Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 350
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Kino
»»» Sherlock (serial BBC)
Drukuj temat · Sherlock (serial BBC)
~DziedzicSlytherina F
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 25-06-2012 16:36
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5368
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,243
Data rejestracji: 07.08.11
Medale:
Medal Medal

Lady zmieniła nick! I jest cudowny *_* Naprawdę Rozbawiony A więc pani Holmes - kontynuujmy Cool

Mycroft pewnie wie - Mofftiss bardzo ściśle trzymają się oryginału, więc nie zdziwiłabym się.


Ach, Mycroft! On na pewno coś wie! I to jest pewne, jak i to, że Molly maczała w tym palce Dowcipniś Gdy pod koniec ostatniego odcinka drugiej serii przeglądał tę gazetę, w której pisało o śmierci Sherlocka... Nie wydawał się być zaskoczony, czyż nie? Jak dla mnie raczej taki bardziej zamyślony, coś w stylu: "Ciekawe, co to dalej będzie i jak on z tego wybrnie". Z resztą Mycroft, to Mycroft - Sherlock nie musiał mu nic nawet o tym mówić - i tak by się dowiedział. Ale to i tak zdrajca jest! :<


A jeszcze kilka sekund przed - ten uśmiech do ściany *.*


To było absolutnie ujmujące Rozbawiony

Ach, zapomniałbym o muzyce! Jest genialna, kilka kawałków mam na swoim ukochanym telefonie i sobie słucham - szczególnie lubię The Woman, Sherlocked, The Game is On.


Muzyka! Jedna z wielu rzeczy, za które warto kochać ten serial. Jest naprawdę cudowna. Również mam na swoim telefonie parę piosenek i również sobie słucham. A melodią mojego budzika jest opening serialu oczywiście Dowcipniś To wyjątkowo szybko mnie rozbudza o.o "The Woman" również mi się podoba :>

Wyślij prywatną wiadomość
~Bellatrix11227 F
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 30-07-2012 21:48
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Siedmioroczniak
Punktów: 658
Ostrzeżeń: 1
Postów: 218
Data rejestracji: 12.02.11
Medale:
Brak

Uwielbiam Sherlocka! Serial wciągnął mnie dogłębnie.
Każdy odcinek jest genialny, a Benedict ... to mówi samo za siebie.
Kocham również Jima i jego "Stayin Alive" Rozbawiony
__________________
[img]http://cfile2.uf.tistory.com/image/160A854B4E5001FE1055FB[/img]
Wyślij prywatną wiadomość
^Lady Holmes F
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 01-12-2013 18:01
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

Wreszcie po dlugim oczekiwaniu Sherlock wraca, bo już 1 stycnia BBC go wyemituje <dziki taniec radości> - za dużo w trailerze toto nie pokazali [chociaż plus za Andersona w tym sweterku], tytuły też średnio co mówią, ale przynajmniej już wiadomo, kidy odcinki będą!
I mam nadzieję, że już w pierwszym epie wytłumaczą, jak on przeżył skok.
Wyślij prywatną wiadomość
~Lawrencee F
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 03-01-2014 15:19
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1668
Ostrzeżeń: 2
Postów: 358
Data rejestracji: 16.02.11
Medale:
Brak

Dopiero teraz odkryłam ten temat Rozbawiony
Boże, serial boski. I te kości policzkowe Sherlocka. <3 Jak mi siostra pokazała serial, to dzień i miałam z głowy 2 sezony, z czego ostatni odcinek 2 serii to ryczałam .. aż jak mama weszła to myślała że coś się stało złego xD
a ja mówie "no tak mamo! tragedia, Sherlock umarł! Zrobił to dla Johna!".
A moja mama miała minę a'la "okeeej, to ja się wycofuję..." Rozbawiony
Teraz ma chyba nowy sezon wyjść, prawda?
__________________
[center]Na niektóre rzeczy lepiej zamknąć oczy, usta, otworzyć umysł i słuchać. Obudzić się jak wstanie noc.
* * *
Odkrywasz nowe rzeczy odwiedzając stare miejsca.
* * *
http://myszenka.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
~bochenek89 F
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 03-01-2014 15:53
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2125
Ostrzeżeń: 0
Postów: 506
Data rejestracji: 10.10.11
Medale:
Medal

Lawrencee napisał/a:
Teraz ma chyba nowy sezon wyjść, prawda?

Odc 1. sezonu 3 już jest - ja jestem trochę zawiedziona, były lepsze i gorsze pomysły, ogólnie druga połowa odc. podobała mi się bardziej. Nie było źle, ale rewelacyjnie też nie. Cóż być może miałam za wysokie oczekiwania.
Następny odc. ma być chyba w niedzielę, a kolejny (ostatni tego sezonu) 12 stycznia.
__________________
67.media.tumblr.com/49bc610d5189f4e1c93116d8aa7b92d9/tumblr_ohbmm0gfJ71tjbzooo1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Lawrencee F
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 03-01-2014 17:43
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1668
Ostrzeżeń: 2
Postów: 358
Data rejestracji: 16.02.11
Medale:
Brak

O to super. Myślę że pod koniec stycznia znajdę do ściągnięcia wszystkie 3 odcinki przy odrobinie szczęścia.
W tę niedzielę? A o której godzinie?
Skoro tak się zawiodłaś na tym pierwszym odcinku to już się boję go obejrzeć Język zaciekawiłaś mnie. Spodziewam się jakiegoś spektakularnego powrotu Sherlocka Rozbawiony
__________________
[center]Na niektóre rzeczy lepiej zamknąć oczy, usta, otworzyć umysł i słuchać. Obudzić się jak wstanie noc.
* * *
Odkrywasz nowe rzeczy odwiedzając stare miejsca.
* * *
http://myszenka.tumblr.com/ Wyślij prywatną wiadomość
^Lady Holmes F
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 12-01-2014 19:26
Administrator

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 29123
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,889
Data rejestracji: 21.11.09
Medale:
Brak

Odc 1. sezonu 3 już jest - ja jestem trochę zawiedziona, były lepsze i gorsze pomysły, ogólnie druga połowa odc. podobała mi się bardziej. Nie było źle, ale rewelacyjnie też nie. Cóż być może miałam za wysokie oczekiwania.
Eee, mi się tam podobało nawet xD jedną z gorszych rzeczy w tym sezonie jest jakiś dziwny montaż - momentami nie wiadomo, co się dzieje, za mocno go gmatwają i szatkują.

Po drugim odcinku - ummm... parę rzeczy mi się nie podobało, jak te rozmowy Sherlocka z druhną na przykład.
Wyślij prywatną wiadomość
~Ms_Kane F
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 31-05-2014 14:26
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Mistrz Eliksirów
Punktów: 2978
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,256
Data rejestracji: 24.04.12
Medale:
Brak

Tak trochę późno piszę, ale lepiej późno niż wcale xD Co do serialu, to kocham, kocham, kocham i jeszcze raz kocham <3 Naprawdę bardzo mi się spodobał, zresztą nie tylko mi Kotecek Ale ogólnie przeniesienie Sherlocka do czasów współczesnych było idealne. Widać, że reżyser musiał się natrudzić, aby wyszło coś tak genialnego. Jestem pod wrażeniem gry aktorskiej, Benedict i Martin zagrali naprawdę świetnie. Przyjaźń Sherlocka i Watsona jest boska, w ogóle serial jest rzeczą niesamowitą.
__________________

media.giphy.com/media/A4YfNX2iXFsGY/giphy.gif
37.media.tumblr.com/tumblr_m02xnz7lL01qju7t7o1_500.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~Nerona_58 F
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 19-06-2014 21:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Wybitny Uczeń
Punktów: 649
Ostrzeżeń: 1
Postów: 167
Data rejestracji: 10.08.12
Medale:
Brak

Genialny serial, chociaż zanim obejrzałam byłam dość sceptycznie nastawiona, sama nie wiem czemu. Sam serial poleciła mi, do tej pory nie mogę w to uwierzyć, moja mama. Jeśli chodzi o kryminały, obojętnie czy filmy czy książki, zawsze jest dla mnie najlepszym doradcą. Choć jednych z powodów, dla których podchodziłam dość negatywnie do tego serialu, było właśnie to, że był on przez nią polecony. Byłam jednak w błędzie.

Serial przerósł moje oczekiwania w każdym najmniejszym kawałku. Zakochałam się w pierwszym odcinku i musiałam wyznaczać sobie dni kiedy będę mogła obejrzeć następny. Wiedziałam, że są dopiero 3 sezony i tylko po 3 odcinki w każdym, więc nie chciałam skończyć go od razu.

Jest to jeden z nielicznych seriali, które mogę polecić bez zastanowienia. Największe wrażenie zrobił na mnie przede wszystkim Benedict Cumberbatch, który wczuł się i genialnie odtworzył postać Sherlocka.

__________________
* Co to jest?-zapytała Clary.
* Fiolki ze święconą wodą, błogosławione noże, stalowe i srebrne miecze-odparł Jace, kładąc broń na posadzce obok siebie.-Drut z elektrum, niezbyt przydatny w tej chwili, ale dobrze jest mieć coś na wszelki wypadek, srebrne kule, czary ochronne, krucyfiks, gwiazdy Dawida...
* Jezu!-mruknęła Clary.
* Wątpię, czy zmieściłby się tu

''Dary Anioła''


W moim świecie muzyka pod względem użyteczności plasuje się gdzieś między wstążkami do włosów a tęczą, przy czym tęcza może przynajmniej dawać pewne pojęcie o pogodzie.


Boję się umrzeć pod ziemią, co jest głupie, bo nawet jeśli zginę na powierzchni, to i tak zaraz pochowają mnie pod nią.


Kosogłos

24.media.tumblr.com/tumblr_md0ya63Ol61rjhud3o2_500.gif

media.giphy.com/media/67BuQknlWjZIY/giphy.gif

dary-aniola.fan-strefa.pl/wp-content/uploads/2013/05/baza24.png
Wyślij prywatną wiadomość
~Ario F
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 19-06-2014 22:23
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 51
Ostrzeżeń: 1
Postów: 64
Data rejestracji: 20.04.14
Medale:
Brak

Świetny serial, zreszta wydaje mi sie ze kazdy fan Dr.House'a tak powie a to z tego wzgledu ze serial Dr.House byl w duzej czesci inspirowany przygodami Sherlocka.Swoja droga polecam oba seriale ;p
__________________
Świat nie dzieli się na ludzi normalnych i nienormalnych,tylko na tych którzy są pozamykani w zakładach i na tych ,którzy nie zostali jeszcze przebadani ;D
______________________
"Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku."


[img]C:\Documents and Settings\xx\Pulpit[/img]

_______________________________________
Wyślij prywatną wiadomość
~Hermiona778 F
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 20-06-2014 10:50
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Wszechmocny magik
Punktów: 6272
Ostrzeżeń: 1
Postów: 246
Data rejestracji: 24.03.14
Medale:
Brak

Ja nie oglądam, ale moja siostra tak i za każdym razem jest wniebowzięta, więc myślę, że jest super, bo moja siostra rzadko podnieca się jakimś serialem bądź filmem ;-).
__________________
Żałuję że wybrałam sobie taką mało kreatywną nazwę użytkownika, a nie chce zakładać nowego konta bo mam dużo punktów ^^. Pozdrawiam serdecznie <3

Edytowane przez Lady Holmes dnia 20-06-2014 16:31
Wyślij prywatną wiadomość
~Parvatiss F
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 13-03-2016 20:12
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Zwycięzca TT
Punktów: 256
Ostrzeżeń: 0
Postów: 116
Data rejestracji: 17.11.12
Medale:
Brak

Kocham całym moim serduszkiem. Zabawne i błyskotliwe dialogi, aktorzy bardzo dobrze dobrani, fabuła świetna. Praktycznie nie mam się do czego przyczepić.
Sam pomysł uwspółcześnienia Sherlocka jest powiewem świeżości i zdecydowanie ciekawym pomysłem. Jak na razie twórcom wychodzi to bardzo dobrze.
Z niecierpliwością czekam na kolejny sezon.
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu
26.media.tumblr.com/tumblr_ldouk4e9BB1qc6eaoo1_500.gif

George
-Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań.


24.media.tumblr.com/tumblr_mcg898mwlT1rjp4eoo1_500.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~Densho F
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 25-08-2016 22:20
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 37745
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,722
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Medal Medal Medal

Zaczęłam oglądać ten serial i... JARAM SIĘ!!
Bardzo go polubiłam (wolę Elementary, ale takie jest życie).
Gra aktorska na najwyższym poziomie, humor i powaga. Wszystko jest idealnie dopasowane. Oglądnęłam wszystkie dostępne sezony dosłownie w półtora tygodnia. Sherlock i Watson to najlepszy duet w historii fajnych duetów.
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT