Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 389
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» Koko Koko Euro Spoko
Drukuj temat · Koko Koko Euro Spoko
~HermionaTonks F
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2012 18:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 310
Ostrzeżeń: 0
Postów: 187
Data rejestracji: 10.03.12
Medale:
Brak

zgadzam się z onlyHorkrux, ja to już znam na pamięć, bo moja mama to na okrągło słucha
__________________
OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY-O-WŁASNEJ -WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!!!


Pozdrowienia dla drogi Gościu


Oto nadchodzi ten, który ma moc pokonania Czarnego Pana... zrodzony z tych, którzy trzykrotnie mu się oparli, a narodzi się, gdy siódmy miesiąc dobiegnie końca... A choć Czarny Pan naznaczy go jako równego sobie, będzie on miał moc, jakiej Czarny Pan nie zna... I jeden z nich musi zginąć z ręki drugiego, bo żaden nie może żyć, gdy drugi przeżyje... Ten, który ma moc pokonania Czarnego Pana, narodzi się, gdy siódmy miesiąc dobiegnie końca...
Wyślij prywatną wiadomość
~emilyanne F
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2012 18:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5622
Ostrzeżeń: 1
Postów: 633
Data rejestracji: 28.10.11
Medale:
Brak

onlyHorcrux napisał/a:
Było Waka waka, teraz jest Koko Koko Rozbawiony
Ten best mnie rozwalił.
Ale mniejsza.

Teraz Polska będzie się kojarzyć z Mega Wiochą, której hymn na Euro napisało Koło Gospodyń Wiejskich. Plus polskie drogi i wygląd hoteli, stadionu = Niech żyje Polska Wieś !


Nie sądzę, by ludzie mieli nas kojarzyć z wiochą.
1. Już to robią...
2. Ta piosenka naprawdę wpada w ucho, i o ile dla nas jest wiochą, zagranicznym może spodobać się coś... egzotycznego ;>
De facto, my Polacy nie jesteśmy z tego zadowoleni. Nie wiemy jednak, jakie będą reakcje ludzi zza granicy. Niektórzy już się tam z nas śmieją, ale wcale nie z tego jak to brzmi. Raczej wyśmiewają nasz tekst - a kibice nie zbyt wiele z tego zrozumieją. Jak już wcześniej wspominałam, prawdopodobnie to naszego hymnu nie będą mogli przestać nucić pod nosem. Wyobrażacie sobie tych kibiców, którzy podśpiewują pod nosem "koko koko eurlo słopko"? Dowcipniś Dostrzegamy jedynie wady tej piosenki, a przecież to nasi rodacy na nią zagłosowali!

leea napisał/a:
...wstyd to będzie, jak wsiądą do Polskiego pociągu-złomu, aby po paru długich godzinach wysiąść na "surowym" jeszcze dworcu we Wro, aby potem pojechać autobusem w mieście, gdzie nie można kupić biletów autobusowych, po drogach gdzie sporadycznie występuje asfalt aby dość do stadionu, otoczonego błotem i w kształcie deski klozetowej. A co będzie grało w tle, to nie będzie ich zbytnio interesowało bo i tak nic z tego nie zrozumieją.


Niechętnie, ale muszę przyznać rację. Optymistycznie jednak stwierdzę, że gdyby nie to całe Euro, to połowa z prac, które ruszyły, w ogóle nie miałaby miejsca przez najbliższe 50 lat.

RazorBMW napisał/a:
Hermioina98 napisał/a:
Ale dlaczego ktoś tę piosenkę zmiksował i stworzył to uszoje*ne coś?!


Czytałaś ten artykuł na WP, co?
Wiec napiszę OSTATNI RAZ, bo nie mam już sił na trolli i idiotów, co komentowali w komentarzach z WP, a mają g*&^*%ane pojecie o muzyce.
Wieloryb, to legenda polskiej sceny industrial noise. TO NIE JEST gatunek dla MAINSTREAMU i NIE DLA WSZYSTKICH. TAK, NAWET DLA MNIE!
Inna sprawa, że ten remiks wyszedł fajnie, bo? Bo to jest lajtowy rytmiczny noise, nie aż taka sieka jak legendarny już Merzbow. A linia basowa, tzn te śpiewy - są schowane, są na 2 czy 3 planie, wiec... nie przeszkadzają, bo liczy się tylko masakrujący, rozrywający... hałas. I to Mi się podoba, bez kompromisów...

PS, i proszę, ale... czternastolatka miałaby słuchać noise? Toż to niedorzeczne...


Razor, bardzo lubię czytać Twoje wypowiedzi, bo przeważnie mówisz mądrze. Wiesz dużo o muzyce, itede... Ale akurat to było z Twojej strony bezczelne. Fakt, że inni wiedzą trochę mniej niż Ty, nie oznacza, że są gorsi. Po za tym nikt też Cię nie prosił, żebyś to komukolwiek tłumaczył. Skoro robisz to z własnej woli, to odpuść sobie rzucanie obelg, w stronę każdego, kto akuratnie powie coś głupiego. (Założę się, że pewnie nieźle byś mnie zjechał, za połowę moich wypowiedzi, skoro masz taką reakcje, na wypowiedź koleżanki...)

No, Polsko! Nie załamujmy rąk, jakoś to będzie! Uśmiech
__________________
Pomilczmy razem... no bo tak.



to takie reumatyczne xxx

pingwiny.nick.com.pl/images/layout/postacie/3duzy.png


twoje problemy są niczym czeski film. moje też, ale na szczęście u siebie się tego nie zauważa.

Edytowane przez emilyanne dnia 09-05-2012 18:52
http://niedoskonali.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2012 19:20
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

EmilyClark napisał/a:
Ale akurat to było z Twojej strony bezczelne.


Czytanie ze zrozumieniem się kłania Oczko


Co było bezczelne?
Bo w kierunku usera na hogs się nie zwracałem.


bo nie mam już sił na trolli i idiotów, co komentowali w komentarzach z WP, a mają g*&^*%ane pojecie o muzyce.


Skoro robisz to z własnej woli, to odpuść sobie rzucanie obelg, w stronę każdego, kto akuratnie powie coś głupiego.

Komentarze na WP to akurat wysokie siedlisko trolli, kretynów oraz idiotów, wiec tam mogę się bawić, jak chcę Oczko
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!

Edytowane przez RazorBMW dnia 09-05-2012 19:21
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
~BlackRose167 F
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 09-05-2012 19:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 30
Ostrzeżeń: 0
Postów: 13
Data rejestracji: 09.05.12
Medale:
Brak

Bardzo nie podoba mi się ta piosenka. To ma być nasz hymn na Euro?! Takie "utwory" nadają się na Dożynki, ale nie do reprezentowania Polski! Dla mnie to po prostu wstyd.
__________________
W samotnych bramach nocami czai się
na białych ścianach mrok wyświetla jego cień
zapada w pamięć, jak ciężki kamień,
gdy zostawia znamię
i rozerwane kłami sny.
Rano idzie spać do siebie
w piekła suchy piach...
Zmienia postać kiedy chce,
a jego imię zwykły strach...

Ja nie chcę bać się tego, co mi daje świat
by na każdej drodze swój zacierać ślad.
Wiem, że czujesz tak jak ja
wiem, uciekasz gdzie się da...
Nie wywołuj wilka, kiedy w lesie śpi
i nie zapraszaj nigdy nocą w swoje sny
wiem, że bestia musi żyć
gdy przyjdzie, dam jej pić...


Ewa Farna " Nie chcę się bać"

Pozdrawiam ciepło drogi Gościu!


images.wikia.com/harrypotter/pl/images/b/b9/Lupin_werewolf.gif


images.elfwood.com/art/w/i/wizard/werewolf.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 15-05-2012 12:38
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Hahaha, jak czytam te wszystkie posty, to normalnie turlam się ze śmiechu. Ludzie, co Wy macie do tej piosenki?! Dla mnie większym wstydem będzie, jak nasze orzełki wyjdą na murawę i przegrają wszystkie mecze, nawet nie wychodząc z grupy. Śmiech A pewnie tak będzie, znając naszą polską kadrę.
Co do samej piosenki, to podoba mi się. Była najlepsza spośród tego całego szajsu, który był proponowany. Nie rozumiem również tego, że teraz Polacy mają pretensje Bóg wie do kogo, że ta piosenka została wybrana. No kurczę, jak głosowali na to, to teraz mają. Jeśli głosowali dla jaj na tę piosenkę, to teraz jaja z tej piosenki będą mieli kibice innych narodowości. Osobiście dla mnie, ta piosenka to żaden wstyd. Jest rytmiczna, wpada w ucho, szybko zapamiętuje się jej tekst. Cieszę się, że właśnie ta piosenka wygrała. Przez ostatnie dni, tak się mnie uczepiła, że chodzę po domu i pod nosem nucę "koko koko...".
Wyślij prywatną wiadomość
~Annee F
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 15-05-2012 14:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 984
Ostrzeżeń: 1
Postów: 235
Data rejestracji: 04.12.11
Medale:
Brak

Z jednej strony to jest wielki wstyd i aż się dziwię, że Polacy na to głosowali! O.o
ale z drugiej strony nie jest to aż takie złe xD takie śmieszne, no i szybko zapamiętuje się tekst i łatwo się śpiewa :P
__________________
Albus Severus
Pochodzenie imion syna Harry'ego
- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem.


fs1.cyworld.vn/data2/2009/07/17/063/1247818263943244_file.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Dipo F
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 15-05-2012 14:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Goblin
Punktów: 29
Ostrzeżeń: 0
Postów: 4
Data rejestracji: 13.05.12
Medale:
Brak

Szczerze mówiąc nie mam mieszanych uczuć co do tej piosenki - wydaje mi się, że ludziom zza granicy się spodoba. Większość osób zabawia się w "Mam Talent" i głosuje na NIE, sądząc, iż to totalna wiocha i kicz. Jednak ludzie, nie sądzę, by tak było. Piosenka wpada w ucho i z pewnością jest lepsza niż jakieś amerykańskie bębny... No i nie brakuje humorystycznych elementów. Nie wstydzę się swojej kultury. Widzę same pozytywy. Ale rzeczywiście, jest jedna wada - zamiast tych babek mogłyby to zaśpiewać jakieś młode laseczki Uśmiech I chyba już nikt nie miałby fochów - prawie wszyscy skupialiby uwagę na dziewczyny xD
__________________
DŻEM Dobry!
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 15-05-2012 14:50
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Ale rzeczywiście, jest jedna wada - zamiast tych babek mogłyby to zaśpiewać jakieś młode laseczki I chyba już nikt nie miałby fochów - prawie wszyscy skupialiby uwagę na dziewczyny

Wada? Dla mnie właśnie "laseczki" byłyby wadą. Oczywiście, żeby piosenka się dobrze sprzedawała, to muszą być "laseczki", kręcące tyłkami, w seksownych pozach. -,-
Ludzie, weźcie się ogarnijcie. Dopiero wtedy byłaby wiocha, gdyby tę piosenkę wykonywały takie właśnie "laseczki". Nie wyobrażam sobie tego, żeby piosenkę ludową, śpiewały jakieś półnagie dziewczyny... To by była dopiero porażka...
Edytowane przez N dnia 15-05-2012 14:59
Wyślij prywatną wiadomość
~Annee F
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 15-05-2012 14:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 984
Ostrzeżeń: 1
Postów: 235
Data rejestracji: 04.12.11
Medale:
Brak

Letty napisał/a:
Ale rzeczywiście, jest jedna wada - zamiast tych babek mogłyby to zaśpiewać jakieś młode laseczki I chyba już nikt nie miałby fochów - prawie wszyscy skupialiby uwagę na dziewczyny

Wada? Dla mnie właśnie "laseczki" byłyby wadą. Oczywiście, żeby piosenka się dobrze sprzedawała, to muszą być "laseczki", kręcące tyłkami, w seksownych pozach. -,-
Ludzie, weźcie się ogarnijcie. Dopiero wtedy, jakby tę piosenkę wykonywały takie własnie "laseczki", to dopiero by była wiocha. Nie wyobrażam sobie tego, żeby piosenkę ludową, śpiewały jakieś półnagie dziewczyny... To by była dopiero porażka...


Zgadzam się z tym, też bym nie chciała by tą piosenkę śpiewały jakieś "laseczki" kręcące tyłkami -,-
__________________
Albus Severus
Pochodzenie imion syna Harry'ego
- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem.


fs1.cyworld.vn/data2/2009/07/17/063/1247818263943244_file.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona565 F
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 15-05-2012 18:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 333
Ostrzeżeń: 0
Postów: 146
Data rejestracji: 02.05.11
Medale:
Brak

Zgadzam się z shocked. Pewnie większość osób zagłosowała z żartu, a teraz my musimy się wstydzić. Przecież ci, co do nas przyjadą z zagranicy zabiją nas śmiechem! To jest totalne ośmieszanie Polski! My powinniśmy mieć naprawdę dobry hymn bo jesteśmy narodem z przeszłością, a nie jakieś "koko koko" !
__________________
Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie.


- Trudno - Felix machnął ręką. - Widziałem go.
- Ponurego Żniwiarza? - zapytał Net.
- W warunkach celowo generowanych złudzeń optycznych nigdy nie ma całkowitej pewności, co się zobaczyło. Ale prawie na pewno to był on.
- Celowo generowanych... - powtórzył Net. - Masz na myśli tę kulę, odblaski i stroboskopy?
- Tak.
- A jak mówisz na latarkę? Ręczny miotacz fotonów?

Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności

Nawet jeśli to już koniec,
Harry Potter na zawsze pozostanie częścią mnie... <3
www.ladymalfoy.blog.onet.pl Wyślij prywatną wiadomość
~trampka F
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 15-05-2012 18:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 622
Ostrzeżeń: 0
Postów: 105
Data rejestracji: 31.07.11
Medale:
Brak

Szczerze mówiąc, to mi się podoba. Z przymrużeniem oka, wpadające w ucho. Chociaż, z drugiej strony, jak pomyślę, że będziemy to śpiewać przed całą Europą... Aff...
__________________
Just Larry and Ziall shipper. x
Wyślij prywatną wiadomość
^N F
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 15-05-2012 18:25
Administrator

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -16000
Ostrzeżeń: 1
Postów: 2,936
Data rejestracji: 31.12.09
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal

Zgadzam się z shocked. Pewnie większość osób zagłosowała z żartu, a teraz my musimy się wstydzić.

Nie rozumiem tutaj tego słowa "my". Przecież to Polacy głosowali, a nie Czesi, więc kto inny ma się wstydzić, jak nie my? Polacy są dziwni. Najpierw na coś głosują, a później tego żałują. Mądry Polak po szkodzie...Jeśli wygrała właśnie ta piosenka, to chyba dlatego, że się podobała. A jeśli ktoś głosował dla żartu, no to sorry... Niech następnym razem spuści telefon w klozecie, a nie smsy wysyła.
Przecież ci, co do nas przyjadą z zagranicy zabiją nas śmiechem! To jest totalne ośmieszanie Polski!

Nie widzę tutaj żadnego ośmieszenia. Jeśli ktoś będzie się śmiał, to niech się śmieje, jednak sądzę, że piosenka wpadnie w ucho i właśnie o to chodzi. Tekst nie ma być wyniosły, tylko prosty i chwytliwy.
My powinniśmy mieć naprawdę dobry hymn bo jesteśmy narodem z przeszłością, a nie jakieś "koko koko" !

Co ma hymn Euro, do naszej przeszłości? Chcesz patetyczny tekst? - to odsyłam Cię do hymnu polskiego i jakiś patriotycznych pieśni. Kibiców z innych krajów nie będzie obchodzić, ile bitew wygraliśmy i po ilu latach odzyskaliśmy niepodległość, Euro to nie jakieś wykłady historyczne.
Edytowane przez N dnia 15-05-2012 18:29
Wyślij prywatną wiadomość
~biedronowate F
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 15-05-2012 18:56
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1846
Ostrzeżeń: 1
Postów: 107
Data rejestracji: 12.05.12
Medale:
Brak

większość ludzi wypowiada się o niej niepozytywnie, w internecie mamy nawet tendencję: hejt na koko koko.
w sumie to bawi mnie cała ta nagonka na piosenkę, bo mnie wydaje być taka jaki powinien być hymn kibica: wpadający w ucho i z prostym tekstem. taka wprost do śpiewania przy kolejnym już piwie. takie właśnie jest koko koko.
no to chyba tyle moich wypocin starczy na dzisiaj. : )
Wyślij prywatną wiadomość
~Schannon F
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 15-05-2012 19:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Mugol
Punktów: 2
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1
Data rejestracji: 15.05.12
Medale:
Brak

Hmm jest to porażka polskiego społeczeństwa, nie zaprzeczę. Nie wiem w ogóle skąd ten pomysł się narodził i wolę zostać w niewiedzy.
Wyślij prywatną wiadomość
~Zosia F
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 15-05-2012 19:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1289
Ostrzeżeń: 0
Postów: 192
Data rejestracji: 01.09.11
Medale:
Brak

Mi się podoba, wpada w ucho, to prawda, no i jest śmieszny. Tylko coś czuję, że nasi zagraniczni goście nie podzielą mojej opinii i że na całym świecie będzie to pokazywane jako wiocha roku 2012 xD
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 29-05-2012 20:50
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Eksperymentów z przyśpiewką znowu ciąg dalszy. Tym razem wersja drrrrooonoowa. A'la Sunn)))))o. Ale tutaj chyba bez elementów drone doom metalu.

http://www.youtub...ture=share

Bardzo)))))) DO))))))BBRA RZECZ, PO))))))))LECAM dla miłO))))))śników ekstremalnej muzyki. Rozbawiony

BWWOO)))))AAAAAAHHHH! Rozbawiony

/Utwór trwa jak zwykle w tym gatunku, baaardzo długo./
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!

Edytowane przez RazorBMW dnia 29-05-2012 20:52
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
~HarryPotter3107 F
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 29-05-2012 20:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5166
Ostrzeżeń: 2
Postów: 232
Data rejestracji: 28.01.11
Medale:
Brak

Mi się osobiście podoba. Jest prawdziwy, niewymuszony. Tekst bardzo pomysłowy, a melodia skoczna. Świetny
__________________
Moj FF: http://hogsmeade....ad_id=5833
Poznaj mnie: http://hogsmeade....ad_id=5014



Kizzucha i LenkaGranger:

s.bravo.pl/download/multimedia/pictures/1204/38361704091119443720278.jpg

Ale i tak was kocham ;*
Wyślij prywatną wiadomość
~Maladie F
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 29-05-2012 22:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Opiekun Ravenclawu
Punktów: 3691
Ostrzeżeń: 2
Postów: 516
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Według mnie piosenka została polską wersją hymnu na EURO 2012 tylko dlatego, że młodzi ludzie postanowili się zabawić i dla żartu zagłosować na tę piosenkę. Oglądałam na żywo ten konkurs/turniej, gdzie wybierano polską piosenkę na mistrzostwa i moim skromnym zdaniem wybór powinien paść na piosenkę w wykonaniu Libera o tytule "Czyste szaleństwo". Jest ona skoczna, z góralskimi akcentami i chwytliwymi słowami, które znam na pamięć, bo często nucę sobie tę piosenkę.

Niestety, wybór Polaków padł na "Koko Euro spoko" zespołu Jarzębina. Oszczędzę sobie uszczypliwych komentarzy na temat samego tytułu. Nic nie mam do samej piosenki, ale ona mnie w ogóle nie pociąga. Już ciekawsza jest jej inna wersja a'la Gotye:

http://www.youtub...re=related
__________________
Gdybyśmy cofnęli czas i naprawili wszystkie błędy, to czy świat nie byłby sztucznie idealny?

- Czy ty naprawdę jeszcze się nie zorientowałeś, że nienawidzę, gdy odpowiadasz pytaniem na pytanie?
- Naprawdę?


hogsmeade.pl/images/other/kkbh.jpg

Edytowane przez Maladie dnia 29-05-2012 22:05
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 29-05-2012 22:19
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

HarryPotter3107 napisał/a:
Mi się osobiście podoba. Jest prawdziwy

Nie ma czegoś takiego, jak prawdziwa/nieprawdziwa muzyka/utwór/tekst.
niewymuszony

W teorii...

Tekst bardzo pomysłowy

A co w takim razie jest pomysłowego w tym tekście? Intertekstualność i nawiązania do kultury? A może jakieś neologizmy?
Nie, jest po prostu do bólu ludową, prostą przyśpiewką, która... ma się rymować, bo sam tekst - jest bez sensu.
I spoko, ale... z 10 lat temu. A nie teraz, gdy PL stara się wywalić swój zaściankowy wizerunek i pokazać Europie, że nie jest pipidówką...

Maladie napisał/a:
Według mnie piosenka została polską wersją hymnu na EURO 2012[...]

Ta piosenka jest przyśpiewką naszej reprezentacji. Z hymnem nie ma nic wspólnego, a inna sprawa, że oficjalnym utworem na EURO 2012 jest Oceania - Endless Summer.
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
~Tonki F
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 30-05-2012 22:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 824
Ostrzeżeń: 0
Postów: 212
Data rejestracji: 05.04.11
Medale:
Brak

Może i dziwna, ale wiadomo, że 'made in Poland'. Tekst nieskomplikowany, a to najważniejsze - warto wziąć pod uwagę fakt, że dla obcokrajowców język polski to czarna magia. Nie sądzę więc, aby zwracali oni uwagę na tekst. Poza tym, ten hymn wybrali Polacy, toteż nie rozumiem powszechnego oburzenia związanego z wyborem tego utworu. Mi nie przeszkadza. Wpada w ucho, może być.
__________________
25.media.tumblr.com/8f647e6fa017326234f7f4c74628d296/tumblr_mgjbgm4xUU1riy6v2o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT