Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 280
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Twórczość Fanów
»» Komnata Złotego Pióra
»»» Kiedy byłem, kiedy byłem małym chłopcem, hej! (Ezio1998 vs Matthew Lucas) [zakończony]
Drukuj temat · Kiedy byłem, kiedy byłem małym chłopcem, hej! (Ezio1998 vs Matthew Lucas) [zakończony]
!Tom_Riddle F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 31-03-2012 10:39
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 17516
Ostrzeżeń: 0
Postów: 707
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal

Pojedynkują się: Ezio1998, Matthew Lucas
Forma: kartka z pamiętnika
Tytuł: Kiedy byłem, kiedy byłem małym chłopcem, hej!
Temat: rozmyślania Albusa Severusa Pottera w Dolinie Godryka
Długość: ok. 1,5 strony w Wordzie
Elementy obowiązkowe: Harry Potter, Rose Weasley, miotła, nieudana gra w tenisa stołowego
Elementy zabronione: boisko, Hermiona Granger, "świnia" podczas gry w tenisa
Termin: 30. marca 2012r.

Matthew Lucas nie nadesłał tekstu w terminie, zatem wszystkie nagrody zgarnia Ezio1998. Poniżej znajduje się nadesłany tekst, który możecie oceniać.
Wyślij prywatną wiadomość
!Tom_Riddle F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 31-03-2012 10:41
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 17516
Ostrzeżeń: 0
Postów: 707
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal

Tekst Ezia1998:


Kiedy byłem, kiedy byłem małym chłopcem, hej!

Rano obudziłem się bardzo późno. Odsłoniłem zasłony. Był piękny słoneczny poranek. Umyłem się i ubrałem(nie będę gonić po domie w samych majtkach).Zeszedłem na dół .Czekał tam mój tata ,brat James oraz kuzynka Rose. James był starszy ode mnie o 2 lata ,a Rose była w moim wieku .Ja zaś mam 14 lat.
-Śpiąca królewna się obudziła ?-zapytał mój brat
-Przestań James-powiedział tata
Ja przeszedłem obok brata i nawet nie popatrzyłem w jego stronę. Te jego żarciki na mnie nie działały. Zjadłem płatki i wyszedłem na pole. Czekał tam na mnie stół do tenisa.
-Rose!- zawołałem
-Co?
-Zagrasz ze mną w tenisa stołowego?
-Tak z chęcią -odpowiedziała- zaraz przyjdę
Czekałem na nią 15 minut. Gdy przyszła ja leżałem na trawniku. Od razu wstałem. Zaczęliśmy grać. Wygrywała Rose (ja średnio umiałem grać ale żeby dziewczyna była lepsza wstyd).Dawałem z siebie wszystko jednak nic nie wskórałem. James oglądał nasz pojedynek i śmiał się (zwłaszcza ze mnie). Nie wytrzymałem tego rzuciłem rakietką i pobiegłem do schowku na miotły. Wziąłem moją najnowszą błyskawicę i odleciałem. Podróż była cudowna .Mijałem piękne góry ,pola oraz lasy. Rozmyślałem co Bella (moja dziewczyna) teraz robi. Przypomniałem sobie jej piękną twarz, jej czarne oczy i jej piękną ,zgrabne nogi i r30; prawie brakowało ,a dobiłbym do słupa. Teraz nie mogłem myśleć o niebieskich migdałach ,bo spadnę z miotły i James będzie się śmiał. Nie mogłem dać mu następnego powodu do śmiania się. Robiło się południe więc zacząłem się wracać .W drogę powrotną leciałem 30 minut. Przed domem stała już moja mama
-Albusie ,Sewerusie GDZIE SIĘ PODZIEWAŁEŚ!!!-krzyknęła mama
Ja wylądowałem obok niej i opowiedziałem jej wszystko(omijając to, że dobiłbym do słupa).Obiad czekał już na mnie. Niestety prawie nic nie zjadłem .ponieważ była zupa jarzynowa, której szczerze nienawidziłem. Więc odsunąłem zupę i poszedłem do swojego pokoju. Był on zawalony rożnymi gratami i książkami. Tak mi się nie chciało wracać do szkoły. Ale w końcu przyjdzie ten okropny dzień. Na razie były wakacje więc szkoła mi nie groziła. Położyłem się na łóżko.5 minut później zaczął mi burczeć brzuch więc wyruszyłem do kuchni. Otworzyłem lodówkę i wyjąłem ser żółty. Następnie wyjąłem chleb i odkroiłem sobie 3 kanapki. Potem wziąłem sobie 6 plasterków sera(2 na jedną kanapkę).Kanapki posmarowałem masłem i dałem na to ser. Położyłem to wszystko na talerz i poszedłem do swojego pokoju. Zanim zjadłem zdążyłem usłyszeć krzyk mojej mamy:
-Albusie, Sewerusie Potter jak mogłeś wziąć 6 plasterków sera!!
-Mamo byłem głodny r11; odkrzyknąłem
-To Cię nie usprawiedliwia mogłeś zjeść obiad
-Ale mamo przecież wiesz ,że nie lubie jarzynówki
-Co mnie to obchodzi masz szlaban r11;powiedziała zła mama-tydzień nie wolno latać Ci na miotle
-Ale mamo proszę r11;wyszedłem z pokoju z rękami ułożonymi w błagalnym geście
-Nie ma mowy
Proszę r11;spróbowałem jeszcze raz
-Marsz do pokoju już !-krzyknęła mama
Nie miałem innego wyboru musiałem iść do pokoju. Wróciłem do jedzenia nieszczęsnych kanapek. Jedząc przypomniałem sobie o pobycie we Włoszech. Było tam cudownie. Koloseum było ogromne i w dodatku zbudowali je czarodzieje. To było dla mnie zaskakujące. Dużo rzeczy ostatnio mnie zaskakuje np. to ,że gdy myślę o Belli odpływam w daleką przestrzeń. W końcu miłość nie zna swych granic. Nagle naszła mnie dziwna myśl co by było gdyby ja i Rose bylibyśmy parą. Na pewno nikt by tego nie akceptował w końcu jesteśmy rodziną. rTo było głupier1; pomyślałem. Robiło się coraz ciemniej. Za ciemno jak na wakacje. Zszedłem na dół. Byli już tam tata ,mama, Rose i James.
-Co się dzieje ? r11; zapytałem
-Nic po prostu idzie burza-odpowiedział spokojny tata
Więc poszedłem na górę umyłem się i przebrałem w pidżamę. Rzuciłem się na łóżko i od razu zasnąłem.
Wyślij prywatną wiadomość
~Helltrix13 F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 06-04-2012 23:44
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Lord
Punktów: 3021838
Ostrzeżeń: 2
Postów: 104
Data rejestracji: 20.03.11
Medale:
Brak

Strasznie dużo okropnych błędów, interpunkcja leży, odmiana też, a składnia generalnie wcale nie jest lepsza od reszty. Irytujące są spacje w miejscach, w których są zwyczajnie zbędne. Jak można dać taki tekst bez sprawdzenia błędów? W połowie totalnie zgubiłem wątek. Nie wiem o co chodzi, gdzie kto lata, co kto robi - LoL! Po przeczytaniu całości stwierdzam, że dalej nie wiem o co tu chodziło... Następnym razem radzę się bardziej przyłożyć, bo to jest normalnie jakaś kpina, a nie opowiadanie.

pomysł - 0
realizacja tematu - 0
poprawność ortograficzna - 0
styl - 0
ogólne wrażenie - 0
Tak prezentowałaby się moja ocena.
Wyślij prywatną wiadomość
~Luna Pomyluna F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 07-04-2012 15:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -66
Ostrzeżeń: 4
Postów: 48
Data rejestracji: 01.04.12
Medale:
Brak

Zgadzam się z ~Helltrix13. Wolę nie komentować.
__________________
OD Przebiegłości Ślizgonów
i Kretynizmu Puchonów

Strzeż nas Ravenclawie!!!
Wyślij prywatną wiadomość
~Matthew Lucas F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 18-05-2012 14:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Mugol
Punktów: 4
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,044
Data rejestracji: 03.09.10
Medale:
Brak

Kurde, jak mogłem zapomnieć o tym wyzwaniu... Ech, to sprawka tego gimnazjum. Tyle nam zadają, że aż się zapomina o wszystkim. No i się zrobiło cieplej, więc mało kiedy spędzam czas w domu Język. Gratuluję Eziowi1998 - ortografia i interpunkcja może nie leży na bardzo wysokim poziomie, ale przynajmniej chłopak się rozwija. Jest na dobrej drodze Uśmiech
__________________
I znowu za dużo wolnego i jednocześnie za mało...
Wyślij prywatną wiadomość
~Zosia F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 18-05-2012 21:32
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1289
Ostrzeżeń: 0
Postów: 192
Data rejestracji: 01.09.11
Medale:
Brak

Matthew Lucas napisał/a:
Gratuluję Eziowi1998 - ortografia i interpunkcja może nie leży na bardzo wysokim poziomie, ale przynajmniej chłopak się rozwija.


Matthew, mała gafa - Ezio1998 to dziewczyna... Radzę szybko edytować, żeby nie było focha Oczko
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT