Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 230
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Drukuj temat · Björk
~Annee F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 15-05-2012 15:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 984
Ostrzeżeń: 1
Postów: 235
Data rejestracji: 04.12.11
Medale:
Brak

O tej islandzkiej piosenkarce śpiewającej indie rocka usłyszałam od swojej siostry. Na początku się nią wcale jakoś tak nie zachwycałam, ale po pewnym czasie zaczęłam dużo jej słuchać ^^ Osobiście podoba mi się w tej piosenkarce jej oryginalność i lekka "dziwaczność" (jeśli można to tak nazwać) chodzi mi o jej teledyski, są takie troszkę inne niż reszta, w każdym razie bardzo ciekawe. Poza tym jej piosenki są takie jakby klimatyczne Oczko ogólnie bardzo miło się ich słucha. Tych którzy jeszcze nigdy nie słyszeli o Björk oczywiście zachęcam ich do jej słuchania i odsyłam do youtube Uśmiech
Annee dodał/a następującą grafikę:
bjork.jpg
[22.84KB]
__________________
Albus Severus
Pochodzenie imion syna Harry'ego
- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem.


fs1.cyworld.vn/data2/2009/07/17/063/1247818263943244_file.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~biedronowate F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 15-05-2012 17:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1846
Ostrzeżeń: 1
Postów: 107
Data rejestracji: 12.05.12
Medale:
Brak

z jednej strony pokręcona i bardzo pozytywna, a zaś z drugiej skłania do przemyśleń. z jednej strony jej zaskakująca prezencja sceniczna, z drugiej strony jej niewyuzdany image. jak dla mnie jeden wielki kontrast, ale zdecydowanie ją uwielbiam.

mam zamiar zakochać się w niej jeszcze bardziej na koncercie na Open'erze, na którego wybieram się w lipcu! zdecydowanie nie mogę się doczekać jej koncertu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Annee F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 15-05-2012 17:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 984
Ostrzeżeń: 1
Postów: 235
Data rejestracji: 04.12.11
Medale:
Brak

biedronowate napisał/a:
z jednej strony pokręcona i bardzo pozytywna, a zaś z drugiej skłania do przemyśleń. z jednej strony jej zaskakująca prezencja sceniczna, z drugiej strony jej niewyuzdany image. jak dla mnie jeden wielki kontrast, ale zdecydowanie ją uwielbiam.

mam zamiar zakochać się w niej jeszcze bardziej na koncercie na Open'erze, na którego wybieram się w lipcu! zdecydowanie nie mogę się doczekać jej koncertu.


No to miłego koncertu życzę Uśmiech moja siostra jedzie, ale ja niestety "za młoda" jestem, to niestety mogę sobie tylko o koncercie pomarzyć xD
__________________
Albus Severus
Pochodzenie imion syna Harry'ego
- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem.


fs1.cyworld.vn/data2/2009/07/17/063/1247818263943244_file.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Panicz Misaki F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 15-05-2012 17:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 265
Ostrzeżeń: 0
Postów: 84
Data rejestracji: 11.05.12
Medale:
Brak

Wysłuchałam i stwierdzam, ze jej piosenki są naprawdę świetne. Świetny klimat taki tajemniczy *-* Jest bardzo utalentowaną osobą . Naprawdę jej stylizacje są genialne. Polubiłam ją i teraz cały czas słucham ^^
__________________
fc01.deviantart.com/fs7/i/2005/212/a/5/Harry_Potter___Up_To_No_Good_by_kanae.jpg

Witam wszystkich i pozdrawiam !

OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WŁASNEJ WSZECH WIEDZY KRUKONÓW
RATUJ NAS SLYTHERINIE !!!



-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze.
Wyślij prywatną wiadomość
~biedronowate F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 15-05-2012 18:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1846
Ostrzeżeń: 1
Postów: 107
Data rejestracji: 12.05.12
Medale:
Brak

straszliwie się na ten koncert cieszę i jestem ciekawa jak zagra w Polsce, bo będzie tuż po duńskim festiwalu muzycznym.
moim zdaniem: zupełnie inne realia, nawet nie muzycznie(bo poziom obydwu festiwali co do gwiazd jest wyrównany), ale publicznie(w sensie odbiorców). z tego co orientuję się po ostatniej wizycie w Danii, to mają zupełnie inne podejście do koncertów i imprez masowych.
[ ale to już lekkim off topem zajeżdża, więc skończę]

słyszałam też plotki, że jej trasa koncertowa zostaje wstrzymana na czas nieokreślony z powodów osobistych. także w Polsce koncert ma zostać odwołany, ale mam nadzieję że to tylko pogłoski.
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 15-05-2012 18:24
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Annee napisał/a:
O tej islandzkiej piosenkarce śpiewającej indie rocka

Jest szał na indie, więc ludzie wrzucają to śmieszne hasełko wszędzie... ech...

Ona nie śpiewa indie rocka. Zresztą, to zdanie jest niepoprawne, bo nie można śpiewać gatunku muzycznego.

Można wrzucić to do worka z trip-hopem, ale to będzie mijało się częściowo z prawdą. Faktycznym określeniem dla takiego gatunkowego misz-maszu jest... muzyka alternatywna, bo tutaj faktycznie jest alternatywa oraz, faktycznie, brak mainstreamowości.

Anyway, Bjork to jeden z fajniejszych projektów. Jaram się jej twórczością, nawet te nudne trip-hopy da się słuchać, choć to muzyka na "zmulenie". Faktycznie - coś ciekawego na muzycznym poletku.
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
~Annee F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 15-05-2012 18:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 984
Ostrzeżeń: 1
Postów: 235
Data rejestracji: 04.12.11
Medale:
Brak

RazorBMW napisał/a:
Annee napisał/a:
O tej islandzkiej piosenkarce śpiewającej indie rocka

Jest szał na indie, więc ludzie wrzucają to śmieszne hasełko wszędzie... ech...

Ona nie śpiewa indie rocka. Zresztą, to zdanie jest niepoprawne, bo nie można śpiewać gatunku muzycznego.

Można wrzucić to do worka z trip-hopem, ale to będzie mijało się częściowo z prawdą. Faktycznym określeniem dla takiego gatunkowego misz-maszu jest... muzyka alternatywna, bo tutaj faktycznie jest alternatywa oraz, faktycznie, brak mainstreamowości.

Anyway, Bjork to jeden z fajniejszych projektów. Jaram się jej twórczością, nawet te nudne trip-hopy da się słuchać, choć to muzyka na "zmulenie". Faktycznie - coś ciekawego na muzycznym poletku.


no to przepraszam za błąd w zdaniu (chociaż przyznać muszę ci rację, że teraz połowa ludzi nazywa wszystko indie rockiem xD) Oczko
Racja, Bjork jest wspaniała Rozbawiony
__________________
Albus Severus
Pochodzenie imion syna Harry'ego
- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem.


fs1.cyworld.vn/data2/2009/07/17/063/1247818263943244_file.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT