Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 165
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Muzyka
»»» StarGuardMuffin
Lubisz SGM ?
Tak Tak 67%[8 głosów]
Nie Nie 33%[4 głosów]
Głosów ogółem : 12
Drukuj temat · StarGuardMuffin
~Zosia F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 04-04-2012 21:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1289
Ostrzeżeń: 0
Postów: 192
Data rejestracji: 01.09.11
Medale:
Brak

Hejka ;>

Oto jest temat o SGM, czyli o zespole StarGuardMuffin. Jeśli nie wiecie, o co chodzi, to dodam, że jest to zespół, którego wokalistą jest Kamil Bednarek, piosenkarz znany z programu "Mam Talent". To wtedy, gdy Kamil zajął drugie miejsce w całej edycji, zespół został zauważony, a zalegające na półkach egzemplarze jedynej płyty rozeszły się jak ciepłe bułeczki.
SGM gra głownie muzykę Reggae, na ich płytach znajdują się covery znanych utworów, przerobionych na Reggae. Współpracują z muzykami Reggae z całego świata, piszą piosenki zarówno po polsku, jak i po angielsku, czasem też mieszane. Zespół, składający się z pięciu chłopaków, pochodzi z Brzegu, małego miasta, przez nich samych nazywanego "polską Jamajką".
Po sukcesie pierwszej płyty - "Szanuj" i trasie koncertowej po całej Polsce, muzycy SGM spełnili swoje marzenie i wybrali się na Jamajkę. Brali tam udział w nagraniach z jamajskimi muzykami, a wycieczka stała się inspiracją dla drugiej płyty "Jamaican Trip", która też odnotowała rekordową popularność.

Obecnie zespół(pod nową nazwą i w nieco zmienionym składzie - nowy gitarzysta) pracuje nad dalszymi nagraniami, a wokalista SGM, Kamil Bednarek bierze udział w "Bitwie na Głosy", gdzie razem ze swoją drużyną z Brzegu i okolic co tydzień prezentuję znane piosenki w ich własnym wykonaniu.

Co myślicie o SGM?? Słuchacie ich, czy uważacie, że to beznadziejne kawałki, które sprzedają się tylko dzięki temu, że Kamil zdobył rozgłos? A może nigdy nie słyszeliście o tym zespole?
W razie czego dam linki :
http://www.youtub...PsaIBSaSaY
http://www.youtub...iX4NmfH6yU
http://www.youtub...4THJBrkwSk

I coś z "Bitwy" :
http://www.youtub...TfBkpE9nMk
http://www.youtub...re=related

Co o nich myślicie ?
Piszcie!! Rozbawiony


Ja tam ich uwielbiam; i muzykę i w ogóle wszystko. Że o "Bitwie" już nie wspomnę... Te ich piosenki są boskie Uśmiech


Mam tylko jedną prośbę: nie piszcie o tym, że "wszystkie 14-latki kochają Bednarka", bo to jest denerwujące. To, że nie mam 50 lat, to nie znaczy, że nie mogę mieć swojego gustu, bo może on być lepszy od niektórych starszych, bo nieraz i 40-latkowie słuchają disco polo i ja tam nic do nich nie mam, więc i wy nie piszcie takich rzeczy. Jak już macie krytykować SGM, to podawajcie jakieś słuszne argumenty,a nie to, że "są popularni tylko dzięki małolatom".

No to na tyle by było Rozbawiony
Edytowane przez Zosia dnia 21-11-2012 20:53
Wyślij prywatną wiadomość
~Wikka1001 F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 04-04-2012 21:21
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 312
Ostrzeżeń: 0
Postów: 106
Data rejestracji: 14.03.12
Medale:
Brak

Mi on nie przeszkadza, piosenki niezłe. Ale tak ogólnie bardzo pozytywny człowiek.
Oczko
__________________
"We śnie człowiek znajduje się we własnym świecie. Czasem pływa w głębokim oceanie, a czasem robi pierwszy krok w chmurach"

"I believe that my heaven will by me entering Hogwarts and being welcomed by the golden trio in front of all the characters and as I walk up to them they will say to my "Welcome home" and I will know that is where I belong"[u]

Pozdrowienia dla Lily Evans Potter! i HPB, HermionaTonks !,Henna, SevLily36!, Luniaczekk, syrius_black!, harry longbottom, Grzesiek, kamkaHermioneDraco , Hermiona-Granger99, Sophia, Stivi, , Lenka Granger, Sumire, Youriii, piecka21, blackowa, dariasc, , Emily Riddle, Karola__94, , Lilly Luna Potter, Seva, Godryk_Gryfindor, , 0Fishu0, Raffinio. Rosy87,RazorBMW ,Zabcia99, kizzucha, BlackRose167, ,Grzesiek, Luna Pomylona, Natalia Tena, ginny weasley 55, ~Nat_Hermiona, P-Young, Kasia_Potterka, Ragazza, Parvatiss, Enchantte, Karma Chameleon 20, ~MaFaRa10, LadyRock, Random


Moje małe ffJęzyk
http://hogsmeade....ost_186828
Wyślij prywatną wiadomość
~Loa_riddle F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 21-04-2012 15:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1507
Ostrzeżeń: 0
Postów: 489
Data rejestracji: 30.05.11
Medale:
Brak

Za bardzo nie lubię. W poprzednim roku ten zespół był na dożynkach w mojej gminie- fajnie się do tych piosenek tańczy, ale jak dla mnie nie do słuchania.
Wyślij prywatną wiadomość
~tarantula head F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 21-04-2012 15:08
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1273
Ostrzeżeń: 0
Postów: 350
Data rejestracji: 14.12.11
Medale:
Brak

Jak każdy, chyba, Kamila Bednarka poznałam, jak wystąpił w trzeciej edycji "Mam Talent". I przyznam się, że gdy pierwszy raz go ujrzałam, nie porwał mnie on jakoś i nie polubiłam go, ale nie mogłam przestac o nim myśleć. I potem się wszystko zmieniło W półfinale jak i finale bardzo mu kibicowałam. Miałam nawet zamiar pojechać na koncert SGM w Rzeszowie, ale jeden z członków tego zespołu sie rozchorował i koncert odwołano. Widocznie planowanie koncertu na trzynastego jest zbrodnią.. Ale do rzeczy; Zespół jest świetny, a Kamil.. No cóż, przyznam, mam do niego słabość. Jest bardzo zabawny, przystojny i ma taki luzacki styl bycia. Ma bardzo ciekawą barwę głosu, którą od razu pokochałam.
Kibicuję mu także w "Bitwie na głosy". C;
__________________
38.media.tumblr.com/tumblr_mbl68vCVQE1r23joco4_250.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Ms_Kane F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 04-07-2012 13:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2978
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,256
Data rejestracji: 24.04.12
Medale:
Brak

Ja lubię tylko jedną piosenkę tego zespołu i tylko jedną, bo według mnie nie są one do słuchania tylko do tańczenia. Mają one w sobie takie coś co "każe" tańczyć. Nogi same mi się ruszają jak słucham tego ale piosenek nie za bardzo lubię tak jak pisałam lubię tylko jedną piosenkę pt . "Raz, dwa w górę ręce"
__________________

media.giphy.com/media/A4YfNX2iXFsGY/giphy.gif
37.media.tumblr.com/tumblr_m02xnz7lL01qju7t7o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Soren F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 04-07-2012 13:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 313
Ostrzeżeń: 0
Postów: 77
Data rejestracji: 28.06.12
Medale:
Brak

Reggae to nie moje klimaty, mimo to szanuje ten zespół.
Kiedyś słyszałam jedną piosenkę, była nawet ok.

__________________
zległ się tupot bosych stóp, błysnęła wypolerowana miedź, huknęło dźwięcznie i ktoś wrzasnął przeraźliwie: to Stworek podbiegł do Mundungusa i rąbnął go w głowę patelnią. - Odwołajcie go, odwołajcie, jego trzeba trzymać pod kluczem! - ryknął Mundungus, zasłaniając się rękami, bo Stworek ponownie uniósł ciężką patelnię. - Stworek! Nie! - krzyknął Harry. Ramię skrzata dygotało od ciężaru patelni, ale jej nie opuścił. - Może jeszcze tylko raz, paniczu Harry, tak na szczęście!

Umysł nie jest książką, która można otworzyć i przeczytać w wolnym czasie. Myśli nie są wyryte wewnątrz czaszki gdzie mógłby je przejrzeć jakiś intruz. Umysł to rzecz złożona i wielowarstwowa.

hogsmeade.pl/images/hat/slytherinf.gif

Pozdrawiam Cię drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
~Grzesiek F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 04-07-2012 13:30
Zbanowany

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik Klubu Ślimaka
Punktów: 462
Ostrzeżeń: 0
Postów: 300
Data rejestracji: 03.08.10
Medale:
Brak

Kiedyś bardzo lubiłem SGMUśmiech Teraz nie przepadam,natomiast wolę Metalli, ale to nie w temacie. Z tego co wiem Bednarek nie był zadowolony bo większość 12,13 latków kupowała jego płytę^^
__________________
Motto Hogwartu:
" Nigdy nie łaskocz śpiącego smoka"

We are the Potter Generation<3

I szczególne pozdrowienia dla ciebie drogi Gościu.

Edytowane przez Imbecile dnia 04-07-2012 20:01
Wyślij prywatną wiadomość
~KornelaMalfoy F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 11-07-2012 10:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Właściciel Pamiętnika
Punktów: 99
Ostrzeżeń: 0
Postów: 46
Data rejestracji: 08.07.12
Medale:
Brak

Jestem fanką Kamila Bednarka. On nie tylko tworzy cudowną muzykę, ale też jest strasznie pozytywnym człowiekiem z mnóstwem pozytywnej energii.
__________________
blackowa, też cię pozdrawiam, będę pamiętać Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~runaway F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 12-05-2013 14:17
Użytkownik

Awatar

Dom: Bezdomny
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 43
Ostrzeżeń: 0
Postów: 15
Data rejestracji: 12.05.13
Medale:
Brak

Uwielbiam SGM! Szkoda było mi strasznie kiedy dowiedziałam się o tym, że odszedł Kuba i Szymon ale kiedy wyszła płyta - byłam absolutnie zachwycona. Płytę oczywiście mam, z autografem Kamila ale mam nadzieję, że zdobędę też reszty zespołu. Co do samego Kamila - mega pozytywny człowiek, pisze bardzo dobre teksty i ma świetny głos. Czego chcieć więcej, uwielbiam go.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT