Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 295
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Twórczość Fanów
»» Dyskusja ogólna
»»» Snape w Fan Fiction
Lubicie Fan Fiction o Snape'ie?
Tak <3 Tak <3 70%[26 głosów]
Nie :| Nie :| 30%[11 głosów]
Głosów ogółem : 37
Drukuj temat · Snape w Fan Fiction
~emilyanne F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 12-03-2012 16:47
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5622
Ostrzeżeń: 1
Postów: 633
Data rejestracji: 28.10.11
Medale:
Brak

Postać Severusa jest w fan fickach przedstawiana różnie. Raz jest odważny i śmiały pod każdym względem, innym razem wciąż okazuje słabości. Czasem jest kanoniczny, innym razem zbyt wredny, lub wcale nie zgryźliwy. Bywa nie Snajapajowy <wybaczcie to określenie, ale nie mogłam się powstrzymać> pod wieloma względami.
Ja osobiście wielbię Severusa bardzo kanonicznego. Oczywiście nie wiemy jakby się zachował w niektórych sytuacjach, więc lubię kiedy jest po prostu bardzo odważny, śmiały, zgryźliwy i sarkastyczny. Kocham takiego Księcia Półkrwi.
A wy? Jaki Snape najbardziej Wam odpowiada? Może będziecie się sugerować na podstawie jakiegoś fan ficka? Dowcipniś

W różnych opowiadaniach, różną ma rolę. W jakiej najchętniej o nim czytacie? Ja uwielbiam Fan Fiction w roli głównej z nim i Hermioną, paring Dowcipniś
__________________
Pomilczmy razem... no bo tak.



to takie reumatyczne xxx

pingwiny.nick.com.pl/images/layout/postacie/3duzy.png


twoje problemy są niczym czeski film. moje też, ale na szczęście u siebie się tego nie zauważa.
http://niedoskonali.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~shocked F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 12-03-2012 17:28
Użytkownik

Awatar

Dom: Hufflepuff
Ranga: Wybraniec
Punktów: 8443
Ostrzeżeń: 1
Postów: 416
Data rejestracji: 11.08.11
Medale:
Brak

Nie, ja nie lubię ff z paringami typu Snape+Hermiona. Nie wiem czemu, ale po prostu mnie trochę denerwują. Co do normalnych, nie 'romantycznych' ficków nic nie mam, aczkolwiek czasem mnie nudzą. Samą postać Severusa też prędzej olewam niż wielbię, czy nią gardzę.
__________________
Żeby nie było nieporozumień: shocked jest rodzaju żeńskiego xD

To sytuacja bez wyjścia. Gdybyśmy mieli czekoladę, to
znalazłbym w sobie energię, żeby wyruszyć do
samochodu po więcej czekolady. Ale bez czekolady nie uda mi się pokonać nawet pierwszego stopnia.
Kevin Holmes, Jutro
Wyślij prywatną wiadomość
~Ginny-Weasley F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 13-03-2012 14:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Skrzat domowy
Punktów: 16
Ostrzeżeń: 0
Postów: 3
Data rejestracji: 15.08.11
Medale:
Brak

Uwielbiam Snape'a! I podobnie - kocham paring SS/HG. Snape o którym czytam musi być przede wszystkim zgryźliwy i sarkastyczny. Innego nie toleruję. Kiedy w jego wypowiedziach nie ma jadu, to już nie jest ten sam bohater. Nienawidzę gdy się czegoś boi. To w końcu Severus, nie? Rozbawiony Severus z "Wyboru", czy z "Drugiego Życia" bardzo mi odpowiada. Natomiast nie spodobało mi się ukazanie go w fan ficku "Zemsta Hermiony". Czytał ktoś może któreś? W pierwszych dwóch Snape jest cyniczny, ale i mega odważny. Doskonale zachowana jego postać. W "Zemście..." ukazano go jako człowieka... Można powiedzieć tchórzliwego, bojącego się podjąć wyzwanie. Co więcej nie ma władzy nad uczniami, takiej jaką mieć powinien, a Hermiona mści się na nim do woli. To irytujące, mimo że śmieszne.
Snape powinien być kanoniczny. Rowling stworzyła go idealnego i tego się trzymajmy Uśmiech
__________________
<3
Wyślij prywatną wiadomość
~@Severus Snape F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 18-03-2012 09:27
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 364
Ostrzeżeń: 0
Postów: 91
Data rejestracji: 10.03.12
Medale:
Brak

Severus to moja ulubiona postać. ; 3
Rowling stworzyła go sarkastycznego i ironicznego... I o takim Snape lubię czytać. : )
Sparing SS + HG jakoś do mnie nie przemawia..
__________________
kaptur.ek.w.interii.pl/Harry%20Potter/kaptur_6.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Evans558 F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 21-03-2012 12:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pracownik Ministerstwa
Punktów: 1246
Ostrzeżeń: 0
Postów: 286
Data rejestracji: 28.12.11
Medale:
Brak

Nawet nie musiałam zerkać, kto założył ten temat - wystarczył mi tytuł ^^ .
Za paringami SS/HG nie za bardzo szaleję, ale w "Cloak of Courage" (pl - "Wybór" ) po prostu się zakochałam *-* . Nie dość, że Severus pozostał... Severusem, to mimo że takie połączenie niezbyt mi odpowiada, to jednak FF cudne. Sprawnie napisane, szczególnie dobrze się czyta oryginał, choć tłumaczenia krążące po necie też nie są złe. (Tak btw. to właśnie ty mnie zaraziłaś tymi fickami ^^ .) Teraz czytam i tłumaczę jednocześnie jeden z paringów SS/HG i on również mi się podoba. Ale "Cloak of Courage" nic nie przebije *-* .
A jaki jest mój stosunek do postaci Severusa Snape'a można chyba łatwo wywnioskować... Zawstydzony

__________________
Od cnoty Gryfonów,
Kretynizmu Puchonów,
i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!


25.media.tumblr.com/tumblr_luqargTJzo1r1gjf0o6_250.gif

Edytowane przez Evans558 dnia 21-03-2012 12:26
Wyślij prywatną wiadomość
~Severus Tobias Snape F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 26-03-2012 18:45
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Redaktor Proroka
Punktów: 1013
Ostrzeżeń: 2
Postów: 406
Data rejestracji: 18.03.12
Medale:
Brak

ja uwielbiam Snape'a takiego jaki jest,a w fan Fiction niestety czesto natrafiam na postac o jego wygladzie,imionach i nazwisku,lecz o zupelnie innym charakterze...
__________________
OD CNOTY GRYFONÓW
KRETYNIZMU PUCHONÓW
I WIEDZY O WŁASNEJ WSZECHWIEDZY KRUKONÓW
STRZEŻ NAS SLYTHERINIE!

(...) Nie oczekuję od was, że naprawdę docenicie piękno kipiącego kotła i unoszącej się z niego roziskrzonej pary, delikatną moc płynów, które pełzną poprzez żyły człowieka, aby oczarować umysł i usidlić zmysły... Mogę was nauczyć, jak uwięzić w butelce sławę, uwarzyć chwałę, a nawet powstrzymać śmierć,(...). - Severus Tobias Snape

Umysł nie jest książką, którą można otworzyć i przeczytać w wolnym czasie.- Severus Tobias Snape
Wyślij prywatną wiadomość
~trampka F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 26-03-2012 19:09
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 622
Ostrzeżeń: 0
Postów: 105
Data rejestracji: 31.07.11
Medale:
Brak

Severus kanoniczny w ff... naprawdę trudne zadanie. Faktycznie, niektórzy autorzy wszczepiają mu zupełnie inną osobowość.
Osobiście uwielbiam opowiadania o naszym Mhrocznym Mistrzu Eliksirów Rozbawiony
Nie ma co ukrywać - jestem Snaperką duszą i sercem Język
Dobry Sev to Sev złośliwy, wredny i niezbyt uczuciowy, ale też odważny i skłonny do poświęceń..
Idealny? Zdecydowanie w "Szach Mat, czyli HGxSS Bez Cukru". I kropka.
__________________
Just Larry and Ziall shipper. x
Wyślij prywatną wiadomość
~luna97 F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 26-03-2012 19:33
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 672
Ostrzeżeń: 0
Postów: 213
Data rejestracji: 26.01.12
Medale:
Brak

Ogólnie lubię Severusa jest on chyba najciekawsza postacią w całej sadze o Harrym Potterze jest on nieprzewidywalny i tajemniczy. A co do Fan fiction to bardzo lubię sobie o nim poczytać w roli głównej. A najbardziej przypadł mi do gustu "Czy to Snape czy to Tonks"- czy jakoś tak. Język

Pozdrawiam osobę, która napisała ten Fan Fiction Rozbawiony
__________________
Od cnót Gryfonów,
Przebiegłości Ślizgonów
i Kretynizmu Puchonów,
CHROŃ NAS RAVENCLAWIE!

Otwieram się na sam koniec.
Wyślij prywatną wiadomość
~xowiki F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 02-04-2012 14:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 588
Ostrzeżeń: 0
Postów: 115
Data rejestracji: 13.11.11
Medale:
Brak

Przyznam szczerze, że przeczytałam sporo opowiadań o Hermionie i Severusie i niektóre wołały o pomstę do nieba. Severus był pierwszą postacią, którą polubiłam w Harrym Potterze. I pozostało tak do samego końca, dlatego czytając opowiadania o nim lub z jego udziałem staram się szukać takich, gdzie pozostaje mniej więcej sobą. Dlatego numerem jeden jest tłumaczenie Magdy Ocaleni Sev jak się paczy. Zrzęda, maruda, uparciuch i wredota. A na dokładkę nie brak jego ciętego języka i inteligentnego sarkazmu. Cudo. Zachwyciło mnie jeszcze jedno tłumaczenie Magdy Wybór. Też Sev jest sobą. Czoła chylę autorce i tłumaczce.

Poza tym lubię Drugie Życie, Kruk, Pamięć, Kiedy lwica walczy

Póki Sev jest Sevem a nie jakimś bogiem seksu (AYFKM?!) albo słodkim, uprzejmym gościem (ok jest jedno opowiadanie Horror, gdzie wybaczam takie ukazanie Seva, bo było to zamierzone. Polecam do przeczytania. Uczniowie przeżywają horror, gdy postrach Hogwartu zmienia się w uprzejmego, pomocnego nauczyciela xD) to jestem jak najbardziej na tak Uśmiech


To jedna z najgenialniejszych postaci, jaką udało się stworzyć i nie zmieniajmy jej.
__________________
~ ~ * ~ ~

- Lily... Przez tyle lat
- Zawsze



Kto ci podbił oko, Granger? Chcę mu posłać kwiaty


A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?


Może jest, a może go nie ma,ale pozostaje faktem, że potrafi się poruszać szybciej niż Severus Snape, gdy mu się zagrozi szamponem



Pozdrowienia dla mojego kochanka i żony. Oni wiedzą, o kogo chodzi xD

Buziaki misie <3
http://story-dhl.blogspot.com Wyślij prywatną wiadomość
~emilyanne F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 20-05-2012 18:55
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5622
Ostrzeżeń: 1
Postów: 633
Data rejestracji: 28.10.11
Medale:
Brak

xowiki napisał/a:
Przyznam szczerze, że przeczytałam sporo opowiadań o Hermionie i Severusie i niektóre wołały o pomstę do nieba. Severus był pierwszą postacią, którą polubiłam w Harrym Potterze. I pozostało tak do samego końca, dlatego czytając opowiadania o nim lub z jego udziałem staram się szukać takich, gdzie pozostaje mniej więcej sobą. Dlatego numerem jeden jest tłumaczenie Magdy Ocaleni Sev jak się paczy. Zrzęda, maruda, uparciuch i wredota. A na dokładkę nie brak jego ciętego języka i inteligentnego sarkazmu. Cudo. Zachwyciło mnie jeszcze jedno tłumaczenie Magdy Wybór. Też Sev jest sobą. Czoła chylę autorce i tłumaczce.

Poza tym lubię Drugie Życie, Kruk, Pamięć, Kiedy lwica walczy

Póki Sev jest Sevem a nie jakimś bogiem seksu (AYFKM?!) albo słodkim, uprzejmym gościem (ok jest jedno opowiadanie Horror, gdzie wybaczam takie ukazanie Seva, bo było to zamierzone. Polecam do przeczytania. Uczniowie przeżywają horror, gdy postrach Hogwartu zmienia się w uprzejmego, pomocnego nauczyciela xD) to jestem jak najbardziej na tak Uśmiech


To jedna z najgenialniejszych postaci, jaką udało się stworzyć i nie zmieniajmy jej.


Ekhm... Nono, zgadzam się prawie z całą Twoją wypowiedzią, ale jeśli... jeśli twierdzisz, że w Wyborze Snape nie jest ukazany jako bóg seksu, to ja wołam o pomstę do nieba Dowcipniś Och, to samo z Drugim Życiem! W obu tych opowiadaniach Sev jest niezaprzeczalnie bogiem seksu, nawet jeśli nie w tak wielkim stopniu, jak w niektórych innych fickach Dowcipniś
Ja mam jakiegoś totalnego fioła na punkcie tego paringu Dowcipniś Wiecznie o nich czytam i spotkałam się już naprawdę z różnymi postaciami Severusa. Kilka razy był ukazany jako słodzio miodzio mężuś i ojciec, przy czym miałam odruch wymiotny i omal nie zwróciłam tęczy Dowcipniś
__________________
Pomilczmy razem... no bo tak.



to takie reumatyczne xxx

pingwiny.nick.com.pl/images/layout/postacie/3duzy.png


twoje problemy są niczym czeski film. moje też, ale na szczęście u siebie się tego nie zauważa.

Edytowane przez emilyanne dnia 20-05-2012 18:57
http://niedoskonali.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~SevLily36 F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 20-05-2012 19:29
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1807
Ostrzeżeń: 1
Postów: 725
Data rejestracji: 19.10.11
Medale:
Brak

Nienawidzę Fan Fiction Snape + Hermiona... To głupie, niedorzeczne i bez sensu. Ale pomijając to: przeczytałam naprawdę genialne opowiadania o Severusie (większość pochodzi z tej strony). Najbardziej lubię czytać zabawne oraz wzruszające FF.
__________________
www.styleite.com/wp-content/uploads/2014/11/Patti-Smith-gif.gif
www.facebook.com/HelenaBonhamCarterDlaFano Wyślij prywatną wiadomość
~emilyanne F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 20-05-2012 21:30
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5622
Ostrzeżeń: 1
Postów: 633
Data rejestracji: 28.10.11
Medale:
Brak

SevLily36 napisał/a:
Nienawidzę Fan Fiction Snape + Hermiona... To głupie, niedorzeczne i bez sensu. Ale pomijając to: przeczytałam naprawdę genialne opowiadania o Severusie (większość pochodzi z tej strony). Najbardziej lubię czytać zabawne oraz wzruszające FF.


Z tej strony? Cóż, ja bym się bardziej skłaniała w stronę FanFiction.net. Nie dość, że jest to największe zbiorowisko ficków, to jeszcze rzadko spotyka się tam złe dzieła.
Snape + Hermiona wcale nie jest niedorzeczne i głupie. Oni poniekąd są straszne podobni. W sumie, nim przeczytałam Wybór też myślałam, że to głupota. Trzeba było widzieć moją minę, kiedy w ogóle zaczęłam to czytać! Poleciłabym Ci, może zmieniłabyś zdanie Dowcipniś Z resztą to w ogóle nie jest temat o tej parze, co Wyście się ich tak wszyscy uczepili? xD Ja tylko wyraziłam swoje zdanie. Pytanie było o to jaki Snape według Was powinien być w FanFiction! Dowcipniś
__________________
Pomilczmy razem... no bo tak.



to takie reumatyczne xxx

pingwiny.nick.com.pl/images/layout/postacie/3duzy.png


twoje problemy są niczym czeski film. moje też, ale na szczęście u siebie się tego nie zauważa.
http://niedoskonali.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~DziedzicSlytherina F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 20-05-2012 21:40
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5368
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,243
Data rejestracji: 07.08.11
Medale:
Medal Medal

Hm.. Ja tam nie mam nic przeciwko przedziwnym pairingom ze Snapem w roli głównej, o ile są dobrze napisane. Jeśli autor jest utalentowany i pomysł ma dobry, to i z, wydawałoby się, najgorszego połączenia potrafi stworzyć coś wyjątkowego.

Ja wiem, że Emily to fanka Snamione, wiem Dowcipniś Teraz przyznam się do czegoś.... czegoś strasznego, co mżoe wami wręcz wstrząsnąć... Nie podobał mi się "Wybór"Zniesmaczony Aaa nie rzucajcie tylko niczym we mnie :< Ale naprawdę nie mam pojęcia, czemu. Wtedy akurat w łapska wpadło mi coś naprawdę dobrego, lepszego od tego FF i gdy przyszła kolej na czytanie "Wyboru", to w porównaniu z tamtym wypadło to dosyć blado. Może jeśli będzie mi się chciało to teraz jeszcze raz przeczytać... Kto wie, kto wie Rozbawiony Dobra, ale odbiegam od tematu.

Mnie tam ze Snapem porywają najbardziej Snape mentorsy (hm.. chyba najbardziej z Potterem), Sevitusy, Severitusy, Severus w jakichś śmiesznych wdaniach, w komicznych fikach... :> Ale oczywiście Severus zawsze musi pozostać w nich kanoniczny! A i tak przy okazji - przepadnijcie wszystkie slashe ze Snapem! Ach.. okropność... o.o I to w najgorszym wydaniu. A jak widzę wyraz "Snarry"... brrr... Ciary mi przechodzą. Ale dobra, przyznam się - podobał mi się "Kamień Małżeństw" Dowcipniś Lubię takie dziwne koneksje polityczne, wartką akcję, wiele wątków itd. itd. Bo naprawdę nie cierpię Snarry.

Może kiedyś coś dopiszę, a sądzę, że może tak się stać Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~emilyanne F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 20-05-2012 21:57
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Dziedzic Gryffindora
Punktów: 5622
Ostrzeżeń: 1
Postów: 633
Data rejestracji: 28.10.11
Medale:
Brak

DziedzicSlytherina napisał/a:
Hm.. Ja tam nie mam nic przeciwko przedziwnym pairingom ze Snapem w roli głównej, o ile są dobrze napisane. Jeśli autor jest utalentowany i pomysł ma dobry, to i z, wydawałoby się, najgorszego połączenia potrafi stworzyć coś wyjątkowego.

Ja wiem, że Emily to fanka Snamione, wiem Dowcipniś Teraz przyznam się do czegoś.... czegoś strasznego, co mżoe wami wręcz wstrząsnąć... Nie podobał mi się "Wybór"Zniesmaczony Aaa nie rzucajcie tylko niczym we mnie :< Ale naprawdę nie mam pojęcia, czemu. Wtedy akurat w łapska wpadło mi coś naprawdę dobrego, lepszego od tego FF i gdy przyszła kolej na czytanie "Wyboru", to w porównaniu z tamtym wypadło to dosyć blado. Może jeśli będzie mi się chciało to teraz jeszcze raz przeczytać... Kto wie, kto wie Rozbawiony Dobra, ale odbiegam od tematu.

Mnie tam ze Snapem porywają najbardziej Snape mentorsy (hm.. chyba najbardziej z Potterem), Sevitusy, Severitusy, Severus w jakichś śmiesznych wdaniach, w komicznych fikach... :> Ale oczywiście Severus zawsze musi pozostać w nich kanoniczny! A i tak przy okazji - przepadnijcie wszystkie slashe ze Snapem! Ach.. okropność... o.o I to w najgorszym wydaniu. A jak widzę wyraz "Snarry"... brrr... Ciary mi przechodzą. Ale dobra, przyznam się - podobał mi się "Kamień Małżeństw" Dowcipniś Lubię takie dziwne koneksje polityczne, wartką akcję, wiele wątków itd. itd. Bo naprawdę nie cierpię Snarry.

Może kiedyś coś dopiszę, a sądzę, że może tak się stać Rozbawiony



Aaa, nie wiem czy Ci już to kiedyś mówiłam, ale ja nie uważam, żeby Wybór był najgenialniejszy Dowcipniś De facto mam do niego sentyment - to on wciągnął mnie w świat Snamione Dowcipniś A jednak muszę przyznać, że czytałam wiele lepszych ficków! Hapy Niu Jer, które mi poleciłaś, chociażby Dowcipniś Niemniej jednak odnoszę wrażenie, że Wybór potrafi przekonać ludzi do Snamione. Ma coś w sobie... Dowcipniś
Opff, a weź mi z tym Snarry. Największe przekleństwo! :X To samo Snaco, czy jak to się tam zwie (kocham tworzyć te nienormalne nazwy) Dowcipniś
Tak, kanon musi pozostać! Zgryźliwy, sarkastyczny... a humor jest dopełnieniem, czyniącym ze Snape'a najcudowniejszego bohatera świata! Dowcipniś Choć wiem Dziedzicu, że Ty preferujesz Tomione Dowcipniś W każdym razie Snape Mentors Harry de facto jest bardzo ciekawym pomysłem! Dowcipniś

Kurde, nie mogę przestać zachwycać się Severusem Dowcipniś
__________________
Pomilczmy razem... no bo tak.



to takie reumatyczne xxx

pingwiny.nick.com.pl/images/layout/postacie/3duzy.png


twoje problemy są niczym czeski film. moje też, ale na szczęście u siebie się tego nie zauważa.
http://niedoskonali.blogspot.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~Fan_HP F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 21-05-2012 18:58
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Pięcioroczniak
Punktów: 371
Ostrzeżeń: 0
Postów: 104
Data rejestracji: 02.06.10
Medale:
Brak

A ja nie przepadam za Sevem. Sama nie wiem z czego to wynika, po prostu jego postać nigdy do końca mnie nie przekonała. Zazwyczaj, kiedy widzę jakieś ff z nim w roli głównej to zaraz wyłączam, to jest silniejsze ode mnie. xD Nikt do tej pory nie przekonywał mnie do tego Pana, a ja jakoś nie próbowałam się do niego przekonać i tak wyszło. Ostatnio obiecałam sobie przeczytać coś o Severusie, ale jakoś nie mam czasu i nie wiem za bardzo po co sięgnąć...
__________________
Zapraszam do czytania i komentowania mojego opowiadania "Obserwator".
Wejdź

"Jeśli chcesz poznać człowieka, dowiedz się, jak traktuje swoich podwładnych, a nie równych sobie."
Wyślij prywatną wiadomość
~Annee F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2012 17:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Gajowy Hogwartu
Punktów: 984
Ostrzeżeń: 1
Postów: 235
Data rejestracji: 04.12.11
Medale:
Brak

Uwielbiam! Niee! Kocham! Moja ulubiona postać :>
__________________
Albus Severus
Pochodzenie imion syna Harry'ego
- Albusie Severusie - powiedział tak cicho, że nie usłyszał tego nikt prócz Ginny, a ona taktownie udała, że macha ręką do Rose, która już wsiadła do wagonu - nosisz imiona po dwóch dyrektorach Hogwartu. Jeden z nich był Ślizgonem i prawdopodobnie najdzielniejszym człowiekiem, jakiego znałem.


fs1.cyworld.vn/data2/2009/07/17/063/1247818263943244_file.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~White Orchid F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 27-08-2012 17:31
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Członek GD
Punktów: 502
Ostrzeżeń: 0
Postów: 336
Data rejestracji: 28.07.12
Medale:
Brak

Po 1 - nie przepadam za fan fiction, po 2 - trudno byłoby mi przebrnąć przez fan fiction, którego głównym bohaterem byłby Snape, którego nigdy sympatią nie darzyłam.
__________________
24.media.tumblr.com/tumblr_lu6qsrW3Op1qapf3so1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~xFleur_Delacourx F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 20-01-2013 17:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Prefekt Gryffindoru
Punktów: 426
Ostrzeżeń: 0
Postów: 153
Data rejestracji: 19.12.12
Medale:
Brak

Zdecydowanie takiego jak ty i jeszcze z domieszką sprytu.Jakby nie byłó niespodziewanych momentów ff byłby do kitu i tyle.
__________________
De Serpentard ruse
Poufsouffle cretinisme
Serdaigle propre omniscience
Mefiez-vous nous Gryfindorze!!!
Wyślij prywatną wiadomość
!mniszek_pospolity F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 23-01-2013 06:22
VIP

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 256094
Ostrzeżeń: 2
Postów: 2,618
Data rejestracji: 15.12.12
Medale:
Brak

Ja także ze względu na wielki szacunek i sympatię do tego bohatera, najchętniej zapamiętałbym go takim jaki był naprawdę... przyznam szczerze, że nie za bardzo przepadam za wszelakimi "pomysłami" na tę postać. Domniemane związki z Hermioną czy inne nie bardzo do mnie przemawiają.
__________________
opilcenoznej.blox.pl/resource/1171158818.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Martita F
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 23-01-2013 09:10
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1562
Ostrzeżeń: 0
Postów: 881
Data rejestracji: 27.01.12
Medale:
Brak

Lubię czytać ff ze Snape'em Rozbawiony. Najlepsze są z czasów szkolnych z Lily i z Huncwotami Rozbawiony.
__________________
POZDRAWIAM CIĘ drogi Gościu!!!!Rozbawiony
Jeśli masz do mnie jakieś pytania to zapraszam: http://hogsmeade....ad_id=8161

pu.i.wp.pl/k,NzQ0NTMyMTMsNDg4NzkyMTg=,f,957095_Lordek_Voldemortek_big.jpg

bi.kotek.pl/bloxlite/f640x640/38/87/684b1f3799.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT