Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 269
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Na luźno
»»» Polski show-biznes
Drukuj temat · Polski show-biznes
~Cee F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 01:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Dziedzic Hufflepuff
Punktów: 6020
Ostrzeżeń: 0
Postów: 635
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

Cóż, polski show - biznes.
Jednym słowem - lans po pachy. Terminem "gwiazda" muzyki estradowej czy aktor/aktorka określa się osobę, która nagrała jedną piosenkę lub zagrała główną rolę w jakimś serialu.
Dziś polski show-biz nie ma litości; zresztą nie tylko polski. Tabloidy wygrzebują najskrytsze tajemnice z życia popularnych ludzi i wypisują je. Nie ma czegoś takiego, jak prywatność.
Jakie Wy macie podejście do show - biznesu? Kto według Was jest największym obciachem dla niego? I kogo uznalibyście za wzór, jeżeli chodzi o strzeżenie swojej prywatności przed tabloidami? Interesują Was ploteczki z tego świata i dlaczego?

Edytowane przez Ariana dnia 21-01-2009 15:02
Wyślij prywatną wiadomość
!niewesolypagorek F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 11:53
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 10408
Ostrzeżeń: 0
Postów: 660
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal Medal Medal

Jakie Wy macie podejście do show - biznesu? Kto według Was jest największym obciachem dla niego? I kogo uznalibyście za wzór, jeżeli chodzi o strzeżenie swojej prywatności przed tabloidami? Interesują Was ploteczki z tego świata i dlaczego?


W zasadzie, to mnie to nie interesuje. Nie interesują mnie plotki, życie gwiazd... Jednak za największy obciach uznałabym około 80% polskiego show biznesu, począwszy od Dody skończywszy na Feelu i tych innych takich x.x Jest to gorzej niż żałosne... Szczególnie gdy wezmę pod uwagę to, że większość nastolatek obwiesza sobie ściany plakatami swoich największych i najmodniejszych idolów, a za rok już nawet nie przyznaje się do tego, bo modniejszy jest ktoś inny.

Za wzór? Nie wiem kogo uznałabym za wzór, jak się zastanowię to dopiszę.
__________________
i54.tinypic.com/10d7ebb.png
i29.tinypic.com/10y036u.png

is this the place we used to love?...
i54.tinypic.com/2po5e2s.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Variety F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 12:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 230
Ostrzeżeń: 1
Postów: 35
Data rejestracji: 30.08.08
Medale:
Brak

Polski tzw. "szoł-biznes" - nic oprócz żenady i obciachu. To niestety smutna prawda - ktoś, kto nagrał średni pod względem muzyki i bezsensowny pod względem słów kawałek może o sobie mówić "gwiazda"... teraz do sławy wśród ludzi dojść jest znacznie szybciej niż na przykład kilkanaście lat temu, to rzuca się w oczy. A programy typu "taniec z gwiazdami", "gwiazdy tańczą na lodzie", "gwiezdny cyrk" i wiele innych to po prostu puste programy służące zarabianiu pieniędzy na podnieconych i naiwnych widzach x/
__________________
Życie stanie się piękne niczym diament tylko wtedy,
gdy ktoś bliski je oszlifuje... bez niego życie jest zamknięte...


VARIETY = HERM-ASIA
Wyślij prywatną wiadomość
~antybratek F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 13:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 699
Ostrzeżeń: 1
Postów: 260
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Nie znam się na tym, dla mnie to jedna z rzeczy, jakie obchodzą mnie najmniej. W ogóle często te polskie gwiazdy uznane za coś niezwykłego okazują się obciachem. Wielcy fani gadają codziennie w szko9le o tym samym, potem inna osoba jest na topie-o niej się rozmawia. I tak w kółko. Tak naprawdę jednak porządnie nie da się o tym rozmawiać chociaż pięć minut. Tak to już jest...
__________________
Dawny charpak1

"I solemnly sware I am up to no good."

"Mr Moony presents his conpliments to Professor Snape, and begs him to keep his abnormally large nose out of other people's buissness."

"Mischief managed."
Wyślij prywatną wiadomość
~Mala Mi F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 14:04
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Czwartoroczniak
Punktów: 217
Ostrzeżeń: 1
Postów: 43
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Cóż, polski show - biznes.

To to w ogóle można takim mianem określić?
Jednym słowem - lans po pachy.

Chyba raczej, granie debila i osiąganie granice głupoty, chociaż nie wiem czy głupota może mieć jakiekolwiek granice, patrząc na to totalne bagno.
Terminem "gwiazda" muzyki estradowej czy aktor/aktorka określa się osobę, która nagrała jedną piosenkę lub zagrała główną rolę w jakimś serialu.

Niekoniecznie główną rolę, wystarczy jeden tekst.
Dziś polski show-biz nie ma litości; zresztą nie tylko polski. Tabloidy wygrzebują najskrytsze tajemnice z życia popularnych ludzi i wypisują je. Nie ma czegoś takiego, jak prywatność.

Niby nie ma, ale jednak niektórzy starają się ją chronić, a inni biorą swoje brudy na łamach brukowców, np.: jak doda. Specjalnie nie napisałam tego z dużej litery. Taka mała aluzja.
Jakie Wy macie podejście do show - biznesu?

Zwłaszcza co do polskiego to DNO.
Kto według Was jest największym obciachem dla niego?
Doda, Herbuś, Feel, Cichopek, Mroczkii te inne gwiazdeczki.
I kogo uznalibyście za wzór, jeżeli chodzi o strzeżenie swojej prywatności przed tabloidami?

Jest kilka gwiazd (tych prawdziwych, nie jednej rólki), którzy to potrafią, ale to na pewno nie z polski.
Interesują Was ploteczki z tego świata i dlaczego?

Hm... nie za bardzo.Interesuje mnie jedynie to, w jakim następnym filmie wystąpią moi ukochani aktorzy.
Edytowane przez Mala Mi dnia 13-09-2008 14:05
Wyślij prywatną wiadomość
~Blair F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 14:07
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Redaktor Żonglera
Punktów: 1008
Ostrzeżeń: 0
Postów: 259
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Polski szołbiznes? *śmiech na sali* W Polsce nie ma gwiazd, jak to kiedyś powiedziała Beata Tyszkiewicz. Są tylko marni aktorzy i słabi piosenkarze. Osobiście nie darzę nikogo wielką sympatią. Lubię tylko Katarzynę Sowińską, ale ona w sumie aż tak znana nie jest. Nie interesuje mnie ich boskie i cudowne życie, kolejne skandale, rozwody, śluby i romanse. Polska coraz bardziej schodzi na psy.
__________________
Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała.
Marilyn Monroe.

i40.tinypic.com/10oierr.gif
Wyślij prywatną wiadomość
!Claire Lethal F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 15:21
VIP

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Mistrz Zielarstwa
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 1
Postów: 383
Data rejestracji: 11.08.08
Medale:
Brak

W Polsce nie ma show-biznesu. Jest tylko a'la show-biznes, który odstawiają 'gwiazdy' pokroju Dody, Andrzejewicz, Feel. Tu nie ma show-biznesu. Próbują na siebie zwrócić uwagę skandalami, rozwodami i jeden Bóg wie czym jeszcze i Polacy zwracająna nich uwagę, o tak. Wszyscy się z nich śmieją.

Nasze gwiazdy mają zapewnione to, co chcieli: żenadę, rozgłos, pierwsze strony gazet i sławę. ;d
__________________

Z głupkami nie ma sensu rozmawiać, przed głupkami trzeba się bronić.


Wojciech Cejrowski
Wyślij prywatną wiadomość
!Milka F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 15:47
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wybraniec
Punktów: 9487
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,562
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Brak

To, co jest nazywane 'szoł biznesem', dawno przestało nim być. Wystarczy jeden byle skandal i jesteś na 1. stronie każdego byle brukowca. Wystarczy jedna piosenka lub jedna rola - jesteś nazywany wielką gwiazdą z wielkim talentem.
Kiedyś trzeba było się napracować i mieć talent, a wtedy może ktoś Cię zauważy. Dziś wystarczy romans z gwiazdą [Aneta Zając] czy przerobiona piosenka [Mandaryna].
__________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak nieomylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Wyślij prywatną wiadomość
~Irreplaceable_ F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 16:24
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2090
Ostrzeżeń: 1
Postów: 394
Data rejestracji: 25.08.08
Medale:
Medal

Tu nie ma czegoś takiego jak show - biznes. Nie i koniec. Show - biznes to takie zespoły, jak ABBA i tego typu. Nie ma w Polsce takich. Doda, czy Mandaryna to nie zespoły. To tylko dwie głupie osoby, które uważają, ze jak wyjdą na estradę, machną tyłkiem ze dwa razy, to są coool.... Tak samo z pozostałymi. Jest kilka osób, z lat '70, czy '80 z Polski, które na prawdę zrobili świetną karierę i to oni przede wszystkim poprawiliby naszą reputację muzyczną.
Wyślij prywatną wiadomość
!Ariana F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 13-09-2008 16:39
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2809
Ostrzeżeń: 0
Postów: 520
Data rejestracji: 09.08.08
Medale:
Brak

Milla napisał/a:
Kiedyś trzeba było się napracować i mieć talent, a wtedy może ktoś Cię zauważy. Dziś wystarczy romans z gwiazdą [Aneta Zając] czy przerobiona piosenka [Mandaryna].


Dokładnie. Teraz wystarczy mieć tatę prezydenta albo co lepsze byłego prezydenta (patrz program "Taniec z gwiazdami") by być gwiazdą.
I tak największą gwiazdą jest Mariusz Pudzianowski. Nóż mi się w kieszeni otwiera, jak sobie pomyślę, że w Polsce jest tyle utalentowanych osób, o których nikt nigdy nie usłyszy a ktoś taki jak on - kompletne beztalencie - nagrywa "płytę". W ogóle jak widzę, kto pojawia się na okładkach tabloidów a czasami też "normalniejszych" gazet to śmiać mi się chce. Gwiazdy. ;ff

A jeżeli chodzi o te ploteczki to nigdy tego nie czytam. Nie obchodzi mnie życie prywatne innych.

Szkoda że mieszkamy w kraju, w którym ludzie zdolni nie mają szans na wybicie się (lub te szanse są niewielkie) a takie beztalencia, jak Mandaryna czy Sumptuastic (czy jak to się tam nazywa) ośmieszają polską scenę muzyczną.
Edytowane przez Ariana dnia 26-01-2009 10:17
Wyślij prywatną wiadomość
~BellatrixLestrange F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 14-09-2008 20:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1269
Ostrzeżeń: 2
Postów: 375
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Brak

Terminem "gwiazda" muzyki estradowej czy aktor/aktorka określa się osobę, która nagrała jedną piosenkę lub zagrała główną rolę w jakimś serialu.


Takie coś było, jest i bedzie^^ ;/

Mi właściwie polski show-biznes - dosłownie - zwisa. Co mnie obchodzi jakaś tam "gwiazda"? No chyba, że ją lubię, to co innego...
paulaaa131.flog.pl Wyślij prywatną wiadomość
!Lady Gaga F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 15-09-2008 18:53
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Prefekt Naczelny
Punktów: 738
Ostrzeżeń: 1
Postów: 286
Data rejestracji: 26.08.08
Medale:
Medal

Terminem "gwiazda" muzyki estradowej czy aktor/aktorka określa się osobę, która nagrała jedną piosenkę lub zagrała główną rolę w jakimś serialu.

DOKŁADNIE !
Nawet zwykły spiker to już wielka gwiazda. Żałosne ;f.
Co do plotek... Ja nie czytam tych gazet, prócz Dziennika i Angory. Po co mam czytac inne gazety, w których co chwile piszą, że nowa gwiazda sie odrodziła w Polsce.
Dziwie się tym 'gwiazdą' że swoimi czynami chcą tak zarabiac na sławę.

Wyślij prywatną wiadomość
~Madlenne F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2009 15:13
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1654
Ostrzeżeń: 0
Postów: 401
Data rejestracji: 08.02.09
Medale:
Brak

Po pierwsze- gwiazdą może być dla mnie Bruce Willis czy Johnny Depp, a nie jakiś polski "aktor" czy "piosenkarz" - o którym dzisiaj jest głośno, a jutro nikt nie będzie pamiętał. Na miano polskich gwiazd zasługują naprawdę nieliczni- Daniel Olbrychski czy ewentualnie Bogusław Linda i zespoły takie jak Lady Pank, Perfect, Republika itp.
A po drugie:
Tu nie ma czegoś takiego jak show - biznes. Nie i koniec. Show - biznes to takie zespoły, jak ABBA i tego typu. Nie ma w Polsce takich. Doda, czy Mandaryna to nie zespoły. To tylko dwie głupie osoby, które uważają, ze jak wyjdą na estradę, machną tyłkiem ze dwa razy, to są coool.... Tak samo z pozostałymi. Jest kilka osób, z lat '70, czy '80 z Polski, które na prawdę zrobili świetną karierę i to oni przede wszystkim poprawiliby naszą reputację muzyczną.

Podpisuję się pod tym rękami i nogami.
__________________
I heard your voice through a photograph
I thought it up and brought up the past
Once you know you can never go back
I've got to take it on the otherside


http://hogsmeade....ad_id=2030
Wyślij prywatną wiadomość
~Edzia F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2009 17:16
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 334
Ostrzeżeń: 3
Postów: 272
Data rejestracji: 03.06.09
Medale:
Brak

Ludzie na ekranach czasami specjalnie rozpuszczają jakieś plotki żeby mieć większą popularność. Nie kiedy to ich rywale dlatego nie szukam każdej plotki żeby je roznosić. Oczywiście to okropne że aktorzy i gwiazdy mają taki tryb życia. Bez prywatności. Ale myślę że wybierając swój zawód zdawali sobie z tego sprawę.
Wyślij prywatną wiadomość
~Matthew Lucas F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 18-02-2012 11:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 4
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,044
Data rejestracji: 03.09.10
Medale:
Brak

Szczerze mówiąc, mam strasznie sceptyczny stosunek do polskiego show-biznesu. Istnieje tylko kilkanaście gwiazd i to tych prawdziwych, jasno świecących. Nie mam ochoty wysłuchiwać, że Katy Perry poszła na zakupy i wykupiła nowy ciuch. Chciałbym tylko wiedzieć, co się dzieje u moich ulubionych gwiazdorów i to tylko sensownych, rzetelnych i niegłupich informacji o nich.
__________________
I znowu za dużo wolnego i jednocześnie za mało...
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT