Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 355
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Zabawy
»»» Jaki to film?
Drukuj temat · Jaki to film?
!leea F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 23-01-2012 19:23
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Park Jurajski

Pewien mężczyzna, mający obsesje na punkcie punktualności i dostarczania na czas przesyłek przez jego firmę, w wyniku katastrofy samolotu na morzu, zostaje wyrzucony na brzeg bezludnej wyspy. Spędza tak parę lat życia, zdobywając kolejne pożyteczne umiejętności, byle tylko przetrwać. Towarzyszy dość szczególny przyjaciel - Wilson.


__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 23-01-2012 20:52
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Cast Away! <3<3<3

Po wyjściu Jakea Bluesa z więzienia, jego brat Elwood zabiera go w podróż w miejsce gdzie się wychowali, do starego domu dziecka. Okazuje się, że kościół przestał dawać datki na ten dom i niedługo zostanie sprzedany. Jedynym sposobem na uratowanie domu dziecka jest dostarczenie 5000 dolarów w ciągu zaledwie 11 dni.
Edytowane przez N dnia 23-01-2012 20:53
Wyślij prywatną wiadomość
~Matthew Lucas F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 23-01-2012 22:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 4
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,044
Data rejestracji: 03.09.10
Medale:
Brak

Bananalne. Blues Brothers.

Pewien znany mężczyzna, Paul Edgecombe, będąc pensjonariuszem domu starców, zauważył w telewizji pewien fragment dotyczący czasów przedwojennych. Dzięki temu "zwiastunowi" ożywają wspomnienia. Zwierza się przyjaciółce o czasach, które panowały w 1935 roku, był wtedy szefem strażników bloku śmierci w więzieniu Cold Mountain. Do jego obowiązków należało odprowadzanie skazańców do celi śmierci długim korytarzem wyłożonym zieloną wykładziną, zwaną "zieloną milą". Jednym ze skazańców był czarnoskóry John Coffey, oskarżony o zamordowanie dwóch białych dziewczynek.

__________________
I znowu za dużo wolnego i jednocześnie za mało...
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 23-01-2012 22:46
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Banalne Rozbawiony "Zielona mila" ( cudowny film btw )

Mężczyzna o imieniu Charlie, jest policjantem i wzorowym obywatelem, wychowującym 3 synów. Jednak ta idealna postać, ma też swoje drugie, skrajnie odmienne oblicze - Hank'a.
Nasz bohater, cierpi na rozdwojenie jaźni - raz jest wulgarnym Hank'iem a jakiś czas potem idealnym Charlie'm, jednak sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy w ich życie wkracza piękna Irene w której obaj się zako****ą.

__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~Matthew Lucas F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 24-01-2012 14:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 4
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,044
Data rejestracji: 03.09.10
Medale:
Brak

Me, Myself & Irene


W grudniu 1981 r. Ryszard Ochódzki, otrzymuje od pułkownika UB Molibdena zadanie przeniknięcia do struktur "Solidarności" w Suwałkach. Wyposażony we wspólne zdjęcie z Lechem Wałęsą udaje się w Suwalskie. Tam zastaje go stan wojenny. Po spowodowaniu wypadku samochodowego Ochódzki porzuca swój pojazd i pożyczonym autem wraca do stolicy. Zatrzymuje go patrol. W bagażniku samochodu znajduje solidarnościowe ulotki. Bojąc się aresztowania, Ochódzki rzuca się do ucieczki.

__________________
I znowu za dużo wolnego i jednocześnie za mało...
Wyślij prywatną wiadomość
~Pani Riddle F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 24-01-2012 14:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sklepikarz na Nokturnie
Punktów: 835
Ostrzeżeń: 2
Postów: 421
Data rejestracji: 03.10.11
Medale:
Brak

Rozmowy Kontrolowane (?)

Wśród ludzi krąży kaseta wideo zawierająca obrazy jak z sennych koszmarów, których obejrzenie kończy się telefonem zapowiadającym śmierć osoby oglądającej kasetę dokładnie w ciągu siedmiu dni. Reporterka Rachel Keller była nastawiona dosyć sceptycznie do całej historii, do momentu, kiedy dokładnie w tydzień po obejrzeniu kasety czwórka nastolatków zginęła w tajemniczych okolicznościach. Wiedziona ciekawością, Rachel odnajduje kastę i... ogląda ją. Teraz to ona musi skorzystać z pomocy przyjaciela Noaha, aby ocalić życie swoje oraz swojego syna.
__________________
Haj Kotecek
upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/14/True_Blood_2008_logo.svg/240px-True_Blood_2008_logo.svg.png
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 24-01-2012 15:05
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

The Ring.

Australia, 14 lutego roku 1900, dzień świętego Walentego, sobota. Grupa uczennic ze szkoły dla panien w Appleyard brała udział w pikniku przy Wiszącej Skale - lokalnej atrakcji turystycznej w pobliżu góry Macedon w stanie Victoria. W godzinach popołudniowych cztery z nich odłączają się od grupy, by z bliska obejrzeć kamienny masyw. Powraca tylko jedna. Pozostałe, tak jak i idącą za nimi nauczycielka matematyki, znikają na zawsze bez śladu.
Wyślij prywatną wiadomość
^Lady Holmes F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 24-01-2012 15:13
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

Piknik pod Wiszącą Skałą...?

Kobieta, która żadnej pracy się nie boi (a przy okazji kleptomanka), zostaje uwikłana w handel podrobionym obrazem z muzeum - niestety, przestępcy się orientują i wynajmują prywatnego zabójcę X, który ma ją zabić, lecz w wyniku niespodziewanych zdarzeń zostaje jej ochroniarzem, a do naszej wspaniałej dwójki dołącza pewien rudy bezdomny. Ukrywają się w domu X, a w nocy nasza bohaterka staje oko w oko z matką pana X...

EDIT: Podpowiedź - rolę owego rudego bezdomnego zagrał pewien rudzielec występujący w każdej filmowej części HP.
Edytowane przez Lady Holmes dnia 25-01-2012 17:27
Wyślij prywatną wiadomość
~Matthew Lucas F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 30-01-2012 09:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 4
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,044
Data rejestracji: 03.09.10
Medale:
Brak

Hmm, czyżby CherryBomb?

Parodia "300", którą zrealizowali Jason Friedberg i Aaron Seltzer, twórcy "Komedii romantycznej" i "Wielkiego kina".

__________________
I znowu za dużo wolnego i jednocześnie za mało...
Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 01-02-2012 22:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

To jedna z moich ulubionych parodii Rozbawiony, to ''Poznaj moich Spartan'' Język.

Pan Jones żyje w przekonaniu, że ma zawsze rację, zwłaszcza jeśli chodzi o dobrobyt rodziny. Kiedy jego córka Theresa przyprowadza do domu nowego chłopaka, Simona, by poznać go z rodzicami, Percy nie wie jeszcze, że chłopak właśnie oświadczył się Theresie i planuje ogłosić tę wiadomość na przyjęciu z okazji 25. rocznicy ślubu Percy'ego i jego żony Marilyn. Wszystko by grało, gdyby nie fakt, że rodzina Percy'ego jest czarna, a Simon ma kolor skóry zdecydowanie inny...
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~Mmartyna22 F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 03-02-2012 15:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 256
Ostrzeżeń: 0
Postów: 115
Data rejestracji: 19.02.11
Medale:
Brak

Zgadnij kto

Zarozumiały i leniwy kot zamieszkuje ze swym właścicielem, Jonem w domku na przedmieściu. Czasem spaceruje po uliczkach, gawędząc z tutejszymi zwierzakami. Częściej jednak można go zastać na fotelu przed telewizorem. Kot czuje się panem domu, wie, że Jon pozwoli mu na wszystko. Pewnego dnia pojawia się konkurencja w postaci szczeniaka. Chcąc pozbyć się rywala, Kot wypędza go z domu. Szczeniak trafia w ręce kolesia, który zamierza wykorzystać go w programie telewizyjnym.Tooth
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"

Pozdrowienia dla justyna000 i drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
~syrius_black F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 04-02-2012 13:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5449
Ostrzeżeń: 1
Postów: 323
Data rejestracji: 26.12.11
Medale:
Brak

Garfield




Warszawa, rok 1920. Jan, lewicujący poeta i kawalerzysta, po otrzymaniu rozkazu wyjazdu na front, oświadcza się swojej narzeczonej Oli , aktorce warszawskiego teatru rewiowego. Ślubu w kościele św. Anny udziela młodym ksiądz Ignacy Skorupka . Podczas walk Jan zostaje posądzony o bolszewicką agitację i skazany na karę śmierci. Tymczasem Olę nachodzi w teatrze natrętny wielbiciel, żandarm o nazwisku Kostrzewa . Wkrótce Ola wstępuje do Ochotniczej Legii Kobiet jako sanitariuszka i przygotowuje się do obrony Warszawy.
__________________
Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, zapytaj
http://ask.fm/Neizwjestnyj
Wyślij prywatną wiadomość
~Mmartyna22 F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 04-02-2012 15:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 256
Ostrzeżeń: 0
Postów: 115
Data rejestracji: 19.02.11
Medale:
Brak

1920 Bitwa Warszawska

Premier zako****ący się od pierwszego wejrzenia w jednej z pracownic swojego biura już w kilka chwil po wejściu do siedziby przy 10 Downing Street... Pisarz uciekający na południe Francji, aby wyleczyć złamane serce i odnajdujący nad brzegiem jeziora nową miłość... Zamężna kobieta podejrzewająca, że jej mąż wymyka jej się z rąk... Młoda mężatka błędnie interpretująca dystans jaki ma w stosunku do niej najlepszy przyjaciel jej męża... Uczeń pragnący zwrócić na siebie uwagę najbardziej nieosiągalnej dziewczyny w szkole... Owdowiały ojczym usiłujący nawiązać kontakt z synem, którego prawie nie zna... Szukająca miłości pracownica biura zauroczona swoim kolegą z pracy... Starzejący się "wszystko widziałem, ale mało z tego pamiętam" gwiazdor rocka pragnący na swój własny sposób, u zmierzchu kariery powrócić na scenę... Miłość powoduje w życiu każdego z nich chaos.
__________________
Od przebiegłości Ślizgonów
Kretynizmu Puchonów
i od Wiedzy-O-Własnej-Wszechwiedzy Krukonów
CHROŃ NAS GRYFFINDORZE

"Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony"

Pozdrowienia dla justyna000 i drogi Gościu

Edytowane przez Mmartyna22 dnia 04-02-2012 15:03
Wyślij prywatną wiadomość
~daniel123 F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 04-02-2012 20:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 511
Ostrzeżeń: 3
Postów: 234
Data rejestracji: 10.08.11
Medale:
Brak

Wspaniały "To właśnie miłość"!

Nina jest baleriną w jednym z najlepszych zepołów baletowych w Nowym Jorku. Panuje tam zimne wyrachowanie. Baletnice zrobią wszystko, by zepchnąć w dół dziewczynę, która tylko stanie o stopień wyżej niż one. Zbliża się kres kariery Beth i rozpoczyna się polowanie na jej miejsce w "Jeziorze Łabędzim". Główną rolą jest postać Odett, królowej łabędzi. Rola ta jest trudna, bo balerina będzie musiała grać zarówno słodkiego "Białego Łabędzia", jak i mrocznego "Czarnego Łabędzia". Oczywiście Nina pretenduje do roli tego pierwszego, ale czy będzie umiała pokazać pazurki i zostać "Czarnym Łabędziem"? Czas płynie, a Nina desperacko próbuje odnaleźć swoją ciemną stronę. Wtedy zauważa w zespole dziewczynę wyglądającą jak ona. Za każdym razem, kiedy próbuje do niej podejść, dziewczyna odwraca się. W końcu spotyka ją po próbie. Ma na imię Lilly i wygląda jak Nina. Nie jest jednak jej wierną kopią.
__________________
mrwgifs.com/wp-content/uploads/2013/05/David-Tennant-Oh-Nice-On-Doctor-Who.gif
static.tumblr.com/19edaa76c4fd3ad38fe656b22a1c2b72/juqc2ho/qSHmler57/tumblr_static_i_don_t_wanna_go.gif
http://gry1222.bloog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 04-02-2012 21:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

''Czarny łabędz''.

Dentysta Ted dowiaduje się, że został zaadoptowany, i że jego rodzina mieszka na Alasce w małym miasteczku Talkeetna. Mężczyzna nie zastanawia się długo i postanawia wyjechać do swojego rodzinnego domu w poszukiwaniu informacji. Na miejscu dowiaduje się, że jego matka Lucy nie żyje. Dowiaduje się, że jego matka co roku startowała w zawodach psich zaprzęgów. Ted w spadku dostaje od niej dom i psy, które wcale nie są zadowolone z nowego pana. Psy pod wodzą lidera zaprzęgu - Demona starają się zrobić wszystko, żeby zniechęcić Teda do pozostania z nimi. Największym celem dentysty staje się odnalezienie ojca. Ted poznaje uroczą dziewczynę, Barbe, która pomaga mu w oswojeniu się z nowym otoczeniem oraz cynicznego Jacka Johnsona, który chętnie odkupiłby niesamowite psy należące do Teda.
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
~Mniszka19Xd F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 16-02-2012 19:06
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Barman w Trzech Miotłach
Punktów: 1320
Ostrzeżeń: 1
Postów: 536
Data rejestracji: 03.06.10
Medale:
Brak

''Śnieżne psy''

Film o austriackim psychiatrze.Uważany jest on za ojca hipnozy; w roku 1775 odkrył metodę leczenia magnesem, co nazwał "magnetyzmem zwierzęcym".Z początku potraktowano go jak nieszkodliwego wariata, jednak seria skutecznych uzdrowień zagrażających interesom lekarzy zaowocowała falą intryg. Niewidoma pianistka Maria Theresa Paradies , zostaje jego pacjentką.Zbyt bliska więź, jaka wytwarza się między nim a Marią jest pretekstem do wygnania lekarza z Wiednia.On jednak nie upada na duchu, lecz przeprowadza się do Francji i staje się ważną osobą na paryskim dworze królewskim.
__________________
[color=#ffffff][big]http://historiafantasyczylikazdymaaniola.blogspot.com/

25.media.tumblr.com/tumblr_lthswym8Ma1r4ghkoo1_500.gif

6.asset.soup.io/asset/4161/6982_adb4_490.gif

asset-d.soup.io/asset/2092/0573_df25.jpeg
Wyślij prywatną wiadomość
~Adelajda Dakota F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 22-02-2012 13:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 343
Ostrzeżeń: 2
Postów: 125
Data rejestracji: 30.01.12
Medale:
Brak

Niestety nie znam.


W samym sercu angielskiego Oksfordu dorasta osierocona przez rodziców dziewczynka imieniem Lyra. W jej świecie, równoległym do naszego, magia, nauka i teologia są ze sobą ściśle powiązane, a każdy człowiek posiada własnego towarzysza, połączonego z nim niedziwialną więzią - dajmona. Lyra wiedzie spokojne życie, aż do czasu, kiedy najbliższy jej przyjaciel, chłopiec kuchenny imieniem Roger z kolegium, w którym dziewczynka się wychowuje zostaje porwany, przez postacie, zwane przez wszystkich
...
"grobalami" - wiele dzieci zostało przez nich uprowadzonych i nikt ich nigdy nie odnalazł. Dziewczynka wyrusza na poszukiwania, które zawiodą ją na daleką Północ. Przed wyjazdem otrzymuje niezwykłe urządzenie - czytnik symboli, tzw. "aletheiometr", który posiada zdolnośc odpowiedzi na każde pytanie. Podczas swojej podróży spotyka wiele ciekawych postaci - Cyganów, pancernego niedźwiedzia Iorka, czarownice. Uprowadzone dzieci są poddawane strasznym eksperymentom, mającym związek z tajemniczym Pyłem. Lyra odegra w całej tej historii ogromną rolę, pomimo, że nie zdaje sobie z tego jeszcze sprawy.
W
__________________
Niewinność

Budząc się widzę, że wszystko jest w porządku
Pierwszy raz w moim życiu i to jest takie wspaniałe
Zwalniając rozglądam się i jestem tak zdumiona
Myślę o małych rzeczach, które sprawiają, że życie jest cudowne
Nie zmieniłabym w tym ani jednej rzeczy
To jest najlepsze uczucie

Ta niewinność jest cudowna
Mam nadzieje, że taka pozostanie
Ta chwila jest idealna, proszę nie odchodź
Potrzebuje cię teraz
Nie zrezygnuję z tego, nie pozwól by cię to ominęło

Znalazłam miejsce tak bezpieczne, bez jednej łzy
Pierwszy raz w moim życiu i teraz wszystko jest jasne
Czuję spokój, należę tu, jestem tu taka szczęśliwa
To jest takie silne i pozwalam sobie na szczerość
Nie zmieniłabym w tym ani jednej rzeczy
To jest najlepsze uczucie

Ta niewinność jest cudowna
Mam nadzieje, że taka pozostanie
Ta chwila jest idealna, proszę nie odchodź
Potrzebuje cię teraz
Nie zrezygnuję z tego, nie pozwól by cię to ominęło

To stan błogości, wydaje ci się, że śnisz
To szczęście w środku, które czujesz
To jest tak piękne, że sprawia, iż chcesz płakać

To stan błogości, wydaje ci się, że śnisz
To szczęście w środku, które czujesz
To jest tak piękne, że sprawia, iż chcesz płakać

To jest tak piękne, że sprawia, iż chcesz płakać

Ta niewinność jest cudowna
Mam nadzieje, że taka pozostanie
Ta chwila jest idealna, proszę nie odchodź
Potrzebuje cię teraz
Nie zrezygnuję z tego, nie pozwól by cię to ominęło

Ta niewinność jest cudowna
Mam nadzieje, że taka pozostanie
Ta chwila jest idealna, proszę nie odchodź
Potrzebuje cię teraz
Nie zrezygnuję z tego, nie pozwól by cię to ominęło
http://besty.pl/1415519 Wyślij prywatną wiadomość
~Rosy87 F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 23-02-2012 14:22
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 386
Ostrzeżeń: 2
Postów: 179
Data rejestracji: 18.12.11
Medale:
Brak

To "Złoty Kompas"

Widowiskowa opowieść o wyprawie rodzeństwa którzy na pokładzie statku zwanego "Wędrowcem do Świtu" docierają do krainy, z której pochodzi lew o imieniu na literę A
__________________
Chcesz dowiedzieć się czegoś o mnie? Kliknij tutaj: http://hogsmeade....ad_id=6345
Wyślij prywatną wiadomość
~lady552 F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 23-02-2012 22:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 590
Ostrzeżeń: 2
Postów: 287
Data rejestracji: 15.11.11
Medale:
Brak

,,Opowieści z Narnii : Podróż Wędrowca do Świtu"



Bohaterem filmu jest nastolatek o imieniu Owen (Kodi Smit-McPhee). Jego rodzice rozwiedli się i od tej chwili chłopak zupełnie się załamuje. Wyalienowany ze swojego środowiska, staje się w szkole pośmiewiskiem. Zamknięty w sobie Owen spędza swój czas w samotności rozmyślając o zemście na dokuczających mu kolegach. W chwili, gdy bardzo potrzebuje bratniej duszy, pojawia się w miasteczku tajemnicza dziewczyna - Abby (Chloe Moretz). Owen zaprzyjaźnia się z Abby, ale jest zupełnie nieświadomy tego, że dziewczyna jest wampirzycą. Zdaje sobie z tego sprawę dopiero wówczas, gdy w miasteczku dochodzi do serii brutalnych morderstw, a główną podejrzaną staje się Abby.
__________________
Oglądasz się za siebie...
Kolejny dzień za Tobą.
I wiesz, czas pędzi jak szaleniec,
Szybciej i szybciej, to nie nowość.
I znowu zliczasz życia łup,
Wszystkie porażki i podboje.
I nie raz los Cię gorzko zwiódł,
A czasem mogłeś wyjść na swoje.
Więc, każda z Twoich nowych dróg,
Niech będzie ta szczęśliwa...
Niech każda Twa decyzja,
Okaże się właściwa.
Z odwagą i uśmiechem,
Zaczynaj dzień co rano.
Kochaj i tak postępuj,
By Ciebie też kochano.
I zamiast lat przybywać,
Niech Ci ubywa... z wiekiem.
I zawsze dla człowieka,
Po prostu bądź człowiekiem.
http://besty.pl/870469 Wyślij prywatną wiadomość
~Lady Bellatriks F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 24-02-2012 19:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Nauczyciel w Hogwarcie
Punktów: 2508
Ostrzeżeń: 0
Postów: 934
Data rejestracji: 02.04.10
Medale:
Brak

''Pozwól mi wejść''.

Andie pracuje w redakcji pisma "Composure". Wpada na pomysł napisania artykułu na temat "Jak stracić chłopaka w 10 dni". Pomysł ten ma być autentyczny. Postanawia znaleźć odpowiedniego mężczyznę, rozkochać go w sobie, a następnie przetestować na nim błędy, które popełniają kobiety. Ma na to jedynie 10 dni. Mężczyzną tym staje się przystojny Benjamin, który nie chce już zajmować się promocją sprzętu sportowego i przechodzi na branżę diamentową. Chcąc awansować, zakłada się ze swoim szefem o to, iż poderwie i rozkocha w sobie wybraną kobietę w 10 dni. Drogi głównych bohaterów krzyżują się tylko i wyłącznie w wyniku intrygi. W ten sposób zaczyna się seria wielu śmiesznych sytuacji. Andie za wszelką cenę chce zniechęcić do siebie Benjamina, ten jednak nie daje za wygraną. Na ich drodze pojawia się wiele przeszkód. Żadne z nich nie może odpuścić, żeby nie przegrać, choć chętnie by odpuściło...
__________________
''...zło i ból to moi najlepsi przyjaciele - nigdy mnie nie opuszczą...''

Ludzie na świecie dzielą się na głupich i jeszcze głupszych - dla mnie stworzono oddzielną kategorię - jestem po prostu sobą.
Ludzie często mówią mi, że mam głowę na karku, a ja odpowiadam na to: ''Przecież każdy ma głowę na karku. Wyobrażasz sobie, żeby głowa mogła być gdzieś indziej?''
Mówią o mnie ''córka diabła'' - temu nie zaprzeczę ani ja, ani ktos, kto mnie dobrze zna Język .
Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mnie pozdrawiają Język
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT