Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 268
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» K-pop i j-rock
Drukuj temat · K-pop i j-rock
~Panicz Misaki F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 16-05-2012 13:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 265
Ostrzeżeń: 0
Postów: 84
Data rejestracji: 11.05.12
Medale:
Brak

Chyba nie ma takiego tematu, przynajmniej ja nie widziałam ^^
Słuchacie j-rocka lub k-popu?Ja zaczęłam słuchać jakiś rok temu i teraz jestem wielką fanką obu gatunków. Ulubione zespoły j-rocka to An Cafe, the Gazette, Dir en Grey, One Ok Rock, Buck Tick, a k-popu to Big Bang i Super Junior.
Tak przy okazji ktoś się wybiera na koncert An Cafe?

To jest An Cafe ^^
pu.i.wp.pl/k,NTUyODg3MzYsNDUzNjMxNzU=,f,An_Cafe_BB_Parallel_World.png
__________________
fc01.deviantart.com/fs7/i/2005/212/a/5/Harry_Potter___Up_To_No_Good_by_kanae.jpg

Witam wszystkich i pozdrawiam !

OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WŁASNEJ WSZECH WIEDZY KRUKONÓW
RATUJ NAS SLYTHERINIE !!!



-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze.

Edytowane przez Panicz Misaki dnia 16-05-2012 13:22
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 16-05-2012 13:34
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

the GazettE
Dir en grey
An Cafe
Tutaj masz tematy o tych zespołach. Kotecek

Co do muzyki, to nie słucham. W żuciu, może jakieś dwie słyszałam piosenki... Ale ich nie pamiętam, jakoś tak nie mój styl muzyki. A czy openingi i endingi do anime są zazwyczaj z tych gatunków muzyki? ^^
Wyślij prywatną wiadomość
~Panicz Misaki F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 16-05-2012 13:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 265
Ostrzeżeń: 0
Postów: 84
Data rejestracji: 11.05.12
Medale:
Brak

A czy openingi i endingi do anime są zazwyczaj z tych gatunków muzyki? ^^

Tak, zazwyczaj tak. obejrzałam mnóstwo anime, a spotkałam się tylko dwa razy z op po angielsku ^^
__________________
fc01.deviantart.com/fs7/i/2005/212/a/5/Harry_Potter___Up_To_No_Good_by_kanae.jpg

Witam wszystkich i pozdrawiam !

OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WŁASNEJ WSZECH WIEDZY KRUKONÓW
RATUJ NAS SLYTHERINIE !!!



-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze.
Wyślij prywatną wiadomość
~Ame1000000 F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 12-01-2013 16:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 24
Ostrzeżeń: 0
Postów: 9
Data rejestracji: 01.01.13
Medale:
Brak

Z j-pop'u czy j-rocka słucham tylko openingi i endingi a z k-pop'u Big-Bang, 2NE1 i kilka piosenek innych zespołów. (może to głupie ale i tak mówię ogółem że jestem fanką k-popu może dlatego, że chcę poszerzyć swój gust k-popowy)
Wyślij prywatną wiadomość
~Densho F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 12-01-2013 17:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 37745
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,722
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Medal Medal Medal

Oh. Słucham tego typu muzyki. K-pop i j-rock bardzo lubię. Moje zainteresowanie zaczęło się od słuchania openingów i endingów z anime.
Bardzo lubię: SHINee, Asian Kung-Fu Generation, One Ok Rock, ON/OFF i inne.
__________________
[...] Za bardzo mi na tobie zależało. Bardziej mi zależało na twoim szczęściu niż na tym, byś poznał prawdę, bardziej na twoim spokoju niż na moim planie, bardziej na twoim życiu niż na życiu innych osób, które mogły je stracić, gdyby cały plan zawiódł. Innymi słowy, zachowałem się tak, jak się tego spodziewał Voldemort po nas, głupcach, którzy kochamy. [...] Co mnie mogło wówczas obchodzić, że w jakiejś mglistej przyszłości zginie nieokreślona liczba bezimiennych, pozbawionych twarzy ludzi i stworzeń, skoro ty byłeś żywy i szczęśliwy tu i teraz? [...]

Albus Dumbledore



s3.favim.com/orig/41/albus-dumbledore-black-and-white-couple-harry-potter-i-love-you-Favim.com-345283.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Bou F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 12-01-2013 18:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2195
Ostrzeżeń: 1
Postów: 682
Data rejestracji: 27.04.10
Medale:
Brak

Dir en grey to sens mojego życia. <333 An cafe zresztą też uwielbiam, od tego wzięła się moja ksywka. Rozbawiony I mam ich plakaty w pokoju. Uśmiech
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona516 F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 12-01-2013 21:00
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 402
Ostrzeżeń: 2
Postów: 263
Data rejestracji: 19.12.12
Medale:
Brak

Tak szczerze to nieznam Niee
__________________

www.potterraste.manifo.com Wyślij prywatną wiadomość
~Densho F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 02-08-2014 11:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 37745
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,722
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Medal Medal Medal

Ja słucham, oczywiście. Moja lista powiększyła się o te oto zespoły:
< jakoś rok temu się tu wypowiedziałam>
* EXO
* Teen Top,
* Infinite,
* Cross Gene,
* Big Bang,
* Nu'est,
* BTOB,
* Beast,
Oto magiczna lista której ja słucham Uśmiech Moja koleżanka uwielbia EXO, najbardziej ze wszystkich.

__________________
[...] Za bardzo mi na tobie zależało. Bardziej mi zależało na twoim szczęściu niż na tym, byś poznał prawdę, bardziej na twoim spokoju niż na moim planie, bardziej na twoim życiu niż na życiu innych osób, które mogły je stracić, gdyby cały plan zawiódł. Innymi słowy, zachowałem się tak, jak się tego spodziewał Voldemort po nas, głupcach, którzy kochamy. [...] Co mnie mogło wówczas obchodzić, że w jakiejś mglistej przyszłości zginie nieokreślona liczba bezimiennych, pozbawionych twarzy ludzi i stworzeń, skoro ty byłeś żywy i szczęśliwy tu i teraz? [...]

Albus Dumbledore



s3.favim.com/orig/41/albus-dumbledore-black-and-white-couple-harry-potter-i-love-you-Favim.com-345283.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 02-08-2014 12:57
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Ojej, musiałam usunąć tamten post i napisać raz jeszcze. Nie będę zajmować się j-popem i j-rockiem, bo tego praktycznie w ogóle nie słucham, chyba, że jakiś k-popowy zespół wypuści singiel po japońsku.

No, ale do rzeczy, huehue. To, że jestem Shawol wiadomo nie od dziś. SHINee to mój ulubiony k-popowy zespół, to z nim zaczynałam przygodę z tym gatunkiem. W sumie to nie mogę zdecydować się, kto powinien być moim biasem... najpierw był Minho, potem Taemin, a teraz zdecydowanie Onew. Key = diva, nope. Jjong działa mi na nerwy okropnie! I ten jego blond włosów, fufufufufu.
No, ale teraz to moim w ogóle ulubieńcem (ultra-biaaaaas~~!) jest Kim Hyun Joong, powszechnie znany jako Zdzich. :P Omójborze, chcę go, razem z jego głosem, a najlepiej całym zespołem SS501. <3
Ostatnio zaczęłam słuchać EXO. Śmieszne, bo z początku, jak ten zespół się pojawił, to było tylko takie... eeee... nie, ale gunwo. Ale potem usłyszałam D.O oraz Baekhyuna i Chena w piosence Miracles In December i po prostu wow! Overdose się potem pokazało, ale też mi się nie spodobało, ale po jakimś miesiącu było takie skdhfkehrjkgherqjkadfjkgqwrbhtgw, to jest super! Ogólnie coraz więcej ich piosenek mi się podoba. W ogóle natrafiłam na ich cover piosenki T-Max "Paradise" z dramki Boys Over Flowers (gdzie występuje mój Zdzich, pozdrawiam <3) i sparkliłam, jak głupia. Właśnie przesłu****e ich album XOXO. A, no i wolę EXO-K, bo po koreańsku śpiewają (w chińskim rządki Luhan, ble, wygląda, jak robak :C).
Teraz czas na Super Juniora. Kocham i uwielbiam. Jedynie Wookie działa mi na nerwy, ale w Swing miał spoko fryzurę i się do niego przekonałam. Z tego boysbandu ubóstwiam Henry'ego, który notabene wydał już swój drugi solowy album~! <3 Po prostu love, love, love! Ogólnie jest takie woooah, bo Leeteuk wrócił z woja i szaleństwo! Już się nie mogę doczekać jego comebacku! <3
Moją wielką miłością jest też Roy Kim. Chłopak ma 21 lat (chyba, coś koło tego), a śpiewa tak dojrzale. On i gitara i po prostu odpływam w siną dal. Podbił moje serce piosenką Bom Bom Bom, cudowna. Czekam na jego drugi album z niecierpliwością.
O, ostatnio przesłuchałam sobie nowego albumu NU'EST i muszę stwierdzić, że chłopaki dają czadu. Według mnie najlepszy album z lipca (sorry f(x), Zdzich i Henry :C). Znalazłam ich wcześniej, no trudno nie zainteresować się tym zespołem, skoro śpiewa tam Ren. :D Jednak podbili moje serce ReBIRTHem.
Bardzo podobał mi się też mini album Key'a i WooHyuna. Piosenka Delicious i MV jest takie zabawne!
Z girlsbandów, to wielbię f(x), a Amber jest moją ulubienicą. Nie cierpię za to Sulli, ugh. I nie przepadam za Krystal. Ale piosenki mają naprawdę wpadające w ucho. Najnowszy singiel i album nie zachwyciły mnie, ale cóż, może następnym razem będzie lepiej.
Ale w ogóle wczoraj miał swój debiut najnowszy zespół od S.M Entertainment - Red Velvet. I zebrał tyle hejtów, że szok. Aż mi szkoda tych dziewczyn, bo naprawdę piosenka Happiness jest bardzo chwytliwa i przyjemna. Ale nie, bo Aff(x)tion mają ból dupy o to, że spóźnił im się przez to występ ich grupy. Żałosne.
Jeszcze z girlsbandów to słucham 2NE1 i Sistars. I koniec, bo ojej, nie lubię girlsbandów.
Poza tym słucham, ale sporadycznie, bez szału Teen Top, Big Bang, Infinite, Norazo (kocham ich piosenki i teksty tych piosenek! Sikam, jak słucham! XD), U-KISS.
Ogólnie przepadam za SMTOWN i za ich zespołami. W końcu stamtąd pochodzi SHINee, EXO, F(x), Red Velvet, SuJu... Ale inne wytwórnie również wypuszczają na rynek godne przesłuchania zespoły lub solistów i solistki.

Ale się rozpisałam, a i tak nikt nie ma pojęcia o czym piszę, no cóż, ale przynajmniej podzieliłam się wszystkim z Wami. :D


A oni Mi gadają, że to ja piszę niezrozumiale O_o :D //llamcia


EDIT: 10.07.20015
DOPIERO TERAZ ZOBACZYŁAM TWOJĄ EDYCJĘ, LLAMCIU! OMÓJBORZE! :O
W sumie to wszystko jest zrozumiałe (dla mnie jest XD). Ale jak przeczytałam ten post, to się nie zgadza kilka rzeczy, bo moim UB nie jest Zdzich, tylko Minho z SHINee nim został, to tak gwoli ścisłości. Długo trwał proces, żeby wybrać swojego UB.
Moim ostatnim odkryciem w k-popie jest zespół od LOENa, czyli HISTORY. Kyungil zabija ABSem oraz urokiem, a Jaeho to mój biasik. <3
Jestem meeega szczęśliwa, że z f(x) odeszła Sulli, gdyż dziewczęcia do dziś nienawidzę. Niestabilnie psychicznie dziewczynka, która płacze, bo ktoś ją zhejtuje. I ona chce się zająć aktorską karierę, mhm, drewienko z SM, jak reszta (srry Żabciu, ale też grać nie umiesz :C).
W EXO się nieco pozmieniało. Zadowolona jestem, że odszedł Kris i Luhan (wstrętny żuk) oraz Tao. Tej trójki nie lubiłam. Teraz tylko Sehuna wypieprzyć i będzie przecudownie! <3 Ostatni album EXO zachwyca, a Love Me Right uzależniło mnie bardzo. Cholera, jak na razie, to EXO i HISTROY to moi faworyci, ciągle ich słucham. Ale nie zapomniałam też o innych ludzikach.
W k-popie tyle się dzieje, że sama nie ogarniam. Jestem ciekawa nowego debiutu w SM oraz comebacku Infinite, bo teaser już mamy! <3 Ogólnie kilka dni temu wyszedł nowy singiel SNSD, ale nie zachwyca, bo ogólnie nie przepadam za tym girlsbandem. A Sunny w czerwonych włosach wygląda okropnie. Już SISTARS miały lepszy comeback wakacyjny ze swoim Shake It.

No i jeszcze comeback SuJu! Teaser był niesamowity, poza tym Yesiek wrócił z woja, więc comeback będzie z nim. <3

Coś czuję, że co jakiś czas będę robiła tu update, bo mogę! :D

Edytowane przez N dnia 10-07-2015 16:28
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT