się o reputację Hogwartu wyrzekł się córki, powiedział o niej jedynie Salazarowi. Slytherin bardzo pomagał w wychowywaniu dziewczynki, ale myśląc, że wężousty coś knuje, Rowena ukryła córkę wraz z jej przybraną siostrą. Z Heleną Elwira miała miłe życie, jednak, gdy Salazar powiedział jej o kłamstwach matki, wściekła się i odeszła, ukrywała się przez wiele lat, zakochała się w mugolu, który złamał jej serce, a ona ze wściekłości uśmierciła go. Ze strachu i gniewu nigdy nie wróciła do rodziny. Pracowała jakiś czas w Trzech Miotłach. Zmarła młodo, nie wiadomo, czemu, najpewniej z depresji.

__________________
Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli,

Którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli. <3

Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego.

i58.tinypic.com/263fp1x_th.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#76 Drukuj posta
Dodany dnia 24-11-2013 23:27
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Kłębuszek vel Warczący Brzuszek
Rodzice: Puszek, Stokrotka
Rodzeństwo: Maja, Śpioch, Brygida, Azor
Dziewczyna: nie ma
Przyjaciele: Norbert, Aragog, Graup
Różdżka: to 3-głowy piesek
Dzień urodzenia: w marcu jakoś
Cechy charakteru: czy psy mają charakter ? ; ) -
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~hermiona_182312 F
#77 Drukuj posta
Dodany dnia 25-11-2013 17:01
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2519
Ostrzeżeń: 0
Postów: 690
Data rejestracji: 24.09.11
Medale:
Brak

Dendyridwa Cole.
Rodzice: Pani Cole (ta mugolka z sierocińca Toma) Albus Dumbledore
Rodzeństwo: brak. Ale wszystkie dzieci z sierocińca uważała za rodzinę.
Chłopak: brak.
Przyjaciele: dzieciaki z sierocińca i inni.
Różdżka: gałązka winorośli z ogrodu.
Dzień urodzenia: 1.1.1939 r.
Cechy charakteru: skryta, uprzejma, otwarta na nowe wrażenia.
Historia: (moja wyobraźnia spłatała mi figla i tak powstała ta postać, zaprzeczająca wszelkim prawom, jakby co Oczko ) Po tym, jak Dumbledore odwiedził pierwszy raz Sierociniec Wool's, aby zabrać stamtąd Toma Riddle'a, odwiedził go jeszcze kilka razy. Pani Cole niezwykle przypadła mu do gustu, ze wzajemnością, nawet z tą dziwaczną szatą wywarł na pani Cole ogromne wrażenie. Po trzech latach spotykania się z nią opuścił panią Cole, z ciężkim sercem, musiał oddać się obowiązkom. Okazało się, że pani Cole zaszła w ciążę, mimo podeszłego wieku. Kobieta przeżyła poród, który sprawił jej wiele bólu i była wściekła na Albusa, że odszedł, toteż zemściła się na córeczce, czego później żałowała, Dendyridwa. Zdrobniale nazywała ją Deni. Deni była zawsze skryta, biała jasne włosy i była niezwykle delikatną osóbką, jednak inną niż reszta, nawet nieco przypominała Toma, co niepokoiło panią Cole. Mając jedenaście lat bawiła się w czarodziejkę i zerwała gałązkę winorośli z ogrodu i zaczęła nią wymachiwać jak różdżką. Ta zaś przybrała odpowiedni kształt i stała się prawdziwą różdżką. Wtedy pojawił się Albus i zabrał córkę bez pytania do szkoły. Załamana pani Cole zmarła. Albus nie powiedział o tym Deni. Chciał zmienić jej imię, jednak dziewczynka się nie zgodziła. Miała w szkole przyjaciół, była niezwykle zdolna, trafiła do Gryffindoru. Ojciec ją wspierał, jednak, gdy powiedział jej prawdę, o jej pochodzeniu dziewczynka załamała się. Nie odzywała się do Albusa długi czas, dopóki nie zerwał z nią chłopak i nie potrzebowała opoki, jednakowoż ojciec nie miał dla niej wtedy czasu, a ona była na niego wściekła. Odeszła, mając tylko różdżkę. Zaczęła pracę w Ministerstwie i zapowiadało się na wspaniałą karierę, gdyby nie jej młoda śmierć.
Bzdurne, ale moje Rozbawiony
__________________
Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli,

Którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli. <3

Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego.

i58.tinypic.com/263fp1x_th.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Susan Breeze F
#78 Drukuj posta
Dodany dnia 25-11-2013 20:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 20
Ostrzeżeń: 1
Postów: 17
Data rejestracji: 24.11.13
Medale:
Brak

Geraldine Lumos
Rodzice: Minerva McGonagall i charłak Josh Herry
Rodzeństwo: brak.
Chłopak: brak.
Przyjaciele: Dally Francesso
Różdżka: 17 cali giętka lipa piórko feniksa
Dzień urodzenia: 26 kwietnia 1994
Cechy charakteru:uprzejma, otwarta ,ciekawska,optymistka
Historia: Urodzona i porzucona trafiła w ręce starej pani Figg
__________________
Susan Breeze <33

Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#79 Drukuj posta
Dodany dnia 27-11-2013 21:44
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Oktobiusz Prince ( bratanek mamy Snape'a )
Rodzice: Wulfryk i Ambrozjana Prince
Rodzeństwo: Ruben Prince, Hektor Prince, Eros Prince, Barbara Vennylook, Helena Korndog, Marcus Prince
Dziewczyna: złożył śluby czystości - w związku z tym żyje w całkowitym celibacie.
Przyjaciele: Vanessa Cooper, Arnold Zgryźliwy, Morgana Lukrecjowa, Zeus Gromowładny, Antoni Pajęczonogi, Krysia Wszędobyslka, Mniszek_Pospolity Uśmiech
Różdżka: 12 cali, ostokrzew, włókno smoczego serca
Dzień urodzenia: 17 maja 1982.
Cechy charakteru: marzyciel, spokojny, romantyk, kocha sztukę, troskliwy, opiekuńczy, pomocny, dowcipny
Historia: mimo, że czarodziej to powstał w sposób mugolksi-normalny Uśmiech
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT