Hogsmeade.pl na Facebook
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska
Strona GłównaNowościArtykułyForumChatGaleriaFAQDownloadCytatyLinkiSzukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło!
Shoutbox
Musisz się zalogować, aby móc dodać wiadomość.

~Grande Rodent F 11-03-2024 02:09

Na razie oscary zgodnie z przewidywaniami.
~Grande Rodent F 10-03-2024 22:48

Dzisiaj Oscary będą oglądane...
~Anna Potter F 23-02-2024 01:49

Witajcie.
~raven F 12-02-2024 19:06

Kotecek
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:46

Papa
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

myślałam, ze zniknęła na amen
~ulka_black_potter F 30-01-2024 19:45

o, strona jednak ożyła
^N F 29-01-2024 17:11

Uszanowanko
~HariPotaPragneCie F 25-11-2023 14:51

Wiedźma
~Miona F 23-11-2023 00:28

Czarodziej Czarodziej Czarodziej
#Ginny Evans F 22-11-2023 22:07

Duch Duch Duch
~raven F 21-11-2023 20:22

~Miona F 25-10-2023 14:12

hej Uśmiech
#Ginny Evans F 19-10-2023 21:32

Sowa
~TheWarsaw1920 F 24-08-2023 23:06

Duch Duch Duch
~raven F 20-08-2023 23:01

Doszly mnie sluchy, ze sa czarodzieje, ktorzy chcieliby sie wprowadzic do Hogsmeade, a magiczne bariery to uniemozliwiaja. W takiej sytuacji prosze o maila na adres widoczny w moim profilu Uśmiech
^N F 11-08-2023 19:19

Słoneczko
~HariPotaPragneCie F 12-07-2023 20:52

Sowa
#Ginny Evans F 11-06-2023 20:41

hejka hogs! Słoneczko
~Anna Potter F 15-05-2023 03:24

i gościnny naród o czym często nie zdajemy sobie sprawy mówiąc o sobie jak najgorsze rzeczy.

Aktualnie online
Hogsmeade wita:
orehu
jako najnowszego użytkownika!

» Administratorów: 8
» Specjalnych: 61
» Zarejestrowanych: 77,002
» Zbanowanych: 1,625
» Gości online: 294
» Użytkowników online: 0

Brak użytkowników online

» Rekord OnLine: 3086
» Data rekordu:
25 June 2012 15:59
Zobacz temat
Harry Potter - Hogsmeade, Twoja Magiczna Wioska :: Forum
» Hyde Park
»» Informatyka
»»» Facebook - konta i fan page
Masz konto na FB?
Tak Tak 74%[17 głosów]
Nie Nie 26%[6 głosów]
Głosów ogółem : 23
Drukuj temat · Facebook - konta i fan page
!Imbecile F
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 24-11-2011 21:52
VIP

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Opiekun Gryffindoru
Punktów: 3259
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,096
Data rejestracji: 29.04.10
Medale:
Brak

Jeden z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejszy, portali społecznościowych, założony przez Marka Zuckenberga. Nie ma sensu tu się rozpisywać, bo prawie każdy wie czym jest Facebook.

Macie konta? Co Was skłoniło do ich założenia? Często na niego zaglądacie i dużo 'fejsujecie'?

A co myślicie o tzw. fan pege? Macie swoje ulubione? Często klikacie 'lubie to' na takowych? A może macie swoje własne strony na Fejsie?
__________________
http://hogsmeade....ad_id=5587
Imb. O sobieJęzyk

'Opinie są po to żeby je zmieniać'
Stephen King

i40.tinypic.com/e7kuqe.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~DziedzicSlytherina F
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 24-11-2011 21:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Portret w gabinecie dyrektora
Punktów: 5368
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,243
Data rejestracji: 07.08.11
Medale:
Medal Medal

Wydaje mi się, że większa część młodzieży w dzisiejszych czasach ma tam konto. W tym i również ja : D Zaglądam tam codziennie, coś tam zawsze wstawię, czasami jakiś link z kwejka wrzucę, piszę z wieloma osobami. Jednak nie jestem osobą od tego uzależnioną :> "Lubię to" klikam dosyć rzadko na jakichś fan page'ach, głównie przy linkach i statusach moich znajomych. Własnej strony nie posiadam i nie mam żądnego zamiaru takowej zakładać Rozbawiony
Wyślij prywatną wiadomość
~Densho F
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 24-11-2011 22:02
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Lord
Punktów: 37745
Ostrzeżeń: 2
Postów: 1,722
Data rejestracji: 02.08.11
Medale:
Medal Medal Medal

Tak mam tam konto. Często tam jestem, wrzucam linki z kwejka, wiochy, YT... |Ale uzależniona nie jestem Uśmiech
__________________
[...] Za bardzo mi na tobie zależało. Bardziej mi zależało na twoim szczęściu niż na tym, byś poznał prawdę, bardziej na twoim spokoju niż na moim planie, bardziej na twoim życiu niż na życiu innych osób, które mogły je stracić, gdyby cały plan zawiódł. Innymi słowy, zachowałem się tak, jak się tego spodziewał Voldemort po nas, głupcach, którzy kochamy. [...] Co mnie mogło wówczas obchodzić, że w jakiejś mglistej przyszłości zginie nieokreślona liczba bezimiennych, pozbawionych twarzy ludzi i stworzeń, skoro ty byłeś żywy i szczęśliwy tu i teraz? [...]

Albus Dumbledore



s3.favim.com/orig/41/albus-dumbledore-black-and-white-couple-harry-potter-i-love-you-Favim.com-345283.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
!leea F
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 24-11-2011 22:05
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11463
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,695
Data rejestracji: 30.01.10
Medale:
Medal

Kiedyś ciągle mówiłam, że "facebook to zuo", aczkolwiek teraz stronka to troszkę bardziej mi się podoba - i to właśnie, nie przez moich znajomych, acz właśnie, przez fan page'e Uśmiech Bardzo rzadko lajkuje np. czyjeś statusy, bo na ogół są to newsy w stylu "lol jem pierogi" [gbur ze mnie?]. W każdym razie nie dziękuje. Zazwyczaj lubię sobie zalajować stronki moich ulubionych sklepów z ciuchami, moje ulubione seriale, ulubieni aktorzy oraz lubię sobie poobserwować profile ludzi, którzy robię magiczne zdjęcie czy rysunki *,*

Mi samej marzy się jakiś fan page Rozbawiony jak douczę się robić naprawdę fajne prace w PS na tablecie, aby to wieś nie była ^^ 4fun.
__________________
Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.

Edytowane przez leea dnia 24-11-2011 22:07
www.facebook.com/PesymizmPozwala Wyślij prywatną wiadomość
~Czarodziej_13 F
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 06-12-2011 14:41
Zbanowany

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Pierwszoroczniak
Punktów: 44
Ostrzeżeń: 0
Postów: 10
Data rejestracji: 06.12.11
Medale:
Brak

Nie mam konta na tym portalu społecznościowym. Powiedziałem - dość. I tak szybko bym o tym zapomniał.
Wyślij prywatną wiadomość
`Czarodziejka F
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 06-12-2011 15:03
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Śmiertelna Relikwia
Punktów: 11092
Ostrzeżeń: 0
Postów: 861
Data rejestracji: 05.04.10
Medale:
Medal Medal Medal

Nie mam i nie mam zamiaru zakładać ani na Faceboku, ani na naszej Klasie, ani nigdzie. Dlaczego? Bo nie czuję takiej potrzeby i nie podobają mi się tego typu strony. Zupełnie nie rozumiem tej manii, która ogarnęła świat. Jestem tylko na Hogsmeade, bo ta strona mi się podoba i ją tu fajni ludzie, z którymi mogę pogadać.
Na Facebooka wchodzę, ale tylko na adres Harry Potter albo Hogsmeade, żeby poszukać ciekawostek.
__________________

CRAZY WITCH TRIO!
Czarodziejka dark shadow Sailor Mars
Wyślij prywatną wiadomość
~LilyPotter F
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 06-12-2011 15:15
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Horkruks
Punktów: 7311
Ostrzeżeń: 0
Postów: 622
Data rejestracji: 21.05.10
Medale:
Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal Medal

na fejsiku konto mam, korzystam w miarę regularnie. Na nk miałam, ale nie korzystam;P
Do założenia zmusiła (tak, dokładnie tak, posługując się szantażem) koleżanka. założyłam i... Od razu zaczełam podbijać stronkę. jesli chodzi o fp, lubięich setki. Własną stronkę mam, prowadzę ją w towarzystwie dwójki świenych ludzi. Nazwy nie podam, bo to też potterowskie i reklama by b yła;P

__________________
49.media.tumblr.com/d21688665e2fdd453d7ed9f23c58fc7c/tumblr_napa2wpA7m1t15wswo1_400.gif
Wyślij prywatną wiadomość
~hedwigowo F
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 09-02-2012 23:54
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Minister Magii
Punktów: 2076
Ostrzeżeń: 0
Postów: 746
Data rejestracji: 29.12.11
Medale:
Brak

Mam konto na Facebooku. Sama nie wiem, co mnie skonio - być może chęć poznana tego portalu, czy jest lepszy od nk. Nie zawiodłam się, chociaż też jest z tego spory zysk. Siedzę codziennie, wrzucam dużo muzyki itp. często klikam "lubię to", ale tam, gdzie coś naprawdę mi się podoba. Mam dużo ulubionych fan page'ów, prowadzę jednego Uśmiech o Kasi Struss (kasia strussfan page).
__________________
Al PACZino, capuccino ^^
Wyślij prywatną wiadomość
!Asik F
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 10-02-2012 21:21
VIP

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Mistrz Zaklęć
Punktów: 2821
Ostrzeżeń: 0
Postów: 1,186
Data rejestracji: 19.07.11
Medale:
Medal

Założyłam całkiem niedawno tam konto - jakieś 3-4 dni temu. Co mnie skłoniło? Miałam dość komentarzy typu:
"-Dlaczego znowu nie poszłaś z nami?
- A kto mówił, że idziemy albo pisał coś do mnie?
- Nie nie wiesz na fb było!?"
Miarka się przebrała gdy jako jedna z trzech osób przyszłam na wykład, którego nie było. Ludziki zamiast łaskawie dać wiadomość na tel albo naszego maila grupowego pisali o tym do siebie na fb;/ Do tego moja kochana siostrzyczka skasowała gg, nk, skype i kontaktowała się przez fb z rodzeństwem, a tylko ja nie miałam z nią kontaktu przez neta. Złamałam się w końcu.

Co do fan page - sama zamierzam założyć za niedługo swój profil fotograficzny. Jak tylko nauczę się co jak i gdzie na tej stronce. Fajna reklama za darmo i sposób dotarcia do ludzi w swojej okolicy i nie tylko. Irytują mnie natomiast fan page typu: "dupy, wixy, bmxy", "Kosmos, wódeczka - dobra bajeczka", 'Dupy, ćpanie i jaranie" - po co to komu? Przestrzegam przed lubieniem takich stron: kolega (idiota) z tego powodu nie został przyjęty do pracy, bo stwierdzili, że jest zbyt mało odpowiedzialny i może popaść w nałogi zamiast pracować.
__________________
"In heaven everything is fine" - Eraserhead, 1977

Jeśli chcesz mnie o coś zapytać to tutaj: http://hogsmeade....ost_172074

Jeśli chcesz podyskutować o fotografii to zapraszam do mojej grupy społecznej: FOTOGRAFIA: http://hogsmeade....roup_id=93
http://joannacora.fotolog.pl/ Wyślij prywatną wiadomość
~xowiki F
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 05-04-2012 13:41
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Sześcioroczniak
Punktów: 588
Ostrzeżeń: 0
Postów: 115
Data rejestracji: 13.11.11
Medale:
Brak

A ja posiadam własne konto takie no wiecie prywatne i dwa fanpage Rozbawiony Całkiem fajna zabawa, choć czasem nie mam kiedy tam zaglądać Rozbawiony
__________________
~ ~ * ~ ~

- Lily... Przez tyle lat
- Zawsze



Kto ci podbił oko, Granger? Chcę mu posłać kwiaty


A ja i Fred to co, jesteśmy tylko sąsiadami?


Może jest, a może go nie ma,ale pozostaje faktem, że potrafi się poruszać szybciej niż Severus Snape, gdy mu się zagrozi szamponem



Pozdrowienia dla mojego kochanka i żony. Oni wiedzą, o kogo chodzi xD

Buziaki misie <3
http://story-dhl.blogspot.com Wyślij prywatną wiadomość
~SevLily36 F
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 05-04-2012 21:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Przewodniczacy Wizengamotu
Punktów: 1807
Ostrzeżeń: 1
Postów: 725
Data rejestracji: 19.10.11
Medale:
Brak

Założyłam konto 2 lata temu i po prostu uwielbiam facebooka... Rozmawiam ze znajomymi, mamy też fan page naszej klasy i świetnie się bawimy Uśmiech

__________________
www.styleite.com/wp-content/uploads/2014/11/Patti-Smith-gif.gif
www.facebook.com/HelenaBonhamCarterDlaFano Wyślij prywatną wiadomość
~Martita F
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 09-09-2012 21:42
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Niewymowny
Punktów: 1562
Ostrzeżeń: 0
Postów: 881
Data rejestracji: 27.01.12
Medale:
Brak

Mam konto na fb i siedzę na nim codziennieOczko Najczęściej przeglądam tablicę, lajkuję i komentuję posty znajomych lub piszę z nimi na czacie Rozbawiony Lubię tego typu stronki bo dzięki nim mam stały kontakt ze wszystkimi Oczko
__________________
POZDRAWIAM CIĘ drogi Gościu!!!!Rozbawiony
Jeśli masz do mnie jakieś pytania to zapraszam: http://hogsmeade....ad_id=8161

pu.i.wp.pl/k,NzQ0NTMyMTMsNDg4NzkyMTg=,f,957095_Lordek_Voldemortek_big.jpg

bi.kotek.pl/bloxlite/f640x640/38/87/684b1f3799.jpg
Wyślij prywatną wiadomość
~bochenek89 F
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 13-11-2012 20:11
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Książe Półkrwi
Punktów: 2125
Ostrzeżeń: 0
Postów: 506
Data rejestracji: 10.10.11
Medale:
Medal

Nie mam konta na fejsie, więc nie istnieję Rozbawiony
A tak na poważnie: kiedyś myślałam, żeby założyć konto na fejsbuku, ale okazało się, że jak raz to zrobisz to już konta nie usuniesz. Postanowiłam więc konta nie zakładać. I tak nie byłabym na nim aktywna. Nie umieszczam w necie swoich zdjęć, nie dzielę się istotnymi informacjami ze swojego życia prywatnego. Lubię internetową anonimowość, więc fb mi niepotrzebne. Jedyne portale na jakich mam konto to nk (ale jest "puste" - bez zdjęć, bez udzielania się na forach, bez aktywności z mojej strony) i hogsmeade (pierwsza str na której jestem bardzo aktywna Rozbawiony )
__________________
67.media.tumblr.com/49bc610d5189f4e1c93116d8aa7b92d9/tumblr_ohbmm0gfJ71tjbzooo1_500.gif

Edytowane przez bochenek89 dnia 13-11-2012 20:12
Wyślij prywatną wiadomość
~Luna23 F
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 13-11-2012 20:38
Użytkownik

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Uczestnik TT
Punktów: 247
Ostrzeżeń: 0
Postów: 93
Data rejestracji: 11.06.11
Medale:
Brak

4 osoby (razem ze mną Rozbawiony ) nie mają konta na FB i chyba przez to bardzo nie cierpią Język Znajomi często mnie pytają, jak to możliwe, że nie mam facebooka, a ja im odpowiadam pytaniem na pytanie: jak to możliwe, że nikt z nich nigdy nie przeczytał Harry'ego Pottera i nie posiada konta na hogs
__________________
"When I was a child, my favorite story was about a man who lived forever, but whose eyes were heavy with the weight of all he had seen. A man who fell from the stars."
Wyślij prywatną wiadomość
`RazorBMW F
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 13-11-2012 20:46
Moderator (F)

Awatar

Dom: Gryffindor
Ranga: Lord
Punktów: 820792
Ostrzeżeń: 1
Postów: 1,222
Data rejestracji: 04.10.09
Medale:
Medal

Luna23 napisał/a:
a ja im odpowiadam pytaniem na pytanie: jak to możliwe, że nikt z nich nigdy nie przeczytał Harry'ego Pottera i nie posiada konta na hogs

Abstraujac od tego, że nie odpowiada się pytaniem na pytanie, to co ma hogs do FB? Oraz czytanie HP do FB? Głupie trochę...

Anyway, FB używam do 3 celów:
- grupa mojego kierunku na studiach
- kumple na tablice wrzucają spoko muzykę
- zespoły udostępniają info/czasem nawet jakiś utwór za ileśtam lajków (pozdro Donny!)
__________________
Pozdrawiam drogi Gościu =]

A WORLD
NOT OF MY MAKING

YET A WORLD
OF MY DESIGN

SO STRANGE
AND SO FAMILIAR

BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE

ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Techno jest w podziemiu...!
Legacy of Detroit Techno | Jeff Mills | Underground Resistance | Cybotron
Moshic Akbar! Viva La Underground!
http://ja.gram.pl/RazorBMW Wyślij prywatną wiadomość
~koko551 hermiona F
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 13-11-2012 21:03
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Charłak
Punktów: 10
Ostrzeżeń: 0
Postów: 9
Data rejestracji: 14.05.11
Medale:
Brak

ja mam konto na fejsie^^

__________________
drogi Gościu
Wyślij prywatną wiadomość
~Kab Hun F
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 28-01-2013 22:59
Użytkownik

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Sklepikarz z Hogsmeade
Punktów: 818
Ostrzeżeń: 0
Postów: 141
Data rejestracji: 09.07.09
Medale:
Brak

Konto na "fejsie" jest mi w zasadzie potrzebne wyłącznie do wymieniania wiadomości z grupą ćwiczeniową na studiach. Oczywiście, zdarza mi się używać go również do niezobowiązujących głupot różnego rodzaju, ale w ogólnym rozrachunku jestem w stanie jakoś bez niego się obejść. Po ukończeniu kształcenia wyższego - jeśli idea Facebooka nie padnie wcześniej - istnieje duże prawdopodobieństwo, że konto skasuję. Proste, logiczne, tyle na temat wątku.
Wyślij prywatną wiadomość
~raven F
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 29-01-2013 01:31
Troll

Awatar

Dom: Ravenclaw
Ranga: Więzień Azkabanu
Punktów: -1
Ostrzeżeń: 1
Postów: 3,922
Data rejestracji: 03.01.13
Medale:
Medal

Konto na fb posiadam od prawie 4 lat i ze smutkiem stwierdzam, że przez ten czas sporo zmieniło się na gorsze. Przede wszystkim, pomimo ograniczeń wiekowych, profile zakładają dzieciaki, które rozsyłają zaproszenia na prawo i lewo, chyba tylko po to żeby mieć więcej znajomych i kogo atakować zaproszeniami do gier.
Ale facebook to świetny sposób na dowiedzenie się co słychać u dawno niewidzianych znajomych i szybkie dotarcie do newsów. Fajnie też spełnia rolę promocyjną - osobiście bardzo doceniam fakt, że szybko można na drugi koniec Polski przesłać informację np. o czyimś zaginięciu, potrzebnej krwi albo rozpropagować kampanie społeczne. Taka poczta pantoflowa w bardziej globalnym wydaniu.
Jeśli chodzi o strony dotyczące muzyków, sportowców i co tam jeszcze można polubić, najbardziej wartościowe są dla mnie te, które są prowadzone samodzielnie przez tych, których chcemy lajkami obdarzyć. Wtedy łatwo i szybko docierają do nas informacje z codziennego życia osób, które nas interesują. Takie osoby z reguły są otwarte na dialog, więc można komentować, dzielić się uwagami, dziękować, wspierać, prosić o więcej newsów. Nie uważam żebym była od fb uzależniona - JUŻ nie Oczko, ale staram się śledzić zmiany na bieżąco żeby informacje z oficjalnych kont moich ulubionych zespołów nie umknęły mi gdzieś w fejsbukowym gąszczu.
__________________
j.gifs.com/J6PONg.gif




Everything is catching up with me
I awake to find I'm not at all where I should be
And it feels I'm getting to the end
And it's hard to figure out what's real and what's pretend


***


I look inside myself and see my heart is black
I see my red door and it has been painted black
Maybe then I'll fade away and not have to face the facts
It's not easy facin' up when your whole world is black


***


Ten świat to kompilacja chwil, koegzystencja wad, a w nim
My wciąż zadeptujemy się, liczę się tylko ja, nigdy Ty
Ja chcę zatrzymać się
Ten czas może surowy jest, lecz daje więcej, niż zabiera nam
A my realizujemy plan, jutro ważniejsze jest, niż to co jest teraz

Czy wiesz, że teraz jest twój czas, by krzyczeć?
Ten jeden raz niech zadrży świat
Dokładnie teraz trwa twe całe życie
Kolejnych szans chwilowo brak...



ZWYCIĘŻĄ CI, CO NIENAWIŚCIĄ SILNI
SZYDZĄ Z INNYCH




Pytania? Uwagi? Masz głos! Kliknij i przemów:
I am little pieces that were picked up on the way...

I'm not living, I'm just killing time.


Alergia. Na życie.
Wyślij prywatną wiadomość
~Klaus F
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 12-01-2014 18:51
Użytkownik

Awatar

Dom: Slytherin
Ranga: Przeciętny Uczeń
Punktów: 170
Ostrzeżeń: 0
Postów: 60
Data rejestracji: 16.12.13
Medale:
Brak

Mam i używam. Traktuje to jako swego rodzaju lepsze gg, bo głównie do kontaktu ze znajomymi mi on służy. Drugą funkcją istotną dla mnie jest dodawanie zdjęć, dzięki temu nie muszę ich przetrzymywać na telefonie w nieskończoność Uśmiech
__________________
pobierak.jeja.pl/images/3/2/a/28552_bedziesz-do-mnie-pisal.jpg
vader.joemonster.org/upload/qit/1148741496f6379pulp.gif
Wyślij prywatną wiadomość
Przeskocz do forum:
RIGHT